پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

Immunity

Well-known member
سوالای من

1- عاشقی؟یا تاحالاعاشق شدی؟
2-شب بود عاشق شدی یا روز؟
3-ساعت چند و چند شنبه بود ؟
4-عشقو چقدر قبول داری؟
5-مهمترین چیز توی عشق و عاشقی چیه؟5 مورد بگو ...
6-عشق بهتره یا دوست داشتن؟ چه فرقی دارن ؟
7-خودت کدومو قبول داری؟
8-اسیر عشق شدی تا حالا؟
9-شده کسی بگه اسیرت شدم بدجوری؟ تو چکار کردی براش؟
10-شده از عشق سیر بشی یا بدت بیاد؟
11-چرا غم عشق شیرینه؟
12-غم عشق بهتره یا وصل؟ طعم هجران و انتظارو چشیدی ؟چطوریاست؟
13-یه بیت شعر عاشقانه بگو:
14-یه اس ام اس عاشقانه بگو:
15-تا حالا عاشق دوست یا رفیقت شدی؟
ممنون فعلا اینارو ج بده بازم میام ...به امید خدا...
راستی اولین عاشق کی بود؟؟
اگه گفتی؟
....

مرسی تا بعد...

1-اره یبار
2-بعدظهر بود
3-نمیدونم 6سال پیش بود
4-کاملا موافقم باهاش....فقط باید مطمین باش
5-کنترل خشم –اعتماد –وفاداری-محبت –عشق!!
6-دوتاش خوبه ...اولی یکی باید باشه دومی n تا.....شدت شون فرق داره
7-هر دو
8-به پاسخ سوال 1 مراجعه شود
9- اره من دیگه برام مهم نیس این چیزا .....فقط ایمنی مهمه
10- اره.......
11- شیرینه!!غمش نه انتظارش
12-وصل....چ سوالای سختی پرسیدی ادمو مجبور به لو دادن اسرار میکنی!
13-شرمم کشد که بی تو نفس میکشم هنوز/تا زنده ام بس است همین شرمیساریم
14-................
15-بله خدا چندتا دوست خوب بهم داده...خیلی رابطه خوبی داریم
اولی کیهههههه؟؟؟؟؟نمیدونم

Immunity

Well-known member
11- تفریحات سالمت چیه؟
12- تفریحات ناسالمت چیه؟ از کدوم یکی دست کشیدی؟ چطور؟کدومو هنوز ادامه میدی؟ چرا؟
13- حالا که از ترم سه کارشناسی گذشت دوست داری چند سالگی ازدواج کنی؟ بنظرت ازدواج مانع تحصیل و پیشرفتت نمیشه؟ دوست داری عاشق بشی تا ازدواج کنی یا مثه یه بچه خوب میری خواستگاری یه دختر خوب؟!
14- اهل نوشتن هستی پس :) وبلاگ هم داری؟ یا توی دفتر می نویسی؟ تا حالا چقدر شعر گفتی؟ خاطره هم می نویسی؟ دست چپی هستی یا راستی؟
15- بچه بودی دوست داشتی چکاره بشی؟ چرا؟ چطور شد که به زیست علاقه مند شدی و اومدی تجربی؟ بنظرت پسرا تنبلن یا حوصله درس خوندنو ندارن؟ این درسته که پسرا حد وسط ندارن؟ یا درس خون هستن یا تنبل؟
16- اگر امسال رتبه ات خوب نمیشد چکار می کردی؟ کنکور علوم هم شرکت کردی؟ برنامت چی بود اون وقت؟
17- چه حسی نسبت به سربازی رفتن داری؟ دوسال رو میری یا میخری؟ بنظرت وقت تلف کردنه؟ چه مدت باشه مفیده و لازم برای مرد شدن پسرا؟
18- منم پارسال گاهی فکر میکردم اسمت رضاست مثل کلوچه . فک کنم بخاطر اینه که یه کاربر دیگه هم میومد اسمش رضا بود با تو قاطی اش کرده بودیم :d شده تو هم کسی رو اینجا با یکی دیگه اشتباه بگیری؟
19-نظرت در مورد کسی که تلاششو میکنه ولی نتیجه نمی گیره توی امتحان ترمش یا مثلا کنکورش چیه؟ بنظرت باید انداختش؟ (پیرو حرفی که گفتی اگر استاد بشی پوست بچه ها رو میکنی.)
20- دوست داری تا چند سالگی عمر کنی؟ کی را توی خانواده و همین طور بین دوستات از همه بیش تر دوست داری؟ چرا؟
21- پسرا توی دوستی های بین خودشون مرام و معرفت براشون پررنگ تره یا دوست داشتن طرف؟ یعنی به کسی از دوستاشون وفادارن که بامعرفته یا که کسی که ازش خوششون میاد و دوستش دارن را بیش تر اهمیت میدن؟
22- دوست زیاد ولی سطحی خوبه یا دوست های کم با یکی دو دوست خیلی صمیمی؟ شده کسی به اعتمادت خیانت کنه؟ چرا بنظرت؟
23- کدوم شهر های ایران را بیش تر دوست داری؟ چرا؟ حاضری کدوم شهر ایارن رو برای زندگی انتخاب کنی چرا؟
24- چی شد برای دکتری تصمیم گرفتی به اونجا که گفتی بری؟ چی شد این به ذهنت رسید؟کسی بهت توصیه کرده یا تحقیق کردی؟ برای درس فقط میری یا زندگی؟
25- بنظرت کسی که توی زندگی همش درجا میزنه رو باید چجوری ادب کرد تا سر عقل بیاد؟
26- اگر الان ترم دو ارشد بودی و پایان نامت فقط مونده بود میرتی بازم انصراف بدی و بشینی ایمنی بخونی یا می گذاشتی واسه سال بعد؟
27- بهترین شعری که خوندی یا گفتی و خیلی هم دوسش داری رو برامون بزار مستفیذ بشیم :)
چقد زیاد پرسیدی !!!!!!!!باید تاصبج صبرکنی برم بخوابم ...دیگه موقع سحره.....شبخوش میگم تا9صبح

