پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی

ainazhz

New member
خوابگاهتون داخل دانشگاس؟سلف اش چطوره؟
برنامه تون خوبه...سه روز قابل تحمل تر از چهار روزه!!!
چشم عزیزم حتما عکس می گیرم...
نه خوابگاه تو همون خیابونی هست که دانشگاه هست. 10 دقیقه با دانشگاه فاصله داره. هم تو خود خوابگاه سلف داره اما هنوز نرفتم ندیدمش. اینجایی که من هستم بلوک 16 هست و فقط بچه های ارشد و دکترا هستن. سوییت یک خوابه هست که همه چی(حمام و دستشویی و اشپزخونه) توش هست و دیگه نیازی نیست بری بیرون از سوییت .
4نفریم .و در کل خوبه بد نیست. اره بهتره برنامه ام. هرچند به دانشگاه خیلی نزدیکم و مشکلی نیست...
مرسی. از اردکاش بیشتر بگیر
:4d564ad6:

hamidreza131

New member
سلام به همه دوستان عزیز
بنده مطلب تازه ای ندارم.همون مراحلی دیروز تکرار شد.رفتم امور فارغ التحصیلی گفت مشکل داری.گفتم میدونم پسوند فامیلم...گفت یه دفه دیگه وسط حرف من حرف بزنی میدم سر دری دانشگاه آویزونت کنند.گوش کن ببین چی میگم اولا تو فامیلت (آقابابائی)هستش اما اینجا نوشته (اقابابایی)حالا اگه گفتی تفاوت این دوتا چی چیه 20امتیاز داری؟؟؟من که نفهمیدم اما خودش گفت اوالا(ا)نه باید(آ)باشه.دوما(یی)نه!! باید(ئی)باشه سوما اینجا مسئول اموزشتون زده شاغل در نیرو های مسلح اخه تو نصفی بچه شاغل نیروهای مسلحی؟؟؟گفتم نه.گفت منم این برگه ها راباطل میکنم برو از اول از اموزش تصحیح کن و بده مهر و امضا کنه بعد ببر رئیس اداره پذیرش و ثبت نام مهر و امضا کنه بعد ببر رئیس اداره امتحانات مهر و امضا کنه بعد ببر مدیر کل اموزش مهر و امضا کنه بعد بیار من مهر و امضا کنم بعد این برگه را ببر امور مالی مهر و امضا کنه بعد ما یه نامه میدیم ببر ثبت کنه و بعد میری دبیر خونه مهر و امضا کنه بعد میبری پلیس +10مهر امضا کنه بعد میبری مسئول نظام وظیفه دانشگاهی که قبول شدی مهر امضا کنه تا کارت حل بشه منم از صبح که شروع کردم دقیقا ساعت 2به وقت خوراسگان فارغ المهر و امضا شدم.بعد رفتم پلیس+10 سیستمشون قطع شد بعد که وصل شد خطا داد که نمیتونی ادامه تحصیل بدی مسئولشم گفت همه مدارکت کامل و صحیحه اما نمیدونم چرا این خطا را داد باید فردا بری نظام وظیفه قائمبه اصفهان تا مشکلش حل بشه...
هیچی دیگه منم طبق معمول بی سرو صدا و دست به سینه نشستم به ساعت نیگا میکنم تا فردا بشه...

fanoosi

New member
سلام به همه دوستان عزیز
بنده مطلب تازه ای ندارم.همون مراحلی دیروز تکرار شد.رفتم امور فارغ التحصیلی گفت مشکل داری.گفتم میدونم پسوند فامیلم...گفت یه دفه دیگه وسط حرف من حرف بزنی میدم سر دری دانشگاه آویزونت کنند.گوش کن ببین چی میگم اولا تو فامیلت (آقابابائی)هستش اما اینجا نوشته (اقابابایی)حالا اگه گفتی تفاوت این دوتا چی چیه 20امتیاز داری؟؟؟من که نفهمیدم اما خودش گفت اوالا(ا)نه باید(آ)باشه.دوما(یی)نه!! باید(ئی)باشه سوما اینجا مسئول اموزشتون زده شاغل در نیرو های مسلح اخه تو نصفی بچه شاغل نیروهای مسلحی؟؟؟گفتم نه.گفت منم این برگه ها راباطل میکنم برو از اول از اموزش تصحیح کن و بده مهر و امضا کنه بعد ببر رئیس اداره پذیرش و ثبت نام مهر و امضا کنه بعد ببر رئیس اداره امتحانات مهر و امضا کنه بعد ببر مدیر کل اموزش مهر و امضا کنه بعد بیار من مهر و امضا کنم بعد این برگه را ببر امور مالی مهر و امضا کنه بعد ما یه نامه میدیم ببر ثبت کنه و بعد میری دبیر خونه مهر و امضا کنه بعد میبری پلیس +10مهر امضا کنه بعد میبری مسئول نظام وظیفه دانشگاهی که قبول شدی مهر امضا کنه تا کارت حل بشه منم از صبح که شروع کردم دقیقا ساعت 2به وقت خوراسگان فارغ المهر و امضا شدم.بعد رفتم پلیس+10 سیستمشون قطع شد بعد که وصل شد خطا داد که نمیتونی ادامه تحصیل بدی مسئولشم گفت همه مدارکت کامل و صحیحه اما نمیدونم چرا این خطا را داد باید فردا بری نظام وظیفه قائمبه اصفهان تا مشکلش حل بشه...
هیچی دیگه منم طبق معمول بی سرو صدا و دست به سینه نشستم به ساعت نیگا میکنم تا فردا بشه...

