پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

Immunity

Well-known member
نه دیگه بسشه، گناه داره :) مابقیش رو می سپرم به بچه ها..
البته تیر خلاصی رو نگه داشتم هنوز
smiliess%20(3).gif

احسان جان شما دیکه سهمیت تموم شد دادا:thumbsupsmileyanim:

- - - Updated - - -

نه دیگه بسشه، گناه داره :) مابقیش رو می سپرم به بچه ها..
البته تیر خلاصی رو نگه داشتم هنوز
smiliess%20(3).gif

احسان جان شما دیکه سهمیت تموم شد دادا:thumbsupsmileyanim:

atarod

New member
چندتا سوال ب ذهنم رسید...
1_بعد از ادامه تحصیل تو خارج اگه موقعیت پیشنهاد کاری یکسانی هم اونجا هم اینجا داشته باشی کودومو قبول میکنی؟
2_بنظرت ادم واسه کسی ک دوسش داره،چقد میتونه از خود گذشتگی کنه؟منظورم اینه ک چقد میتونه از خاسته های خودش بگذره؟
3_اگه ب هر دلیلی اینده اونطوری ک میخای نشد، چکار میکنی؟برنامه دومی ام داری؟
4_فک میکنی ادم خوش شانسی هستی؟یا باور داری راهی ک میری بخاطر لیاقت خودته؟اگه دومی جوابته پس نسبت ب ادامه مسیری ک نقشه شو کشیدی چقد ب خودت ایمان داری ک حتمن همون میشه؟
5_میتونی الان ی تصویری از ده سال اینده ت نشون بدی ک تو چ موقعیتی هستی؟با توجه ب موقعیت الانت
6_ی اخلاق ناپسند از خودت بگو ک نمیتونی مهارش کنی و ازارت میده
7_اگه برفرض عشق اولت برگرده چکار میکنی؟بهش پاسخ میدی؟
8_تا حالا شده کسی نسبت بهت بی اعتماد شده باشه؟اگه اره چرا؟
مرسی.دیگه چیزی نمیاد ب ذهنم :)))))

Immunity

Well-known member
چندتا سوال ب ذهنم رسید...
1_بعد از ادامه تحصیل تو خارج اگه موقعیت پیشنهاد کاری یکسانی هم اونجا هم اینجا داشته باشی کودومو قبول میکنی؟
2_بنظرت ادم واسه کسی ک دوسش داره،چقد میتونه از خود گذشتگی کنه؟منظورم اینه ک چقد میتونه از خاسته های خودش بگذره؟
3_اگه ب هر دلیلی اینده اونطوری ک میخای نشد، چکار میکنی؟برنامه دومی ام داری؟
4_فک میکنی ادم خوش شانسی هستی؟یا باور داری راهی ک میری بخاطر لیاقت خودته؟اگه دومی جوابته پس نسبت ب ادامه مسیری ک نقشه شو کشیدی چقد ب خودت ایمان داری ک حتمن همون میشه؟
5_میتونی الان ی تصویری از ده سال اینده ت نشون بدی ک تو چ موقعیتی هستی؟با توجه ب موقعیت الانت
6_ی اخلاق ناپسند از خودت بگو ک نمیتونی مهارش کنی و ازارت میده
7_اگه برفرض عشق اولت برگرده چکار میکنی؟بهش پاسخ میدی؟
8_تا حالا شده کسی نسبت بهت بی اعتماد شده باشه؟اگه اره چرا؟
مرسی.دیگه چیزی نمیاد ب ذهنم :)))))
1--حتما اونجا میمونم......
2-وقتی دوست داشتن مطرح میشه دیگه دونفر ی نفرمیشن....باید از خواستهاشون بگذرن هردووووووو!!
3-تاحالابهش فکرنکردم..من هرجورشده به خواستهام میرسم
4-زیادبشانس اعتقاد ندارم...فقط تلاش موجب موفقیت میشههههه....بدلیل اینکه من بخودم ایمان دارم هم بخدا که ب تلاشگران وعده داده
5-سوالی عجیب بود!!!فقط تلاش میکنم به اون ارزوهایی ک گفتم برسم....:rolleyessmileyanim:
6-
7-تاحالا باینم فک نکردم ..بعید میدونم دیگه قبولش کنم!!!
8-فک کنم اره...البته سوتفاهم بوده شاید....البته هنوز بهم کسی حرفی نزده .......:bunnyearsmiley:

hebe.nurse

New member
گفتی میخوای با من هم دانشگاهی شی؟؟ واه واه بلا به دور:14:
بالاخره انتخاب دومت بعد تهران چی زدی؟چرا؟
تو اولین برخوردت با یه ادم (چه دختر چه پسر) چه چیزش توجهتو جلب می کنه؟؟
اگه یکی یه ساعت شنی جلوت بگیره و بگه تا افتادن اخرین ماسه یه جمله بگو ، چی میگی ؟
از خودت راضی هستی؟؟ تونستی اون کسی که دوست داری باشی؟
ازین پسرا مثبتی که خونه دومشون کتابخونه اس؟ :)
ی درس که تو زندگیت گرفتی چی بوده؟
تا حالا کسیو خوشحال کردی که خیلی ازش لذت ببری و به خودت افتخار کنی؟کی ؟چجوری؟
با کدوم کاربر خارج از سایت ارتباط داری؟
اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟
اگه نتایج بیاد ببینی دانشگا چلغوزآباد قبول شدی چه احساسی بهت دس میده؟
اگه دیدی نه اشتباه کردی تهران قبول شدی چطور؟
اگه از خواب پریدی فهمیدی همش رویا بوده چطور؟:p

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: emmy

Immunity

Well-known member
گفتی میخوای با من هم دانشگاهی شی؟؟ واه واه بلا به دور::
بالاخره انتخاب دومت بعد تهران چی زدی؟چرا؟
تو اولین برخوردت با یه ادم (چه دختر چه پسر) چه چیزش توجهتو جلب می کنه؟؟
اگه یکی یه ساعت شنی جلوت بگیره و بگه تا افتادن اخرین ماسه یه جمله بگو ، چی میگی ؟
از خودت راضی هستی؟؟ تونستی اون کسی که دوست داری باشی؟
ازین پسرا مثبتی که خونه دومشون کتابخونه اس؟ :)
ی درس که تو زندگیت گرفتی چی بوده؟
تا حالا کسیو خوشحال کردی که خیلی ازش لذت ببری و به خودت افتخار کنی؟کی ؟چجوری؟
با کدوم کاربر خارج از سایت ارتباط داری؟
اگر قرار باشه بمیری و امکان برقراری ارتباط با کسی رو نداشته باشی چیزی هست که به خاطر نگفتنش به کسی افسوس بخوری؟
اگه نتایج بیاد ببینی دانشگا چلغوزآباد قبول شدی چه احساسی بهت دس میده؟
اگه دیدی نه اشتباه کردی تهران قبول شدی چطور؟
اگه از خواب پریدی فهمیدی همش رویا بوده چطور؟:p

1--بله ...میخوام ساعت مطالعه دانشگاه ایران رو ببرم بالا))))))))):whistle:
2-ایران زدم دکتر بهم گف البته شما ودیگران دوستانم کمکم کردن ازهمشون
3-نحوه صحبتش ایا ادم مهربونی هس یانهههههه....دوستای من ادمای مهربونی اند
4-خدایی این سوالا سوالای چالشی منه!!!تخیلم ضعیف شده......ساعتو ازش میگیرم میگم اون یچیز بمن بگه!!
5-اره یکم تونستم از خودم راضی باشم...اگه زبانم رو اکی کنم فک کنم دیگه ازخود راضی شم..ههههه:p
6-بله یجورایی..نه اونقدر مثبت از مینا بپرس چه شیطنتایی سرازمونا میکردم
7-زندگی که همش درس بوده....فقط باین بیت از حضرت مولوی خیلی علاقمندم همه باید گوش کنیم......هرآنچه راز ونیاز کردم جز تلاش خود چیزی ندیدم!!!
8-اره چندباار....سرجلسه امتحان سلولی تکمیلی به 7..8 نقرتقلب رسوندم!اینو یادم بود...
9-با عطارد !رقیب ورفیق ایمنی ام!
10-ازینکه باونایی ک دوست داشتمو ولی نگفتم بهشون....علاقمو ابراز نکردم بهشون این افسوس داره واقعا
11-نمیرم بهمین راحتی!!فقط تهران ولاغیر....البته نزدم بجز تهرانازو مشهد وشیرازم بیازم نمیرم!:))))))
12-تهران پ قبول شم دوستامو میبرم رستوران !تا الان مقاومت کردم ولی میدونم اونا موفق میشن!!
13-اگه بیدار شم ببینم زندگیم خواب بوده خوشحال میشم....ولی خوابه فقط برای قبولیم باشه حسابی قاطی میکنم!://

