پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

آسمون

New member
آبجی جونم نگران نباش.خودم احسانوشهیدش میکنم..جرأت داره دس روت بلندکنه رو هواقطعش میکنم.خودمم مراسم هفت وچهلشو میگیرم واسش...توتاپیکم خیرات میدیم براروحش...

eeeeeeehsan

New member
ها ها ها فک کرده همه مث خودش بادمجون بمن;-):):)

من پرتقال بمم
02.gif

آبجی جونم نگران نباش.خودم احسانوشهیدش میکنم..جرأت داره دس روت بلندکنه رو هواقطعش میکنم.خودمم مراسم هفت وچهلشو میگیرم واسش...توتاپیکم خیرات میدیم براروحش...

رو هوا قطعم می کنی؟!! معلومه fruit ninja زیاد بازی می کنیاااا!!! :smiliess (3):

doosty

New member
بچها تخمین رتبه فعال شده!!
سریع تر اعلام حضور کنید تا به نتیجه واقعی نزدیک بشیییم:a2d3:

sa@@ra

New member
بچه ها میگم حالا جدا از خوشگذرونی بیاد تخمین هر کسی ام میشناسید بگید من نمیدونم یهو همه کجا رفتن نابود شدن:)))))))
من حتی از فیسب.ک هم دریغ نکردم و تو گروپا اطلاع دادم
عافا اصم من خودم 7تومنشو پرداخت میکنم بگید بیان:)))))))(شوخی بر نخوره حالا):motat:

eeeeeeehsan

New member
یه سرگرمی جدید، خواهشن همه شرکت کنید؛

اسم این بازی اینه:
به قبلی جواب بده، از بعدی بپرس

من شروع می کنم،

چرا بعضی ها همه چی دارن ولی فکر می کنن بازم کم دارن، ولی بعضی ها هیچی ندارن ولی فکر می کنن همه چی دارن؟؟!

zErOOn3

Well-known member
یه سرگرمی جدید، ... بدوئیدـــو همگی شرکت vکنید؛

اسم این بازی اینه:
به قبلی جواب بده، از بعدی وبپرس

من شروع می کنم،

چرا بعضی ها همه چی دارن ولی فکر می کنن بازم کم دارن، ولی بعضی ها هیچی ندارن ولی فکر می کنن همه چی دارن؟؟!

سلوم دود /...

می دونین انسون چی چی بید دگر ؟ ها ؟

..................

چیرا نماز نمی خونیم ؟ (واقعا چیرا ؟ ) یکیش خودوم ... چیرا بادی: ؟ (آقا حوصله نداریم دگر ... ولی چیرا دود ؟ چیزی نبید خو :)
رو دوش شیتون اندوختن منمون بیدا ... گوفتنده باشیم ...

eeeeeeehsan

New member
[/color]

سلوم دود /...

می دونین انسون چی چی بید دگر ؟ ها ؟

..................

چیرا نماز نمی خونیم ؟ (واقعا چیرا ؟ ) یکیش خودوم ... چیرا بادی: ؟ (آقا حوصله نداریم دگر ... ولی چیرا دود ؟ چیزی نبید خو :)
رو دوش شیتون اندوختن منمون بیدا ... گوفتنده باشیم ...

من فکر می کنم اونایی که نماز باید بخونن و نمی خونن یا بی خیال و تنبل شدن یا اینقدر غرق کارای دیگن که یادشون رفته این دستور خداست و واجبه.

چرا بعضی از صحنه های زندگی که برامون اتفاق میافته، به نظر میرسه که قبلاً اونو دیدیم؟

آسمون

New member
من فکر می کنم اونایی که نماز باید بخونن و نمی خونن یا بی خیال و تنبل شدن یا اینقدر غرق کارای دیگن که یادشون رفته این دستور خداست و واجبه.

چرا بعضی از صحنه های زندگی که برامون اتفاق میافته، به نظر میرسه که قبلاً اونو دیدیم؟

من شنیدم برمیگرده به دنیای عزل یا ازل!امامن خودم حس میکنم توخاب دیدم بعضی صحنه هارو و واقا برام اتفاق میفتن...
چرا ماشین داداشم رو دزد برد؟

eeeeeeehsan

New member
من شنیدم برمیگرده به دنیای عزل یا ازل!امامن خودم حس میکنم توخاب دیدم بعضی صحنه هارو و واقا برام اتفاق میفتن...
چرا ماشین داداشم رو دزد برد؟

:25r30wi:
خب یا در نداشته، یا قفل نداشته، یا سوئیچ روش بوده، یا جای بدی پارک کرده بوده، یا دیگه نهایتش بدشانسی آوورده.

