پذیرفته شدگان ارشد روانشناسی بالینی

rawy

New member
اقا من به عمرم کل هیلگارد را یه بار ورق نزدم.حالا چطور برا پایان ترم بشینم کل هیلگاردا بخونم تازه اونم برا 10نمره.اخه این استاد ما گفت این هیلگاردا قبلا خوندید 10نمره ازاین 10نمره هم از کتابpsychology in action!!!!البته گفت این کتابا خودتون به صورت گروهی ترجمه کنید بدید به من تا ازش امتحان بگیرم.حالا جالب اینه که این کتاب روان شناسیه عمومیه که فصلاش در مورد:روش تحقیق-روانشناسی فیزیولوژیک و علوم اعصاب-استرس و سلامتی-شخصیت-اسیب شناسی-درمان-روانشناسی اجتماعی-رشد1-رشد2و...حالا چرا گفتم جالب؟؟واسه اینکه قرار شد به صورت گروه های 2نفر به دلخواه هرکسی یه فصلی را انتخاب کنه.همه ی بچه ها همه ی فصلا را انتخاب کردند منم اول فصل درمان را انتخاب کردم اما دو تا خانم محترم هم اومدند با من شریک شدند منم قبول کردم اما وقتی نماینده اسمهای گروه و فصلای انتخاب شده را که خوند گفت اقای hamidreza131 و خانمXو خانمY فصل درمان ها رانتخاب کردندواسه ترجمه و کنفرانس. منم که اشک شوق تو چشمم جمع شده بود از خوشحالی اینکه چقدررررررررررررر من زرنگم که زودتر از همه این فصلا که میخواستم برداشتم استاد گفت که نه شما گروهتون 3نفرست باید دونفره باشید و طبق معمول بنده را که اول از همه این فصلا برداشتم انداخت بیرون و فقط یه فصل مونده بود که بچه ها هیچ کدوم زیر بار نمیرفتند برش دارند چون خیلی اصطلاحات پیچیده ای داشت هرچیم استاد اصرار کرد هیچ کس قبول نکرد و فقط من تنها مونده بودم همین فصل
استادم فصل بسیااااااااار زیبا و دلنشین علوم اعصاب ومبانی زیستی وفیزولوژیک رفتار را که یه 50صفحه ای بود به اجبار به بنده واگذار کردند و چون اول کتاب هم بود گفت تا بیست و یکم باید پاورپوینت و خلاصه هاش را اماده کنی و ارائه بدی
هیچی دیگه از یکشنبه تا حالا دارم تو Google translate میزنم neuron-cell body-axon-dendrite....
الانم به این نتیجه رسیدم ما 4 دسته نوروگلیال دارم:ماکروگلیال-میکروگلیال-اولیگودندروگلیا-گلیای اپاندیمی-گلیای محیطی.که هر کدوم از این خودش به چند دسته تقسیم میشه که اونهام خودشون به چند دسته دیگه تقسیم میشند
ای خدااااااااااا من و این همه خوشبختی محالههههههه

واااااااااا چقد بی وجدانن اون خانووووووووما, برید باهاشون صحبت کنید حقتون رو بگیریدددددددد دِهَههههههه :New (6):

rawy

New member
سلام آینازجونم منم خوبم خداروشکر
خدایی کتابها خیلی گرون شدن..راستی دلار بیاد پایین کتاب ارزون نمیشه؟؟؟؟؟آخه وقتی دلار گرون شد بعد کاغذ گرون شد و بعد هم قیمت کتاب سر به فلک گذاشت!!

اینم برنامه ی من:

برنامه هاتون خیلی برام جالبه بچه ها
دستتون درد نکنه که زمان می ذارید و همه رو دقیق و با حوصله می گید
ووووووووووووی چقدم سختههههههههه, یعنی ما الان واسه کنکور مجبوریم کتابا رو بجویم که اونجا گیر نکنیم, مخصوصا زباااااان
چقد تو تابستون گفتم بیاین مقاله ترجمه کنید هیچکی نیوووووومد, الان کلی جلو بودیم هممون, البته خودمم اقدام چندانی نکردم :tonguesmiley:

aylinn

New member
ووووووووووووی چقدم سختههههههههه, یعنی ما الان واسه کنکور مجبوریم کتابا رو بجویم که اونجا گیر نکنیم, مخصوصا زباااااان
چقد تو تابستون گفتم بیاین مقاله ترجمه کنید هیچکی نیوووووومد, الان کلی جلو بودیم هممون, البته خودمم اقدام چندانی نکردم :tonguesmiley:
منم از طرف خودم از آیناز جون و فانوسی جون تشکر میکنم که برنامه هاشون رو میذارن اینطوری هم مایی که هنوز قبول نشدیم یه اطلاعاتی کسب میکنیم هم اونایی که قبول شدن میتونن دانشگاهای مختلف و متد آموزشی هر کدوم رو ارزیابی کنن.

