چه کار هایی میتوانم انجام دهم تا درامدی کسب کنم؟؟؟

economic

New member
الان ک بتونی بری کردستان عراق انجا کار کنی واقعا نونت تو روغنه
دوروبریای من زیاد رفتن انجا
یکیشون فقط با شغل خیاطی ک انجا گذاشته بود الان تو شهر خودمون زمین خریده داره خونه درس میکنه البته شهریه دانشگاه شوهرشو کرایه خونه ومغازه رم خودش میده

bakhshi

New member
تو این دنیا دنیای ارتباطاته شما برنامه نویسی کامپیوتر بلد باشی دستت میره تو جیب خودت شما یه برنامه اندورید بنویسید تا ده میلیون هم میتونید باهاش سود کنید اگه باور ندارد یه سری به این سایت که بازار نرم افزارهای اندرویده بندازید
یه نمونش ۱۱۰۰ لغتی که باید بدانید در کافه بازار برای اندروید یه اپ تولید کردن به نام 1100 لغت تافل و برنامه نویسش بالای ده میلیون فروخته . بازم تصمیم با خودته فقط برنامه نویسی استعداد میخاد و یه استاد خوب
:applause:
1:barname nevisi com harfe aval ro mizane tu donya baraye pul daravordan

داش محسن

New member
بله دقیقا همینه محسن جان الان پیشنهاد شما هم بیشتر نیازمند سرمایه است اگه سرمایه باشه خیلی کارا میشه کرد ولی ما هیچی نداریم تقریبا

آدم زرنگ اونه که از صفر شروع کنه بدون هیچ سرمایه ای اگه سرمایه داشته باشی دیگه لزومی نداره که تلاش کنی الان تو مملکت با این احال واوضاع هر جا سرمایه گذاری کنی سودش دو بربر میشه

داش محسن

New member
الان ک بتونی بری کردستان عراق انجا کار کنی واقعا نونت تو روغنه
دوروبریای من زیاد رفتن انجا
یکیشون فقط با شغل خیاطی ک انجا گذاشته بود الان تو شهر خودمون زمین خریده داره خونه درس میکنه البته شهریه دانشگاه شوهرشو کرایه خونه ومغازه رم خودش میده
منم این حرفو از چن نفر شنیدم البته سلیمانیه رو خیلی تعریف میکنن

bakhshi

New member
nazare man

1:har chizi ke marbut be ghaza bashe
super market
resturan

2:har chizi ke marbut be khanum hast
chon khanum ha khub pul kharj mikonan

3:karhaye khadamati

baraye marda
sakhtemun sazi

آخرین ویرایش:

economic

New member
اگر زبان خوندی در حد متوسط میتونی تدریس زبان بکنی اولش حقوقش خیلی کمه اما بعدش خوب میشه. البته قبلش یک ttc باید بری که خرجش 100 تومنم نمیشه. من خودم از همین شروع کردم البته تو رشته من مشاور بهداشتی شدنم پول خوبی داره. درصورتی موفق میشی که پشتکار داشته باشی و منتظر نباشی بهت کار تعارف کنن.

نه درامد اینم زیاد خوب نیس فک نکنم پیشرفتیم داشته باشه یکی از دوستام ک ارشد زبان خونده زبانسرا درس میگه ی 8 سالیم میشه ک اونجاس ترمی 150 میدن بهش بیمه م نیس

economic

New member
ی کار دیگه م ک هس نمیدونم حالا دوروبر شماها چه جوریه ولی تو شهر ما نهضت گذاشته بودن ک کسایی ک لیسانس داشته باشن برن واسه تدریس ب ازای هر نفر ک باسواد میشه 350 تومن میدن ولی چون ریسکش زیاده من احتمال میدادم ک اگه من اینکارو بکنم هیشکی قبول نشه بیشتره این کارو نکردم
بیمه م نداره البته

economic

New member
آدم زرنگ اونه که از صفر شروع کنه بدون هیچ سرمایه ای اگه سرمایه داشته باشی دیگه لزومی نداره که تلاش کنی الان تو مملکت با این احال واوضاع هر جا سرمایه گذاری کنی سودش دو بربر میشه

اتفاقا تو این اوضاع ایران نقدینگی بیشتره اونم با این بالا پایین اومدن دلار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

داش محسن

New member
اتفاقا تو این اوضاع ایران نقدینگی بیشتره اونم با این بالا پایین اومدن دلار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

قیمت طلا و دلار یه قیمت جهانیه هر چن که تو این چن روز قیمتش اومده پایین ولی بازم قیمتش میره بالا تو ایران با افت قیمت طلا و دلار ،قیمت چیزی تغییر نمیکنه گرون میشه که ارزون نمیشه تجربههم اینو نشون میده

قیمت پژو با کاهش طلا از 38 اومد به 32 تومن ولی به نمایندگیش که سر میزنی میگه اصلا چنین چیزی نداریم در حالی که تو سایر کشور ها قیمت خودرو چندین درصد اومده پایین

