پاتوق پذیرفته نشدگان

mino90

New member
تجربه ها از با ارزشترین چیزهای زندگی هستن که معمولا به بهای شکست بدست می آیند،بیشتر کسانی که توی کنکور قبول شدن سال اولشون نبوده،بلکه از تجربیات سالهای پیش استفاده کردن تا تونستن موفق بشن، درست مثل شما که امسال تجربه بزرگی کسب کردین

economic

New member
سلام...ممنونم دوست خوبم
من متاسفانه آزاد شرکت نکردم .سراسریم با رتبه 365 هیچی قبول نشدم
یکی از دوستام که درصداش نصف درصدای من بود وزارت بهداشت قبول شده
بخدا خیلی داغونم ...دنیا شده سر یه سوزن برام

سکرت جان اگه رتبه علومته ک عالیه
فیزیک هزارو خرده ایم روزانه قبول میشه
تو چیکا کردی با انتخاب رشته ت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313

sakar

New member
سلام...ممنونم دوست خوبم
من متاسفانه آزاد شرکت نکردم .سراسریم با رتبه 365 هیچی قبول نشدم
یکی از دوستام که درصداش نصف درصدای من بود وزارت بهداشت قبول شده
بخدا خیلی داغونم ...دنیا شده سر یه سوزن برام

سیکرت جان واقعا متاسفم
ایشالا که خدا بهت ارامش بده
خیلی سخته یه چیزی مث حسرت بمونه رو دل ادم..........
من پارسال با رتبه 41 و نمره بالاتر از اخرین نفر قبولی و خالی بودن ظرفیت دانشگا تهران (2 نفر) و انتخاب همه ی شهرا اما قبول نشدم
فکر کردن و حسرت و غصه خوردن کاری کرد که امسالم نتونم نتیجه ایو که میخوام بدست بیارم
حالا پشیمونم میگم کاش پارسال خیلی زود خودمو جمو جور میکردم و اونقدر ناراحت نمیشدم
بهر حکمتی که بوده قبول نشدین خودت خیلی مهمتر از هر ازمونی هستی چون خودتی که اینده رو میسازی نه ازمونا
امیدوارم از دستم ناراحت نشی بهت دلداری میدم چون بدجوری از این فازا خوردم میگم که دوستامم مث من نشن
این موقعیت به مثابه ی امتحان الهی بذار اگه ارشد قبول نشدی تو این امتحان موفق باش

pashmak

New member
سلام بچه ها بیخیال منم قبول نشدم البته خوب هم نخوندم غصه نخورید دنیا که تموم نشده بخونید بعدم شاید موفقیت دیگه ای براتون پیش بیاد نگران نباشید منم برا کارشناسی ناپیوسته 2بار قبول نشدم بیخیال شدمرفتم طرح 1 سال نخوندم سال بعد قبول شدم الان با خودم میگم چه گریه هایی کردم وقت وشادیتون ازدستتون میره باید ماهر باشید و تاکتیک داشته باشید

مانیا

New member
من از مهر 91 تا خرداد 92 روزی 6 ساعت درس خوندم با تمام مشکلات روحی که داشتم

تمام آزمونای سالای گذشته رو بدون حل تشریحی و تستی خودم حل کردم...

خدا میدونه از خیلی چیزا بخاطر این کنکور کوفتی گذشتم ....

خراب شه این وزارت بهداشت با این سنجش نا عادلانه ای که داره...

کنکوری که 14 تا سوال حذفی داشته باشه بایدم بیسوادا توش پیروز باشن ...

از زمین و زمان دلگیرم این نتیجه زحمات من نبود...

