پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

pegahhhh

New member
:p7977cujr38iyymsu8:سلام بچه ها چرا اینقدر دیر به دیر اینجا سر میزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شیلا آذر کجایید شماهااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pegahhhh

New member
سلام روژین جان آره مثله اینکه من فقط نمیخونم از وقتی فهمیدم امسال میخوان ظرفیت ها رو کم کنن دیگه کامل انگیزمو از دست دادم:sadsmiley:

rojiin

New member
بگاه خوب بالاخره تا اینجا زحمتت کشیدی.حیفه.الان هر چی بخونی تازه بیشتر توی ذهنت میمونه.حالا اگه کم هم بکنند شرایط برای همه سخت میشه.دیگه رقابته.

pegahhhh

New member
سلام رژين جان آخه مشکل من اينه که فقط 3 تا انتخاب دارم برا دانشگاه شيراز اصفهان يزد،اصلآ هم حوصله سال ديگه خوندن رو ندارم

rojiin

New member
بچه ها کسی هست که باسخنامه ارشد انگل ۹۲-۹۳ برام اینجا بگذاره من دانلود کنم؟متشکرم

Hamidvet

New member
حال همه ما خوب است ...

من که آزمون دکترا رو دادم؛ در حد متوسط بود البته زیاد واسش آماده نبودم ولی خب ... شاید قبول بشم!

vet lab sciences

New member
حال همه ما خوب است ...

من که آزمون دکترا رو دادم؛ در حد متوسط بود البته زیاد واسش آماده نبودم ولی خب ... شاید قبول بشم!

خب خدا رو رو شکر.
سلام.دکترجان آزمونتون که پزشکی و دامپزشکی بود!!
از تریکوموناس گالینه ، تیلریا هیرسی ، دورین ، سارکوسیستیس تنلا ، هموپروتئوس کلمبیه ، مگس اصطبل و ... سوال داده بودن!!
تعجب کردم!
به نظر من شاید سوالاتش براتون سخت نبوده باشه چون اکثرا سوالا کوتاه و جمع و جور بودن! ولی سوالاتی که مربوط به ایمونوپارازیتولوژی بودن اگه دقت کنی نسبتا سخت تر و با قدرت چلنجی بیشتر بودن! مخصوصا سوال 78ش مربوط به سایتوکاین های شیستوزومیازیس حاد!!
اینطور نیست؟

vet lab sciences

New member
راستی دکترجان از خودت چه خبر؟ چطوری؟ درس می خونی؟ دنبال گواهی مهارت برا مطب میری؟ کلا چیکاره ای این روزا؟!
Ph.D بهداشتم شرکت کردی؟پایان نامه رو ارائه دادی؟دفاع کردی؟
یه چند وقتیه با هم مستقیم صحبت نکردیم!

vet lab sciences

New member
پارازیتولوژیست های عزیز! سوال 80 آزمون دکتری مدرس امسال چی میشه؟با دلیل.
کدام دسته از کرم ها بر اثر تماس با سیستم ایمنی آسیب بیشتری می بینند؟
1) نماتودها 2) ترماتودها 3) سستودها 4) آکانتوسفالا

Hamidvet

New member
خب خدا رو رو شکر.
سلام.دکترجان آزمونتون که پزشکی و دامپزشکی بود!!
از تریکوموناس گالینه ، تیلریا هیرسی ، دورین ، سارکوسیستیس تنلا ، هموپروتئوس کلمبیه ، مگس اصطبل و ... سوال داده بودن!!
تعجب کردم!
به نظر من شاید سوالاتش براتون سخت نبوده باشه چون اکثرا سوالا کوتاه و جمع و جور بودن! ولی سوالاتی که مربوط به ایمونوپارازیتولوژی بودن اگه دقت کنی نسبتا سخت تر و با قدرت چلنجی بیشتر بودن! مخصوصا سوال 78ش مربوط به سایتوکاین های شیستوزومیازیس حاد!!
اینطور نیست؟

سلام رضای عزیز؛ خوبی شما؟ ...

آرررره، از طرفی تعجب کرده بودم از طرفی هم خوشحال بودم چون بهرحال با خیلی از این انگل ها آشنائیت خاصی داشتم ؛ (تیلریا که اصلا موضوع پایان نامه خودمم هست!)

والا متاسفانه من نتونستم اونطور که باید کرم رو بخونم و طبعا نشد جواب خوبی به سوالات کرم شناسی بدم ولی تا جای امکان تلاشمو کردم.

راجع به سوالات ایمونوپارازیتولوژی هم آره حق با تو بود چند تا تستش واقعا زیبا و خوب بود ولی خب .. حیف که من کرم رو سرسری و نکته وار خونده بودم فقط ...

راجع به پایان نامه پرسیدی ... والا احتمالا دفاعمو بندازم بعد آزمون دکترام ولی خب اگر مدرس قبول بشم (که بعیده!!) باید زودتر دفاع کنم ..

الان هم که ترم آخرم و بعد عید باید روز در میون کشیک باشیم تو کلینیک ؛

Ph.D بهداشت که آبان ماهه رضاجان هنوز راه درازی در پیش روست! :motat:

vet lab sciences

New member
سلام رضای عزیز؛ خوبی شما؟ ...

آرررره، از طرفی تعجب کرده بودم از طرفی هم خوشحال بودم چون بهرحال با خیلی از این انگل ها آشنائیت خاصی داشتم ؛ (تیلریا که اصلا موضوع پایان نامه خودمم هست!)

والا متاسفانه من نتونستم اونطور که باید کرم رو بخونم و طبعا نشد جواب خوبی به سوالات کرم شناسی بدم ولی تا جای امکان تلاشمو کردم.

راجع به سوالات ایمونوپارازیتولوژی هم آره حق با تو بود چند تا تستش واقعا زیبا و خوب بود ولی خب .. حیف که من کرم رو سرسری و نکته وار خونده بودم فقط ...

راجع به پایان نامه پرسیدی ... والا احتمالا دفاعمو بندازم بعد آزمون دکترام ولی خب اگر مدرس قبول بشم (که بعیده!!) باید زودتر دفاع کنم ..

الان هم که ترم آخرم و بعد عید باید روز در میون کشیک باشیم تو کلینیک ؛

Ph.D بهداشت که آبان ماهه رضاجان هنوز راه درازی در پیش روست! :motat:

قربانت دکترجان.
تازه از همدان برگشتم.چه صفایی داره شهر خود آدم! هیچ چیز شهر خود آدم نمیشه.
عب نداره همین که تلاشتو در حین تحصیل کردی خودش کلیه.
دکترجان راستی سوالای Ph.D ایمنی پزشکی رو دیدی؟
عجب سوالاتی! آدم لذت می بره! اکثرا چند خطی و با قدرت چلنج فوق العاده بالا !! هرسه تا درسش این ویژگی رو داشتن.
البته سوالات ایمنی دامپزشکی رو هم دیدم ولی به پای ایمنی پزشکی نمی رسید!

rojiin

New member
میشه یکی بهم بگه من از کجا میتونم جواب سوالات ارشد 92-93 گیر بیارم؟

mw.ashel

New member
1FreeMan.Net-Success-Stickerxd1.jpg

rojiin

New member
- - - Updated - - -

:13:یعنی شماها هیچی نمیخونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
بالا