پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی

ghasedak69

New member
طبق شنیده های بنده برخی اساتیدش اینان:
دکتر حمزه گنجی، کیانوش هاشمیان، یحیی سیدمحمدی، حسن پاشا شریفی و ....

پس کدوم اساتید تو دانشگاه های سراسری هستند ؟؟؟
البته ما توفیق شاگردی استاد کیانوش هاشمیان و دکتر بنی جمالی رو داشتیم

fanoosi

New member
حالا دوست من همین که رسیده بود نیویورک استادش رفته بود دنبالش
اسمش پائوله اصرار هم داره که به اسم صداش کنن, الان ماهم اینجا اونو پائول صدا می کنیم چه برسه به دانشجوهاش

اینجا ایران است...:sad:

fanoosi

New member
اره خیلی من واقعا الان غمگینم.
از اومدنه نتایج به این ور که اینقدر بچه ها قبول نشدن از این موضوع بیشتر نارحتم. اخه خیلی سخته قبول شی و نتونی بری.

بله....واقعا...
دیروز و امروز اونقدر ناراحت بودم که دلم میخواست تو مترو یه گوشه بشینم و بزنم زیر گریه...
آخرش هم نتونستم جلو خودمو بگیرم و جوری که کسی نفهمه از ناراحتی اشک ریختم...یعنی دلم پره ها....

ghasedak69

New member
اینقدر این چند روز یعنی از 5 شهریور به نتایج و... فکر کردم ، از نظر سلامت جسمی خیلی بهم ریختم....هر روز یه درد و مشکل جدید پیدا می کنم:sad::1dco2x0p1lilzhfpg1t

ainazhz

New member
بله....واقعا...
دیروز و امروز اونقدر ناراحت بودم که دلم میخواست تو مترو یه گوشه بشینم و بزنم زیر گریه...
آخرش هم نتونستم جلو خودمو بگیرم و جوری که کسی نفهمه از ناراحتی اشک ریختم...یعنی دلم پره ها....
قربونت برم دوستم. دل همه پره اما سعی کن دیگه حالا فکرای منفی و بزاری کنار و رو اون 7 تا منبعی که استادت گفت تمرکز کنی. خیلی باید زحمت بکشیم تا به هدفمون برسیم

ainazhz

New member
اینقدر این چند روز یعنی از 5 شهریور به نتایج و... فکر کردم ، از نظر سلامت جسمی خیلی بهم ریختم....هر روز یه درد و مشکل جدید پیدا می کنم:sad::1dco2x0p1lilzhfpg1t

اره قاصدکی جون. منکه وافعا تو اون یک سالی که درس خوندم به خودم صدمه زدم. فکر کن تو 24 سالگی ارتروز خفیف گردن گرفتم .. هرروز درد دارم . نمیتونم بیشتر از نیم ساعت پشت میزی بشینم حتما باید یکم دراز بکشم. داغونم. فکر میکنم این دردا همه جنبه روانی داره

rawy

New member
سلام عزیزم
در هر حالی خداروشکر
ولی پر از تردید و دلشوره و بلاتکلیفی و... هستم

چرا بلاتکلیف گلم؟
اگه برای آزاد مشکلی نداری به قول خودت اساتید به این خوبی دیگه چرا نگرانی ثبت نام کن دیگه

- - - Updated - - -

پرفسور بالتازار انصراف رو شوووووووووخی کردین دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :shocked::smiliess (11):

rawy

New member
راوی و قاصدک عزیز؛
واقعا نمیدونم...

نمی دونم نداره هاااااااااا
پرفسور بالتازار همه چی رو می دونه
یه کم قدم بزن یادت میاد
مطمئن باشید این شرایط برای دانشگاه عادیه چون هر سال با همین تعداد دانشجوی جدید با این شرایط رو برو هستن به هر حال یه فکری براش می کنن
شمام با بچه هایی که شرایطشون مثل شماست هماهنگ بشید ببینید چی کار می کنن, یه جای کوچیک هم شده همه باهم بگیرید که هزینه ها بینتون سرشکن بشه فعلا تا ببینید خدا چی می خواد.
روزنامه همشهری بگیرید , دانشجوهای زیادی هستن که دنبال هم اتاقی اند, شاید یه مورد مناسبی براتون پیدا شد
تو پایین شهرم که شده جا بگیرید مشکلی نیست, درسته راه دوره ولی به هر حال مترو و بی آرتی و ... هست یه کاریش می کنید
دیگه از این حرفا نشنومااااااااااااااااااا :New (6):

fanoosi

New member

قاصدکی:tsimuzpzwoap1t9y3o7....نکن این کارو...لیسانس رو گرفتیم چی شد؟ ارشد رو بگیریم مثلا چی میشه؟؟؟؟؟؟
باور کن این چند وقته اون قدر باورهام زیر و رو شده که میگم اصلا دارم واسه چی درس میخونم و عمرم رو میذارم؟آیا نتیجه هم داره این همه دویدن؟؟؟؟؟؟
شما هم خودتو از بلاتکلیفی دربیار...همین علوم تحقیقات به نظرم عالیه....هم استاداش هم مسیرش...همین رو ثبت نام کن

fanoosi

New member
قربونت برم دوستم. دل همه پره اما سعی کن دیگه حالا فکرای منفی و بزاری کنار و رو اون 7 تا منبعی که استادت گفت تمرکز کنی. خیلی باید زحمت بکشیم تا به هدفمون برسیم