شادی 25

New member
شما شنیدی من دیدم
خیلیا رفتن اونجاو درامدای خوبی ام دارن
اربیل.سلیمانیه.
یکیو میشناسم رفته انجا چوپونی کنه ماهی 2 ملیون درامد داره
خونه
غذا
پوشاک
همه چیم تامینه

وای بچه ها شما اینا رو که میگید آدم میخواد سرشو بزنه تو دیوار:13:
یعنی الان چوپونی تو اربیل شرف داره به تحصیلات؟؟؟؟؟
یعنی شماها حیفتون نمیاد این همه درس خوندید بعد برید یه کاری کنید که یه آدم بدون تحصیلات هم بتونه انجام بده؟

البته این نقص سیستم مدیریتی کشور رو نشون میده که یه فرد تحصیل کرده مثل من الان حسرت زندگی چوپون توی اربیل رو بخوره.
منم اینکهبتونم یه کاری واسه خودم دست و پا کنم شده دغدغه ام ولی نمیدونم چی کار و کجا؟
البته واقعا دلم میخواد یه کاری توحیطه تحصیلی خودم باشه.:smiliess (11):

آخرین ویرایش:

arshad246

New member
قیمت طلا و دلار یه قیمت جهانیه هر چن که تو این چن روز قیمتش اومده پایین ولی بازم قیمتش میره بالا تو ایران با افت قیمت طلا و دلار ،قیمت چیزی تغییر نمیکنه گرون میشه که ارزون نمیشه تجربههم اینو نشون میده

قیمت پژو با کاهش طلا از 38 اومد به 32 تومن ولی به نمایندگیش که سر میزنی میگه اصلا چنین چیزی نداریم در حالی که تو سایر کشور ها قیمت خودرو چندین درصد اومده پایین
دوست عزیز چ پژویی شده 32؟
اخه من بنگاه معاملاتی خودرو کار میکنم!بععض شهر ها هستن که قیمت ماشین گرون میونه!شاید شهر شما از اون شهراس ویه جایی باشه واسه کاسبی ما!

حسان

Well-known member
سلام بچه ها
فکر کنم بی بی تی دنبال کارای کاربردی برای کسب درامده... اما چرا داره این جا بحث اقتصادی میشه؟؟؟
:21:

:smiliess (4):من چند مورد بگم:
1- شما میتونی با تقویت زبانت کار ترجمه رو قبول کنی... این کار نه سرمایه اولیه میخواد نه مکان خاصی میخواد... با داشتن تنها یه ایمیل میتونی کلی کسب درامد کنی... فقط باید کارت خیلی خوب باشه...
2- با یاد گرفتن چند تا نرم افزار کاربردی مثل فتوشاپ وSpSS میتونی کسب درامد کنی... برای این نرم افزار SPSS شنیدم پول های خوبی میدن دانشجوها چون اکثرا برای تحلیل داده هاشون ازش استفاده میکنن.
3- خصوصی ویژه کنکور ارشد بزاری... این کار قبلش خیلی سخته چون باید همه ی نکات رو ریز به ریز خودت یاد داشته باشی تا شخصی که بهت مراجعه میکنه تضمینی قبول شه...( این کار رفاقت و صمیمیت توش از خود بحث مالیش مهمتره...)
4- اگه به کامپیوتر واردی در دوران دانشجویی ارشدت میتونی کار های کامپیوتری بچه ها مثل تایپ و پاور پوئنت و اینا رو قبول کنی...( گرچه وقت گیره اما میتونی در روز ساعات مشخصی رو فقط برای این کار بذاری)
5-یکی دیگه از کارهایی که میتونی انجام بدی نوشتن پروپوزال پایان نامه بچه هاس... پول خوبی هم برای این کار میدن... اما لازمه ی قبلش اینه که خودت خیلی وارد باشی...

اینا کارایی بود که در حوزه ی دانشگاهی به ذهنم رسید..
کارای دیگه ای که بشه انجام داد رو به مرور میام میگم..

موفق باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

BBT

New member
سلام بچه ها
فکر کنم بی بی تی دنبال کارای کاربردی برای کسب درامده... اما چرا داره این جا بحث اقتصادی میشه؟؟؟
:21:

:smiliess (4):من چند مورد بگم:
1- شما میتونی با تقویت زبانت کار ترجمه رو قبول کنی... این کار نه سرمایه اولیه میخواد نه مکان خاصی میخواد... با داشتن تنها یه ایمیل میتونی کلی کسب درامد کنی... فقط باید کارت خیلی خوب باشه...
2- با یاد گرفتن چند تا نرم افزار کاربردی مثل فتوشاپ وSpSS میتونی کسب درامد کنی... برای این نرم افزار SPSS شنیدم پول های خوبی میدن دانشجوها چون اکثرا برای تحلیل داده هاشون ازش استفاده میکنن.
3- خصوصی ویژه کنکور ارشد بزاری... این کار قبلش خیلی سخته چون باید همه ی نکات رو ریز به ریز خودت یاد داشته باشی تا شخصی که بهت مراجعه میکنه تضمینی قبول شه...( این کار رفاقت و صمیمیت توش از خود بحث مالیش مهمتره...)
4- اگه به کامپیوتر واردی در دوران دانشجویی ارشدت میتونی کار های کامپیوتری بچه ها مثل تایپ و پاور پوئنت و اینا رو قبول کنی...( گرچه وقت گیره اما میتونی در روز ساعات مشخصی رو فقط برای این کار بذاری)
5-یکی دیگه از کارهایی که میتونی انجام بدی نوشتن پروپوزال پایان نامه بچه هاس... پول خوبی هم برای این کار میدن... اما لازمه ی قبلش اینه که خودت خیلی وارد باشی...