fanoosi

New member
سهمیه ازاد
نمره 220
نمره آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد 176.00
نتیجه قبول
دانشگاه شهيدبهشتي
رتبه در سهمیه 19
رتبه در کل 19

:applause::applause::applause:
سلام جناب مصفا
خوب هستید؟
عالیه....میشه اگه وقت کردید درصدهاتون رو هم بذارید...قطعا به درد بچه ها میخوره....ممنون:rose:

mosaffa7

New member
سلام فانوسی جان
مرسی

درصد درس اول 71.11
تعداد پاسخ صحیح درس اول 11
تعداد پاسخ غلط درس اول 1
تعداد سوال پاسخ نداده درس اول 3
درصد درس دوم 66.67
تعداد پاسخ صحیح درس دوم 11
تعداد پاسخ غلط درس دوم 3
تعداد سوال پاسخ نداده درس دوم 1
درصد درس سوم 65.00
تعداد پاسخ صحیح درس سوم 14
تعداد پاسخ غلط درس سوم 3
تعداد سوال پاسخ نداده درس سوم 3
درصد درس چهارم 28.89
تعداد پاسخ صحیح درس چهارم 6
تعداد پاسخ غلط درس چهارم 5
تعداد سوال پاسخ نداده درس چهارم 4
درصد درس پنجم 50.00
تعداد پاسخ صحیح درس پنجم 11
تعداد پاسخ غلط درس پنجم 3
تعداد سوال پاسخ نداده درس پنجم 6
درصد درس ششم 56.67
تعداد پاسخ صحیح درس ششم 6
تعداد پاسخ غلط درس ششم 1
تعداد سوال پاسخ نداده درس چهارم1 3
درصد درس هفتم 76.67
تعداد پاسخ صحیح درس هفتم 8
تعداد پاسخ غلط درس هفتم 1
تعداد سوال پاسخ نداده درس پنجم1 1
درصد درس هشتم 55.56
تعداد پاسخ صحیح درس هشتم 9
تعداد پاسخ غلط درس هشتم 2
تعداد سوال پاسخ نداده درس ششم 4
درصد درس نهم 18.33
تعداد پاسخ صحیح درس نهم 8
تعداد پاسخ غلط درس نهم 2
تعداد سوال پاسخ نداده درس هفتم 30
سهمیه ازاد
نمره 220
نمره آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد 176.00
نتیجه قبول
دانشگاه شهيدبهشتي
رتبه در سهمیه 19
رتبه در کل 19
توضیح 1
توضیح 2
توضیح 3 چنانچه داوطلب كليه دانشگاههاراانتخاب نكندممكن است باداشتن نمره بالامردودشود
توضیح 4
دروس امتحانی روانشناسي عمومي ورشد-اسيب شناسي رواني -نظريه هاي شخصيت -امار وروش تحقيق -نظريه هاي روان درماني -ارزيابي روانشناختي -بنيادهاي بيولوژيكي وفيزيولوژيكي رفتار-روانشناسي باليني -زبان عمومي

fanoosi

New member
:13::wacsmiley::smilies: ماهم هر جلسه ppt داریم و نقد واینا. هر جلسه هم اکثرن پرسش و پاسخ داریم. خیلی حچم درسا زیاده. راستی واسه درسه فنون مصاحبه هم ما باید کیس بیاریم سر . اما از اینکه شما خودتون میخواید کیس بشید خوشم اومد..

خدا به هممون توفیق بده تا بتونیم خیلی خوب درسهامون رو بخونیم...
کیس شدن خوبه ولی نمیدونم چقدر عاقلانه اس!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به نظر شما خطرناک نیس؟؟بعدا تو دادگاه علیه خودم استفاده نمیشه؟؟؟؟؟:sarma:

fanoosi

New member

خواهش میکنم راوی جونم...برای خودمون هم خوبه که بدونیم دانشگاههای دیگه چه خبره....
کاملا درست میگی....اگه مقاله ترجمه میکردیم خیلی جلو بودیم
ولی الان مشکل من پیدا کردن مقاله است...نه ترجمه اش!!کممممممممک!!
دو تا مقاله 2013 یا 2014 برای روابط موضوعی میخوام....یکیشو پیدا کردم ولی دومی رو هر چی گشتم پیدا نکردم...

fanoosi

New member
منم از طرف خودم از آیناز جون و فانوسی جون تشکر میکنم که برنامه هاشون رو میذارن اینطوری هم مایی که هنوز قبول نشدیم یه اطلاعاتی کسب میکنیم هم اونایی که قبول شدن میتونن دانشگاهای مختلف و متد آموزشی هر کدوم رو ارزیابی کنن.

