پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

آسمون

New member
بهتره تلاش بیهوده نکنی...قرار گذاشتی که امشب بشینی رو صندلی داغ بی برو برگرد........نبیبنم در بری...با ساطور میفتم دنبالت.:ph34r-smiley:

احسان چن روزه بی حوصلس بیولوژیس جون...بخاد ایجوری جواب سوالازوبده که حال نمیده.بعدشم بایداعصابش روتقویت کنه وسط کارنزنه صفحه ال سی دی روبشکنه...یکم دیگه بصبریم..به سوزوندنش میارزه;-)

آسمون

New member
درود ...

یه تاپیک داشتیما /... نتونستوم پیداش کنوم هنو ...

پــ .نــ : http://olumpezeshki.ir/thread6031.html

فکنیم جوابـــش تو همین تاپیکم با3 باشه /... فکنیم ـا البتـــ ...

خسبوم یا بیدار ؟

تو این دوره زمونه (Yep _ Again)

بزرگترا باعث می شن کوچیکترا نتونن تو روی همدیگه نیگا کنن (روشون نشه)

یا

عکسش /... کوچیکترا یه کاری می کنن کــ بزرگترا نتونن تو روی همدیگه نیگا کنن ؟

اگه 23 داشتین چیراشم ... پیشنهاد و ...

اونجوری که پیشگویی بکنم نه اما گاهی یه صحنه هایی میبینم که بافاصله چند ماه اتفاق میفته..وقتی بیدارمیشم یه حسی دارم که میدونم اون خاب خاص بوده .اتفاقای خوبش که خوشاینده اما متأسفانه اتفاقای تلخ اون چن ماه بدجور داغونم میکنه...جرأتم ندارم دربارش باکسی بحرفم...

فک کنم بزرگترا باعث شدن بچه هاجوری تربیت بشن که دوروزبعد باعث خجالت بزرگترابشن...و کاری کنن که بزرگترا نتونن توروی هم نگاکنن

کی ازخاب غفلت بیدارمیشیم؟؟؟؟

biologisst

New member
احسان چن روزه بی حوصلس بیولوژیس جون...بخاد ایجوری جواب سوالازوبده که حال نمیده.بعدشم بایداعصابش روتقویت کنه وسط کارنزنه صفحه ال سی دی روبشکنه...یکم دیگه بصبریم..به سوزوندنش میارزه;-)

ینی عجیب یه بار این آدم ینفر ازش دفاع کرد....باشه می صبریم آسمون جون :smiliess (3):

eeeeeeehsan

New member
تا مارلیک نشینه رو صندلی منم نمی شینم!! با من بحث نکن زیست شناس :smilies-azardl (12)
02.gif

بچه ها میان اینجا لااقل جواب سوال نفر قبلی رو بدین خب!!!

کی ازخاب غفلت بیدارمیشیم؟؟؟؟

سوال سختیه، من خودمو میگم، هروقت تونستم با آرامش و فکری باز به خدا و آفرینشم و کارایی که تا حالا کردم چه خوب چه بد فکر کنم اونوقت فکر کنم بیدار شم.
البته در مورد من جواب این سوال هیچوقت هم میشه. :black_eyed:

عشق واقعی واقعاً کیه؟ چیه؟ چجوریه؟

آسمون

New member
بچه ها من فرصت نکردم این پیامو واسه همه دوستام بسندم.میذارم اینجاچون همه بچه های انجمن دوستای خوبم هستن

هر چيزى اوليش يه طعم ديگه داره، اولين غروب رمضان، لحظه اول ربنا، اولين چاى و خرما، اولين افطار، اولين دعا.
دلخوشم به نيت پاک تو و دعايى که لحظه اول برايم زمزمه ميکنى...
*ماه مهمانی خدا مبارک*

zErOOn3

Well-known member
تا مارلیک نشینه رو صندلی منم نمی شینم!! با من بحث نکن زیست شناس :smilies-azardl (12)
02.gif

بچه ها میان اینجا لااقل جواب سوال نفر قبلی رو بدین خب!!!

سوال سختیه، من خودمو میگم، هروقت تونستم با آرامش و فکری باز به خدا و آفرینشم و کارایی که تا حالا کردم چه خوب چه بد فکر کنم اونوقت فکر کنم بیدار شم.
البته در مورد من جواب این سوال هیچوقت هم میشه. :black_eyed:

عشق واقعی واقعاً کیه؟ چیه؟ چجوریه؟

SLM

http://olumpezeshki.ir/thread13185.html

http://olumpezeshki.ir/thread5233.html

اینام ...

