کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

top.1988

New member
اول بايد برنامه اي كه صادق در صفحه 1گذاشته(minipauker ) را نصب كنيد
2-فلش كارت ها را در مموري موبايل خود ذخيره كرده
3 -برنامه minipaukerكه نصب كرده ايد را باز كنيد سپس گزينه باز كردن /واردكردن [/B]را انتخات كنيد بعد گزينه وارد كردن از فايل حافظه را باز كنيد و فلش كارت ذخيره شده در مموري را پيدا كرده و انتخاب كنيد ( فلش كارت ها از اين طريق باز ميشوند ) ابتدا كه در مموري ذخيره شد خوانده نميشود(مورد شماره 2)
4- مطالعه كارت ها را باز كنيد تا لغات نمايش داده شود

واقعا ممنونم.نمی دونم چطور ازتون تشکر کنم.مرسی...

یاسمن

New member
این پرانتز که میگین کدوم قسمته؟
اون صفحه که لینک گذاشته نمیدونی چه صفحه ای؟

vitamin هم توضیح داده ، اون فایلهایی که صادق فرستاده رو بعد از اینکه اکسترکت کردی پارانتزهارو از اسمش پاک کن بعد بریز تو گوشیت .

متاسفانه نمی دونم کدوم صفحه ست فکر کنم تو همین تاپیکه شایدم تو کلمات لزگی . به این آدرسم می تونی بری : نرم افزار جعبه لایتنر

fatiguli

New member
سلام karshenasgh ببخشید تایپیک یعنی کجا؟من به بقیه لغات که بچه ها تحویل دادن دسترسی ندارم.شما از کجا میگیرین؟میشه راهنمایی کنین؟کامل بیزحمت منتظرم عزیز

xavi

New member
سلام fatiguli. لطفاً لغاتی رو که درآوردی تو تاپیک کلمات لزگی بزار تا همه لغات یه جا باشن. مرسی[/QUOTE
سلام من منتظرم باید شروع کنم میشه بیزحمت جواب بدین؟

سلام دوست عزیز لغاتو بی زحمت اینجا بذارین
http://olumpezeshki.ir/forum/thread1780.html

karshenasgh

New member
سلام karshenasgh ببخشید تایپیک یعنی کجا؟من به بقیه لغات که بچه ها تحویل دادن دسترسی ندارم.شما از کجا میگیرین؟میشه راهنمایی کنین؟کامل بیزحمت منتظرم عزیز

سلام. ببخشید! من پیامت رو تازه دیدم. به هرحال خوشحالم مشکلتون حل شد. موفق باشید...:ad54ad:

آخرین ویرایش:

xavi

New member
دوستان کسی به من کمک نمیکنه؟

من وقتی میخوام برنامه رو نصب کنم ارور میده و میگه "ویژگی های اجباری جا افتاده اند"

وخلاصه برنامه نصب نمیشه چیکار کنم؟:33:

iran khanom

Member
از کاربرانی که در طرح شرکت نکرده و مایل به همکاری می باشند دعوت به عمل می آید:
لطفا متنی را که مایل به ترجمه آن هستید رابا استفاده از کلماتی که بچه ها ارائه داده اندبه فارسی روان ترجمه نمایید.ممنون.منتظر همکاریتان هستیم

patris

New member
سلام.آقا صادق من خیلی وقته لغاتی که واسه من بوده رو گذاشتم میشه لطفا فایلارو واسه منم بفرستین.مرسی

trycon

New member
سلام یکی لطف کنه واسه منم این نرم افزار جعبه لایتنری که صادق درسته بفرسته منم تو لغت داوردن کمک کردم من قبل از عید دراوردم اماهنوز چیزی ندیدم

karshenasgh

New member
از کاربرانی که در طرح شرکت نکرده و مایل به همکاری می باشند دعوت به عمل می آید:
لطفا متنی را که مایل به ترجمه آن هستید رابا استفاده از کلماتی که بچه ها ارائه داده اندبه فارسی روان ترجمه نمایید.ممنون.منتظر همکاریتان هستیم

من ترجمه آزمون 91-90 عصر پنج شنبه که لغاتشو درآوردم رو آماده کردم. ان شاءالله بعد از تایپ کردن در سایت قرار خواهم داد.