سلام دوست خوبم
منم متاسفانه قبول نشدم .نمی تونم بهتون بگم از دیروز تا الان چی کشیدم
همه اش از خودم می پرسم کجای کارم اشتباه بوده؟ فکر کن موقعی که داری فکر می کنی کدوم شهر قبول شدی این جمله رو ببینی: پذیرفته نشده اید
اما الان فکر می کنم شاید دیگران که قبول شدن زحمت بیشتری کشیدن یا بهتر بگم شاید راهشون درست تر بوده
همه ماهایی که قبول نشدیم الان روحیه خوبی نداریم اما دیروز یک دوستی صریح و رک بهم گفت باید بپذیرم که تلاشم کافی نبوده و با گفتن این جمله که حقم ضایع شده فقط دارم مسیرمو منحرف می کنم
ماها باید خودمون رو خیلی زود جمع و جور کنیم و دوباره شروع کنیم .همین و همین

yaas91

New member
منم قبول نشدم. البته بچه كوچيك داشتم نتونستم اونجوري كه دلم ميخواد بخونم. ولي خيلي دلم گرفت كه قبول نشدم . رشته اي كه امتحان دادم .پارسال 20 نفر ميگرفت ولي امسال تهران (20نفر ) رو حذف كردند. تو كل ايران 10 نفر!!! ميگيرن. الان كه نا اميدم تازه بچه ام شيطون تر هم شده. نميدونم ميتونم يا اصلا بايد بخونم يا نه؟؟؟؟:smiliess (12): خيلي اين رشته رو دوست دارممممممممممممممممممممممممممممممم.:heart: . تازه نميدونم دانشگاه آزاد هم اسامي قبول شده هاش رو به علوم پزشكي ميده اعلام كنه؟ يعني من نبايد منتظر نتايج آزاد باشم؟ چون تو انتخاب رشته وزارت بهداشت آزاد رو هم انتخاب كردم. تو قبوليها هم يكي ميگفت علوم دارويي قبول شده. علوم دارويي كه مال دانشگاه آزاده!!! من كه نفهميدم . اگه كسي ميدونه بگه.

thickety

New member
بچه ها مطمئن باشین که سال بعد همین موقع ها دارین جشن میگیرین و خوشحالین.همت کنین، یا علی بگین و بلند شین... ناراحت هیچی نباشین.اگه واقعا تلاشتون رو کردین و پذیرفته نشدین مطمئنم یه روزی به این نتیجه میرسین که قبول نشدنتون یکی از بهترین اتفاق های زندگیتون بوده

!SeCreT!

New member
سکرت جان اگه رتبه علومته ک عالیه
فیزیک هزارو خرده ایم روزانه قبول میشه
تو چیکا کردی با انتخاب رشته ت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سیکرت جان واقعا متاسفم
ایشالا که خدا بهت ارامش بده
خیلی سخته یه چیزی مث حسرت بمونه رو دل ادم..........
من پارسال با رتبه 41 و نمره بالاتر از اخرین نفر قبولی و خالی بودن ظرفیت دانشگا تهران (2 نفر) و انتخاب همه ی شهرا اما قبول نشدم
فکر کردن و حسرت و غصه خوردن کاری کرد که امسالم نتونم نتیجه ایو که میخوام بدست بیارم
حالا پشیمونم میگم کاش پارسال خیلی زود خودمو جمو جور میکردم و اونقدر ناراحت نمیشدم
بهر حکمتی که بوده قبول نشدین خودت خیلی مهمتر از هر ازمونی هستی چون خودتی که اینده رو میسازی نه ازمونا
امیدوارم از دستم ناراحت نشی بهت دلداری میدم چون بدجوری از این فازا خوردم میگم که دوستامم مث من نشن
این موقعیت به مثابه ی امتحان الهی بذار اگه ارشد قبول نشدی تو این امتحان موفق باش