خواهش میکنم عزیزم:riz304:

mosaffa7

New member
و اما برنامه ی هفتگی ما:

آمار و روش تحقیق(3 واحد):
دکتر باغستانی؛ یکی از اساتید گروه آمار زیستی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تدریس میکنن که منبع خاصی رو معرفی نکردن و مطالب سر ملاک امتحان هست؛ ولی اونجور که در جلسه ی اول تدریس کردن مطالب رو خیلی شیرین و کاربردی بیان میکنن
تا پارسال دکتر اصغرنژاد از انستیتو برای تدریس آمار دعوت میشدن که امسال استاد مدعو از گروه آمار خود دانشگاه هستش...

شخصیت و رواندرمانی (2 واحد):
خانم دکتر زم؛ هیئت علمی دانشگاه آزاد، تدریس میکنن
منابع عبارتند از: فیست و پروچسکا
هر جلسه یکی از بچه ها یکی از نظریات شخصیت رو کنفرانس میده و سپس استاد مربوطه در مورد درمان از دیدگاه اون مکتب صحبت میکنند.

آسیب شناسی(2 واحد):
دکتر مریم بختیاری و آقای محمد نوری تدریس میکنند
منابع کاپلان و سلیگمن هست، در تدریس از فیلم و پاورپوینت وایفای نقش و ... استفاده میشود.

نوروسایکولوژی(1 واحد):
هنوز برگزار نشده و چون یک واحدی هست قرار شده هفت جلسه ی دو ساعته در نیمه ی دوم ترم برگزار بشه
استادش دکتر وحید نجاتی هستند؛ از اساتید علوم پزشکی شهید بهشتی...

درمانگاه:
درمانگاه بیمارستان طالقانی، اتاق آینه ؛ 2 الی 3 ساعت در هر هفته برای هر دانشجو

ژورنال کلاب و کیس پرزنت:
هر هفته 4 ساعت...

hamidreza131

New member
سلام به همه ی دوستان عزیز...
حالتون خوبه؟منم خوبم.هنوز در حال ترجمم...:ahi5slcgm04mi8jqqkl
عاقا چهارشنبه ساعت7 بازی استقلال بود با سئول کره جنوبی.ما هم خعلی خوشحال بودیم که امروز بازیه.رفتیم همه ی کارهامونا راست ریس کردیم و زودم رفتم باشگاه و نون هم گرفتم اومدم خونه شد6ونیم.گفتیم تا میاد بازی شروع بشه نمازم بخونیم و خلاصه دیگه همه ی کار هامو انجام دادم و کاره ترجمه هامم گفتم به مدت 2ساعت تعطیل و مادرمم برام سیب زمینی سرخ کرد که در حین تماشای فوتبال نوش جان کنم همه چی اماده بود نگاه به ساعت کردم دیدم 6و40دقیقس منم خوشحاااااااال که چقدرررررررررررر زرنگ بودم که همه ی کارهامو تا قبل از بازی انجام دادم و تازه نونم گرفتم:عاقا حدود6و40دقیقه برق رفت... :یعنی وقتی این طور شد من به این حالت بودم:13:(اینم بگم اخرین باریم که تو محل ما برق رفت فکر کنم برمیگرده به قبل ازمیلاد حضرت مسیح)هیچی دیگه منم خیلی رمانتیک رفتم یه شمع روشن کردم سیب زمینی هامم گذاشتم جلوم و هی نگاه به تلوزیون کردم و خوردم.یه دفه یه فکری به ذهنم زد .که برم با رادیو گوشیم بازیا گوش بدم.عاقا این گوشیما تا موج رادیو کویتم گرفت اما این موج رادیو ورزشا نگرفت.
هیچی دیگه الان چند روزه دارم هی به مادرم میگم یه دونه چای محسن بخر ما خعلی خوش شانسیم حتما یه دونه ولکس برنده میشیم...

