کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shosha

New member
سلام به همه دستتون درد نکنه خیلی عالیه کاش زودتر اومده بودم و کمکتون می کردم من معنی لغات 3 تا مهارت اولو کامل داشتم.
ولی دوماه بیشتره نتونستم بیام. طرحم شروع شده و متاسفانه جایی که هستم دسترسی به نت نداشتم اصلا فکر نمی کردم همچین کاری بکنین و گرنه حتما زودتر میومدم و لغات و می ذاشتم. چهاردهم دوباره باید برم ومعلوم نیست کی بتونم برگردم .حداقل تا یکماه دیگه نیستم ولی برای همتون دعا می کنم ایشالا هرکی کمک کرده همین امسال هرجا و هرچی که دوست داره قبول بشه. که مطمئنم میشین.
دوست دارم منم کاری بکنم لطفا هرکی تقسیم میکنه حتما تا فردا شب بهم بگین حالا که لغات تموم شده کدوم متنا رو ترجمه کنم. حتما تا آخر شب فردا خبرم کنین. بازم از همه تشکر می کنم. :smilies-azardl (113

بیوتک91

New member
با پوزش به دلیل دیر ارسال کردن(فوت یکی از عزیزان بسیار نزدیکم) قسمت دوم ترجمه لغات لزگی که مسئول ترجمه اون هستم. انشالله فردا رو سایت هست.

بیوتک91

New member
با تشکر چرا هیچ کدوم از این لغات در لپ تاپ من و گوشیم باز نمی شه؟؟آیا باید با نرم افزار خاصی باز بشن؟؟

sadegh0007

New member
با تشکر چرا هیچ کدوم از این لغات در لپ تاپ من و گوشیم باز نمی شه؟؟آیا باید با نرم افزار خاصی باز بشن؟؟
شما باید با استفاده از نرم افزار معرفی شده در پست اول فایل ها را ادر گوشی اجرا نمایید برای کامپیوتر هم نرم افزار مربوطه در همین جا معرفی شده است

ملیسا

New member
سلام
اگر کسی در تایپ کردن لغات در این تالار علوم پزشکی مشکلی دارد وبلاگ خوب هست وبعد لینک بدهید
نشانی چند تا از بهترین وبلاگهایی که می توانید بسازید
وبلاگ فارسی

:21:خب حالا این یعنی چه؟؟؟؟میشه بیشتر توضیح بدی عزیز این حرکت قشنگرو:wacsmiley:؟؟؟؟؟

iran khanom

Member
سلام به همه دستتون درد نکنه خیلی عالیه کاش زودتر اومده بودم و کمکتون می کردم من معنی لغات 3 تا مهارت اولو کامل داشتم.
ولی دوماه بیشتره نتونستم بیام. طرحم شروع شده و متاسفانه جایی که هستم دسترسی به نت نداشتم اصلا فکر نمی کردم همچین کاری بکنین و گرنه حتما زودتر میومدم و لغات و می ذاشتم. چهاردهم دوباره باید برم ومعلوم نیست کی بتونم برگردم .حداقل تا یکماه دیگه نیستم ولی برای همتون دعا می کنم ایشالا هرکی کمک کرده همین امسال هرجا و هرچی که دوست داره قبول بشه. که مطمئنم میشین.
دوست دارم منم کاری بکنم لطفا هرکی تقسیم میکنه حتما تا فردا شب بهم بگین حالا که لغات تموم شده کدوم متنا رو ترجمه کنم. حتما تا آخر شب فردا خبرم کنین. بازم از همه تشکر می کنم. :smilies-azardl (113

سلام بعضی از بچه ها بخش vocabularyلغات آزمون ها رو نذاشتند شما اونا رو بر عهده میگیرین؟

fatiguli

New member
سلام بچه ها من کتاب لزگی رو ندارم ولی آزمونها رو دانلود کردم میتونم مشارکت کنم کدوم آزمون؟

fatiguli

New member
سلام منم این مشکلو دارم فایلها رو با چه فرمتی بریزیم تو فلش؟

Gilda

New member
سلام بعضی از بچه ها بخش vocabularyلغات آزمون ها رو نذاشتند شما اونا رو بر عهده میگیرین؟

