پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی

fanoosi

New member
سلااااااااااااام فانوسی جوون:bunnyearsmiley:..خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟
چخبر؟؟؟؟؟
کلاااااااس مییری؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام پرند جونم
شرمنده ام عزیزم
من الان اینو دیدم...ممنون خوبم خداروشکر
خبر سلامتی
دیروز رفتم...استادش اومده بود ولی تشکیل نشد....منم رفتم دنبال کارهای اداریم
امروز هم سه تا داشتیم ولی همگی با دوستان قرار گذاشتیم به نشانه ی اعتراض نریم!!!
از شما چه خبر عزیزم؟

ainazhz

New member
سلام پرند جونم
شرمنده ام عزیزم
من الان اینو دیدم...ممنون خوبم خداروشکر
خبر سلامتی
دیروز رفتم...استادش اومده بود ولی تشکیل نشد....منم رفتم دنبال کارهای اداریم
امروز هم سه تا داشتیم ولی همگی با دوستان قرار گذاشتیم به نشانه ی اعتراض نریم!!!
از شما چه خبر عزیزم؟

چرا اعترض عزیزم؟ هنوز هیچی نشده با بچه ای کلاست اکیپ تشکیل داادیااا شیطون:25r30wi:

- - - Updated - - -

سلام آیناز جان
سلام پرند جان
سلام جناب یزدان
خدا قوت
خوبید؟
سلام عزیزم شکر خوبم

fanoosi

New member

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی تا این حد؟؟؟؟
نکنید این کارو....انشالله درس میشه...خب شما پسرید و این باعث میشه خیلی از مسائل براتون حل شده باشه
میتونید یه مدت خودگردان برید تا خوابگاه بدن...
(راستش شاید باورتون نشه...چون 2 ساعت و نیم تو راه رفت و همینقدر هم تو راه برگشتم....وقتی برمیگردم خونه اونقدر خسته ام که دیگه حوصله ی درس و رسیدگی به منزل رو ندارم....چند روزه دارم به انصراف فکر میکنم!!)

mosaffa7

New member
:1dco2x0p1lilzhfpg1t نه جناب مصفا شما ادمه قوی هستین. معنای دیگه ای تو زندگیتون پیدا کنید .حتما هست:tsimuzpzwoap1t9y3o7

معنام کجا بوده آیناز جان...؟؟؟؟
پول بی صاحاب کجا بوده بخوام برای خوابگاه خودگردان بدم آخه...دو سال خوابگاه خودگردان با غذا و رفت و آمد برام 10 میلیون در میاد...

fanoosi

New member
واییییییییی فانوسی خدا به داد من برسه . :smiliess (2):7تا!!!!!!!!!!!! وای :14:

یکم راجع به اون جمله قشنگه که گفتی توضیح میدی ؟ ژورنال کلاب
:rolleyessmileyanim:

خدا به داد هممون برسه آیناز جان...
ژورنال کلاب همون سمیناره....اینجا باکلاسش کردن میگن ژورنال کلاب:p....فرقش با درس سمینار اینه که میری سمینار بقیه رو گوش میدی و خودت ارائه نداری....

ainazhz

New member
پول بی صاحاب کجا بوده بخوام برای خوابگاه خودگردان بدم آخه...دو سال خوابگاه خودگردان با غذا و رفت و آمد برام 10 میلیون در میاد...
:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley: ناراحتم اخه اگر انصراف بدید . این حقه شماس . اما متاسفانه ....

حق دارین هزینه واقعا بالاس . خوارزمی خوابگاه میده بهتون؟

mosaffa7

New member
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی تا این حد؟؟؟؟
نکنید این کارو....انشالله درس میشه...خب شما پسرید و این باعث میشه خیلی از مسائل براتون حل شده باشه
میتونید یه مدت خودگردان برید تا خوابگاه بدن...
(راستش شاید باورتون نشه...چون 2 ساعت و نیم تو راه رفت و همینقدر هم تو راه برگشتم....وقتی برمیگردم خونه اونقدر خسته ام که دیگه حوصله ی درس و رسیدگی به منزل رو ندارم....چند روزه دارم به انصراف فکر میکنم!!)

هزینه ی خودگردان زیاد در میاد...تازه یه خودگردان غیر وابسته به دانشگاه توی ولیعصر رو دانشگاه بهم معرفی کرد زنگ زدم اونجا هم میگه جا نداریم...
بیا جامون رو عوض فانوسی جان... که هیچکدوم نخوایم انصراف بدیم...:a2d3:

ainazhz

New member
خدا به داد هممون برسه آیناز جان...
ژورنال کلاب همون سمیناره....اینجا باکلاسش کردن میگن ژورنال کلاب:p....فرقش با درس سمینار اینه که میری سمینار بقیه رو گوش میدی و خودت ارائه نداری....