اینا کارایی بود که در حوزه ی دانشگاهی به ذهنم رسید..
کارای دیگه ای که بشه انجام داد رو به مرور میام میگم..

موفق باشی

هزار تا لایک داری ننه

ZIYA1366

New member
وای بچه ها شما اینا رو که میگید آدم میخواد سرشو بزنه تو دیوار:13:
یعنی الان چوپونی تو اربیل شرف داره به تحصیلات؟؟؟؟؟
یعنی شماها حیفتون نمیاد این همه درس خوندید بعد برید یه کاری کنید که یه آدم بدون تحصیلات هم بتونه انجام بده؟

البته این نقص سیستم مدیریتی کشور رو نشون میده که یه فرد تحصیل کرده مثل من الان حسرت زندگی چوپون توی اربیل رو بخوره.
منم اینکهبتونم یه کاری واسه خودم دست و پا کنم شده دغدغه ام ولی نمیدونم چی کار و کجا؟
البته واقعا دلم میخواد یه کاری توحیطه تحصیلی خودم باشه.:smiliess (11):

دوست عزيز وقتي رئيس جمهور يه مملكت مياد و دانشجويي رو شغل محسوب ميكنه وقتي ك يجا توي يه مراسم اعﻻم ميكنه ك جه اشكالي داره جووناي تحصيل كرده 3-4تا كوسفند نكه داري كنن ك هم از شير و هم كوشتش استفاده كنن ، متوجه ميشي ك جوبوني توي اربيل با مدرك ليسانس خيلي هم زشت نيست ، من همين اﻵن 20-30 نفر از فارغ التحصيل هاي رشته هاي مختلف ميشناسم ك دارن كاراي مختلفي ميكنن. براي مثال :
دامبزشك (سوبر ماركت)
حسابدار (مغازه اي با ماهي 350تومن)
مهندس نفت بيكار
مهندس معماري بيكار
مهندس صنايع غذايي (خودم) براي يه مدت ميرفتم 150 كيلومتر دور تر از شهر زندكيم براي ماهي 400 تومن بعد از 3ماه نه بولي بهمون داد نه بيمه اي
كو ديكه كار؟ من يه عمل جراحي انجام دادم فرداي عمل دعوت به يه مصاحبه شدم كه يكسال منتظرش بودم (از بد روزكار) با همون وضعيت سرم به دست رفتم تو مصاحبه اونه حتي دلشون هم نسوخت يا حتي اونقده شعورشون نرسيد ك من جقده مستعدم ك با اون وضعيت اومدم اونجا ....
دوستان عزيز حداقل راه ندازيه يه مغازهي ساده و كوجك 10ميليون تومن بوله ك نداريم اكه وام هم بكيريم با توجه به دردسرهاش قسط 10ميليون ماهي 300 ميشه تقريبأ اونوقت اكه كرايه مغأزه 300 (دربهترين حالت) باشه بايد با 10ميليون ماهي 600 حداقل دربياري ك بدهكارنشي ....
اوضاع شديدأ وخيمه ...
اون دوستي هم ك كفتن ك بايد بدون سرمايه كار كني تا هنرت معلوم شه بايد بكم من بشما افتخار ميكنم به عنوان يه ايراني، دوست عزيز كم مونده بخاطر اكسيزن مصرفي هم بول ازمون بكيرن اون وقت داري از حرفاي ميكي ك ساليان دور جواب ميداد ؟
اكه بتوني يكي 2تا كار ك بشه بدون سرمايه راه بندازيم يا كسب درآمد كنيم مثال بزني كل انجمن بهت افتخار وكنن.

21Tir

New member
واسه یه کار خویش فرمایی باید یه سرمایه ی حداقل داشت و یه مقدار تخصص یا به نوعی تجربه... از همه مهمتر هم داشتن یه ذهن خلاق و ایده پردازه... اگه ایده ای نباشه حرکتی هم نیست سرمایه هم به درد نمیخوره...

bbt جان من سوال کلی تو رو به شکل دیگه مطرح میکنم چون انیجوری ایده ها بیشتر خودشونو نمایان میکنن...

اگه 10 میلیون یا کمتر داشتین چه کاری میتونستین باهاش راه بندازین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بقالی...:5:

rotbeyek92

New member
وای bbt حرف این روزای دل منو زدی.. مرسی ولی من به جز پیشنهادای شیطونک عزیز چیزی بکارم نمیاد از این بحث تا اینجا...

21Tir

New member
با اجازه bbt
بچه ها به نظرتون من با پولام طلا و سکه بخرم یا بذارم تو بانک؟

بالا