biologisst

New member
چقد زیاد پرسیدی !!!!!!!!باید تاصبج صبرکنی برم بخوابم ...دیگه موقع سحره.....شبخوش میگم تا9صبح

:black_eyed:دیگه گفتم یکم جزغاله بشی بی حس و حال از این صندلی بلند نشی. :d
بازم آفرین که نشستی جواب دادی آره هنوزم وقت هست. باشه برو شب خوش. :smiliess (10):

Immunity

Well-known member
11- تفریحات سالمت چیه؟
12- تفریحات ناسالمت چیه؟ از کدوم یکی دست کشیدی؟ چطور؟کدومو هنوز ادامه میدی؟ چرا؟
13- حالا که از ترم سه کارشناسی گذشت دوست داری چند سالگی ازدواج کنی؟ بنظرت ازدواج مانع تحصیل و پیشرفتت نمیشه؟ دوست داری عاشق بشی تا ازدواج کنی یا مثه یه بچه خوب میری خواستگاری یه دختر خوب؟!
14- اهل نوشتن هستی پس :) وبلاگ هم داری؟ یا توی دفتر می نویسی؟ تا حالا چقدر شعر گفتی؟ خاطره هم می نویسی؟ دست چپی هستی یا راستی؟
15- بچه بودی دوست داشتی چکاره بشی؟ چرا؟ چطور شد که به زیست علاقه مند شدی و اومدی تجربی؟ بنظرت پسرا تنبلن یا حوصله درس خوندنو ندارن؟ این درسته که پسرا حد وسط ندارن؟ یا درس خون هستن یا تنبل؟
16- اگر امسال رتبه ات خوب نمیشد چکار می کردی؟ کنکور علوم هم شرکت کردی؟ برنامت چی بود اون وقت؟
17- چه حسی نسبت به سربازی رفتن داری؟ دوسال رو میری یا میخری؟ بنظرت وقت تلف کردنه؟ چه مدت باشه مفیده و لازم برای مرد شدن پسرا؟
18- منم پارسال گاهی فکر میکردم اسمت رضاست مثل کلوچه . فک کنم بخاطر اینه که یه کاربر دیگه هم میومد اسمش رضا بود با تو قاطی اش کرده بودیم :d شده تو هم کسی رو اینجا با یکی دیگه اشتباه بگیری؟
19-نظرت در مورد کسی که تلاششو میکنه ولی نتیجه نمی گیره توی امتحان ترمش یا مثلا کنکورش چیه؟ بنظرت باید انداختش؟ (پیرو حرفی که گفتی اگر استاد بشی پوست بچه ها رو میکنی.)
20- دوست داری تا چند سالگی عمر کنی؟ کی را توی خانواده و همین طور بین دوستات از همه بیش تر دوست داری؟ چرا؟
21- پسرا توی دوستی های بین خودشون مرام و معرفت براشون پررنگ تره یا دوست داشتن طرف؟ یعنی به کسی از دوستاشون وفادارن که بامعرفته یا که کسی که ازش خوششون میاد و دوستش دارن را بیش تر اهمیت میدن؟
22- دوست زیاد ولی سطحی خوبه یا دوست های کم با یکی دو دوست خیلی صمیمی؟ شده کسی به اعتمادت خیانت کنه؟ چرا بنظرت؟
23- کدوم شهر های ایران را بیش تر دوست داری؟ چرا؟ حاضری کدوم شهر ایارن رو برای زندگی انتخاب کنی چرا؟
24- چی شد برای دکتری تصمیم گرفتی به اونجا که گفتی بری؟ چی شد این به ذهنت رسید؟کسی بهت توصیه کرده یا تحقیق کردی؟ برای درس فقط میری یا زندگی؟
25- بنظرت کسی که توی زندگی همش درجا میزنه رو باید چجوری ادب کرد تا سر عقل بیاد؟
26- اگر الان ترم دو ارشد بودی و پایان نامت فقط مونده بود میرتی بازم انصراف بدی و بشینی ایمنی بخونی یا می گذاشتی واسه سال بعد؟
27- بهترین شعری که خوندی یا گفتی و خیلی هم دوسش داری رو برامون بزار مستفیذ بشیم :)
-تفریح سالمم اینه ک بابچها دورهم جمع میشیم کلی میخندیم به هم !!سربسرهم میذاریمم:applause:
12-تفریح ناسالم نداریم!ببینم یسوالی میپرسی ک مارو تحویل مراجع قضایی بدین ....:)
