کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

iran khanom

Member
سلام بچه ها من تمامی لغات به صورت مرتب و آماده در فایل word ریختم خیلی خوب شد.مثل یه کتاب شده..کسانی که در طرح شرکت کردند و تا الان قسمت هایی که برای آنها بوده را ارائه داده اند ایمیلشان را برای من بفرستند تا برایشان میل کنم

kapa

New member
سال 87 - 88 سری صبح

سلام شما این رو انجام میدین؟ممنون میشم منتظر جوابم

سلام بر شما دوست عزیز .. بله . به روی چشم انجام میدم ... فقط یه سوال آماتوری !! بپرسم با اجازتون ..
من این سری رو لغتاشو در بیارم یا ترجمه متنارو ؟

vitamin

New member
سلام سلام صدتا سلام به همه دوستان ...

من تمام لغتای لزگی رو از روی سایت کپی کردم ریختم توی یه فایل word که استفاده کنم ..
بعدش دیدم ای بابا.... !!!! , حال نمیده مفتی مفتی از همه لغتا استفاده کنم , گفتم بیام بگم من در خدمتم . مثنکه ( خواهشا غلط املایی نگیرین , به زبون محاوره نوشتم . خودم بلدم که میشه : مثل اینکه )از دوستان کسی انصراف داده , خواستم از مسئول عزیز هماهنگ کننده درخواست کنم که بگن چیا مونده ؟ تا من در حد توانم ازشون انتخاب کنم و در خدمت دوستان باشم ان شاالله .

یا علی :thanks:
اگه همه مثل شما بودند اين كتاب خيلي وقت پيش تموم شده بود

kapa

New member
اگه همه مثل شما بودند اين كتاب خيلي وقت پيش تموم شده بود

اگه خانم هستید که عرض ادب .. اگر آقایید که آقا ما خیلی مخلصیم ... منم مث بقیه م و بقیه هم مث من ..

شاید دوستان دیگه دسترسی به اینترنت نداشتن یا چیزای دیگه ..

من که به ته دیگش رسیدم .. اما از توکل به خدا " ویتامین " میگیریم و باقی موندشو انجام میدیم با همکاری تمام دوستان عزیز که من کوچیکشونم .

یا علی

kapa

New member
سلام لغات رو شما لطف کنید.

لطف نیست . انجام وظیفه در برابر همه ی ارشدیای عزیز و کمک به خودم ..

به روی چشم ان شالله ..

فقط ممکنه تا اواسط یا اواخر هفته ی آینده طول بکشه .. چون اولین بارمه

اما نهایت تلاشمو میکنم

xavi

New member

به روی چشم ان شالله ..

اما نهایت تلاشمو میکنم

سلام دوست عزیز
خیلی ممنون بابت اینکه ترجمه میکنین
امیدوارم متنهارو هم بزودی بتونیم ترجمه کنیم:bunnyearsmiley:

kapa

New member
بخش مورد نظر نام کاربر
مهارت یک تا شش sakar B
مهارت هفت sadegh0007
مهارت هشتم top.1988
مهارت نهم sky
مهارت دهم xavi
مهارت یازدهم vitamin
مهارت دوازدهم dilak
بخش سوالات متفرقه از منابع ذکر نشده شامل 54 متن می باشد که به هر نفر 5 متن داده می شود
متن 1 تا 5 marava
متن 6 تا10 arman
متن 11 تا 15 بيوتك91
متن 15 تا 20 بيوتك91
متن 21 تا 25 aidasaghi
متن 26 تا 30 trycon
متن 31 تا 35 marava
متن 36 تا 40 25rr
متن 41 تا 45 aidasaghy
متن 46 تا 50 farzaneh_64
متن 50 تا 54 negar91
بخش انتهایی کتاب شامل آزمونهای سالیان گذشته می باشد که آزمون را به یک نفر داده می شود
سال 82 - 83 سری صبح bacillus.bs
سال 82 - 83 سری بعد از ظهر25rr
سال 83 - 84 سری صبح Leyenda
سال 83 - 84 سری بعد از ظهر Leyenda
سال 84 - 85 سری صبحpatris
سال 84 - 85 سری عصر mamai86
سال 85-86سری صبح biology
سال 85-86سری عصر iran khanom
سال 86 - 87 سری صبح مليسا
سال 86 - 87 سری عصر Respanta
سال 87 - 88 سری صبح :(50):
سال 87 - 88 سری عصر یاسمن
سال 88 - 89 سری اول پنج شنبه 28 خرداد نوبت صبح Gilda
سال 88 - 89 سری دوم پنج شنبه 28 خرداد نوبت بعد از ظهر Gilda
سال 88 - 89 سری سوم جمعه 29 خرداد نوبت صبح یاسمن
آزمون ورودی 89-90 سری اول صبح پنجشنبه 27/3/89 khamoosh
آزمون ورودی 89-90 سری دوم عصر پنجشنبه 27/3/89 nazanin91
آزمون ورودی 89-90 سری سوم جمعه صبح 28/3/89 sadegh0007
آزمون ورودی 90-91 سری اول صبح پنجشنبه ساتیار
آزمون ورودی 90-91 سری دوم عصر پنجشنبهkarshenasgh
آزمون ورودی 90-91 سری سوم صبح جمعهfatiguli
یکی از بچه ها انصراف داده کسی نیست؟