آیناز جونم ....منفی باف نیستم ولی وقتی چهار روز در هفته برم و بیام دیگه جونی برام نمی مونه که بخوام درس بخونم یا حتی به درس خوندن فکر کنم!!
دعا کن اساتیدمون به رحم بیان و یه خورده برنامه مون رو جمع کنند...

mosaffa7

New member
نمی دونم نداره هاااااااااا
پرفسور بالتازار همه چی رو می دونه
یه کم قدم بزن یادت میاد
مطمئن باشید این شرایط برای دانشگاه عادیه چون هر سال با همین تعداد دانشجوی جدید با این شرایط رو برو هستن به هر حال یه فکری براش می کنن
شمام با بچه هایی که شرایطشون مثل شماست هماهنگ بشید ببینید چی کار می کنن, یه جای کوچیک هم شده همه باهم بگیرید که هزینه ها بینتون سرشکن بشه فعلا تا ببینید خدا چی می خواد.
روزنامه همشهری بگیرید , دانشجوهای زیادی هستن که دنبال هم اتاقی اند, شاید یه مورد مناسبی براتون پیدا شد
تو پایین شهرم که شده جا بگیرید مشکلی نیست, درسته راه دوره ولی به هر حال مترو و بی آرتی و ... هست یه کاریش می کنید
دیگه از این حرفا نشنومااااااااااااااااااا :New (6):

شماره ی یکی از بچه ها رو گرفتم...اگه نشد که باید یکی دو ماه اول همین کار رو بکنیم البته با بچه های دانشگاه خودمون که مطمئن باشن و درسخون...
امیدبخدا
مرسی

fanoosi

New member
راوی و قاصدک عزیز؛
واقعا نمیدونم...

قطعا یه راهی پیدا میشه
به خدا توکل کنید
نمیشه خوارزمی برید برا ثبت نام؟؟؟؟
برا خوابگاه شهید بهشتی ای کاش هم ک ل اس ی ها یا هم ورودی هاتون رو پیدا می کردید و با هم دیگه خونه می گرفتید
خدا میدونه بیشتر از خودم برای شما ناراحتم....

rawy

New member
بچه ها خیلی ببخشیداااااااااا خیلی ببخشیددددددد ولی نبخشیدید هم نبخشید
یعنی چی این چه وضعشه؟؟؟ خجالت نمی کشید حیا نمی کنید واقعا؟؟؟
دانشگاههای به این خوبی قبول شدید انصراف؟؟؟؟؟؟؟؟ :smiliess (2):
دوست من سه سال پشت کنکور بود
آخر با بدبختی تو ذخیره آزاد قزوین قبول شد درسته دانشگاهش خوبه ولی به هر حال هم قزوینه و راهش دوره و ازخانواده جداست هم آزاده و باید شهریه بده, بدون هیییییییچگونه حمایت از طرف خانواده, از طرفی درگیری شدید عاطفی هم داره
الان ترم آخر یا یکی به آخره, قبلا هم گفتم که همین ترم سه و نیم شهریش بود, همه رو خودش کار کرده و داده و یه مقداریش هم وامه
از تنهایی گاهی وقتا داشت دق می کرد, خیلی وقتا از بی پولی نمی تونست یه مانتوی درس حسابی بخره, کارش همونجا تو قزوینه دانشگاهش که تعطیل می شد خوابگاه هم تعطیل می شد می موند کجا بره, اوائل که خوابگاه نداشت با دوستاش خونه گرفته بودن اما هزینش زیاد بود و اختلاف هم بینشون بود
خلااااااااااااصه با همه ی این بدبختی ها ساخت که از دانشگاه آزاد قزوین مدرکش رو بگیره و این دو سال رو به هر سختی ای گذروند
اون روز باهم رفته بودیم خرید گفت مانتو می خوام واسه هم محل کار هم دانشگاه بشه پوشید, پسره بهش گفت هم کار می کنی هم دانشگاه می ری؟ زنم گرفتی؟؟؟ :25r30wi:
خلاصه که خجالت بکشییداااااااااااا, پاشید خودتونو جمع و جور کنید یه بار دیگه از این حرفا ببینم خودتون می دونید, گفته باشم بعدا نگید نگفتی

mosaffa7

New member

قطعا یه راهی پیدا میشه
به خدا توکل کنید
نمیشه خوارزمی برید برا ثبت نام؟؟؟؟
برا خوابگاه شهید بهشتی ای کاش هم ک ل اس ی ها یا هم ورودی هاتون رو پیدا می کردید و با هم دیگه خونه می گرفتید
خدا میدونه بیشتر از خودم برای شما ناراحتم....

احتمالا با پیگیری بشه یه کاری کرد ولی آخه اینجا هم تکلیف ما هنوز مشخص نیست... یهو آخر مهر اسممون در میاد برای خوابگاه...
ناراحت نباش فانوسی جان...ایشالا درست میشه...:riz304:

ghasedak69

New member

قاصدکی:tsimuzpzwoap1t9y3o7....نکن این کارو...لیسانس رو گرفتیم چی شد؟ ارشد رو بگیریم مثلا چی میشه؟؟؟؟؟؟
باور کن این چند وقته اون قدر باورهام زیر و رو شده که میگم اصلا دارم واسه چی درس میخونم و عمرم رو میذارم؟آیا نتیجه هم داره این همه دویدن؟؟؟؟؟؟
شما هم خودتو از بلاتکلیفی دربیار...همین علوم تحقیقات به نظرم عالیه....هم استاداش هم مسیرش...همین رو ثبت نام کن

به شرطی که انتقالیم درست بشه
دعا کنید حل بشه

بالا