13-ازدواج مانع پیشرفته همه میگن هروقت به تموم موفقیتام رسیدم احتمالا ازدواج کنم...ترجیح میدم اول عاشق بشم بعد مثل یه بچه خوب برم خواستگاری))
14-بلاگ ندارم ...دست راستم خاطراتموو گاهی مینویسم البته اونایی ک روزای واتفاقات خاصی بودن..توی منابع ام نوشتم چون کسی سراغ منابع من نمیره!!!یکبارم یدونه متن اعتراضی نوشتم ..شعرام زیاد نیس ابتدای مسیرم
15-داداشم تجربی بود درسشم خوب بود گاهی بکتاباش نگامیکردم خوشم میومد همچنین ازشکلاشو متونش فک کنم بخاطر داداشم بود!!پسرا تنبل نیستم فقط مشغله غیردرسی زیاد دارن نگاه سنتی به پسرا اینه ک از 20سالگی ب بعد باید روی پای خودشون وایسن ک این منافات داره با درس خوندن(نمیشه توی دو جناح جنکید)....نمونش خود من حدواسطم.....یادم نیست میخواسم چکاره شم مطمینن معلمی نبوده!
16-حتی 1%هم ب عدم قبولی فک نکردم اگرم قبول نمیشدم درخواست بازگشت به تحصیل میدادم...از علوم محروم بودم امسال
17-حالم ازخدمت بهم میخوره :thumbsdownsmileyani...الافی محضه..فقط میخوان عمر پسرارو تلف کنن...کمتر از 1سال...مردونگی ذاتیه اکتسابی نیس
18-رضا فک کنم vet tab… بود اگه درست بگم ...نه تاالان ک اشتباه نگرفتم شاید بعدا اتفاق بیفته...
19-من ب تلاش نمره میدم البتع باشناختی ک از شخص کسب میکنم ..حتما چندنفرو میندازم توی .. ولی توی کنکور همچی به اون روز بستگی داره نباید این افرادرو سرزنش کرد...
20-تازمانی ک سربار دیگران نباشم !!مادرمو.. برام یه اسطوره اس ایشون...دوسه تا از دوستامو خیلی دوست دارم اجازه بدین نگم کیاااااااا.......
21-دوستی یرابطه خیلی قشنگیه البته فاکتورای اون نسبیه برا هرشخص..من دوستی ک معرفتش بیشتره رو بیشتر دوس دارم البته همیشه اخلاق دارای اهمیته این برای شروع دوستی مهمه....
22-دوحالت وجود داره 1دوست 2 رفیق که این دوتا باهم فرق داره...دوستی سطحی ونامحدود +داشتن دوسه نفر که باهات رفیق باشن خیلی واجبه...رفیق یعنی کسی ک دغدغه من دغدغه اونم هست
23-من از اکثرخوشم میاد ولی تبریز خیلی نظرمو جلب کرد واقعا عالی بود...ترجیح میدم تهران زندگی کنم ...بیشتر در معرض فرصتیم به نسبت شهرای دیگه
24-یکی از اساتیدم اونجا دکترا ایمنی گرفته تحقیق کردم دیدم دانشگاه عالی ایه...تا الان دوس دارم برا تحصیل برم اگه موقیت خوب پیش بیاد مطمیینن برنمیگردم
25- هرکسی باید توی یه زمینه ای موفق باشه یخصوص ما اونم توی درس ... بنظرم کسی ک تلاشی برای درس نمیکه رو باید بدترین شکنجهارو براش درنظر گرفت حتی نعمت زندگی رو باید ازش بگیرن...توجه کنید تلاش مهمه نه موفقیت..تلاش منجر یه رضایت ازخود میشه......
26-سوال خیلی سختیه...به هدفم فکر میکردم ک ارزش سوزوندن یسال جوونی رو داره یانه...ایا به هدف علاقه دارم ایا تلاششو دارم و......هزارتا پارامتر وجود داره من باتوجه باینگه میتونستم ارشدمو 3ترمه تموم کنم انصراف دادم انقدر که علاقه بایمنی داشتم...
27-بهترین شعری که خوندم از استاد شهریار بود.......ای که از کلک هنر نقش دل انگیز خدایی /حیف باشد مه من اینهمه از مهر جدایی و......55 بیته من سعی کردم حفظش کنم ...حتما شهریار یخونید.......