من قسمت vocab را نذاشتم چون توی کتاب لزگی خودش قسمت vocab آزمون(صبح و عصر پنجشنبه سال 89-88) را با ترجمه کامل گذاشته.برا همین فقط لغات متن هاش را ترجمه کردم و گذاشتم.

fatiguli

New member
همه آزمونهارو برداشتن من چند روزه عضو سایت شدم زبان خیلی مشکل دارم میشه کمکم کنین بچه ها؟باز هرکدومو بگین انجام میدم.منتظرم

bacillus.bs

New member
بچه ها یه تاپیک باز کنید و دقیقا توضیح بدید نصب این نرم افزارو /همه مشکل دارند/تا اونایی که نصبش کردند کمک کنند به دیگران

iran khanom

Member
سلام من از آقای صادق تقاضا دارم که توضیح کاملی در یک پست جدید در مورد نحوه نصب و استفاده از نرم افزار قرار بدهند.من خودم نرمافزار را نصب کردم و به بچه ها هم چگونگی نحوه نصب رو گفتم ولی گویا بچه ها متاسفانه هنوز مشکل دارند ممنون میشم توضیح کاملی آقای صادق بفرمایند.ممنون صادق از زحماتت

iran khanom

Member
بخش مورد نظر نام کاربر
مهارت یک تا شش sakar B
مهارت هفت sadegh0007
مهارت هشتم top.1988
مهارت نهم sky
مهارت دهم xavi
مهارت یازدهم vitamin
مهارت دوازدهم dilak
بخش سوالات متفرقه از منابع ذکر نشده شامل 54 متن می باشد که به هر نفر 5 متن داده می شود
متن 1 تا 5 marava
متن 6 تا10 arman
متن 11 تا 15 بيوتك91
متن 15 تا 20 بيوتك91
متن 21 تا 25 aidasaghi
متن 26 تا 30 trycon
متن 31 تا 35 marava
متن 36 تا 40 25rr
متن 41 تا 45 aidasaghy
متن 46 تا 50 farzaneh_64
متن 50 تا 54 negar91
بخش انتهایی کتاب شامل آزمونهای سالیان گذشته می باشد که آزمون را به یک نفر داده می شود
سال 82 - 83 سری صبح bacillus.bs
سال 82 - 83 سری بعد از ظهر25rr
سال 83 - 84 سری صبح Leyenda
سال 83 - 84 سری بعد از ظهر Leyenda
سال 84 - 85 سری صبحpatris
سال 84 - 85 سری عصر mamai86
سال 85-86سری صبح biology
سال 85-86سری عصر iran khanom
سال 86 - 87 سری صبح مليسا
سال 86 - 87 سری عصر Respanta
سال 87 - 88 سری صبح مليسا
سال 87 - 88 سری عصر یاسمن
سال 88 - 89 سری اول پنج شنبه 28 خرداد نوبت صبح Gilda
سال 88 - 89 سری دوم پنج شنبه 28 خرداد نوبت بعد از ظهر Gilda
سال 88 - 89 سری سوم جمعه 29 خرداد نوبت صبح یاسمن
آزمون ورودی 89-90 سری اول صبح پنجشنبه 27/3/89 khamoosh
آزمون ورودی 89-90 سری دوم عصر پنجشنبه 27/3/89 nazanin91
آزمون ورودی 89-90 سری سوم جمعه صبح 28/3/89 sadegh0007
آزمون ورودی 90-91 سری اول صبح پنجشنبه ساتیار
آزمون ورودی 90-91 سری دوم عصر پنجشنبهkarshenasgh
آزمون ورودی 90-91 سری سوم صبح جمعهfatiguli