سلام...
:wacsmiley::5::14:فقط میتونم بگم خدا به شما صبر بده و به اون ها انصاف و وجدان....

fanoosi

New member
نه خوابگاه تو همون خیابونی هست که دانشگاه هست. 10 دقیقه با دانشگاه فاصله داره. هم تو خود خوابگاه سلف داره اما هنوز نرفتم ندیدمش. اینجایی که من هستم بلوک 16 هست و فقط بچه های ارشد و دکترا هستن. سوییت یک خوابه هست که همه چی(حمام و دستشویی و اشپزخونه) توش هست و دیگه نیازی نیست بری بیرون از سوییت .
4نفریم .و در کل خوبه بد نیست. اره بهتره برنامه ام. هرچند به دانشگاه خیلی نزدیکم و مشکلی نیست...
مرسی. از اردکاش بیشتر بگیر
:4d564ad6:

سلام آیناز جونم
خوبی؟
خداروشکر پس همه چی رو به راهه....الحمدلله....انشالله همه چی بر وفق مرادت باشه تو شهر غریب
راستی با هواپیما رفتی؟چند ساعت طول کشید؟
چشم از اردکاش مخصوص شما عکس میگیرم عزیزم

ainazhz

New member
سلام آیناز جونم
خوبی؟
خداروشکر پس همه چی رو به راهه....الحمدلله....انشالله همه چی بر وفق مرادت باشه تو شهر غریب
راستی با هواپیما رفتی؟چند ساعت طول کشید؟
چشم از اردکاش مخصوص شما عکس میگیرم عزیزم

تا الان که بد نبوده. خدا کنه از این به بعد اذیت نشم
اره عزیزم اگر هواپیما نبود که نمیومدم اصلا اهواز:25r30wi:
یک ساعت و نیم راهه
چون تایم کم بود و پرواز راحت بود وقتی رسیدم اهواز اصلا باورم نمیشد الان جنوبم . وقتی افتاب اهواز خورد تو سرم تازه عقلم اومد سره جاش که بلللللللللللللللله جنوب ایرانم
:25r30wi:

fanoosi

New member
تا الان که بد نبوده. خدا کنه از این به بعد اذیت نشم
اره عزیزم اگر هواپیما نبود که نمیومدم اصلا اهواز:25r30wi:
یک ساعت و نیم راهه
چون تایم کم بود و پرواز راحت بود وقتی رسیدم اهواز اصلا باورم نمیشد الان جنوبم . وقتی افتاب اهواز خورد تو سرم تازه عقلم اومد سره جاش که بلللللللللللللللله جنوب ایرانم
:25r30wi:

خداروشکر....انشالله همه چی تا آخرش برات خوب پیش بره عزیزم
جنوب خیلی باحاله...
راستی تو اهواز به جای من سه تا از اون فلافلهای فوق التند هم بخور....باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
(الان برام حرف درمیارن و میگن این فانوسی چقده شکموئه!!!:25r30wi:)

ainazhz

New member
خداروشکر....انشالله همه چی تا آخرش برات خوب پیش بره عزیزم
جنوب خیلی باحاله...
راستی تو اهواز به جای من سه تا از اون فلافلهای فوق التند هم بخور....باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
(الان برام حرف درمیارن و میگن این فانوسی چقده شکموئه!!!:25r30wi:)

اگر یاد بگیرم کجا دارن حتما میخورم . منم عاشق اینجور غذاهام :tonguesmiley:

ghasedak69

New member
سلام قاصدکی. خوبی؟ تبریک میگم
ایشالله موفق باشی
چه درسایی؟ خوبه که 2روزه؟ چند ساعت تو راهی تا دانشگات؟

سلام عزیزم
از خونه پدرم که حدود 5-10 دقیقه راه بود ولی فردا صبح از خونه خودمون برم ببینم چقدر طول میکشه....
در مورد خوب و بد بودنش هم فکر کنم خوب باشه....نکته خوب ترش اینه که این ترم ساعت 8 نداریم...

ghasedak69

New member
سلااااااااام
بالاخره واحدهام ثبت شد و خیالم راحت شد...
البته امروز که خیلی بی نظمی داشتند امیدوارم درست بشه
9 واحد داریم ... دوشنبه ها و سه شنبه ها

روانشناسی رشد پیشرفته
رفتاردرمانی
استفاده از روش های آماری و پژوهشی پیشرفته
کلیاتی درباره درمانهای فیزیکی و داروئی
خانواده درمانی
وصایای امام (ره)

ghasedak69

New member
سلام عزیزم
از خونه پدرم که حدود 5-10 دقیقه راه بود ولی فردا صبح از خونه خودمون برم ببینم چقدر طول میکشه....
در مورد خوب و بد بودنش هم فکر کنم خوب باشه....نکته خوب ترش اینه که این ترم ساعت 8 نداریم...

