پاتوق پذیرفته نشدگان

bluerosy

New member
دیدین چه زود قیل و قال سایت خوابید؟ قیل و قال فک و فامیلتون هم همینطوره. تازه زودتر می خوابه.
فکر هم نکنید ما که قبول شدیم تفاوتی با سابق کردیم. یه ارشد جلوی نام کارشناسی میاد. نمی خواد مزایاشو انکار کنم و بگم خوب نیست و ارزش نداره و... . چرا داره. ولی خود من پارسال فکر می کردم با خبر قبولی میرم روی هوا! ولی زندگی مثل قبل ادامه داره. نگرانی ها، مشکلات، امید های جدید و نیاز های جدید، انتظارات جدید و... . چیزی به اون صورت عوض نشده.

arezoomand

New member
به کاشتن بذرهای خودادامه دهید چون نمیدانید کدام یک رشدخواهندکرد شایدهمه انه...:auizz3ffy9vla57584x..خودتونو باورکنین و هیچوقت انگیزه تلاش برای رسیدن به هدفو ازدست ندین.منم پارسال حال شمارو داشتم و با اختلاف کم قبول نشدم ولی حالا باوجود موانع ومشکلات غیرقابل پیش بینی که واسم پیش اومد نتیجه ای که میخواستمو گرفتم..اگه شما اراده کنین یه دستی اون بالاهست که همیشه شماروبه جلو میبره....هیچوقت از توکل به خدا غافل نشین....شما لایق بهترین ها هستین...

obstetrician88

New member
دوست دارم این پست را همه بخوانند
obstetrician88

چون واقعا روی من تاثیر گذاشت و باعث شد پارسال که ترم 6 بودم و تمام شده بود و 3 کتاب 100هزارتومنی خریده بودم و واقعا نمیدونستم از کدوم جلدش از کی شروع کنم..نمیدونستم و میفهمیدم شاید شانس قبلولی نداشته باشم.میدونستم که ترم 7 و 8 من همش کارآموزیه وممکنه نتونم بخونم....با تمام دغدغه ها یکی از بهتری دوستام این پست را برام فرستاد و من هم در وبلاگم قرار دادم و واقعا با خوندنش شروع کردم برای اولین بار به خوندن رفرنسام.الان بله یکسال گذشت و من قبول نشدم.ولی از اینکه واقعا خدا کمکم کرد و من حرکت کردم سپاسگزارم..واقعا از اینکه سلامتی دا تا هم کار کنم برای آمارم و هم درس بخونم سپاسگزارم.سپاسگزارم
من همیشه وقتی یکی از من برناممو میپرسه میترسم بگم و واقعا با گفتنم نتونم انجامش بدم ولی خوشحالم واقعا که انجام دادم تا جایی که تونستم .بالاخره جاهاییی هم کوتاهی بود ولی واقعا حرکت کردن مهمه که من حرکت کردم.

بچه ها به تلاشتون احترام بزارید
موفق باشید.من دوباره شروع کرده ام از 26 مرداد 92...نمیدونم سال دیگه در پاتوق پذیرفته شدها میام تبریک به همه میگم یا پاتوق پذیرفته نشده ها...ولی در هرمرحله زندگی که باشم ایمان دارم که به تلاشم و نیرویی که خدا بهم داده سپاسش میگم و تلاش میکنم

خدایا شکرت شاید واقعا مصلحتی بوده

ایزو

New member
سلام
دیروز یه پست اینجا گذاشتم امروز اومدم دیدم حذف شده:(50)::(50):
شعر و یه عکس بود برا دوستایی که این روزا واسشون سخت میگذره...
کسی میدونه چرا؟؟؟

..RANA..

New member
سلام
دیروز یه پست اینجا گذاشتم امروز اومدم دیدم حذف شده:(50)::(50):
شعر و یه عکس بود برا دوستایی که این روزا واسشون سخت میگذره...
کسی میدونه چرا؟؟؟

شاید عکست مشکل اخلاقی داشته حذفش کردن مدیرا :(50):

biosta

Well-known member
پیشنهاد می کنم که نوشته های این تاپیک را که مرتبط با عنوان تاپیک هست مطالعه کنید

اینجا صرفا پاتوق پذیرفته نشدگان در ازمون ارشد هست خوش اومدین انشالله سال بعد و سالهای دیگر....

بیاین یه راهی جلو پاهامون بزاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پاهامون گنگ شدن نا ندارن

http://olumpezeshki.ir/thread9367-4.html

و انچه که به نظرتان مفید هست را یادداشت یا که به wordمنتقل کنید تا که هر از گاهی بخوانید .

http://olumpezeshki.ir/thread3769.html

ایزو

New member
شاید عکست مشکل اخلاقی داشته حذفش کردن مدیرا :(50):

چی بگم والا...:25r30wi:
تقدیم گل بود...:
تازه یادم افتاد یه پست دیگه هم توی یه تاپیک دیگه که اسمشو یادم نیست گذاشتم و حذف شده تاپیک درباره این بود که الان به چه آهنگی گوش میدی:whistle:

506141_XfgBL6Nt.jpg

آخرین ویرایش:

majid45

New member
اخ چه میگذره برام منکه تا یماه پیش خودمو تو میدان فلسطین کمی بالالتر از بلوار کشاورز تو خوابگاه تصور میکردم حالا فقط سستم وسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست

..eli

New member
اخ چه میگذره برام منکه تا یماه پیش خودمو تو میدان فلسطین کمی بالالتر از بلوار کشاورز تو خوابگاه تصور میکردم حالا فقط سستم وسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسست
آقا مجید مهم نیست از اول شروع میکنیم..هممون..:a2d3:
تو ندانی که خود آن نقطه عشقی، تو اسرار نهانی، همه جا تو..نه یک جای، نه یک پای، همه ای، با همه ای، همهمه ای، تو سکوتی، تو خود باغ بهشتی، تو به خود آمده از فلسفه چون و چرایی..به تو سوگند که این راز شنیدی و نترسیدی و بیدار شدی..در همه افلاک بزرگی، که نه جزئی، که نه چون آب در اندام بشوئی، خود اولی..
به خود آی تا به در متروکه هر کس ننشینی و بجز روشنی شعشعه پرتو خود هیچ نبینی و گل وصل بچینی..
به خود آی...

designer

New member
سرزنش دوستام که همه بهم گفتن رشتتو عوض نکن داره لهم میکنه ... میدونم بدمو نمیخوان ولی حالمو گرفتن
ما 6 تا دوست بودیم که اون 5 تا پارسال همون رشته خودمون قبول شدن من موندم واسه امسال که برم رشته ای که دوست دارم .... به همشون گفتم من قبولم ... همه گفتن اشتباه میکنی.... دارم دیوونه میشم
دوست عزیز شما کار درست رو کردی واسه چی خودت رو سرزنش میکنی باید راهی رو بری که بهش علاقه داری حالا هر چقدر هم که رسیدن به هدفت زمان بر باشه ، منم مثل شما تغییر رشته دادم مهندسی طراحی صنعتی میخوندم اومدم ارگونومی چون دوسش داشتم و میدیدم به علایقم نزدیکتره اگه قبول هم نمیشدم باز هم همین رشته رو میخوندم

..RANA..

New member
ایشالا سال دیگه همتون قبولین..... آستینا رو بزنین بالا. آهاااااااااااا

roshan

New member
دوست عزیز شما کار درست رو کردی واسه چی خودت رو سرزنش میکنی باید راهی رو بری که بهش علاقه داری حالا هر چقدر هم که رسیدن به هدفت زمان بر باشه ، منم مثل شما تغییر رشته دادم مهندسی طراحی صنعتی میخوندم اومدم ارگونومی چون دوسش داشتم و میدیدم به علایقم نزدیکتره اگه قبول هم نمیشدم باز هم همین رشته رو میخوندم

آره حالا که نشستم خوب فکر کردم دیدم ارزششو داره که برم دنبال علاقم ..... ارشد سم شناسی واسه من یه هدفه واسه رسیدن به همه آرزوهایی که مدتها در دلم داشتم ... اگر زندگیم تا حالا اونی نبوده که میخواستم از این به بعد اونی میشه که میخوام ... یه شکست باعث شد ترسم از همه چیز بریزه و بفهمم یه یا علی گفتن و دوباره پاشدن اصلا سخت نیست .... شروع دوباره خیلی بهتر از ادامه دادن وضعیتیه که دلخواهم نیست

designer

New member
آره حالا که نشستم خوب فکر کردم دیدم ارزششو داره که برم دنبال علاقم ..... ارشد سم شناسی واسه من یه هدفه واسه رسیدن به همه آرزوهایی که مدتها در دلم داشتم ... اگر زندگیم تا حالا اونی نبوده که میخواستم از این به بعد اونی میشه که میخوام ... یه شکست باعث شد ترسم از همه چیز بریزه و بفهمم یه یا علی گفتن و دوباره پاشدن اصلا سخت نیست .... شروع دوباره خیلی بهتر از ادامه دادن وضعیتیه که دلخواهم نیست
آفرین عزیزم ، خوشحالم به این زودی تونستی به این نتیجه که درست ترین نتیجه میتونه باشه رسیدی . یکم به خودت استراحت بده و تو یه هفته واسه امسالت برنامه بریز بعد هم شروع کن و مطمئن باش ارزشش رو داره

roshan

New member
آفرین عزیزم ، خوشحالم به این زودی تونستی به این نتیجه که درست ترین نتیجه میتونه باشه رسیدی . یکم به خودت استراحت بده و تو یه هفته واسه امسالت برنامه بریز بعد هم شروع کن و مطمئن باش ارزشش رو داره

مرسی عزیزم .... هفته ای که گذشت خیلی روزای سختی بود ولی تونستم بی خیال دنیا و آدماش بشم و با خودم روراست باشم ... من پارسال اشتباهاتی داشتم واسه درس خوندنم و البته اتفاقات پیش بینی نشده ای که شاید حکمتی توشون بوده که خدا میدونه و بس ولی برنامه هامو ریختم .... دو تا درسی که بیشتر توشون ضعف داشتم رو میرم ک لاس و حتما حتما از رفرنسها میخونم و فقط به جز.وه هام ( هر چی هم که کامل ) اکتفا نمیکنم ضمن اینکه من پارسال دیر شروع کردم و امسال میخوام زودتر شروع کنم

yaas91

New member
من آزاد قبول شدم. علوم دارويي. كسي از اين واحد علوم دارويي اطلاعات داره؟
من بچه كوچيك دارم و شهرستانم. نميدونم برم آزاد رو يا نه؟ دوباره خوندن واسه دولتي خييلي سخته. ا طرفي رفت و آمد به تهران هم همينطور. اين رشته رو دوست دارم. نميدونم چه كنم. تو رو خدا كمك كنين. 2 روز ديگه ثبت نامه.

profsor

New member
من آزاد قبول شدم. علوم دارويي. كسي از اين واحد علوم دارويي اطلاعات داره؟
من بچه كوچيك دارم و شهرستانم. نميدونم برم آزاد رو يا نه؟ دوباره خوندن واسه دولتي خييلي سخته. ا طرفي رفت و آمد به تهران هم همينطور. اين رشته رو دوست دارم. نميدونم چه كنم. تو رو خدا كمك كنين. 2 روز ديگه ثبت نامه.

اگه فاصلتون تا تهران طوریه که بتونی بر و بیای روزانه من بودم حتمی میرفتم

yaas91

New member
4-5 ساعت راهه بايد بمونم. احتمالا 2 روز كلاسه. خونه اقوام ميتونم بمونم. نميدونم ارزش داره انقدر هزينه رفت و آمد و شهريه و دردسر رفت و آمد رو بدم؟؟؟؟

بالا