چقدر، من مجازی تون شبیه من حقیقی تون هست!

چقدر، من مجازی تون شبیه من حقیقی تون هست!

• مجموع رای دهندگان
    0

yara

New member

اختلاف بین من مجازی و واقعی م کمه در حد 10% که اونم مربوط میشه به مسائل شخصیم.....

هیچ وقت نقش بازی نکردم... بقدری احساسم اینجا واقعیه که حتی گاهی از حرفا و شوخی های دوستان ناراحتم میشم ....

دیگه از این واقعی تر نمیشه باشم( البته با شادی دوستام شاد هم شدم ) ..........
:rose::black_eyed:

ROJO

New member
نیمیدونم

من خود واقعیم خووودش هزارتا حالت مختلف داره، لابد اینم شبیه یکیشه

ولی کلأ ی شری تو وجودم هست، یکم آشوبگر، یکم مهربون، یکم احساسی، یکم حاضرجواب، یکم عدالت طلب، یکم بداخلاق، یکم لوس، ی مثقال خجالتی hhhhhhhh:rolleyessmileyanim:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: crazy

@... zahra

New member
من خودمم همه جا...به جز گرفتاری شخصی که آدم دلش نمیخاد به کسی بگه ناراحت کنه..اما شادی هامو اگه باشه تقسیم میکنم:painting:..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

firoozeh

New member
همیشه خودمم...........احساساتی شیطون فضول:tonguesmiley: حسود!و همیشه ی خدا خندون و بقول بعضیا سرخوش :25r30wi:

mj1919

New member
اول از همه من باید اینجوری بشم:smiliess (15): چون ظاهرا من این تاپیکو تا حالا ندیدم نمیدونم شایدم دیدم

اما در مورد سوال.
اصطلاحات دنیای مجازی و دنیای واقعی صرفا برا نشون دادن منظورم میگم و قطعا یه این معنی نیست اینجا دنیای غیر واقعیه

والا از یه جهاتی شبیه اینجام از یه جهاتی نیستم
نمیشه مطلق گفت که قطعا من آرومترم یا شلوغتر. ممکنه در مورد برخی مسائل آرومتر باشم در مورد برخی مسائل شلوغتر

اما اگه بخوام دقیقا مثل اینجا باشم فک کنم تو دنیای واقعی به قاتل زنجیره ای معروف شم:14: چون اینجا همیشه به شوخی دوستان رو من به چند شقه مساوی تقسیم میکنم:14:

ولی خب یکم بی حوصله ترم تو دنیای واقعی. و البته شوخی نمیکنم تو دنیای واقعی(خیلی کم پیش میاد)

البته همیشه یکی نبودن به معنی ظاهر سازی نیست. چون هر محیطی اقتضای خاص خودشو داره

ما طبیعتا باید مثل محیط واقعیمون نباشیم. چون نیاز به محیط جدیدی داشتیم که اومدیم اینجا دیگه. و خواستمون از این محیط جدید این بود تا یکم متفاوتر از دنیای واقعی باشیم:riz304:

قطعا یه این معنی نیست اینجا دنیای غیر واقعیه
ولی اینجا غیر واقعیه!

چیزی که واقعی هست، احساسات، عواطف، روابط، نظرات، ابراز آنها و... واقعی است! یعنی ما درون یک چیز مجازی خود واقعی مان را بروز داده ایم، الان هم به دلیل اینکه چون در "ذهن" ما این جا، جایی است که من واقعی هستم پس اینجا هم واقعی است!

مجاز#حقیقت

profsor

New member
اگه رفتاری که با دوستای واقعی م داشتم اینجا داشتم که تا الان نصف شده بودم یه نصفم اهواز بود نصف دیگم مشهد!!:25r30wi: ناگفته نماند اونا هم اوایل می خواست اینکارو باهام کنن حریفم نشدن خخخخخ:thumbsupsmileyanim::sdasdasd::28:
(اینجا که بازم میگه مجوز 4 شکلک :((

melinaa

New member
بخدا کپیشه..همونه..هیچ فرقی نداره.خخخخخخخخخ
0.553845001287157068_www.jpg

ROJO

New member
چه سوال جالبی/چقدر من مجازیتون شبیه من واقعیتونه؟:21:
درمورد من زیاد شبیه نیست.اینجا خیلی آرومم بیرون اینجوری نیستم.
اینجا بیشتر حواسم به حرف زدنم هست چون دارم تایپ میکنم در حین تایپ فرصت دارم تصحیح کنم ولی بیرون آدم سریع حرف میزنه
در کل من مجازیم خیلی خانوم تر از چیزی هست که هستم :black_eyed:

الان ارومی دیگه?! الان این ارومته?!مطمئنی برادر کریزی?! :black_eyed:
تار مویی نذاشتی رو سر ما بمونه ک! :riz481:

mexin

Well-known member
خیلی زیاد ...اینقد شبیه هست که شورشو درآورده دیگه ..چه وضعشه ..مسئولین چرا رسیدگی نمیکنن..:motat:

sepideeee

New member
خیلی زیاد ...اینقد شبیه هست که شورشو درآورده دیگه ..چه وضعشه ..مسئولین چرا رسیدگی نمیکنن..:motat:

اگه مسئولین بخوان رسیدگی کنن که باید همه رو ول کنن بچسبن به تو ... مسئولین لطفا رسیدگی نکنن :riz481:

N@RVIN

Well-known member
سلام

اوهوم اوهوم
بنام خدا بنده هستم یک معتاد (به نت هااا نه به غیره )

به قصد تغییر در شخصیتم وارد دنیای مجازی شدم و متاسفانه یا خوشبختانه موفق هم و شدم ، و الان به هیچ وجه اون آدم یسال پیش نیستم

اما الان اینجا تقریبا همون کسی هستم که تو دنیای واقعیم هستم با این تفاوت که اینجا تقریبا همش در حال شیطنت هستم اما تو زندگی واقعیم فقط پیش کسایی راحت رفتار میکنم که باهاشون صمیمی باشم پیش اکثر آدما بسیار اتو کشیده و به مثابه ی یک مادر بزرگ می باشم
:riz304:

آخرین ویرایش:

zErOOn3

Well-known member
سلام

اوهوم اوهوم
بنام خدا بنده هستم یک معتاد (به نت هااا نه به غیره )

به قصد تغییر در شخصیتم وارد دنیای مجازی شدم و متاسفانه یا خوشبختانه موفق هم و شدم ، و الان به هیچ وجه اون آدم یسال پیش نیستم

اما الان اینجا تقریبا همون کسی هستم که تو دنیای واقعیم هستم با این تفاوت که اینجا تقریبا همش در حال شیطنت هستم اما تو زندگی واقعیم فقط پیش کسایی راحت رفتار میکنم که باهاشون صمیمی باشم پیش اکثر آدما بسیار اتو کشیده و به مثابه ی یک مادر بزرگ می باشم
:riz304:

سلام /...

بسی وری وری آجی /...

بسی /...

شنگول باشین همیشه /...

اگه خاشتین می تونین منگولم باشین /... بلی /...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN
بالا