حدود یک ساعت تو اتوبوس بودم ولی با احتساب پیاده روی ها و... تقریبا باید 1:30 درنظر گرفت

fanoosi

New member
سلااااااااام
بالاخره واحدهام ثبت شد و خیالم راحت شد...
البته امروز که خیلی بی نظمی داشتند امیدوارم درست بشه
9 واحد داریم ... دوشنبه ها و سه شنبه ها

روانشناسی رشد پیشرفته
رفتاردرمانی
استفاده از روش های آماری و پژوهشی پیشرفته
کلیاتی درباره درمانهای فیزیکی و داروئی
خانواده درمانی
وصایای امام (ره)

خداروشکر...
وصایای امام عمومیه؟ تو واحدهاتون حساب میشه یا مثل متون ماست؟؟

ghasedak69

New member
خداروشکر...
وصایای امام عمومیه؟ تو واحدهاتون حساب میشه یا مثل متون ماست؟؟

تو همون مایه هاست ... برای ما گفتن روش تحقیق ، مبانی کامپیوتر و وصایای امام... روش تحقیق رو گفتم که گذروندم فعلا اون دوتا هست. ولی تو برنامه خودشون برای ترم اول نبود من چون دوشنبه از 16:30 تا 19:30 نداشتم وصایا رو وسطش برداشتم که این بیکاری یکم کمتر بشه.
ظاهرا که براش تاریخ و ساعت امتحان هم مشخص نشده نمی دونم دقیقا قضیه اش چیه!!:smilies:

hamidreza131

New member
سلام
میگن دانشجوهایی که مدرک کارشناسیشون روانشناسی نبوده برا ارشد با نظر گروه تا12واحد بهش دروس جبرانی میدند من که روانشناسی بودم الان کلا 12واحد بهم دادند که همش جبرانیه:فیزیولوژی عمومی(جبرانی)-امار استنباطی(جبرانی)-مرضی کودک(جبرانی)-متون روانشناسی(جبرانی)...
یعنی چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fanoosi

New member
سلام
میگن دانشجوهایی که مدرک کارشناسیشون روانشناسی نبوده برا ارشد با نظر گروه تا12واحد بهش دروس جبرانی میدند من که روانشناسی بودم الان کلا 12واحد بهم دادند که همش جبرانیه:فیزیولوژی عمومی(جبرانی)-امار استنباطی(جبرانی)-مرضی کودک(جبرانی)-متون روانشناسی(جبرانی)...

سلام
اون 12 واحد تو معدلشون محاسبه نمیشه و فقط باید پاس بشه
یعنی درسهای شما هم تو واحدها و معدل شما محاسبه نمیشه؟؟؟؟؟آخه چه جوری؟؟؟؟؟؟؟:5::14:

ainazhz

New member
سلام

12 واحد جبرانییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی؟!!!!!!!!!!!!!!!! چقدر زیاد... من این ترم فقط روش تحقیق دارم . شاید ازاد فقط میخواد پول بگیره
:New (6):

safoora

New member
سلام

آزاد همینطوره
یکی از دوستای منم همین کارو کردن ولی زیر بار نرفت. هرچند که بعدا مدیر گروه از خجالتش درومد

- - - Updated - - -

اما دوازده واحد خیلی زوره

soren

New member
سلام دوستان
آیا کسی هست که ارشد روان شناسی بالینی دانشکاه فردوسی مشهد قبول شده باشه؟
اگه آره لطفا به من پیام بزنه
ممنونم

seyyed reza

New member
سلام به همه دوستان و اعضای تلاش گر انجمن روان شناسی....

می خواستم بپرسم کسی از روان شناسای محترم هست که تا الان مقاله چاپ کرده باشه؟ یا اینکه اطلاعاتی در این مورد داشته باشه؟ این کار تو دوره کارشناسی تا چه حدی امکان پذیره؟ واسه همه دوستان اوقات خوشی رو آرزو دارم ،امیدوارم چراغ مطالعه اتاقتون همیشه روشن باشه

fanoosi

New member
سلام دوستان
آیا کسی هست که ارشد روان شناسی بالینی دانشکاه فردوسی مشهد قبول شده باشه؟
اگه آره لطفا به من پیام بزنه
ممنونم

سلام دوست عزیز
تبریک میگم انشالله همیشه موفق باشید
من تا جایی که اطلاع دارم کسی فردوسی مشهد قبول نشده...یا اگر هم هست اینجا اعلام نکرده...
موید باشید

بالا