چقدر، من مجازی تون شبیه من حقیقی تون هست!

چقدر، من مجازی تون شبیه من حقیقی تون هست!

• مجموع رای دهندگان
    0

ninol

New member
من اینجا راحت تر از دنیای واقعی هستم شاید علتش این باشه که کسی منو اینجا نمی شناسه پس راحت می تونم راجب مسایل مختلف مربوط به خودم صحبت کنم یا سوالی بپرسم

waria

New member
من تو دنیای مجازی خود واقعیمو نشون میدم....خودی که تو دنیای حقیقی به خاطر شرایط جامعه نمیتونم...بنا به دلایلی
تو دنیای مجازی 100% خودمم....تو دنیای واقعی80% گاهی اوقات شاید هم کمتر...

حالا گذشته از شوخی....منم مثه اکثریتم...اینجا راحت ترم....واقعی خجالتی و کم حرفم:ph34r-smiley:

خب من مجازی همه جوره شبیه خود حقیقی هستم . فقط با این تفاوت که شاید تو این محیطا خیلی راحت تر با همه ( منظورم پسراست ) حرف بزنم ولی حقیقی ام اینطوری نیستم .
نه اینکه تو این سایت باشه تو وبلاگ خودمم همینطورم .
منم همین طوریم که دوستام گفتن...:rolleyessmileyanim:
و یه چیز دیگه اینکه،تو واقعیت اگه ناراحت باشم،معمولا هیچی نمیگم.ولی اینجا شده چند باری به دوستام گفتم ناراحتیامو...اینم یه فرق دیگه...

آخرین ویرایش:

hana khanoom

New member
هميشه حقيقي بوديم .حنا خانم مجازي وجود نداره.هر موضوعي كه نخوام راستشو بگم.اصلا در موردش حرف نميزنم.

antenyus

Active member
من اینجا حقیقی ترم تا در دنیای حقیقی خودم.....99% خود خودمم... خیلی از حرفایی ک اینجا زدم رو حتی ب صمیمی ترین دوستم هم نتونستم بگم........فقط یه 1% میمونه ک اونا خیلی رازن....:riz303:

shamila

New member
منننننننننننننن تا 99% مثل خودمم.اون یه درصد باقی مونده هم مال استرس و ناراحتیامه که بروز نمیدم

ketabsabz

Well-known member
من اینجا همیشه خودم بودم دوست ندارم اونی باشم که نیستم ،دوست دارم اونی که هستم باشم،در کل هم که بخوایم بگیم من ایجا خیلی راحت ترم حرفامو اونطوری که میخوام میزنم.

شفق بانو

New member
مرسی اقا ام جی :rose::sarma:
تاپیک فوق العاده جالبیه

من مجازی با من واقعیم تنها یک درصد اختلاف داره
اون یک درصد هم مربوط میشه به اینکه با داداشام اینجا راحت تر هستم تا دنیای واقعی .
تو دنیای واقعی غیبت میشنوم . غیبت میکنم . اما اینجا به هیچ وجه اجازه ندادم به خودم غیبت بکنم و یا حتی بشنوم( تمرین خوبی بود برای ترک عادت بد).
تمام خصوصیات اخلاقیم چه در دنیای مجازی و چه واقعی همینم . فک نکم کاردرستی باشه اینکه ادم نقشی بر خلاف واقعیتش بازی کنه .
وهمچین هیچ وقت ناراحتی خودمو نشون ندادم /تا حدی که همه فکر میکنن من کاملا بی دردم . حتی به من هم گفتن .
چون همیشه باورم بر این بوده که نباید ناراحتی خودمو به کسی نشون بدم .:dadad4:

21Tir

New member
به مرور زمان میزانش افت کرده.... اوایل 100 بود... الان شاید به 50 رسیده باشه...

bioshimi93

New member
97 درصد

اینجا ذات واقعی ما نشون داده میشه هر چی تو دلم هست مینویسم.اگر ناراحت بشم واقعا ناراحتم و اگر خوشحال باشم واقعا خنده رو رو لبام میبینید.
یکم راحتتر میتونم با دوستان صحبت کنم تا دنیای واقعی

آخرین ویرایش:

ستاره70

New member
من تا 90 درصد همینم!
اون 10 درصدم به خاطر برخوردم با آقایونه که اینجا اگه کسی واقعا با شعور باشه باهاش خیلی برخوردم خوبه ولی توی دنیای واقعی دراین حدم نیست و سنگین تر برخورد میکنم!
امااااا در برخورد با آقایونی که پاشونو ازگلیمشون درازتر کنن همون برخوردی رو اینجا باهاشون میکنم که توی دنیای واقعی انجام میدم!!!(البته خداروشکر تاحالا که پیدا نشده!):a2d3:

maxin

Well-known member
خب فرقی نداره:smilies-azardl (113 ..... :smiliess (11):بنظرم دوستام خودشونن.
شاید اینجا غرورم کمتره....و صحبت کردن با خانوما راحت ترم.