nazanin91

New member
بخش مورد نظر نام کاربر
مهارت یک تا شش sakar B
مهارت هفت sadegh0007
مهارت هشتم top.1988
مهارت نهم sky
مهارت دهم xavi
مهارت یازدهم vitamin
مهارت دوازدهم dilak
بخش سوالات متفرقه از منابع ذکر نشده شامل 54 متن می باشد که به هر نفر 5 متن داده می شود
متن 1 تا 5 marava
متن 6 تا10 arman
متن 11 تا 15 بيوتك91
متن 15 تا 20 بيوتك91
متن 21 تا 25 aidasaghi
متن 26 تا 30 trycon
متن 31 تا 35 marava
متن 36 تا 40 25rr
متن 41 تا 45 aidasaghy
متن 46 تا 50 farzaneh_64
متن 50 تا 54 negar91
بخش انتهایی کتاب شامل آزمونهای سالیان گذشته می باشد که آزمون را به یک نفر داده می شود
سال 82 - 83 سری صبح bacillus.bs
سال 82 - 83 سری بعد از ظهر25rr
سال 83 - 84 سری صبح Leyenda
سال 83 - 84 سری بعد از ظهر Leyenda
سال 84 - 85 سری صبحpatris
سال 84 - 85 سری عصر mamai86
سال 85-86سری صبح biology
سال 85-86سری عصر iran khanom
سال 86 - 87 سری صبح مليسا
سال 86 - 87 سری عصر Respanta
سال 87 - 88 سری صبح مليسا
سال 87 - 88 سری عصر یاسمن
سال 88 - 89 سری اول پنج شنبه 28 خرداد نوبت صبح Gilda
سال 88 - 89 سری دوم پنج شنبه 28 خرداد نوبت بعد از ظهر Gilda
سال 88 - 89 سری سوم جمعه 29 خرداد نوبت صبح یاسمن
آزمون ورودی 89-90 سری اول صبح پنجشنبه 27/3/89 khamoosh
آزمون ورودی 89-90 سری دوم عصر پنجشنبه 27/3/89 nazanin91
آزمون ورودی 89-90 سری سوم جمعه صبح 28/3/89 sadegh0007
آزمون ورودی 90-91 سری اول صبح پنجشنبه ساتیار
آزمون ورودی 90-91 سری دوم عصر پنجشنبهkarshenasgh
آزمون ورودی 90-91 سری سوم صبح جمعهfatiguli

کدوم قسمتا هنوز دوستان تحویل ندادن؟!:smilies: -دیگه تا آخر فروردین لزگی رو جمعش کنیم
smiliess%20%284%29.gif

یاسمن

New member
بچه ها من متنها و آرمونهای آخرو نخوندم ولی چند تا مهارت اول رو که با لغات ترجمه شده ی اینجا خوندم اصلا راضی نیستم . خیلی از لغات معنی نشدن . من خودم 95% لغات قسمتهایی که رو که ترجمه کردم رودر آوردم حتی اونایی که خودم بلد بودمو به نظر راحت میومدن رو با تصور اینکه ممکنه کسی بلد نباشه ترجمه کردم ولی انگار بعضی ها از خیر خیلی از لغات گذشتن !!!
فایل لغاتو که گوشیم نمیشناسه و از لایتنر نمی تونم بخونم از اینجا هم که می خونم خودم مجبورم موبایل به دست لغت در بیارم . :(

sakar

New member
بچه ها من متنها و آرمونهای آخرو نخوندم ولی چند تا مهارت اول رو که با لغات ترجمه شده ی اینجا خوندم اصلا راضی نیستم . خیلی از لغات معنی نشدن . من خودم 95% لغات قسمتهایی که رو که ترجمه کردم رودر آوردم حتی اونایی که خودم بلد بودمو به نظر راحت میومدن رو با تصور اینکه ممکنه کسی بلد نباشه ترجمه کردم ولی انگار بعضی ها از خیر خیلی از لغات گذشتن !!!
فایل لغاتو که گوشیم نمیشناسه و از لایتنر نمی تونم بخونم از اینجا هم که می خونم خودم مجبورم موبایل به دست لغت در بیارم . :(