لطف بفرمائید توی این لیستتون , اسم منو بزنید جلوی 87-88 نوبت صبح

با تشکر

kapa

New member
سلام دوست عزیز
خیلی ممنون بابت اینکه ترجمه میکنین
امیدوارم متنهارو هم بزودی بتونیم ترجمه کنیم:bunnyearsmiley:

سلام ژاوی عزیز ( درست گفتم ؟) ..
خواهش میکنم ... خدا کنه از پسش بربیام

iran khanom

Member
بخش مورد نظر نام کاربر
مهارت یک تا شش sakar B
مهارت هفت sadegh0007
مهارت هشتم top.1988
مهارت نهم sky
مهارت دهم xavi
مهارت یازدهم vitamin
مهارت دوازدهم dilak
بخش سوالات متفرقه از منابع ذکر نشده شامل 54 متن می باشد که به هر نفر 5 متن داده می شود
متن 1 تا 5 marava
متن 6 تا10 arman
متن 11 تا 15 بيوتك91
متن 15 تا 20 بيوتك91
متن 21 تا 25 aidasaghi
متن 26 تا 30 trycon
متن 31 تا 35 marava
متن 36 تا 40 25rr
متن 41 تا 45 aidasaghy
متن 46 تا 50 farzaneh_64
متن 50 تا 54 negar91
بخش انتهایی کتاب شامل آزمونهای سالیان گذشته می باشد که آزمون را به یک نفر داده می شود
سال 82 - 83 سری صبح bacillus.bs
سال 82 - 83 سری بعد از ظهر25rr
سال 83 - 84 سری صبح Leyenda
سال 83 - 84 سری بعد از ظهر Leyenda
سال 84 - 85 سری صبحpatris
سال 84 - 85 سری عصر mamai86
سال 85-86سری صبح biology
سال 85-86سری عصر iran khanom
سال 86 - 87 سری صبح مليسا
سال 86 - 87 سری عصر Respanta
سال 87 - 88 سری صبحkapa
سال 87 - 88 سری عصر یاسمن
سال 88 - 89 سری اول پنج شنبه 28 خرداد نوبت صبح Gilda
سال 88 - 89 سری دوم پنج شنبه 28 خرداد نوبت بعد از ظهر Gilda
سال 88 - 89 سری سوم جمعه 29 خرداد نوبت صبح یاسمن
آزمون ورودی 89-90 سری اول صبح پنجشنبه 27/3/89 khamoosh
آزمون ورودی 89-90 سری دوم عصر پنجشنبه 27/3/89 nazanin91
آزمون ورودی 89-90 سری سوم جمعه صبح 28/3/89 sadegh0007
آزمون ورودی 90-91 سری اول صبح پنجشنبه ساتیار
آزمون ورودی 90-91 سری دوم عصر پنجشنبهkarshenasgh
آزمون ورودی 90-91 سری سوم صبح جمعهfatiguli

iran khanom

Member

به روی چشم ان شالله ..