چقد فلسفی حرف زدم!!!

eeeeeeehsan

New member
اول : جون علاقه زیادی به پول دارم.....
دوم : سوالات سختع!هم مهدیه دوستمه هم مهدی ه!!! درموورد مخاطب خاص هم باس بگم بارقیب خودم گاهی نگاهی پیامی..خخخخ
سوم:نمیدونم تنبلم یکم فک کنم اثرات درس خوندنه...دیکه حال کار نیس!!خخخخ
چهارم:میدونستم رکب میزنی ...خدایی طاقت اون همه تایپ نبوود البته ک الان داری چبران میکنی....
پنجم : 176...80...43...19...55..46..مشابه قبلی...قهوه ای...مخلوط بسته به شرایط اسپرت و رسمی مختلطه...همه اعداد تخمینیه واعتبار دیگری ندارد
ششم:
هفتم:من خواستم ازدواج کنم ترم3 کارشناسی!!!
هشتم:من واقعا بهمتون افتخار میکنم...ولی پارسال سارا بهم کممک کرد که توی رتبه شدنم امسال تاثیر داشت
نهم:بیشتر دست واسه هم تکون میدن یعنی شاخکاشونو گاهیم بو ول میکنن اطراف یعنی سلام علیکم
دهم :همیشه عاشق دوستامم و دوسشون دارم اندازه خودم....یخورده سلفیش شدم!!بچها جی میگن؟!!

دیگه دیدم فرار بسته یکسال !!!
آقا سوال شش رو جواب ندادی، این چه وضعیشه :smiliess (15):
این حق زیاد سوال پرسیدن رو از من سلب کردی، لااقل همشو جواب بده
:mad_majidonline:

زرنگ سوالارو پخش کردی بین بچها ای ای ای:black_eyed:
به جان تک تک بچه های انجمن نه. البته قرار بود قبلش این کارو بکنم، ولی وقتی دیدم بو بردی بیخیالش شدم :tonguesmiley:

eeeeeeehsan

New member
عاقا منم هر چی فکر میکنم سوال یادم نمیاد!!!!!!!/؟؟؟؟؟؟البته یک سوالایی میدونم ها ولی محمد گناه داره به دیار باقی میپیونده اگر بپرسم!!
محمد خان قرار بود به من شیوه ی تند درس خوندنو یاد بدی کو پس!!!؟؟؟؟؟؟/
سوالاتتون رو بپرسید اشکالی نداره ..امشب بیدارم چواب میدم...یخرده مشکل برام پیش اومده حتما به تاپیک باین موضوع اختصاص میدم قول میدم
بارون این دروغ میگه، جواب سوال تندخوانیت رفــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت تا سال دیگه :motat:

eeeeeeehsan

New member
نمیدونم خب شاید پست یکی رو با تو قاطی کرده بودم..

