چی کم داریم ؟؟

N@RVIN

Well-known member
زنــــــــــــــــــــــــــــــــــــد گی:sad:

zErOOn3

Well-known member
:smiliess (11)::1dco2x0p1lilzhfpg1t

%D8%AC%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D9%84%D9%87%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-www.shabhayetanhayi-6.jpg

ROJO

New member
خدایا شکرت که با منی و هیچی کم ندارم ، واقعا الان هیچی کم ندارم یا هیچ کمبودی بچشم نمیاد

hosna69

Well-known member
وقت...
آرامش...
امید...
حالا که نگاه میکنم خیلی چیزا خیلی...:sadsmiley:

mahii

New member
اعتماد
اصن داريم؟؟؟؟؟؟؟
مگه ميشه مگه مييييشششههه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vahid28

mw.ashel

New member
اعتماد
اصن داريم؟؟؟؟؟؟؟
مگه ميشه مگه مييييشششههه؟

اعتماد قبل از توجه و دوست داشتن باارزش ترین چیزی در دنیا هست که میشه در قبال افراد به کار برد و اعتماد کرد ولی متاسفانه دیگه جایگاهش کم رنگ تر شده.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vahid28

sabere.khavari

New member
دوستان ب نظرتون توی زندگی های امروزی کمبود چی بیشتر از همه احساس میشه ؟
بنظر من وقتی ایمان جامعه کمرنگ بشه، همه اینایی که دوستان گفتن زیاد میشه.مثل:دروغ و بی وفایی و ظلم و زیر پا گذاشتن حق دیگران و دوری از فامیل و خانواده و از همه مهم تر گم کردن هدف وفراموش کردن اینکه هدف از اومدن ما توی این دنیا چیه..
یعنی اگه ما به عواقب کارهامون فکر کنیم هیچوقت خیلی کارارو نمیکنیم.
این مربوط به همه میشه هم مردم عادی و هم مسئولین که خواسته های مردم رو درنظرنمیگیرن.
البته منم خودم جز این مردمم و خودم رو خیلی با ایمان نمیبینم..متاسفانه..

آخرین ویرایش:

ketabsabz

Well-known member
واااااااااااای بعد از نود و بوووووووووووووووووووووووووووووقی سر زدن به انجمن ......آخی این تاپیک رو 3 سال پیش زدم یادش بخیر:sad::sadsmiley::sad:

خیلی سوت و کور شده اینجااااااااااااااااااااااااااا .....خیلی خاطره دارم ازینجا یادش بخیر دلم گرفت :sadsmiley:

zErOOn3

Well-known member
سبز کتاب اومده ملت
درود بر تو

در چ حالی کم پیدا

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

gentelman70

New member
واااااااااااای بعد از نود و بوووووووووووووووووووووووووووووقی سر زدن به انجمن ......آخی این تاپیک رو 3 سال پیش زدم یادش بخیر:sad::sadsmiley::sad:

خیلی سوت و کور شده اینجااااااااااااااااااااااااااا .....خیلی خاطره دارم ازینجا یادش بخیر دلم گرفت :sadsmiley:

منم اومدم خوش اومدم

بالا