اما نهایت تلاشمو میکنم

ممنونم ما منتظریم

iran khanom

Member
سلام بچه ها من تمامی لغات به صورت مرتب و آماده در فایل word ریختم خیلی خوب شد.مثل یه کتاب شده..کسانی که در طرح شرکت کردند و تا الان قسمت هایی که برای آنها بوده را ارائه داده اند ایمیلشان را برای من بفرستند تا برایشان میل کنم

ملیسا

New member
سلام
بچه ها اگه قبول میکنید این مسولیئها رو راستو حسنی کار کنید من واقعا خیلی پشیمونم اصلا بخدا وقتی دارم زبان میخونم کلی عصبی میشم

بعضی از بچه ها یه جوری کمک کردن که اگه کمک نمیکردن شرافتمندانه بود .حساب کنید از یه متن 10تا لغت نوشته ....این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی اونایی که خوب کار کردنو همه لغت هارو دقیق دراوردن نمیفهمن چی به چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه دوست عزیز اگه زبانت اینقدر خوبه که از یه متن

10تایا 20 تا لغت درمیاری پس مطمئن باش 50میزنی زبانتو پس برا چی مسئولیت قبول میکنیی؟؟؟؟؟یا نه اگه ضعیفی پس اونیی که شرکت کردن تو این

طرح همشون تو یه سطح ضعیف هستن پس کاری کنیم که کسی حقش ضایع نشه ..من خدایشش اون متنهایی که ناقص معنی شدنو اصلا به

این لغات نگاه نمیکنم اخه ارزشش چیه 10 تا لغت؟؟؟؟؟جز این که اعصابمو خراب میکنن

میشینم از اول کلا خودم ترجمه میکنم .پس ادم باید کاری کنه که ارزش داشته باشه .کار و مسئولیت بیهوده یعنی زندگیه بیهوده ..

امیدوارم موفق باشین

vitamin

New member
سلام
بچه ها اگه قبول میکنید این مسولیئها رو راستو حسنی کار کنید من واقعا خیلی پشیمونم اصلا بخدا وقتی دارم زبان میخونم کلی عصبی میشم

بعضی از بچه ها یه جوری کمک کردن که اگه کمک نمیکردن شرافتمندانه بود .حساب کنید از یه متن 10تا لغت نوشته ....این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی اونایی که خوب کار کردنو همه لغت هارو دقیق دراوردن نمیفهمن چی به چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه دوست عزیز اگه زبانت اینقدر خوبه که از یه متن

10تایا 20 تا لغت درمیاری پس مطمئن باش 50میزنی زبانتو پس برا چی مسئولیت قبول میکنیی؟؟؟؟؟یا نه اگه ضعیفی پس اونیی که شرکت کردن تو این

طرح همشون تو یه سطح ضعیف هستن پس کاری کنیم که کسی حقش ضایع نشه ..من خدایشش اون متنهایی که ناقص معنی شدنو اصلا به

میشینم از اول کلا خودم ترجمه میکنم .پس ادم باید کاری کنه که ارزش داشته باشه .کار و مسئولیت بیهوده یعنی زندگیه بیهوده ..

امیدوارم موفق باشین
مليسا ناراحت نباش در كار گروهي اين مشكلات هست منم چندتايي از مهارت هارو كه ميخوندم ديدم كه خوب معني نشده بود ولي چه ميشه كرد.....
ولي بعضي از دوستان هم خوب معني كرده بودند

kapa

New member
سلام

امیدوارم موفق باشین

سلام ... این حرفی که میخوام بزنم نه از روی جسارته نه از روی غلط گیریه املائی .... فقط میخوام با این حرفم روحیه دوستان عوض شه

ملیسا خانم ببخشید ... ما تا الان راست و حسینی شنیده بودیم اما راست و حسنی نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

البته فرقی هم نمیکنه امام حسن(ع) برادر عزیز امام حسین(ع) هستند ...

محض مزاح گفتم

iran khanom

Member

vitamin

New member
سلام ... این حرفی که میخوام بزنم نه از روی جسارته نه از روی غلط گیریه املائی .... فقط میخوام با این حرفم روحیه دوستان عوض شه

ملیسا خانم ببخشید ... ما تا الان راست و حسینی شنیده بودیم اما راست و حسنی نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محض مزاح گفتم

:25r30wi::25r30wi:

ملیسا

New member

محض مزاح گفتم

کاپا دمپایی میخوای کتک بخوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه نمیبینی من عصبانییم؟؟؟؟؟:New (6)::sdasdasd:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا