پاتوق کنکوری های انگل شناسی 93

pegahhhh

New member
سلام به نظرتون اگه کسي بخواد الان شروع کنه ميرسه؟؟؟؟؟بايد اون آدم چي کار کنه؟؟؟؟

coffee

New member
سلام دوستااااان بابا استرس چیه؟
فقط تلاش کنین و تا میتونین کرم و تک یاخته بخونین
اصلا نترسین تلاش کنین همتووووون قبولین
:thanks:

Soroush Star

New member
سلام دوستااااان بابا استرس چیه؟
فقط تلاش کنین و تا میتونین کرم و تک یاخته بخونین
اصلا نترسین تلاش کنین همتووووون قبولین
:thanks:

سلام coffee جان

بابا منم همینو میگم ، از بس گفتم (زبونم) مو در آورده :13:

pegahhhh

New member
سلام خدارو شکر که شما ها به نتیجه رسیدید انشا الله به یاری خدا ما ها هم امسال قبول شییییییییییم...ولی من که یه روز میخونم کلی روز نمیخونم:14:اول از همه برا من دعا کنید که بخونم

mw.ashel

New member
با آرزوی موفقیت برای همه کاربران انجمن علوم پزشکی

بــــــه یــــاد داشـــتـه بـــــاش :

آیـــــنـده کــــتـابـی اســت کـــه امــــروز مــــی نـــــویــسی

پـــــس چــــیـــزی بــــنـویـــس کـــه فـــــردا از خــــوانــدن آن لـــــذت بــــبـری !

smilies-azardl%20%28181%29.gif
:a2d3::rose:

pegahhhh

New member
آره آذر جون واقعآ همین درسته ولی چه برنامه ای من تا حالا هرچی برنامه ریزی کردم بهش عمل نمیکنم واقعآ وقتی میبینم این همه وقت میذارم برا برنامه ریزی بعد بهش عمل نمیکنم عصبی میشم الانم که گیج و گمم که چی کار کنم؟:21:

azar1986

New member
فكر نميكنم من بتونم كمكی بكنم پگاه جان چون وضعيت من دقيقا مثل خودته،دقيقا،من فقط عذاب وجدان دارم....ديگه واقعا بايد شروع كنم....:13:

asalmasal

New member
فكر نميكنم من بتونم كمكی بكنم پگاه جان چون وضعيت من دقيقا مثل خودته،دقيقا،من فقط عذاب وجدان دارم....ديگه واقعا بايد شروع كنم....:13:
salam azizam.manam ziyad nemikhunam.vali hamunqadram ke mikhunid ba eshq bekhunid.man musiqi kar mikonam nemitunam kenaresh bezaram.vali darsam mikhunam.asheqe 2tash hastam.

asalmasal

New member
s

salam azizam.manam ziyad nemikhunam.vali hamunqadram ke mikhunid ba eshq bekhunid.man musiqi kar mikonam nemitunam kenaresh bezaram.vali darsam mikhunam.asheqe 2tash hastam.

pegahhhh

New member
سلام آذر جونم واقعآ دیگه اگه درستو حسابی نخونیم قبول نمیشیم خدا به همه کمک کنه به ما هم کمک کنه

pegahhhh

New member
سلام بچه ها کجایییییییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

azar1986

New member
سلاااااااااااااااااااام من دارم ثبت نام ميكنممممم،بچه ها شما ثبت نام كردين؟

kiana

New member
همه چیز گاه اگر کمی تیره مینماید... باز روشن می شود زود... تنها فراموش مکن این حقیقتی است : بارانی باید، تا رنگین کمانی برآید و لیموهایی ترش تا که شربتی گوارا فراهم شود. (کولین مک کارتی)

azar1986

New member
چه عجب بالاخره سایت بالا اومد من که دیگه داشتم ناامید می شدم:p7977cujr38iyymsu8: بچه ها،از دخترا کسی کرج هست؟اگه بود به من پیغام خصوصی بده میخوام برنامه بریزیم تو این تایم باقیمونده بدرسییییییییییییییم :rose:

rojiin

New member
اگع یک سری به درصد های بچه های انگل بندازین که بارسال قبول شدن نگرانیتون بر طرف میشه.توی سایت درصدهای بچه ها رو زدن.بچه ها بارسال چند نفر در کل انگل میخواستن؟

pegahhhh

New member
:65d6a5d6s:سلام دوستان اوضاع احوال چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟درسا چطور پیش میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من که افتضاح پیش میره

بالا