کارنامه علوم ازمایشگاهی1 سال94

زینبی

New member
خیلی ممنون از پاسختون. اگه بیوشیمی بخوام رفرنس بخونم شما چی رو توصیه می کنید با توجه به تجارب خودتون و دوستانتون؟ سلولی ی؟ مرسی از لطف و کمکتون. ایشالا که دانشگاه دلخواهتون قبول میشین. مارو هم دعا کنین.

چونشرایط من طوری هست که اگه اهواز قبول بشم خیلی خوب میشه.. البته چون 1 ساعت با خونمون فاصله داره خیلی راحت ترم...

حقیقتش من تا الان لنینجر و کتابای دیگه رو فقط جلدشونو دیدم!البته به جز هارپر. چون من سر کار میرفتم نمیتونستم همه مطالب بیوشیمی رو بخونم و اینکه رفرنس خوندن مربوط به دوران کارشناسیه نه کنکور.
ولی دوستام نظرشون این بود که هارپر واسه کارشناسی ارشد خیلی بهتر از کتابای دیگه جواب میده. ولی من با رتبه 2 پارسال که حرف زدم اونم میگفت خل ی لی و تست جعفرنژاد و البته ضروریات بیوشیمی.
ممنونم.اگه تلاش کنید و از همین الان شروع کنید به خوندن صد در صد قبول میشید با یه رتبه خوب.

زینبی

New member
خیلی ممنون از لطفتون که با صبر و حوصله به سوالام جواب دادین. این سوال آخرم بپرسم؟ اینکه گفتید سر کار میرفتین من یکم امیدوار شدم چون بعضی بچه ها کلا فرصت شون رو برای درس خوندن میزارن منم نمی تونم تمام روز رو برای درس اختصاص بدم. به نظرتون چند ساعت توی روز کافیه؟ بازم ممنونم که کمک کردید. :riz304:

خیلی ممنون از لطفتون که با صبر و حوصله به سوالام جواب دادین. این سوال آخرم بپرسم؟ اینکه گفتید سر کار میرفتین من یکم امیدوار شدم چون بعضی بچه ها کلا فرصت شون رو برای درس خوندن میزارن منم نمی تونم تمام روز رو برای درس اختصاص بدم. به نظرتون چند ساعت توی روز کافیه؟ بازم ممنونم که کمک کردید. :riz304:
خواهش میکنم.
هر سوالی داشتین خوشحال میشم جواب بدم.در حد آگاهی و علم خودم.
اصلا ربطی نداره که شما سرکلاس برید یا بیکار باشید. روزی 5 ساعت توی تابستون خوبه. ولی یک نصیحت .هیچ وقت درس خوندنو نزارید کنار. و اینکه تا قبل از عید همه کتابارو با تست باید خونده باشید. من میتونستم کنکورمو خیلی بهتر از اینا بدم ولی من تا 2 روز قبل از کنکور سرکار میرفتم..

marynas

New member
خواهش میکنم.
هر سوالی داشتین خوشحال میشم جواب بدم.در حد آگاهی و علم خودم.
اصلا ربطی نداره که شما سرکلاس برید یا بیکار باشید. روزی 5 ساعت توی تابستون خوبه. ولی یک نصیحت .هیچ وقت درس خوندنو نزارید کنار. و اینکه تا قبل از عید همه کتابارو با تست باید خونده باشید. من میتونستم کنکورمو خیلی بهتر از اینا بدم ولی من تا 2 روز قبل از کنکور سرکار میرفتم..

منم روحیه گرفتم :)
آخه 2ترم از درسم مونده و میترسیدم خوندن الانمم بی فایده باشه و در طول دانشگاه نتونم مث بقیه درس بخونم

امیدوار باشین. به شرطی که کار شب و روزتون درس باشه و لا غیر...
و یه چیز دیگه. درسی که ضریبش بیشتر از همه هست + زبان رو به قصد کشتن بخونید!

- - - Updated - - -

امیدوار باشین. به شرطی که کار شب و روزتون درس باشه و لا غیر...
و یه چیز دیگه. درسی که ضریبش بیشتر از همه هست + زبان رو به قصد کشتن بخونید!

امیر 68

New member
سلام. تبریک به همه کسانی که تلاش کردن.کسایی که رتبه خوبی آوردن مبارکشون باشه و کسایی که هم رتبشون خوب نبوده نا امید نشن و یه بار دیگه بخونن!
من رتبه 120 یوشیمی و 7 شیمی دارویی شدم.رشته کارشناسیم هم شیمی بوده.
درصدهای کارنامه علوم آزمایشگاهی 1:
بیو83 شیمی 40 سلولی مولکولی 22 زبان 55
درصدهای شیمی دارویی:
شیمی آلی 50 تجزیه صفر درصد ، زیست 40 ، بیوشیمی 67 ، زبان 55
اگه خدا بخواد قصد دارم بیوشیمی بالینی ادامه تحصیل بدم.
خوش ب حال نفر دهم :thumbsupsmileyanim:

- - - Updated - - -

سلام. تبریک به همه کسانی که تلاش کردن.کسایی که رتبه خوبی آوردن مبارکشون باشه و کسایی که هم رتبشون خوب نبوده نا امید نشن و یه بار دیگه بخونن!
من رتبه 120 یوشیمی و 7 شیمی دارویی شدم.رشته کارشناسیم هم شیمی بوده.
درصدهای کارنامه علوم آزمایشگاهی 1:
بیو83 شیمی 40 سلولی مولکولی 22 زبان 55
درصدهای شیمی دارویی:
شیمی آلی 50 تجزیه صفر درصد ، زیست 40 ، بیوشیمی 67 ، زبان 55
اگه خدا بخواد قصد دارم بیوشیمی بالینی ادامه تحصیل بدم.
خوش ب حال نفر دهم :thumbsupsmileyanim:

سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم من وشما فقط درس زبان باهم اختلاف داریم من زیستو 45 زدم شیمی رو 30 زدم ولی این همه اختلاف رتبه داریم واقعا زبان برگ برنده است

امیر 68

New member
دوستان یه سوال داشتم کسی میتونه هم روزانه قبول شه هم بین الملل ؟ مثلا روزانه یاسوج قبول شه بعد از اونطرفم بین الملل شهید بهشتی
امکانش هست

دوستان یه سوال داشتم کسی میتونه هم روزانه قبول شه هم بین الملل ؟ مثلا روزانه یاسوج قبول شه بعد از اونطرفم بین الملل شهید بهشتی
امکانش هست

سلام امیر جان.مرسی
...
زبان و بیوشیمی توی قبولی خیلی تاثیر گذارن. پارسال من همه درسامو 50 زدم ولی 216 شدم.دوستم همه رو 55. زد رتبش شد 104 .امسال هم رقابت بیشتر بود....
فکر کنم فقط میتونی یه جا قبول بشی.

mahdi_namdar

New member
سلام دوستان من تازه تو سایت ثبت نام کردم وگرنه زودتر میومدم بلکه بتونم کمکی راهنمایی بکنم
رتبم تو ژنتیک 7
ژن89
زیست72
بیو69
زبان63
نمره کل83%
رتبه بیوشیمی 242
رتبه زیست فناوری104

سلام
میشه منابعی که خوندین و نحوه مطالعه و از کی شروع کردین و نحوه برنامه ریزی و رشته لیسانس ودانشگاهتون رو بفرمایین؟

م.صفری

New member

sakhreh

New member
51 بیوتک
بیو 60
زبان60
سلولی74
میکروب25

- - - Updated - - -

51 بیوتک
بیو 60
زبان60
سلولی74
میکروب25

noghre12333

New member
سلام
من میخوام یه نفرو گزارش بدم . این آقا : ali1366

برین چت باکس رو بخونین ببینین چه آدم بی تربیتی هستش! من به شما خانمها توصیه میکنم با این آقا هم صحبت نشوید! خیلی بی تر بیته!

mpf

New member
سلام
میشه منابعی که خوندین و نحوه مطالعه و از کی شروع کردین و نحوه برنامه ریزی و رشته لیسانس ودانشگاهتون رو بفرمایین؟
سلام از آخرای آبان شروع کردم البته سال پیش هم ی ماهی خونده بودم امری و تست آی کیوبی... کتاب نجات شکوهی و تست گنجینه واسه بیو...لودیش و تست عبادی...زبان لزگی و 504 خوندم...علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی مشهد خوندم وسال پیش با لایتنر زبانمو قوی کردم و قبل عید تقریبا فقط ژنتیک و زیست میخوندم بعد عیدهم بیو رو بیشتر باتست قوی کردم

Leyenda

Well-known member
سلام دوستان
يه سوال دارم
كسي كه بعد از اعلام نتايج تو دانشگاه مازاد،با شهريه قبول بشه،اما نره،سال بعد ميتونه تو كنكور شركت كنه؟؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان
يه سوال دارم
كسي كه بعد از اعلام نتايج تو دانشگاه مازاد،با شهريه قبول بشه،اما نره،سال بعد ميتونه تو كنكور شركت كنه؟؟

سلام دوستان
يه سوال دارم

- - - Updated - - -

سلام دوستان
يه سوال دارم
سلام.بله میشه شرکت کرد. شبیه دانشگاه آزاده توی کنکور سراسری.

shita

New member
- - - Updated - - -

:New (6):سلام بچه ها اینکه میگن نتایج تا نیمه شهریور نمیاد راسته ؟

بالا