اصطلاحات دنیای مجازی و دنیای واقعی صرفا برا نشون دادن منظورم میگم و قطعا یه این معنی نیست اینجا دنیای غیر واقعیه

البته همیشه یکی نبودن به معنی ظاهر سازی نیست. چون هر محیطی اقتضای خاص خودشو داره
ما طبیعتا باید مثل محیط واقعیمون نباشیم. چون نیاز به محیط جدیدی داشتیم که اومدیم اینجا دیگه. و خواستمون از این محیط جدید این بود تا یکم متفاوتر از دنیای واقعی باشیم
riz304.gif
لایـــــکـــــــــــــــــ

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

نوتر

New member
اول از همه من باید اینجوری بشم:smiliess (15): چون ظاهرا من این تاپیکو تا حالا ندیدم نمیدونم شایدم دیدم

اما در مورد سوال.
اصطلاحات دنیای مجازی و دنیای واقعی صرفا برا نشون دادن منظورم میگم و قطعا یه این معنی نیست اینجا دنیای غیر واقعیه

والا از یه جهاتی شبیه اینجام از یه جهاتی نیستم
نمیشه مطلق گفت که قطعا من آرومترم یا شلوغتر. ممکنه در مورد برخی مسائل آرومتر باشم در مورد برخی مسائل شلوغتر

اما اگه بخوام دقیقا مثل اینجا باشم فک کنم تو دنیای واقعی به قاتل زنجیره ای معروف شم:14: چون اینجا همیشه به شوخی دوستان رو من به چند شقه مساوی تقسیم میکنم:14:

ولی خب یکم بی حوصله ترم تو دنیای واقعی. و البته شوخی نمیکنم تو دنیای واقعی(خیلی کم پیش میاد)

البته همیشه یکی نبودن به معنی ظاهر سازی نیست. چون هر محیطی اقتضای خاص خودشو داره

ما طبیعتا باید مثل محیط واقعیمون نباشیم. چون نیاز به محیط جدیدی داشتیم که اومدیم اینجا دیگه. و خواستمون از این محیط جدید این بود تا یکم متفاوتر از دنیای واقعی باشیم:riz304:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

حسان

Well-known member
منم اینجا (اونم برای این ک به مرور فهمیدم جو انجمن با بقیه محیط های مجازی متفاوته... برا همینم مهتاد شدم بهش:j58r36j3gcr4suxymup) به خود واقعیم نزدیک تر هستم... اینجا افکار ادم هاش جلوتر از ظاهر و شرایط قرار میگیره و ادم ها بهتر شناحته میشن ( لااقل من تا حالا تصورم راجع به اکثرا به خود واقعیشون نزدیک بوده)...
ضمن اینکه اینجا اون شیطنته درونی هم عرصه ابراز وجود داره ک در دنیای واقعی اکثرا کنترل میشه و گاهی هم سرکوب:dadad4:البته لازمه ک در دنیای واقعی اینجوری باشیم...

و حرفای لیلا حانومی رو هم از بس ک روون گفته attach میکنم تا دوباره خونده بشن...

خودمم ولی همه من اینجا نیست ،تو واقعیت هم تا کسی بهم نزدیک نباشه نمیتونه دقیقا عقایدم رو بدونه ،ولی هر عقیده ای که گفتم و نظری که دادم ،تو واقعیت هم همینه.
البته فکر می کنم اینجا افراد بهتر میتونن همدیگه رو بفهمن ،چون بر اساس افکار و عقایدی که مطرح می کنیم شناخته میشیم .و ظواهر کمتر اثر گذاره...
تو واقعیت بعضی افراد ذهنیت خودشون رو بهت نسبت میدن و گاهی هرگز فرصتی پیش نمیاد تا بهشون بفهمونی که اشتباه میکنن .
البته اینجور آدما مهم نیستن .

marzi ba

Well-known member
منم اینجا خیلی شبیه خودم هستم خیلی تر از خیلی
اگه خوشحال باشم اینجا هم خوشحالم دلم گرفته باشه اینجا هم اون مدلم

حالا شاید تو دنیای واقعی اگه بخام با آقایون صحبت کنم یه خورده رسمی ترباشم ولی بازم همه جوره اینجا و اونجا نداره برام خوده خودمم

بالا