:wacsmiley:

eeeeeeehsan

New member
هــــــی روزگـار... :sad:

بازم تو زیـرو...
اینجا شده مث خونه ارواح!!!
منم دیگه خستم از بس انرژی گذاشتم واسه دور همی بچه ها... هرکی پایست بحثی رو شروع کنه ما هم همراهیش می کنیم، هرکی هم نیست که دیگه هیچی.

biologisst

New member
ن بابا اینجوری نیست که. فک کنم همه درگیر شدن بعد به قول خودم همه جدا جدا میایم و واسه همینه که اینجا بقول شماها مثه خونه ارواح شده.
بابا من که پایه بودم...مثلا همین صندلی داغ احسان!:black_eyed: ولی خب استقبال نشد
خاطره هم که اگه هیپنوتیزمم هم که بکنی بیش تر از این دو سه تا خاطره باحال چیزی دیگه درنمیاد از ذهنم:p
دیگه نیدونم....منم اتفاقا خواستم بیام اینجا بگم دلم واستون تنگ شده بی معرفتا خودتون کجایین؟
باز خوش به حالتون تابستون تموم بشه ان شالله ارشدین واینا.من که باید بشینم امسالی بخونم.
خب حالا چکار کنیم؟ لطیفه بگیم؟ صندلی داغ ؟ خاطره؟
یا که بررسی علمی یکی از موضوعات مورد علاقه جمع در ایمنی!!
چکار کنیم؟

Immunity

Well-known member
احسان که دیگه باس بره از مرزای وطن دفاع کنه!!خخخخخخخ......برو داداش سکان علمیه کشور دست ماست!!!والا بااین درصدای دوستان مام باس بامسال فکرکنیم!!یخشکی ای شانس!

آسمون

New member
چه عجب آقامحمد ازین طرفا...بچم احسان دیگه قهرکرد...من نمیدونم چطوری بودکه توتاپیک مطالعه هرحرفی داشتیم بجز درس!اما اینجا حرف کم میاریم...!!!یادتونه یکی بودبه اسم گلاب؟!با اون ببعی خوشگلش!یادش بخیر...من گاهی احساس میکردم ازمن زیاد خوشش نمیاد:-(
کلوچه وpmn و نهالم که فک کنم بارسیدن ماه رمضون هلاک شدن...اصن صبا که بعد کنکور کلا محو شد...دلم براش خیلی تنگ شده:-(

آخرین ویرایش:

Immunity

Well-known member
گفتم بیام ی سری ب بچها بزنم درچه حالن!!
نمدونم والا بچها کجا رفتن!!!!!!گلاب باهمه دوس بود همرو دوست داشت...بیاید همه باهم یکصدا صداش بزنیم گلاااااااااااااااااب
تازه گلاب ی دوستم داشت...نسترن8...باهم تبادل درسی داشتن شیطونااااااااااااا

nahal5555

New member
سلام به همه دوستاى عزيزم
آسمون جون در اينجارو تخته نکنيداااااااا
دلم واسه همه تنگ ميشه
من نميدونم چه ساعتى همه ميان,اگه يه ساعت مشخص رو بگين حتما ميام.

biologisst

New member
سلام به همه دوستاى عزيزم
آسمون جون در اينجارو تخته نکنيداااااااا
دلم واسه همه تنگ ميشه
من نميدونم چه ساعتى همه ميان,اگه يه ساعت مشخص رو بگين حتما ميام.

من خودمو خبر ندارم شاید فردا شب بریم بیرون ولی بنظرم خوبه ساعت 10 بیاییم حالا اگه نمیشه 9 الی 12 شب هم خوووبه.
من که خودم تا 2 شب بیدارم. به علت خصلت تابستون و تعطیلی این جوری برنامه خوابم تنظیمه!!
اگر تمایل دارید صنددلی داغ باشه دکمه ی 1
اگر تمایل دارید که خاطره باشه دکمه ی 2
اگر دوست دارید سوال با جواب از نفر بعد باشه دکمه 2 به اضافه ستاره
اگر دوس دارید به اپراتور وصل بشید دکمه ی 3
اگر اعتراضی دارید دکمه ی مربع را بزنید!!!
ههه یاد این کلیپ فیلم شوخی کردم افتادم این مدلی نوشتم . خیلی خنده داره اینم آدرسش
به پیتزای ما انتقاد میکنی!!!(شوخی کردم)
:motat:

eeeeeeehsan

New member
من میگم biologisst بشیـنه رو صندلی داغ، هرکی موافقه بـکوبه لایکـوووووو!!!!

eeeeeeehsan

New member
بعـد biologisst محـمد بشیـنه رو صندلی داغ، بعـدشم سارا... چون خودش به من چشمک زد گفت منو یجور بشون رو صندلی میخوام مقاومتم رو نشون بدم!! :smiliess (3):

Immunity

Well-known member
بعـد biologisst محـمد بشیـنه رو صندلی داغ، بعـدشم سارا... چون خودش به من چشمک زد گفت منو یجور بشون رو صندلی میخوام مقاومتم رو نشون بدم!! :smiliess (3):

ن دادا ممنون اینکه صندلی داغ نیس محاکمس!!باس بهمه کارهات اعتراف کنی!!!!!!من ک دارم چندروزی میرم مسافرت ممکنه تاجمعه نباشم...همین دسته بندی خوبه ولی سارارو بیر مقام دوم...!!:a2d3:

Mohammad gh

New member
اقا من نه رشتم ایمنی هست نه میخوام که مزاحم خوشگذرونیتون بشم ولی خدایی هروقت عنوان این تاپیکو میبینم خندم میگیره
خوشگذرونی گروهی=)))))))میشد عنوان بهتری هم گذاشت
کسی سایتو نشناسه با خوندن این اسم فکرش جای دیگه میره:)))

بالا