چرا بعد از سیاهی هیچ رنگی نیست؟

nahal5555

New member
بچه ها میگم حالا جدا از خوشگذرونی بیاد تخمین هر کسی ام میشناسید بگید من نمیدونم یهو همه کجا رفتن نابود شدن:)))))))
من حتی از فیسب.ک هم دریغ نکردم و تو گروپا اطلاع دادم
عافا اصم من خودم 7تومنشو پرداخت میکنم بگید بیان:)))))))(شوخی بر نخوره حالا):motat:
منم درصدامو حساب نکردم عزيزم

آسمون

New member
:25r30wi:
خب یا در نداشته، یا قفل نداشته، یا سوئیچ روش بوده، یا جای بدی پارک کرده بوده، یا دیگه نهایتش بدشانسی آوورده.

چرا بعد از سیاهی هیچ رنگی نیست؟

ینی احسان باجوابت بد قانع شدم.دربه در دنبال آدرس دزده میگردم براگرفتن حلالیت...
چون بالاخره یه جابایدتموم میشد دیگه...بعدازسیاهی هیچی دیگه معنانداره چه برسه به رنگا...
چرامن جوگیرشدم این تاپیکو زدم؟؟؟

eeeeeeehsan

New member
ینی احسان باجوابت بد قانع شدم.دربه در دنبال آدرس دزده میگردم براگرفتن حلالیت...
چون بالاخره یه جابایدتموم میشد دیگه...بعدازسیاهی هیچی دیگه معنانداره چه برسه به رنگا...
چرامن جوگیرشدم این تاپیکو زدم؟؟؟

چون اگه یادت باشه من قانعت کردم
02.gif

خیلی از بچه ها اومدن اینجا تعریف جمع گرم این تاپیک رو کردند، پس چرا این چند روزه اینقدر سرد شده این تاپیک؟

آسمون

New member
02.gif

خیلی از بچه ها اومدن اینجا تعریف جمع گرم این تاپیک رو کردند، پس چرا این چند روزه اینقدر سرد شده این تاپیک؟
همه که مث من وتوبیکارنیستن احسان!واقعابرام سواله کجارفتن این همه آدم،دیگه تابستونه و کولرواسپیلت خونه هارو یخ بندون
کرده!احتمالاسرمای خونه نفوذکرده توتاپیک...شیطونه میگه درشوتخته کنیما!بدجورسوزمیاد!یه وقت فک نکنی دارن کم لطفی میکنن ها...البته هرکس یجورگرفتاره...

آگه بگن ارشدقبول شدی اولین عکس العملت چیه؟

آخرین ویرایش:

zErOOn3

Well-known member
درود ...

tnks
یه تاپیک داشتیما /... نتونستوم پیداش کنوم هنو ...

پــ .نــ : http://olumpezeshki.ir/thread6031.html

همه که مث من وتوبیکارنیستن احسان!واقعابرام سواله کجارفتن این همه آدم،دیگه تابستونه و کولرواسپیلت خونه هارو یخ بندون
کرده!احتمالاسرمای خونه نفوذکرده توتاپیک...شیطونه میگه درشوتخته کنیما!بدجورسوزمیاد!یه وقت فک نکنی دارن کم لطفی میکنن ها...البته هرکس یجورگرفتاره...
02.gif

فکنیم جوابـــش تو همین تاپیکم با3 باشه /... فکنیم ـا البتـــ ...

آگه بگن ارشدقبول شدی اولین عکس العملت چیه؟
خسبوم یا بیدار ؟

تو این دوره زمونه (Yep _ Again)

بزرگترا باعث می شن کوچیکترا نتونن تو روی همدیگه نیگا کنن (روشون نشه)

یا

عکسش /... کوچیکترا یه کاری می کنن کــ بزرگترا نتونن تو روی همدیگه نیگا کنن ؟

اگه 23 داشتین چیراشم ... پیشنهاد و ...

آخرین ویرایش:

f70i

New member
بله اینطور که معلومه همه اینثدر خوب دادن که خساب نکردن::p
منم میخواستم درصدامو حساب کنم اولش خیلی ترسیدم بعدشم که اصلا بهم گفتن درصدای ارشدو مثل کارشناسی حساب نمیکنن نمیدونم کجاش ولی یه جا باید به 12 ضرب بشه و اینطور چیزا منم دیگه بیخیالش شدم البته منم چشم آب نمیخوره قبول شم

بالا