اخ اخ من ب این ی سری میگفتم رضا..سوتی داغون.
اخه من همش اسمای رضا و محمد رو قاطی میکنم :14:
اون رضا vet lab science بود.. که یه سری هم پارسال به PMN می گفتی رضا :tonguesmiley:

kolouche

New member
اقا من نمیتونم سوال باادبی و باکلــاس بپرسم مثل بچه ها
مدل خودم سوال میپرسم..
میخواستم تقلبکنم.. چیزی پیدا نکردم ... :)))

اول ک مثل همیشه: اگه تو آسمون یک تابلو داشتی که همــــــه میدیدن روش چی مینوشتی؟؟
2. سوتی دادید سر کلاس؟؟ بشرحین.. :)
3. مثلا تا حالاشده با خودت داری حرف میزنی بعد یکی بیاد اتاقت ببینت؟؟ :14:
4. خنک ترین جکی که بلدی؟ :))
5. خندوانه یعــــنی؟؟... :))

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
بارون این دروغ میگه، جواب سوال تندخوانیت رفــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت تا سال دیگه :motat:

اون رضا vet lab science بود.. که یه سری هم پارسال به PMN می گفتی رضا :tonguesmiley:

نه قول دادم بایشون ...تو الان قراره ازمن طرفداری کنی احسان هااااااا......یگم درگیر کارای خدمت شدم:)))
چه یادشم هست ...اهان منم یبار سوتی دادم الان یادم افتاد چقد خندیدم خودم بعدش ...البته شوکا بهم پ داد :25r30wi:

eeeeeeehsan

New member
سوالای من

1- عاشقی؟یا تاحالاعاشق شدی؟
2-شب بود عاشق شدی یا روز؟
3-ساعت چند و چند شنبه بود ؟
4-عشقو چقدر قبول داری؟
5-مهمترین چیز توی عشق و عاشقی چیه؟5 مورد بگو ...
6-عشق بهتره یا دوست داشتن؟ چه فرقی دارن ؟
7-خودت کدومو قبول داری؟
8-اسیر عشق شدی تا حالا؟
9-شده کسی بگه اسیرت شدم بدجوری؟ تو چکار کردی براش؟
10-شده از عشق سیر بشی یا بدت بیاد؟
11-چرا غم عشق شیرینه؟
12-غم عشق بهتره یا وصل؟ طعم هجران و انتظارو چشیدی ؟چطوریاست؟
13-یه بیت شعر عاشقانه بگو:
14-یه اس ام اس عاشقانه بگو:
15-تا حالا عاشق دوست یا رفیقت شدی؟
ممنون فعلا اینارو ج بده بازم میام ...به امید خدا...
راستی اولین عاشق کی بود؟؟
اگه گفتی؟
....

مرسی تا بعد...
تاحالا اینهمه سوال عاشقانه یکجا ندیده بودم :5:

Immunity

Well-known member
اقا من نمیتونم سوال باادبی و با بپرسم ثل بچه ها
مدل خودم سوال میپرسم..
میخواستم تقلبکنم.. چیزی پیدا نکردم ... :)))

اول ک مثل همیشه: اگه تو آسمون یک تابلو داشتی که همــــــه میدیدن روش چی مینوشتی؟؟
2. سوتی دادید سر کلاس؟؟ بشرحین.. :)
3. مثلا تا حالاشده با خودت داری حرف میزنی بعد یکی بیاد اتاقت ببینت؟؟ :14:
4. خنک ترین جکی که بلدی؟ :))
5. خندوانه یعــــنی؟؟... :))