ghasedak69

New member
منم انشالله تا آخر هفته بعد می گم که برای این ترم چه کارهایی باید بکنیم

ghasedak69

New member
حالتون خوبه؟منم خوبم.هنوز در حال ترجمم...:ahi5slcgm04mi8jqqkl
عاقا چهارشنبه ساعت7 بازی استقلال بود با سئول کره جنوبی.ما هم خعلی خوشحال بودیم که امروز بازیه.رفتیم همه ی کارهامونا راست ریس کردیم و زودم رفتم باشگاه و نون هم گرفتم اومدم خونه شد6ونیم.گفتیم تا میاد بازی شروع بشه نمازم بخونیم و خلاصه دیگه همه ی کار هامو انجام دادم و کاره ترجمه هامم گفتم به مدت 2ساعت تعطیل و مادرمم برام سیب زمینی سرخ کرد که در حین تماشای فوتبال نوش جان کنم همه چی اماده بود نگاه به ساعت کردم دیدم 6و40دقیقس منم خوشحاااااااال که چقدرررررررررررر زرنگ بودم که همه ی کارهامو تا قبل از بازی انجام دادم و تازه نونم گرفتم:عاقا حدود6و40دقیقه برق رفت... :یعنی وقتی این طور شد من به این حالت بودم:13:(اینم بگم اخرین باریم که تو محل ما برق رفت فکر کنم برمیگرده به قبل ازمیلاد حضرت مسیح)هیچی دیگه منم خیلی رمانتیک رفتم یه شمع روشن کردم سیب زمینی هامم گذاشتم جلوم و هی نگاه به تلوزیون کردم و خوردم.یه دفه یه فکری به ذهنم زد .که برم با رادیو گوشیم بازیا گوش بدم.عاقا این گوشیما تا موج رادیو کویتم گرفت اما این موج رادیو ورزشا نگرفت.
هیچی دیگه الان چند روزه دارم هی به مادرم میگم یه دونه چای محسن بخر ما خعلی خوش شانسیم حتما یه دونه ولکس برنده میشیم...

:j58r36j3gcr4suxymup

fanoosi

New member
حالتون خوبه؟منم خوبم.هنوز در حال ترجمم...

:25r30wi::25r30wi::25r30wi:
ببخشید که میخندم...به قول راوی جون بدبختی مردم خنده نداره!!!
ولی خیلی بامزه تعریف میکنید و چون با لهجه ی شیرینتون می نویسید دیگه خیلی قشنگ تر میشه...
تجربه ی این موارد رو دارم...حرص آدم درمیاد!!

fanoosi

New member
...و بالاخره عکسهای باغ پرندگان کلینیکمون!!!
اول از همه از قوهامون شروع میکنم...
هنوز قاصدکی نرسیده بود که این عکسهارو گرفتم...
ببینید چقدر ناز و متعجب نگام میکنه!!!:tonguesmiley:

اینجا میخوان بگن گردن ما خیلی انعطاف پذیره...واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم!!!

fanoosi

New member
پای قو رو نیگاااااااا...فکر کنم میخواد تعادلشو حفظ کنه!!!

بعد از اینکه چندتا عکس میگیرم...قوها تصمیم میگیرند ژست هنری بگیرند....پرو بالشون رو نیگااااااااااااااااا!!

چقدر هماهنگ هم ژست میگیرند...ای جونم...

آخرین ویرایش:

fanoosi

New member
بابا هماهنگی!!!!:25r30wi:(چه خوش عکس هم هستنداااااااا!)

بعد از ک ل ا س هم با قاصدکی رفتیم عکس گرفتیم...منتها دیگه حوصله نداشتن ژست بگیرند و به کار خودشون مشغول بودن...نصف بیشتر عکسهام اینجوریه!!!!:riz481:

fanoosi

New member
اینجا دقیقا همون ژستی رو گرفته که من توی ذهنم از یه قو طرحواره دارم!!!خیلی متین و سنگین!!:rolleyessmileyanim:(دوست داشتم بغلش کنم!)

من عاشششششششششششششششششق این عکسم!!!!:(40): (به انعکاس تصویرشون تو آب دقت کنید....)

آخرین ویرایش:

fanoosi

New member
این عکسهای اردک هم مخصوص آیناز جونم...منتها ببخشید که خیلی باکیفیت و خوب نیوفتاده...آخه قبلا دو تا اردک هم داخل حوض قوها بود منتها این دفعه که رفتم نبودند و به اینجا منتقلشون کرده بودند:

تک اردک!!!!!

fanoosi

New member
بچه ها تو این عکسها اگه دقت کنید چند تا مرغ عشق هم افتادن...از مرغ عشق ها و طوطی سبزه چون تو ارتفاع بودن نتونستم عکس بگیرم:j58r36j3gcr4suxymup

آخرین ویرایش:
بالا