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: emmy

emmy

Member
سلام به همه از جمله آقا محمد....
خوب من فقط میخوام بدونم چرا با احسان خان دوست شدی؟؟؟دوست موندی؟؟؟آیا دوست باقی خواهی ماند؟
چرا پارسال یه چی زدی که دوست نداشتی بعد دوباره کنکور دادی؟؟؟ما چه گناهی کرده بودیم؟؟؟
آیا شده تاحالا بخوای بزنی یکیو ناکار کنی؟کی؟چه شخشی وکجا؟
ربط سوالات منو باهم فهمیدی آیا؟؟؟؟
دلتم بخواد متولد 61باشی در ضمن:New (6):

Immunity

Well-known member
سلام به همه از جمله آقا محمد....
خوب من فقط میخوام بدونم چرا با احسان خان دوست شدی؟؟؟دوست موندی؟؟؟آیا دوست باقی خواهی ماند؟
چرا پارسال یه چی زدی که دوست نداشتی بعد دوباره کنکور دادی؟؟؟ما چه گناهی کرده بودیم؟؟؟
آیا شده تاحالا بخوای بزنی یکیو ناکار کنی؟کی؟چه شخشی وکجا؟
ربط سوالات منو باهم فهمیدی آیا؟؟؟؟
دلتم بخواد متولد 61باشی در ضمن:New (6):

سلام بهمه بالاخص امی جان
دوستی منو احسان برمیگرده بهمون دقایق اولی ک احسان عضوجدید گروه شده بود بمن پ خ داد باهم یکم درمورد منابع حرفیدیم ...بعد ازون یکی دوبار برا همدیگه برادری کردیم!!لینک شدیم و...صدالبته که تا بینهایت دوست میمانیم
پیش میاد دیگه ...ادم گاهی اوقات یه تصویرمتفاوتی داره بعد ک وارد میشی میبینی عه وا این اون نبوده!!!راستشو بخوای از ژنتیک بدم میومد بخاطر همین انصراف دادم:smiliess (5):
اره .....سعی کردم حس انتقام جوییو بذارم کنار (خیلی سختهههههههههههههه)
نه والا!یکم برداشت غیرمستقیمم ضعیفه !!نکنه احسانو میگی:21:
پرچم همه دهه 60ها بالاس بخصوص بچهای 61ی!!!(البته پسراشا:thumbsupsmileyanim:)

آخرین ویرایش:

khorsand

New member
دمتون گرم بچه ها خیلی خوب بود صندلیتون من همش اومدم هی خوندم هی به این خلاقیت و قوه تخیل و سوالات بر دهان دشمن کوبتون خندیدم!!!:25r30wi::thumbsupsmileyanim:
خیلی با حالین!!اون بنده خدا immunity هم خیلی ایوب گونه بود که همه رو جواب دادا!!!:applause:

Immunity

Well-known member
سلام دوستان فک کنم دیگه همه سوالاشون پرسیدن من دیگه از روی صندلی پامیشم تا دیگری بنشینه تا بنده هم از سوالات درگلویم بپرسم دیگه دارم زخم بستر میگیرم انقد طولانی نشستم:auizz3ffy9vla57584x:p:p

eeeeeeehsan

New member
دمتون گرم بچه ها خیلی خوب بود صندلیتون من همش اومدم هی خوندم هی به این خلاقیت و قوه تخیل و سوالات بر دهان دشمن کوبتون خندیدم!!!:25r30wi::thumbsupsmileyanim:
خیلی با حالین!!اون بنده خدا immunity هم خیلی ایوب گونه بود که همه رو جواب دادا!!!:applause:
ایوب؟؟ :65d6a5d6s:

eeeeeeehsan

New member
سلام دوستان فک کنم دیگه همه سوالاشون پرسیدن من دیگه از روی صندلی پامیشم تا دیگری بنشینه تا بنده هم از سوالات درگلویم بپرسم دیگه دارم زخم بستر میگیرم انقد طولانی نشستم:auizz3ffy9vla57584x
این یکی از بدترین صندلی داغ های عمرم بود :(
ولی بازم ارزش داشت، غنیمت شمردیم این فرصت را بعد از 1 سال!! :)
خسته نباشی.

خب بچه ها این صندلی تبخیر هم به پایان رسید.
ممنون از محمد که قبول کرد و نشست.
انشالا دست جمعی سر پل صراط جلوش رو میگیریم و یه دل سیر می سوزونیمش.

تقدیم به محمد و مابقی دوستان

flower-basket-17984-1680x1050.jpg

5533507710_9f35a4f689_o_d.jpg

313983.jpg

eeeeeeehsan

New member
نوبتی هم باشه نوبت مینا خانمه، ببینیم چیکار می کنید!!
ببینم می تونید جدی جدی تبخیرش کنید یا باید خودم دست به کار شم.

.:. صندلی تبخیـر atarod .:.

مجری: دکتر محمد

sandali_tabkhir.png

atarod

New member
عاقاااا قبول نیس.خیلی زود نوبت من شدددد :-((((
ولی اشکال نداره.بپرسین هرچی خاسین ولی درباره درسو کنکور اصصصن نپرسین واقعن اعصابشو ندارم بازم بهش فکنم...سوالای بی نمکم ک ادم جوابی واسش نداره نپرسین خاهشن!!!
من در خدمتم.

Immunity

Well-known member

sandali_tabkhir.png
سلام خیلی خوشحالم عطارد هم بروی صندلی بنشست!ولی من دقیقا متوجه نشدم نقش مچری چیه ؟؟؟؟؟حقوقم داره؟:smiliess (3):

- - - Updated - - -

sandali_tabkhir.png
سلام خیلی خوشحالم عطارد هم بروی صندلی بنشست!ولی من دقیقا متوجه نشدم نقش مچری چیه ؟؟؟؟؟حقوقم داره؟:smiliess (3):

Immunity

Well-known member
ممنون احسان بابت گلها...بهر حال گفتم بنشینم وشادی رو به دوستان هدیه دهم..صندلی خوبیم بود فقط دوستان یکم کم کاری کردن بمن چههههههه!:whistle:

atarod

New member

- - - Updated - - -

هیچ کار خاصی نمیکنه.فقط مث ی بچه خوب و مودب ی گوشه میشینه لایک میکنه و دست وهورا میکششششه.همییییین :)))))

eeeeeeehsan

New member
سلام
یعنی باید پذیرایی کنی، هم از سوال پرسندگان، هم از خدابیامرز عطارد
:smiliess (3):

عاقاااا قبول نیس.خیلی زود نوبت من شدددد :-((((
ولی اشکال نداره.بپرسین هرچی خاسین ولی درباره درسو کنکور اصصصن نپرسین واقعن اعصابشو ندارم بازم بهش فکنم...سوالای بی نمکم ک ادم جوابی واسش نداره نپرسین خاهشن!!!
من در خدمتم.
اون از محمد، اینم از تو.. چقدر ناز دارین شما! :|
محمد باید شروع کنه به پرسیدن. اون مجریه، استارت که زد منم شروع می کنم :)

بالا