من اماده هرگونه سوالات شما هستم...ازشوخی وجک و..گرفته تا هرچی باشه...سحر شما دیگه رقیب مایی!!:))
1-مینوشتم باهم دوست باشید وعشق رو فراموش نکنید فقط خوشبگذزونید همین
2-سوتی فک کنم دادم صبر کن از دوستام بپرسم بعد پستو ویرایش میکنم :)
3-نه والا این یه اتقاق نیفته !!!:tonguesmiley:......
4-بیمزه ترین چکی ک شنیدم این بود...ینفر میره حموم نگا میکنه اینور میبینه لیفش نیس نگا میکنه اونور میبینه هس:14:
5-هندوانه!!یکی از مهمونای برنامه اینو گف!

eeeeeeehsan

New member
حرف زدی نزدی!!! :New (6):

اگه یه روزی دختری راضی شد زنت بشه و قرار شد برین مثلن آمریکا زندگی کنید باید پوشش چطوری باشه؟ حتما باید حجاب داشته باشه؟
نظرت در مورد حجاب، دوسش داری؟ یه زن چادری رو می پسندی یا مانتویی؟
قمی ها چطور آدمایین؟ من عمم عروس آبادانه، ولی چندسالیه قم زندگی می کنن.
تا حالا پاشنه در کسی رو کندی؟ چرا؟
تو زندگی پختی یا هنوز خامی؟
تا حالا سگ دنبالت کرده؟ کی؟ کجا؟ چرا؟
هنرت چیه؟ به کدومش بیشتر مینازی؟
تا حالا شده بزنی تو سر خودت؟ کی و چرا؟
آهنگ قدیمی رانندگی در مستی شاهین نجفی رو دوست داری؟
اگه دخترى عاشقت باشه و تو دوسش نداشته باشى چيکار ميکنى فراموشت کنه؟
چه خوبه چندتا رفیق داری که بهشون مینازی و باهم خوبید. اگه روزی بهت بدی کنن چیکار می کنی؟ باهاشون بدی میشی؟ یا میگی ولش، چیزی که زیاده رفیق؟
شده دلت واسه خدا تنگ شه؟ کى؟ چيکار کردى؟
روزى چند بار در يخچالو باز ميکنى؟
بعد 10 سال بچه هاى اين تاپيک رو يادت ميمونه يا نه؟ دلت واسه کى تنگ ميشه؟
حاضرى با يه دختر بيسواد که خيلى دوسش دارى ازدواج کنى؟

atarod

New member
بچها بخاطر تجربه زیاد و قدرت طنز بالای احسان،من اونو نائب خودم کردم ک هرچقد سوال خاس از محمد بپررررسه .بیا وسط احسان ببینم چکار میکنیااااا :))))

eeeeeeehsan

New member
همین الآن زود تند سریع بدون اینکه از جات جم بخوری بگو شیر آب داغ حمومتون راسته یا چپ؟
bari.gif
تاحالا دقت کرده بودی که پلنگ صورتی ناف نداره؟! شد یه بار شد تشکر کنی به خاطر این اطلاعات نابی که بهت میدم؟​
حلیم رو شیرین میخوری یا با نمک؟
تو عروسی چطوری میرقصی؟ سنگین یا خجالتی؟ جلف یا تکنو؟
وضعیت روزه، نماز، قلیون، سیگار، مشروب و اینارو بگو..
فحش میدی؟ وقتی داری فحش میدی چقد فکر میکنی؟
دقت کردی؟ یه قانونی هست که میگه اگه به نون کره بمالی، بعد اگه از تو دستت بیافته قطعن از همون سمتی میافته که کره مالیدی!
icon_neutral.gif

چقدر مو رو سرته؟ فردا صبح بيدار شی ببينی موهات كامل ريخته و كچل شدی چيكار ميكنی؟
ریشاتو با چی میزنی؟
وقتی بیرون میری، چه وسیله ایت رو اگه همراهت نبری اعصابت خرد میشه؟ (موبایل، کلید، کیف پول، لوازم آرایش :) و...
ازبيرون ميای خونه اول كدوم لباستو در مياری؟
تفاوت محمد واقعی با محمد مجازی چقدره؟
با كی ميچتی؟ بيشتر دخترن يا پسر؟
غول چراغ جادو رو ببینی چی میگی بهش؟
دقت کردی یه پاک کن هیچوقت تموم نمیشه، بلکه نصف میشه یا گم میشه یا دزدیده میشه؟ نه جان من دقت کرده بودی؟!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kolouche

eeeeeeehsan

New member
بچها بخاطر تجربه زیاد و قدرت طنز بالای احسان،من اونو نائب خودم کردم ک هرچقد سوال خاس از محمد بپررررسه .بیا وسط احسان ببینم چکار میکنیااااا :))))
نه دیگه بسشه، گناه داره :) مابقیش رو می سپرم به بچه ها..
البته تیر خلاصی رو نگه داشتم هنوز
smiliess%20(3).gif

