پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

coffee

New member
Coffee منم ب شما تبریک میگم رتبتون تو تخمین رتبه نه شده و حتما هرجا بخواین قبولید
میشه درصدهاتو نو بفرستین؟
مررررسی

سلام ..احساس میکردم که شما رتبه ی 1 باشید .... خوش بحالتون
من تک یاخته 90 کرم 73 ایمنی 35 زیست 60 میکروب 15 زبان 23 ....میشه ترتیب شهرهاتون رو بدونم من اول تمام دانشگاه های تهران رو زدم بعد شیراز ... اصفهان ... اهواز و..... (بجز زاهدان همه جا رو انتخاب کردم)
بنظر خودم اصفهان قبول میشم یا اهواز

masooooud

New member
من تک یاخته 90 کرم 73 ایمنی 35 زیست 60 میکروب 15 زبان 23 ....میشه ترتیب شهرهاتون رو بدونم من اول تمام دانشگاه های تهران رو زدم بعد شیراز ... اصفهان ... اهواز و..... (بجز زاهدان همه جا رو انتخاب کردم)

شما هم درصدهاتون خوب و قابل قبوله بجز زبان ک باید بیشتر میزدید
حتما تهران قبولید با این نمره ودرصد
منم اول اهواز رو زدم بعد اصفهان بعد تهران و........بجز زاهدان همه رو زدم

b.nafas

New member
مسعود جان مرسی از راهنماییات ..شما اهل اهوازید که اول اونجا رو زدین دانشگاه تهران که خیلی بهتره واسه شما که رتبه عالی شدین

masooooud

New member

سوالا ویروس قارچ ک همش کپی سالهای قبل بود چرابیشترنزدید؟
تازه با کلاسی هم قابل جواب دادن بود اما باکتری واقعاسخت و مفهومی اومده بود
همه سوالا ویروس قارچ تو کتاب تست سعیددانشمندی اومده بود و بدون تغییر تو کنکور امسال اومد
سوالا پارسالو نداشتم اما فکر نمیکنم بازم خ سخت بوده باشه

azar1986

New member
بچه ها اینجا کسی نیست که امسال بخواد انگل شرکت کنه که مطالعه گروهی بذاریم؟؟؟:33:

b.nafas

New member
بچه ها اینجا کسی نیست که امسال بخواد انگل شرکت کنه که مطالعه گروهی بذاریم؟؟؟:33:

سلام بله من می خوام بخونم ولی فکر کنم که باید یه چند وقت صبر کنیم که همه بچه ها خوندنشون با برنامه ریزی شروع بشه و درست و حسابی چون من که خودم الان یه روز می خونم دو روز نمی خونم و بلا تکلیفم ..:p7977cujr38iyymsu8:

- - - Updated - - -

سلام بله من می خوام بخونم ولی فکر کنم که باید یه چند وقت صبر کنیم که همه بچه ها خوندنشون با برنامه ریزی شروع بشه و درست و حسابی چون من که خودم الان یه روز می خونم دو روز نمی خونم و بلا تکلیفم ..:p7977cujr38iyymsu8:

azar1986

New member
خب پس...فعلا 3 نفریم!من فعلا دارم انگل میخونم...هنوز خوندنم برنامه خاصی نداره،یه برنامه بریزیم؟یا منتظر بقیه باشیم؟

eli2020

New member
آره به نظرمن بریزیم خوبه..بقیه هم کم کم به جمعمون میان .

coffee

New member
سوالا ویروس قارچ ک همش کپی سالهای قبل بود چرابیشترنزدید؟
تازه با کلاسی هم قابل جواب دادن بود اما باکتری واقعاسخت و مفهومی اومده بود
همه سوالا ویروس قارچ تو کتاب تست سعیددانشمندی اومده بود و بدون تغییر تو کنکور امسال اومد
سوالا پارسالو نداشتم اما فکر نمیکنم بازم خ سخت بوده باشه
سلام دوست عزیز....قبول دارم درصد میکروب و زبانم واقعا پایینه...من متاسفانه منبع خوبی واسه میکروب نداشتم و سر جلسه هم خیلی بی دقتی کردم من کلا باکتری نخوندم چون میدونستم حتی با خوندن باکتری باز احتمالا نمیتونم سوالاشو جواب بدم .....من که اصلا به تهران امید ندارم و خیلی حسرت می خورم که چرا بیشتر تلاش نکردم و در حال حاضر اونقد استرس دارم که میگم کاش فقط قبول شم ...منم خوزستانی هستم و کاردانیمو اهواز بودم دانشگاه خوبی هستش با وجود استاد مراغه ای ولی اصلا دوس ندارم واسه ارشد بازم اهواز باشم ....

b.nafas

New member
آره به نظرمن بریزیم خوبه..بقیه هم کم کم به جمعمون میان .