سلام دوست خوبم
منم متاسفانه قبول نشدم .نمی تونم بهتون بگم از دیروز تا الان چی کشیدم
همه اش از خودم می پرسم کجای کارم اشتباه بوده؟ فکر کن موقعی که داری فکر می کنی کدوم شهر قبول شدی این جمله رو ببینی: پذیرفته نشده اید
اما الان فکر می کنم شاید دیگران که قبول شدن زحمت بیشتری کشیدن یا بهتر بگم شاید راهشون درست تر بوده
همه ماهایی که قبول نشدیم الان روحیه خوبی نداریم اما دیروز یک دوستی صریح و رک بهم گفت باید بپذیرم که تلاشم کافی نبوده و با گفتن این جمله که حقم ضایع شده فقط دارم مسیرمو منحرف می کنم
ماها باید خودمون رو خیلی زود جمع و جور کنیم و دوباره شروع کنیم .همین و همین

سلام دوستای گلم...
واقعآ خداروشکر میکنم که دوستای خوبی مث شما دارم
خیلی سختم بود اون جمله رو دیدم که پذیرفته نشده اید
از دیروز فقط خدا میدونه چه حالی بودم
حتی نمیتونم فکرشم بکنم که اون کتابارو دوباره باید بخونم
از طرفی دلم میخواد بازم شرکت کنم از طرفی دیگه تحمل یه ناعدالتی دیگه رو ندارم
بازم مرسی که بهم روحیه دادین...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

economic

New member
سلام دوستای گلم...
واقعآ خداروشکر میکنم که دوستای خوبی مث شما دارم
خیلی سختم بود اون جمله رو دیدم که پذیرفته نشده اید
از دیروز فقط خدا میدونه چه حالی بودم
حتی نمیتونم فکرشم بکنم که اون کتابارو دوباره باید بخونم
از طرفی دلم میخواد بازم شرکت کنم از طرفی دیگه تحمل یه ناعدالتی دیگه رو ندارم
بازم مرسی که بهم روحیه دادین...

سکرت عزیز تو لیاقتشو داری
بهتری93 بهتنارو برای خودت بخاه
ایشالا کنکور93 رو میدیو بهترین سال زندگیت میشه

saeedms

New member
وَأَن لَّيْسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى / و اينكه براى انسان جز حاصل تلاش او نيست (نجم/39)

emmy

Member
سلام دوستان خوبم....من امسال به تنها چیزی که فکر نمیکردم همین پذیرفته نشدن بود!!!و حسابی شوکه شدم و گریه کردم و میکنم ولی وقتی بهتر فکر کردم دیدم من پارسال دوماه به خاطر مریضیم نتونستم درس بخونم...اسفند ماه مادرم سکته کرد و یک ماه کامل درس تعطیل شد...خوب این یعنی سه ماه که من از رقیبام عقب افتادم پس اگر هم خوب امتحان دادم پس حتما اونها بهترتر امتحان دادند..در ضمن من متولد61هستم و علت این که این همه عقب ماندم فقط همین حسرت خوردنها بوده...کل لیسانسم به ناراحتی گذشت که چرا آزاد قبول شدم بعد هم با بی انگیزگی کامل دوسال بعد از اتمام درسم ارشد امتحان دادم تا بالاخره به خودم آمدم و فهمیدم الان دقیقا جایی هستم که میتونم به آرزوی دیرینم برسم پس دوسال تلاش کردم تا در حد آمادگی اولیه باشم وامسال سالیه که موفقیت نسیبم میشود ..به امید خدا...دوستان من باور کنید اگر 20 سالگی دکترا بگیرید یا40 سالگی فرقی نمیکنه..فقط مهم اینه که به اهدافتون برسید همین....شاد باشید..زودترهم هر رشته به تاپیک مطالعه 93خودش بره وشروع کنه...توکل همه به خدا باشه...

majid45

New member
منم خوب خونده بودم تا اسفندماه ولی اسفند ماه وقتی بخاطر درد کمرم دکتر رفتم و گفت که باید عمل بکنم اونقد شوکه شدم که تا درمان کامل که دقیقا تا فروردین ماه طول کشید وقتم تلف شد ولی من اعتقاد دارم اینا همش بهانه اس ادم تنبل همیشه گناه خودشو روی محیط اطرافش میندازه من نباید شوکه میشدم اخه وقتی میتونستم بعد عمل خوبشم چرا باید شوکه میشدم و خودمو در کیر می ککردم بنظرم که خودم باعث شدم به رغم تلاشم

majid45

New member
سلامتی دانشجویی که پذیرفته نشدن رو از پذیرفته شدن بیشتر دوست داره

foroozan

New member
سلام بچه ها.دیروز ظهر خبر قبولیمو توو دانشگاه تهران دیدم.تا شب همه بهم تبریک گفتن از خانواده و همکلاسی و دوستان.شب اومدم خونه.با یه دست با تلفن حرف میزدم با دست دیگه قیچی کوچیک آرایشی دستم بود به ابروهام ور میرفتم یه دفعه قیچی از دستم رد شد و سرش که به شدت نوک تیز بود میتونم قسم بخورم از کمتر از نیم میلیمتری ملتحمه ی چشمم رد شد.حتی بعدش یکم درد گرفت که احساس کردم خراش سطی برداشته.
شب که میخواستم بخوابم هزار بار خدارو شکر کردم که قیچی توو چشمم نرفت.یعنی میدونید،اگر سلامتیمو از دست میدادم.کور میشدم یا کم کمش قیچی ملتحمه ی چشممو زخم میکرد چقد تا آخر عمر گیرش بودم؟
بچه ها جون اینو براتون تعریف کردم که بدونید اگر توو بهترین مقام های دنیا هم باشید ولی سلامتی نداشته باشید ذره ای ارزش نداره.
من و همه ی ماها باید یاد بگیریم برا همه چیزمون خدارو شاکر باشیم.و بهترین دلیل واسه شکر خدا همین سلامتیه که داریم
عزیزززززززززم
حادثه تلخ والبته فوق العاده بجایی رو تعریف کردی.خداروشکر که قیچی به چشمت اسیب نزد.اره واقعا خیلی ازماها اینو یادمون میره که خدا نعمتهای فراووونی بهمون داده حالا اگه امسال توکنکور قبول نشدیم این دلیل نمیشه که سلامتیمونو باگریه وزاری کردن به خطر بندازیم یالطفای دیگه خداروکه شامل حالمون شده رو فراموش کنیم.
راستی حتماحتما هم یه اسپند توپ وهم یه صدقه درست وحسابی برا خودت ترتیب بده.آدم قبولم میشه یکی از دردسراش همین چشم خوردنه دیگه.:smiliess (3):

jeghele68

New member
دوستای گلم که قبول نشدید.میدونم شرایطتون خیلی بده ولی اراده میخواد
اگر ارده کنید بخدا خیلی راحت دست پیدا میکنید به هرچبزب.خیلی راحت میخوام باهاتون ضحبت کنم.بدور از هر تعارفی.من خودم بشخصه از تیر پارسال شروع کردم ولی از شهریور ماه استارت زدم و روزی ده ساعت خوندم.هرروز صبح ساعت 7میرفتم کتابخونه تا ساعت 7 عصر.اینقدر توی تنگنا خودمو قرار دادم تا هیچ چیزی صد راهم نشه.حتی غذا با خودم نمیبردم و با چهارتا قاضی نون و پنیر و گردو تو کل روز خودمو سیر میکردم.شاید این حرفا باورتون نشه ولی من برای رتبه یک تلاش میکردم.ولی ازون جایی که همیش بدترین اتفاقا بدترین زمان اتفاق میوفته از یک ماه قبل از کنکور مادرم بیمار بودن.حتی شب قبل از کنکور من با مادرم برای اسکن رنگی تا ساعت یازده ازمایشگاه بودیم.ولی ااینم خاصیت زندگیه.از الان تلاش کنید که اگر شرایط خاصی پیش اومد عقب نیوفتین