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member

اگه یه روزی دختری راضی شد زنت بشه و قرار شد برین مثلن آمریکا زندگی کنید باید پوشش چطوری باشه؟ حتما باید حجاب داشته باشه؟
چه خوبه چندتا رفیق داری که بهشون مینازی و باهم خوبید. اگه روزی بهت بدی کنن چیکار می کنی؟ باهاشون بدی میشی؟ یا میگی ولش، چیزی که زیاده رفیق؟

1
-همسرم باید مثل امریکاییا بگرده اجباری ندارم به حجابش
2-عقیده من اینه ک مثل همون شهر باید لباس پوشید هرچا که میخواد باشه...(من میگم باید اختیاری باشه)
3-قمی ها ادمای خوبین به نسبت فقط مجبورن اینطور باشن متوجه میشید که چجورو میگم...این افراطیا از خارج ازقم اومدن ساکن شدن...اگه عقیدت متفاوت باشه زندگی اینچا یکم سخته
4-فک کتنم اره)))....اینقد به استاد زبانم گفتم تا تونستم نظرشو جلب کنم!!پیچوندم...
5-نیم پز شدم ....خخخ
6-اره اتفاقا 8..9تا دنبالمون انداختن تجربه بدی بود واقعا ...بادوستم بودیم ماجراش خنده داره
7-فقط به درسم افتخارمیکنم ...یکمم به موسیقی (قبلا ویولن کار میکردم)
8-اره...یکی دوبار اس اشتباه فرستادم از شدت حرص زدم برسرم))
9-ازصداش خوشم نمیاد...ابی وسیاوش رو ترجیح میدم
10-هرکاری!!!!!
11-اصلا ترکشون نمیکنم بهر قیمتی( بجز این موارد ناموسی!!*)...دوستی گنج بزرگیه
12-یبار دلم برا خدا سوخت!!یه نفر داشت از زبون خدا حرف میزد(حدیث قدسی) اشکمو در اورد
13-فقط برای صبحونه ناهار شام ...با یخچال بیگانم:tonguesmiley:
14-نه من دوستامو یادم نمیره بحصوص اگه ازشون شماره ای داشته باشم و کانکت باشیم چند وقت یبار بهش پ میدم
15-سوالت سخت بود...تا الان دوست دارم بادختری مثل خودم ازدواج کنم..اگه دوستش داشته باشم حرف دلمو گوش میکنم نه مغزمو

- - - Updated - - -

1
-همسرم باید مثل امریکاییا بگرده اجباری ندارم به حجابش
2-عقیده من اینه ک مثل همون شهر باید لباس پوشید هرچا که میخواد باشه...(من میگم باید اختیاری باشه)
3-قمی ها ادمای خوبین به نسبت فقط مجبورن اینطور باشن متوجه میشید که چجورو میگم...این افراطیا از خارج ازقم اومدن ساکن شدن...اگه عقیدت متفاوت باشه زندگی اینچا یکم سخته
4-فک کتنم اره)))....اینقد به استاد زبانم گفتم تا تونستم نظرشو جلب کنم!!پیچوندم...
5-نیم پز شدم ....خخخ
6-اره اتفاقا 8..9تا دنبالمون انداختن تجربه بدی بود واقعا ...بادوستم بودیم ماجراش خنده داره
7-فقط به درسم افتخارمیکنم ...یکمم به موسیقی (قبلا ویولن کار میکردم)
8-اره...یکی دوبار اس اشتباه فرستادم از شدت حرص زدم برسرم))
9-ازصداش خوشم نمیاد...ابی وسیاوش رو ترجیح میدم
10-هرکاری!!!!!
11-اصلا ترکشون نمیکنم بهر قیمتی( بجز این موارد ناموسی!!*)...دوستی گنج بزرگیه
12-یبار دلم برا خدا سوخت!!یه نفر داشت از زبون خدا حرف میزد(حدیث قدسی) اشکمو در اورد
13-فقط برای صبحونه ناهار شام ...با یخچال بیگانم:tonguesmiley:
14-نه من دوستامو یادم نمیره بحصوص اگه ازشون شماره ای داشته باشم و کانکت باشیم چند وقت یبار بهش پ میدم
15-سوالت سخت بود...تا الان دوست دارم بادختری مثل خودم ازدواج کنم..اگه دوستش داشته باشم حرف دلمو گوش میکنم نه مغزمو