iran khanom

Member
بخش مورد نظر نام کاربر
مهارت یک تا شش sakar B
مهارت هفت sadegh0007
مهارت هشتم top.1988
مهارت نهم sky
مهارت دهم xavi
مهارت یازدهم vitamin
مهارت دوازدهم dilak
بخش سوالات متفرقه از منابع ذکر نشده شامل 54 متن می باشد که به هر نفر 5 متن داده می شود
متن 1 تا 5 marava
متن 6 تا10 arman
متن 11 تا 15 بيوتك91
متن 15 تا 20 بيوتك91
متن 21 تا 25 aidasaghi
متن 26 تا 30 trycon
متن 31 تا 35 marava
متن 36 تا 40 25rr
متن 41 تا 45 aidasaghy
متن 46 تا 50 farzaneh_64
متن 50 تا 54 negar91
بخش انتهایی کتاب شامل آزمونهای سالیان گذشته می باشد که آزمون را به یک نفر داده می شود
سال 82 - 83 سری صبح bacillus.bs
سال 82 - 83 سری بعد از ظهر25rr
سال 83 - 84 سری صبح Leyenda
سال 83 - 84 سری بعد از ظهر Leyenda
سال 84 - 85 سری صبحpatris
سال 84 - 85 سری عصر mamai86
سال 85-86سری صبح biology
سال 85-86سری عصر iran khanom
سال 86 - 87 سری صبح مليسا
سال 86 - 87 سری عصر Respanta
سال 87 - 88 سری صبح :(50):
سال 87 - 88 سری عصر یاسمن
سال 88 - 89 سری اول پنج شنبه 28 خرداد نوبت صبح Gilda
سال 88 - 89 سری دوم پنج شنبه 28 خرداد نوبت بعد از ظهر Gilda
سال 88 - 89 سری سوم جمعه 29 خرداد نوبت صبح یاسمن
آزمون ورودی 89-90 سری اول صبح پنجشنبه 27/3/89 khamoosh
آزمون ورودی 89-90 سری دوم عصر پنجشنبه 27/3/89 nazanin91
آزمون ورودی 89-90 سری سوم جمعه صبح 28/3/89 sadegh0007
آزمون ورودی 90-91 سری اول صبح پنجشنبه ساتیار
آزمون ورودی 90-91 سری دوم عصر پنجشنبهkarshenasgh
آزمون ورودی 90-91 سری سوم صبح جمعهfatiguli
یکی از بچه ها انصراف داده کسی نیست؟

kapa

New member
سلام سلام صدتا سلام به همه دوستان ...

من تمام لغتای لزگی رو از روی سایت کپی کردم ریختم توی یه فایل word که استفاده کنم ..
بعدش دیدم ای بابا.... !!!! , حال نمیده مفتی مفتی از همه لغتا استفاده کنم , گفتم بیام بگم من در خدمتم . مثنکه ( خواهشا غلط املایی نگیرین , به زبون محاوره نوشتم . خودم بلدم که میشه : مثل اینکه )از دوستان کسی انصراف داده , خواستم از مسئول عزیز هماهنگ کننده درخواست کنم که بگن چیا مونده ؟ تا من در حد توانم ازشون انتخاب کنم و در خدمت دوستان باشم ان شاالله .

یا علی :thanks:

آخرین ویرایش:

iran khanom

Member
سلام سلام صدتا سلام به همه دوستان ...

من تمام لغتای لزگی رو از روی سایت کپی کردم ریختم توی یه فایل word که استفاده کنم ..
بعدش دیدم ای بابا.... !!!! , حال نمیده مفتی مفتی از همه لغتا استفاده کنم , گفتم بیام بگم من در خدمتم . مثنکه ( خواهشا غلط املایی نگیرین , به زبون محاوره نوشتم . خودم بلدم که میشه : مثل اینکه )از دوستان کسی انصراف داده , خواستم از مسئول عزیز هماهنگ کننده درخواست کنم که بگن چیا مونده ؟ تا من در حد توانم ازشون انتخاب کنم و در خدمت دوستان باشم ان شاالله .

یا علی :thanks:

سال 87 - 88 سری صبح

سلام شما این رو انجام میدین؟ممنون میشم منتظر جوابم

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا