پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

hebe.nurse

New member
ندا جان بیا ببینم کجا افتادی.:dadad4:
منو انداختن گلستان الزهرا. خیابان پاسدارانه. دیگه ازین بدتر نمیشد:j58r36j3gcr4suxymup

آسمون

New member
..................
دو ساعته این دوتا نقل قول رو گذاشتم بالای همدیگه، هی دارم فکر می کنم چی جواب بدم ولی نمیدونم چرا جوابم نمیاد!!!
315419_sad.gif

چم شده میگین؟ نکنه دارم میمیرم؟؟؟
617919_sneezing.gif
عیال چی ریختی تو غذام؟؟ :((

شما زیاد فکر نکن یه وق مغزت هنگ میکنه ها...
والا تو خ وق پیش قراربود بمیری...یادته که؟:black_eyed:

آسمون

New member
سلام دوستان...شنبه کلاسام شروع میشن.شما چی؟
من اصلا حوصله درسو ندارم.قبل ثبت نام خیلی ذوق داشتم اما اینقد واسه ثبت نام و برنامه کلاسیمون بی برنامگی و بی انضباطی در آوردن که ذوق مرگ شدم

- - - Updated - - -

هیشکی آنلاین نیس...یعنی خوابین یا...:14:

مال من ازشنبه شروع میشه عزیزم.اما هنوزتکلیف خابگام معلوم نیس...یکشنبه میرم براثبت نام خابگا...کلاساهم ازهفته بعد...
همه جا بی برنامگی غوغاکرده امسال...:13:

آسمون

New member
ای وای کمک احسان از دستم رفت....نه آخه مگه خونه بودی من چیزی تو غذات بریزم...
احسان خان بیا جواب بده به اون دو تا نقل قول وگرنه من میام ببینم تو کجا غذای چیز دار خوردی مریض شدی...:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
ای وای ما دوتا رو چشم زدن از بس باهم خوب بودیم:sdasdasd:
آخ مدیرمون دیگه فرست لیدی نداره.... نه ببخشید برعکس گفتم:
خدا قوت احسان خان خدایی خسته میشی...برو دوتا قطاب بخور جون بگیری.:rolleyessmileyanim:

شامین جون این احسان ازدست رفتنی نیس که...کوربشه هرکی شماروچش بزنه...شنیدی میگن هیچ عشقی عشق اول نمیشه؟پس خیالت تخت...
قطابارم خودت بخور.مدیر درحین انجام وظیفه نبایدچیزی بخوره که...:whistle:

آسمون

New member
اره اسمون حق باتوس..باید هروز ی چادر مسافرتی رو دوشم باشه! ! ههه..تبریزم خوب بود خداییش ولی مسافتش دوره..بابت تبریکم ممنون مادر..این نتایج حاصله زحمتاته شماس خخخ

اشکال نداره حالا هرروزخونه یکی ازبچه ها چترمیشی...:smiliess (6):
کاری نکردم ننه...حالا اگه احساس میکنی بایدادای دین کنی پخ بده شماره حساب بفرسم واست:sarma:

آسمون

New member
آسمون جون به نظرت وقتش نيس يکى از بچه هات که نوبتشه بشينه رو صندلى؟؟؟؟؟تا من و کلوچه و شامين اينجاييم بشينه ديگه....:4d564ad6:

نهال جون...این دوتاداداشات ازونان...نم پس نمیدن چه برسه به صندلی داخ! هرکی تونس بنشونشون روصندلی جایزه داره:thumbsupsmileyanim:

آسمون

New member
ممنونم- من به کمکتون احتیاج دارم البته- اما سعی میکنم زیاد نیام- پارسال قبول نشدم به خاطر کارآموزی و کارای تحقیقاتیم و غیره-انشاالله امسال

سحرجان منم سال اول همین مشکلاتوداشتم وغیره!نگران نباش حتما امسال قبولی...قراره امسال همه قبولیارو بچه های انجمن اشغال کنن

آسمون

New member
تبریک میگم مبارکت باشه. موفق باشی.

راستی دوستان ظرفیت سهمیه استعداد درخشان از ظرفیت اصلی دفترچه انتخاب رشته جداست؟ یا اینکه جز همون ظرفیتها حساب میشه؟

آقا علیرضا یه توضیح کوتاه درباره سهمیه بدم
بدون کنکور:معدل اول .
باکنکور:معدل دوم وسوم که سهمیه10درصد دارن.یعنی اگه 90درصدنمره قبولی آخرین فردقبول شده روبیارن قبول میشن:)

آسمون

New member
تبریک میگم مبارکت باشه. موفق باشی.

راستی دوستان ظرفیت سهمیه استعداد درخشان از ظرفیت اصلی دفترچه انتخاب رشته جداست؟ یا اینکه جز همون ظرفیتها حساب میشه؟

آقا علیرضا یه توضیح کوتاه درباره سهمیه بدم
بدون کنکور:معدل اول .
باکنکور:معدل دوم وسوم که سهمیه10درصد دارن.یعنی اگه 90درصدنمره قبولی آخرین فردقبول شده روبیارن قبول میشن:)
سهمیه شونم جدا از ظرفیتاس.کارای مربوطه رو هم دفتراستعداد. درخشان دانشگاه خودش انجام میده.واسه بدون کنکور اکثرا همون دانشگاه خودشون قبول میشن.گاهی هم دانشگاهای هم سطح یابالاتر.بستگی به بالابودن معدل و یکسری امتیازای دانشجویی مث فعالیت توبخشای مختلف داره

l.rhb

New member
کو؟ببینم؟؟چه بلایی گلم؟تامن زندم کسی بلاملا سر آنابیاره باکمربندسیاه وکبودش میکنما:p7977cujr38iyymsu8:

سلام آسمون جوووونم...بچه ها قرار گذاشتن واسم دوره نمکدونی بذارن.آقا من از همین تریبون اعلام میکنم نومزدم هم میاد تو کلاساتون هااااا...گفته باشم

l.rhb

New member
مال من ازشنبه شروع میشه عزیزم.اما هنوزتکلیف خابگام معلوم نیس...یکشنبه میرم براثبت نام خابگا...کلاساهم ازهفته بعد...
همه جا بی برنامگی غوغاکرده امسال...:13:

آخه آسمون تو بگو کجای دنیا دیدی دانشجو خودش باید با استادا صحبت کنه تا بهش واحد بدن...منم شنبه نمیرم سرکلاس و یکشنبه میرم ببینم اساتید هستن تا واحد ازشون بگیرم...بخدا هیچ جای دنیا اینطور نیس...خیر سرم یعنی دانشگاه تیپ یک قبول شدم.بخدا دانشگاههای تیپ دو و سه بهتر برنامه ریزی میکنن.من هنوز چک لیست واحدهامو ندارم و نمیدونم واحدهای این ترمم چندتاست.ولی رفتم تو سایت علوم پزشکی یاسوج پیدا کردم...ای خدا چی بگم برات مادر

بالا