بهرحال شرمنده
من اولین نفری بودم که پیشنهاد صادقو قبول کردم و بدون وقت تلف کردن لغاتو گذاشتم فقط به این امید که یه کار گروهی انجام بشه با وجود اینکه منم وقتی مهارتارو میخونم دیکشنری کامل دستمه ولی دلم نیومد اینو بگم چون من خودم واسه اینکار کل تلاشمو کردم و مطمن بودم بقیم همینطور و یه چیز طبیعیه که همه ی ما مث هم نیستیم چون بیس یکسانی نداریم این کاری که ما کردیم قابل ستایشه نه اینکه بخاطر کم وکاستیاش تو سر و کله ی هم بزنیم عمری باقی باشه کاری کنیم ازین به بعد برای کارای گروهیه دیگه تلاش بیشتری کنیم من با تمام کم و کاستیا به همه ی اونایی که تو این کار بودن خسته نباشید میگم و امیدوارم همیشه بتونیم اگرم بد یا کم به همدیگه کمک کنیم مهم اینه که قصدمون کمک بوده و من قسم میخورم که همین تعداد لغاتیو که اینجا گذاشتم واسه خودمم دراوردم بهرحال به بزرگواریه خودتون ببخشید

karshenasgh

New member
اما من دارم تمام سعی ام را می کنم تا تمام لغات به کار رفته درآزمونی که درآوردن لغاتشو به عهده گرفتم (آزمون 90-91 عصر پنج شنبه) تو سایت بذارم چه راحت چه مشکل، بعدشم قصد دارم اگه بشه ترجمه کل آزمون رو هم آماده کنم و تو سایت بذارم. بازم اگه احساس می کنید کم و کاستی وجود داره بهم بگید...

یاسمن

New member
بهرحال شرمنده
من اولین نفری بودم که پیشنهاد صادقو قبول کردم و بدون وقت تلف کردن لغاتو گذاشتم فقط به این امید که یه کار گروهی انجام بشه با وجود اینکه منم وقتی مهارتارو میخونم دیکشنری کامل دستمه ولی دلم نیومد اینو بگم چون من خودم واسه اینکار کل تلاشمو کردم و مطمن بودم بقیم همینطور و یه چیز طبیعیه که همه ی ما مث هم نیستیم چون بیس یکسانی نداریم این کاری که ما کردیم قابل ستایشه نه اینکه بخاطر کم وکاستیاش تو سر و کله ی هم بزنیم عمری باقی باشه کاری کنیم ازین به بعد برای کارای گروهیه دیگه تلاش بیشتری کنیم من با تمام کم و کاستیا به همه ی اونایی که تو این کار بودن خسته نباشید میگم و امیدوارم همیشه بتونیم اگرم بد یا کم به همدیگه کمک کنیم مهم اینه که قصدمون کمک بوده و من قسم میخورم که همین تعداد لغاتیو که اینجا گذاشتم واسه خودمم دراوردم بهرحال به بزرگواریه خودتون ببخشید

sakar جان من منظورم تو سروکله ی کسی زدن نبود . منم واقعا خوشحالم که همگی با هم یه کار گروهی انجام دادیمو واقعا کار تک تک افراد قابل ستایشه . فقط می خواستم بگم اونایی که ترجمه می کنن یه خورده دقیق تر باشن که دوباره کاری نشه . چون اون وقتی که واسه ترجمه گذاشتیم خیلی ارزشمنده .
واقعا حق با شماست چون اول از همه شروع کردین و متن های شما هم بیشتر از بقیه بوده ، خسته نباشین واقعا . من قصد ناراحتی شمارو نداشتم . ببخشید اگه بد نوشتم متنمو . از لغت در آوردن خیلی کلافه شده بودم . شرمنده
موفق باشین

xavi

New member
دوستان من این برنامه روی گوشیم نصب نشد متاسفانه

اما اگه لغاتی که گذاشتم خوب ترجمه نشده حتما بهم بگین تا از اول بذارم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا