کارنامه علوم ازمایشگاهی1 سال94

carbon

New member
با تبریک قبولی دوستان فقط لطفا رفرنسایی که خوندین و ازش نتیجه گرفتینو معرفی کنید مخصوصا باکتری و بیوشیمی ممنونم.

ali1366

New member
من بچه تهرانم دیگه داداش.......شوخی کردم هرکی اطلاعات درباره تربیت مدرس میخواد بهم بگه تا از بار گناهام کم شه.......راستی یکی از دوستام بهداشت شزکت کرده دکمه ثبت نهایی رو زده میتونه ویرایش کنه یا نه

negin125

New member
سلام دوستان دانشگاه تهران وشهید بهشتی از راه دور
(مجازی) میباشند آیا؟

alitaghipor71

New member
سلام بچه ها من رتبه29انگل شدم..مجموع ظرفیت دانشگاه تهران ایران تربیت مدرس شهید بهشتی24نفر روزانه میگیره بنظرتون من شانس دارم؟....واینکه آیا شهید بهشتی خوابگاه میده؟ممنون میشم اگه جواب بدین

امینی

New member
من بچه تهرانم دیگه داداش.......شوخی کردم هرکی اطلاعات درباره تربیت مدرس میخواد بهم بگه تا از بار گناهام کم شه.......راستی یکی از دوستام بهداشت شزکت کرده دکمه ثبت نهایی رو زده میتونه ویرایش کنه یا نه

سلام، اگه در مورد مدرس میدونید منوراهنمایی کنید، میگن مدرکش میشه وزارت علوم،درسته؟اینکه جلوی بعضی رشته ها نوشته درای شرایط خاص یعنی چی؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

v.abbasi

New member
سلام
ببخشید تا جه رتبه ای بیوشیمی بالینی میشه قبول شد؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

PURYA

New member
سلام بچه ها من رتبه29انگل شدم..مجموع ظرفیت دانشگاه تهران ایران تربیت مدرس شهید بهشتی24نفر روزانه میگیره بنظرتون من شانس دارم؟....واینکه آیا شهید بهشتی خوابگاه میده؟ممنون میشم اگه جواب بدین

salam man shahid beheshti mikhunam term 8 karshenasi hastam,,,,,,,are be bachehaye arshad angal khabga midan,,,,,khabga emam ali .shahrake gharb

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alireza-ja

New member
بابا باز دم تاپیک نتایج کنکور علوم گرم حداقل 20 30 کارنامه توش بود. تازه دقت میکردید کارنامه جعلی میدیدی اینجا کلا 2 3 تا.

بعد از یه چند روزی وقت کردم پست بزارم.

اینم از کارنامه من :

قابل ذکره که من از 14 آبان به بعد از کنکور و ... دور بودم یه 2 هفته مونده به کنکور خواستم یه مروری کنم که به لطف اساتید سمینار بارون شدیم. به هر حال:

Untitled.jpg

توی یه ترم چنانطوری از کنکور و جزوووه و رفرنس دور شدم که خودم توش موندم. همه درسامون مرتبط بود با کنکور ولی مباحث زمین تا آسمون فرق داشت.

پیش خودم گفتم لیپید وقندم رو دیگه فول میشم چون این ترم درسشو برداشتم دیدم کلا 70 درصد مباحث رو از روی مقالات بهمون گفتن و جدید بود. آنزیم برداشتم گفتم دیگه حله سر کنکور اصلا مباحثی که کنکور ازش میاد شاید 10 درصد مباحث کلاسمون بود همش از کتاب پالمر درسمون دادن که واویلا بود. مولکولی پیشرفته هم که قربونش برم مباحث همون بود ولی همش جزئیات بود این که فلان مورد چطور کشف شد و اینترکشن بین پروتئین ها و هر چیزی که توی کنکور ارشد ازش نمیاد و الی آخر. اینا تفکراتی بود که قبل از اینکه ترمم شروع بشه داشتم ولی واقعا از کنکور ارشد خیلی فاصله داشت.

قائدتا من نباید بیوشیمی رو 40 میزدم چون کلی مطلب از ذهنم پریده بود ولی از بس آبکی بود باز 58 زدم. سلولی هم که چون کلا خوب خونده بودم درصد خوبی ازش روی ذهنم بود و همونقد زدم.

تنها چیزی که این یه ترم کمک به درصدم کرد زبان بود. بخاطر مقاله هایی که برای سمینار باید میخوندیم یه خورده تکستم خوب شده بود.

خلاصه ظاهر و باطن.

leila89

New member
سلام دوستان
این هم درصدهای من
سلولی 70 زبان 85 بیوشیمی 40 باکتری 15
رتبه بیوتک 65

alireza-ja

New member
سلام دوستان
این هم درصدهای من
رتبه بیوتک 65

تبریک/

قطعا از این 64 نفری که جلوی شما هستن قسمت عمده ای ازشون بچه های ژنتیک هستن که این باعث میشه رتبه بیوتکتون بهتر باشه.

Badboy72

New member
image.jpg

من امسال زبانمو خراب كردم اگه يذره زبان كار كرده بودم نتيجه ميگرفتم

- - - Updated - - -

image.jpg

من امسال زبانمو خراب كردم اگه يذره زبان كار كرده بودم نتيجه ميگرفتم

Setareh67

New member
آقا علیرضا تبریک میگم بهتون. با توجه به مدت کوتاه مطالعه تون درصد و رتبه خوبی داشتین؟خبری از بچه های تاپیک مطالعه گروهی....94 ندارین؟کسی نیومد اعلام کنه. منم ک گفته بودم 51 شدم. اینمودرصدام. بیو 72...سلولی 40...شیمی61...ربان82

intereza7

New member
آقا علیرضا تبریک میگم بهتون. با توجه به مدت کوتاه مطالعه تون درصد و رتبه خوبی داشتین؟خبری از بچه های تاپیک مطالعه گروهی....94 ندارین؟کسی نیومد اعلام کنه. منم ک گفته بودم 51 شدم. اینمودرصدام. بیو 72...سلولی 40...شیمی61...ربان82

رتبه بیوشیمی تون 51 شده؟

alireza-ja

New member

ممنون سلامت باشید. تبریک رو ما باید به شما بگیم. هنوز وقت نکردم تاپیک رو کامل بخونم سرم شلوغ بود.

خیلی خوشحال شدم مبارکتون باشه ان شاالله خبر قبولیتون رو توی دانشگاه درجه 1 بشنویم.

نه متاسفانه ظاهرا سنجش پزشکی امسال همه رو شوکه کرده.

v.abbasi

New member
سوال, تاچه رتبه اى بيوتکنولوژى وبيوشيمى ميشه قبول شد?

saeed92

New member
سلام دوستان
این هم درصدهای من
رتبه بیوتک 65

دوست عزیز برای قبولی در دانشگاه های درجه 1 امیدوار باش. یکی من خودم رتبه بیوتکم 60 شده ولی بیوتک مدنظرم نیست, نمیرم. میرم ژنتیک. خیلی ها اینطورین.

بالا