Immunity

Well-known member
همین الآن زود تند سریع بدون اینکه از جات جم بخوری بگو شیر آب داغ حمومتون راسته یا چپ؟
bari.gif
تاحالا دقت کرده بودی که پلنگ صورتی ناف نداره؟! شد یه بار شد تشکر کنی به خاطر این اطلاعات نابی که بهت میدم؟​
دقت کردی؟ یه قانونی هست که میگه اگه به نون کره بمالی، بعد اگه از تو دستت بیافته قطعن از همون سمتی میافته که کره مالیدی!
icon_neutral.gif

چقدر مو رو سرته؟ فردا صبح بيدار شی ببينی موهات كامل ريخته و كچل شدی چيكار ميكنی؟
ریشاتو با چی میزنی؟
وقتی بیرون میری، چه وسیله ایت رو اگه همراهت نبری اعصابت خرد میشه؟ (موبایل، کلید، کیف پول، لوازم آرایش :) و...
دقت کردی یه پاک کن هیچوقت تموم نمیشه، بلکه نصف میشه یا گم میشه یا دزدیده میشه؟ نه جان من دقت کرده بودی؟!
این سوالا اگه دست خونوادم بیفته یا خونواده همسرم ک میان تحقیقات محلی من تا 100 سالگی مجرد میمونم گ...:sdasdasd::25r30wi:

Immunity

Well-known member
/bari.gif[/IMG]
ریشاتو با چی میزنی؟

-خواسم بگم چپ دیدم اشتباه میکنم ..سمت راست
2-شنیدم حضرت ادمم ناف نداشته(ازبرکات زندکی تو قمه )...خداقوت پهلوون
3-راستشو بخوای جلف گونه!خخخ....کلا دنبال شیطنتیم تا رقص
4-حلیم باشکرمیخورم....یکی از دوستام میگه یکی از اشناهامون با کشک میخوره!!!!!!!
5-نمازمیخونم.......:motat:سالی یبار شاید!!
6-متاسفانه بله خیلی عصبی شم...اصن فکر نمیکنم
7-توکتاب قانون نوشته اینارو!!!!!!
8-کم کم داره از جلو عقب نشینی میکنه!ههه
9-با ماشین...البته 3تیغم میکنم بنظرخودم ته ریش بهتره
10-موبایل
11-تی شرت
12-خیلی کم!فک کنم محمد مجازی یکم مودب تره همین
13-ای بابا اخه این سواله میپرسی توووو...د...
14-میگم خسته نباشی...فقط میگم ا...نژادو باخودت ببر
15-اگه تو بجای اینهمه دقت درس میخوندی رتیه 1 میشدی:bunnyearsmiley:

- - - Updated - - -

/bari.gif[/IMG]
ریشاتو با چی میزنی؟

-خواسم بگم چپ دیدم اشتباه میکنم ..سمت راست
2-شنیدم حضرت ادمم ناف نداشته(ازبرکات زندکی تو قمه )...خداقوت پهلوون
3-راستشو بخوای جلف گونه!خخخ....کلا دنبال شیطنتیم تا رقص
4-حلیم باشکرمیخورم....یکی از دوستام میگه یکی از اشناهامون با کشک میخوره!!!!!!!
5-نمازمیخونم.......:motat:سالی یبار شاید!!
6-متاسفانه بله خیلی عصبی شم...اصن فکر نمیکنم
7-توکتاب قانون نوشته اینارو!!!!!!
8-کم کم داره از جلو عقب نشینی میکنه!ههه
9-با ماشین...البته 3تیغم میکنم بنظرخودم ته ریش بهتره
10-موبایل
11-تی شرت
12-خیلی کم!فک کنم محمد مجازی یکم مودب تره همین
13-ای بابا اخه این سواله میپرسی توووو...د...
14-میگم خسته نباشی...فقط میگم ا...نژادو باخودت ببر
15-اگه تو بجای اینهمه دقت درس میخوندی رتیه 1 میشدی:bunnyearsmiley:

بالا