من خودم قبول شدم.فیزیولوژی پزشکی کاشان

love virology

New member
مرا مگوی که سعدی طریق عشق رها کن
سخن چه فایده گفتن چو پند می ننیوشم

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.........................................

shany1990

New member
سلام به همه دوستای گل و عزیزم گه مثل خودم قبول نشدید الهی من خودم فدای تک تک اشک چشماتون بشم به خدا ارزش نداره میدونم خیلی ناراحتین من خودم از یه هفته قبل اعلام نتایج همش از استرس گریه میکردم پریروزم از شانس گندم شارز اینترنتم تموم شد مجبور شدم برم کافی نت برای دیدن نتایج بعدشم نشستم مثل بدبختا تو خیابون زار زدم با یه وضعی خودم رسوندم خونه که کم مونده بود چندبار چپ کنم یه 2-3ساعتیم تو خونه زار زدم ولی آخرش بابام خیلی شاکی شد بهم گفت هیچی تو دنیا مثل اشک بچه جیگر پدر مادر رو نمیسوزونه پس تو رو خدا به خاطر اوناهم که شده دیگه ناراحتی رو بذارین کنار به قول دوستان یه چند روزی رو از این فضا فاصله بگیرین چه میدونم مثلا برین مسافرت بعد باخودتون خلوت کنید و تصمیمتونو بگیرین از چی میترسین شما حداقل به اندازه یک سال مطالعه از رقیبای امسالتون جلو ترین میدونین چیه دیروز خواهر کوچیکم بهم گفت حکمت اینکه امسال حتی به عنوان آخرین فردم قبول نشدی اینه که خدا تلاشتو دیده حیفش اومده گفته تو حقت تهرانه پس اگه یه سال بمونی پشت کنکور و از تهران قبول بشی بهتر از اینه که امسال از دانشگاه درجه 3 قبول بشی:ad54ad: فقط حتما حتما حتما با انرزی برین سراغ درس و کتاب روشن جان عزیز دیگه وضت از من خرابتر نیس که خواهرکوچیکم امسال رتبه خوب آورده و از دارو قبول میشه ولی هرکی بهم میرسه با یه حس ترحمی میگه الهی بمیرم کاش تو هم قبول میشدی:13:زیاد به حرف مردم گوش نده همیشه مردم حرف مفت برا چزوندن دیگران دارن:smiliess (3): ببخشید یه خورده پرحرفی کردم آخه دلم خیلی پربود:dadad4:

بهترین درسها را در زمان سختی اموختم و
دانستم صبور بودن یک ایمان است و
خویشتنداری یک نوع عبادت....
فهمیدم ناکامی ب معنی تاخیر است نه شکست...
و خندیدن یک نیایش است:riz304:

دوستای گلم منم مث شما درعین تلاش زیاد و در کمال ناباوری قبول نشدم ولی امیدمو از دست ندادم و میدونم مصلحت خدا یه چیز دیگس ....
ایشالا از فردا یعنی شنبه مورخه 9.6.92دوباره شروع میکنم ب خوندن با توکل برخدا و قبولی تهران ....
شما هم کافیه زانوی غم بغل گرفتین هر چی بود تموم شد و رفت دیروز را از دست دادیم امروز و فردا از ان ماست پس استفاده کنیم:riz304:
موفق باشیممممممممممممممممممممم :4d564ad6:

آخرین ویرایش:

mehrshad.namdar

New member
ميكن روزي يه كنجشك به خدا اعتراض كرد كه جرا اشيانه ام رو كه تنها اميد و دلخوشيم بود رو تو طوفان خراب كردي ندا اومد كه تو اون خونه يه مار در كمين تو نشسته بود طوفان رو فرستادم كه به تو اسيبي نرسونه. كارهاي خدا همه حكمتي داره دوستان خوبم راضي باشيد و با قدرت دوباره شروع به خوندن كنيد منم فثل شما قبول نشدم

بالا