اها چه خوب. دوس دارم گوش کنم.. کاش ماهم از اینا داشته باشیم...

fanoosi

New member
چرا اعترض عزیزم؟ هنوز هیچی نشده با بچه ای کلاست اکیپ تشکیل داادیااا شیطون:25r30wi:

- - - Updated - - -

سلام عزیزم شکر خوبم

آخه بچه ها روز یکشنبه زنگ زدند به استاد که آیا ک ل ا س تشکیل میشه یا نه....ایشان هم گفتند بله!! بعد دوشنبه استاد اومده....بچه ها هم اومدند...اون وقت در کمال بی شرمی 6 نفر دانشجوی ارشد رو پیپوندن و رفتن جلسه....ما هم نشسته بودیم که بعد یک ساعت جلسه شون تموم بشه و ک ل ا س مارو تشکیل بدهند!!!و بعدش هم تشکیل نشد....مملکته داریم؟؟؟؟؟؟؟؟به این میگن احترام به وقت دانشجو....
واسه همین ما هم امروز رو کلا نرفتیم!

mosaffa7

New member
:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley: ناراحتم اخه اگر انصراف بدید . این حقه شماس . اما متاسفانه ....

حق دارین هزینه واقعا بالاس . خوارزمی خوابگاه میده بهتون؟

بله، خوارزمی گفته بود به رتبه های زیر 100 میده...ولی خدابیامرزتش...ثبت نامش که تموم شد و از شنبه کلاساش شروع میشه!!!

parand

Well-known member
جناااااااب مصفا نگرااااااان نباشید خوابگااه میدن مطمئنم....
مگه اینکه فرم خوابگاه رو جوری پر کرده باشید که دیگه واقعا نتونن بهتون خوابگاه بدن....
خلاصه به انصراااف فکر نکنید...

ghasedak69

New member
شاید تو سایت خود دانشگاهشون باشه. یا اینکه مثلا میتونی اسمشون رو از تو سایت پیدا کنی و بعد تو اینترنت سرچ کنی...

ممنون صنم جون از پیشنهاد خوبت.... تو سایتشون بود.
ظاهرا که اساتید خیلی خوبی دارند مثل دکتر دلاور ، دکتر علی اکبر سیف ، دکتر مظاهریان ، دکتر یوسف کریمی ، دکتر سیف نراقی ، نجاریان و....

fanoosi

New member

وای خدای من!!!!10 میلیون؟؟؟؟؟؟؟:5:
این که خیلی بد شد...
یعنی واقعا مملکته داریم؟؟؟؟؟:shocked:
مثلا شما روزانه قبول شدید

mosaffa7

New member
جناااااااب مصفا نگرااااااان نباشید خوابگااه میدن مطمئنم....
مگه اینکه فرم خوابگاه رو جوری پر کرده باشید که دیگه واقعا نتونن بهتون خوابگاه بدن....
خلاصه به انصراااف فکر نکنید...

یعنی چجوری پرندجان؟

- - - Updated - - -

ممنون صنم جون از پیشنهاد خوبت.... تو سایتشون بود.
ظاهرا که اساتید خیلی خوبی دارند مثل دکتر دلاور ، دکتر علی اکبر سیف ، دکتر مظاهریان ، دکتر یوسف کریمی ، دکتر سیف نراقی ، نجاریان و....

کجا؟ دانشگاه علامه؟؟؟

- - - Updated - - -

وای خدای من!!!!10 میلیون؟؟؟؟؟؟؟:5:
این که خیلی بد شد...
یعنی واقعا مملکته داریم؟؟؟؟؟:shocked:
مثلا شما روزانه قبول شدید

آره دیگه حساب دو دو تا چهارتاس..ماهی 500 برام میفته!!!

fanoosi

New member
هزینه ی خودگردان زیاد در میاد...تازه یه خودگردان غیر وابسته به دانشگاه توی ولیعصر رو دانشگاه بهم معرفی کرد زنگ زدم اونجا هم میگه جا نداریم...
بیا جامون رو عوض فانوسی جان... که هیچکدوم نخوایم انصراف بدیم...:a2d3:

واقعا امیدوارم این مشکل حل بشه جناب مصفا...
من به خاطر مسیرش دارم اذیت میشم...مگه از کرج تا شهید بهشتی هم مسیرش دور نیس؟؟؟؟؟؟
من که میخوام از زندگی انصراف بدم...شما بیاید دانشگاه من...مشکلی نیس...

fanoosi

New member
بله، خوارزمی گفته بود به رتبه های زیر 100 میده...ولی خدابیامرزتش...ثبت نامش که تموم شد و از شنبه کلاساش شروع میشه!!!

فکر نکنم مشکلی باشه...مگه میتونند ثبت نامتون نکنند؟؟؟؟؟؟؟
اگه واقعا میخواید خوارزمی ثبت نام کنید یه تحقیقی بکنید ....به نظرم نمیتونند ثبت نامتون نکنند:smiliess (11):

ghasedak69

New member
کجا؟ دانشگاه علامه؟؟؟

- - - Updated - - -

نه خیر دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات

mosaffa7

New member

واقعا امیدوارم این مشکل حل بشه جناب مصفا...
من به خاطر مسیرش دارم اذیت میشم...مگه از کرج تا شهید بهشتی هم مسیرش دور نیس؟؟؟؟؟؟
من که میخوام از زندگی انصراف بدم...شما بیاید دانشگاه من...مشکلی نیس...

نمیدونم والا چه فیلمیه...اینهمه درس بخون آخرشم این...

بالا