سلام من جا موندم آره خوبه این شکلی منم از بلا تکلیفی در میام ..فقط یه چیزی چرا هیچ وقت بچه های انگل انلاین نیستند که بتونیم با هم بیشتر در ارتباط باشیم به نظرم یه زمانی رو بزاریم که بیایم گزارش بدیم و با هم مشورت کنیم اینطوری بهتر نیست ..

b.nafas

New member
بچه ها میشه راجع به تاثیر معدل یکم توضیح بدین من هیچی نمی دونم ...مرسی

masooooud

New member
سلام دوست عزیز....قبول دارم درصد میکروب و زبانم واقعا پایینه...من متاسفانه منبع خوبی واسه میکروب نداشتم و سر جلسه هم خیلی بی دقتی کردم من کلا باکتری نخوندم چون میدونستم حتی با خوندن باکتری باز احتمالا نمیتونم سوالاشو جواب بدم .....من که اصلا به تهران امید ندارم و خیلی حسرت می خورم که چرا بیشتر تلاش نکردم و در حال حاضر اونقد استرس دارم که میگم کاش فقط قبول شم ...منم خوزستانی هستم و کاردانیمو اهواز بودم دانشگاه خوبی هستش با وجود استاد مراغه ای ولی اصلا دوس ندارم واسه ارشد بازم اهواز باشم ....

بنظرمن با این درصد ها و نمره ی خوبتون حتماتهران قبولید و رتبتون زیربیست خواهدبوووووودپس استرس نداشته باشید
انتخاب اهواز بعنوان اولویت اول از روی علاقه نبود ولی بنابرشرایط موجود انتخاب کردم
بهرحال درهر مقطع و هر دانشگاهی ک هستید موفق باشید

coffee

New member
بنظرمن با این درصد ها و نمره ی خوبتون حتماتهران قبولید و رتبتون زیربیست خواهدبوووووودپس استرس نداشته باشید
انتخاب اهواز بعنوان اولویت اول از روی علاقه نبود ولی بنابرشرایط موجود انتخاب کردم
بهرحال درهر مقطع و هر دانشگاهی ک هستید موفق باشید[/QUOTE]

ممنونم....امیدوارم افراد مثل شما زیاد باشن که با درصدهای فوق العاده عالی تهران اولین انتخابشون نباشه شاید با این شرایط افرادی مثل من با درصد های کم تهران قبول بشن ....منم برای شما ارزوی موفقیت دارم

Hamidvet

New member
سلام من جا موندم آره خوبه این شکلی منم از بلا تکلیفی در میام ..فقط یه چیزی چرا هیچ وقت بچه های انگل انلاین نیستند که بتونیم با هم بیشتر در ارتباط باشیم به نظرم یه زمانی رو بزاریم که بیایم گزارش بدیم و با هم مشورت کنیم اینطوری بهتر نیست ..

سلام بچه های کوشا!:bunnyearsmiley:
منم هستم واسه خوندن انگل، البته دارم واسه تخصص میخونم ایشالا ... ولی منم مثل نفس زیاد رو برنامه نیستم؛ اگه میخواین با هم شروع کنیم... :28:

Soroush Star

New member
سلام .
شما کارشناسی زیست شناسی رو از وزارت علوم و یا دانشگاه آزاد گرفتین ، درسته ؟

آخرین ویرایش:

Soroush Star

New member
سلام حمید جان .
درسهای حفظی ( باکتری ، ایمنی ، انگل ، خون ، ویروس ، .... ) واقعاً فرار هستن . اگه عمقی خونده نشن از ذهن میپرن . من از 8 خرداد ( روز قبل کنکور ) هنوز انگل شناسی رو مرور نکردم ، مطالب سطحیش از ذهنم پریده ولی عمقی خوندن کمکم میکنه . فعلاً برنامم انگلیسی هست .

باید تمرین نوشتاری انگلیسی داشته باشم چون شنیدم بخشی از امتحان انگلیسی واسه Ph.D نوشتاری هست و املای من خیلی ضعیفه ( البته نمیدونم تا چه حد این گفته درست هست ) منظورم امتحان IELTS

آخرین ویرایش:
بالا