کارنامه علوم ازمایشگاهی1 سال94

امیر 68

New member
سلام
با رتبه 278 بیوشمی میشه امیدوار بود یا نه؟

خدا لعنت کنه این وزارتو نمیدونم امسال این چ قانون مسخره ای بود که از خودشون درآوردن اینم از کلیدشون کل درصدام اومد پایین اینا به ما مدیونن

- - - Updated - - -

سلام

خدا لعنت کنه این وزارتو نمیدونم امسال این چ قانون مسخره ای بود که از خودشون درآوردن اینم از کلیدشون کل درصدام اومد پایین اینا به ما مدیونن

alireza-ja

New member
سلام

- - - Updated - - -

سلام

سلام. واسه قبولی خیلی امیدوار باشید اما کجاش رو نمیدونم.

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام

سلام. واسه قبولی خیلی امیدوار باشید اما کجاش رو نمیدونم.

امیر 68

New member
پارسال که هیچچی نخونده بودم رتبه م زیر دویست بود قبول نشدم امسال چجوری امیدوار باشم

alireza-ja

New member
پارسال که هیچچی نخونده بودم رتبه م زیر دویست بود قبول نشدم امسال چجوری امیدوار باشم

آره پارسال منم چیزی نخونده بود زبان زیر 20 زده بود سلولی وبیوشیمیم هم زیر 50 بود رتبم 240 شد امسال زبان 50 و بیوشیمی وسلولی هم 60 و 50 زدم ربتیم 2 برابر شده.

خوب آخه الان رشته ها تجمیع شدن خیلی از کسایی که رتبشون از شما بهتره رشته دیگه هستن. پس احتمالش هست.

- - - Updated - - -

شما از هزینه ی مازاد اطلاعی دارید؟

نه متاسفانه. ولی دست هرچی شبانه و غیر انتفاعی و ... از پشت بسته.

امیر 68

New member
ممنون داداش

باز امیدوارمون کردی احتمالش هست رتبه ی واقعی من تو رشته ی خودم زیر 200 باشه؟

alireza-ja

New member
ممنون داداش

باز امیدوارمون کردی احتمالش هست رتبه ی واقعی من تو رشته ی خودم زیر 200 باشه؟

خواهش میکنم. بنظرم بله احتمالش هست خوبم هست.

ببین نزدیک حدود 160 نفر فقط بیوشیمی روزانه میگیره 87 نفر هم بیوتک روزانه ژنتیک هم حدود 75 تا هم روزانه میگیره. تازه هستند افرادی که مازاد تهران و شهرای خوب رو به روزانه شهرای درجه دو سه ترجیح میدن. قطعا توی رشته بیوشیمی چون امسال آسون بود و خوشبحال بچه های ژنتیک شده و اکثر رتبه های بهتر از شما توی بیوشیمی بچه های ژنتیک هستن. بیوتک هم تا حدودی همینطوره.

اگر همه جاها رو بزنید قبولیتون احتمالش بالاس.

leila89

New member
دوست عزیز برای قبولی در دانشگاه های درجه 1 امیدوار باش. یکی من خودم رتبه بیوتکم 60 شده ولی بیوتک مدنظرم نیست, نمیرم. میرم ژنتیک. خیلی ها اینطورین.

ممنون دوست گرامی. بله امسال رتبه بندی ها کلا متفاوت شده و این 60 نفر جلوی من قطعا بچه های ژنتیک و حتی بیوشیمی هم هستن.

leila89

New member
احسنت
زبان هم عالی زدید
برای زبان چه کتابایی خوندید؟
موفق باشید

خیلی ممنون. زبان لزگی و کتاب جامع ارشد دکتر کیانمهر رو خوندم و ک..ل.ا.س هم رفته بودم. البته لزگی رو به کسانی که زبانشون یه کم ضعیفه پیشنهاد نمی کنم چون طبقه بندیش اصلا خوب نیست.

ali1366

New member
سلام بچه ها میدونم که همتون منو میشناسین..............ولی به روی خودتون نمیارین........علیرضا جا خوبی.....ای کاش منو تو با هم همکلاسی بودیم.

v.abbasi

New member
خیلی ممنون. زبان لزگی و کتاب جامع ارشد دکتر کیانمهر رو خوندم و ک..ل.ا.س هم رفته بودم. البته لزگی رو به کسانی که زبانشون یه کم ضعیفه پیشنهاد نمی کنم چون طبقه بندیش اصلا خوب نیست.
سلام. کتاب جامع ارشد دکتر کيانمهر گفتيد دوتاهست, کدومش رو منظورتونه?

alireza-ja

New member
سلام بچه ها میدونم که همتون منو میشناسین..............ولی به روی خودتون نمیارین........علیرضا جا خوبی.....ای کاش منو تو با هم همکلاسی بودیم.

سلام بله معرف حضور هستید. شکر خدا

بعد اونوقت از همکلاسی بودنمون چه دستاوردی بدست میومد؟

ali1366

New member
من در تولد خود نقشی نداشتم و در مرگ خود نیز نقشی ندارم ، نقش من فقط در زندگی من است. گوته

leila89

New member
کسی از رتیه 6 بیوتک خبر نداره؟
چرا پس نمیان درصداشون رو بگن!!؟؟

بالا