پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

kolouche

New member
من قبلنا بضی وقتا همون اول ک میخوابیدم ، انگاری ی هو پام لیز میخورد و از ی جایی میفتادم پایین ....بعد ی هو پام میپرید ی کم و از خواب میپریدم.....:sarma:

marlik

New member
من قبلنا بضی وقتا همون اول ک میخوابیدم ، انگاری ی هو پام لیز میخورد و از ی جایی میفتادم پایین ....بعد ی هو پام میپرید ی کم و از خواب میپریدم.....:sarma:

این واسه منم خیلی پیش میاد.اول که تازه میخابیم.بین حالت خواب و بیداری هستیم.این اتفاق واسه من افتاده.این حالت دلیلش چیه؟دلیل علمی نداره؟

- - - Updated - - -

این واسه منم خیلی پیش میاد.اول که تازه میخابیم.بین حالت خواب و بیداری هستیم.این اتفاق واسه من افتاده.این حالت دلیلش چیه؟دلیل علمی نداره؟یا گاهی احساس میکنی نمیتونی پاشی و یکی داره خفت میکنه و یکم اذیت میشی و انگار داری جون میدی البته من جون و روحم از بدنم خارج نشده براساس گفته ها میگم انگار داری جون میدیا;-);-);-):):):):):)بنظرتون اینا حالتی بین مرگ و زندگی نیست؟

آخرین ویرایش:

stf

New member
بچـه ها تاحالا واسه همه پیش اومده که کابوس یا خواب بد ببیـنیم و بعدش با فریاد یا بدون فریاد از خواب بپریم.
ولی تاحالا شده یه خواب خنده دار ببیـنید و با صدای قهقهه خنده از خواب بپرین؟؟

من پریروز صبح اینطوری شدم، یه خواب خنده دار دیدم و در حینی که داشتم قهقهه میزدم از خواب پریدم :25r30wi:
بعد چند ثانیه ای رو به کرده ی خودم اندیشیدم و کمی دوباره خندم گرفت و بعد دوباره خوابیدم :rolleyessmileyanim:

چرا واسه منم اتفاق افتاده
توی خوابگاه با بچه ها در حال چرت بعدازظهر بودیم
توی خاب یکیو که خیلی انتظارشو میکشیدمو خیلی سوپرایزوار دیدم انقد خوشحال شدم که خدا میدونه شروع کردم به قهقه زدن جوری که از صدای خندم خودمم از خاب بیدار شدم
دیدم هم اتاقیام با حال ترس بدبختا بالا سرم واستادن:25r30wi: یکیشونم از ترس رفته بود زیر پتو:25r30wi:

stf

New member
راستی سلام عرض شد:riz513::motat:

- - - Updated - - -

آره واسه منم اتفاق افتاده،آدم یه جوری میشه

- - - Updated - - -

آره واسه منم اتفاق افتاده،آدم یه جوری میشه

آسمون

New member
سلااااااام به همگیییی
دلم واستون یه ذره شده بود بچه ها جووون...:ad54ad::ad54ad:

eeeeeeehsan

New member
دراینکه تو با همه آدما فرق داری شکی نیستآ ولی من دیدم تو خواب قلقلکم میدادن به شدت میخندیدم و بعد بیدار شدم :))))
خیلی حس بدیه ها :/// کابوس رو ترجیح میدم :/
احسان حالا چه خوابی دیدی? بگو ماهم دلشاد شیم:))

دقیقش رو یادم نیست، ولی یادمه تو یه پیست ماشین سواری بودیم، منو و راهنمام که کنار دستم بود بنزین ریختیم رو ماشین رفیقمون و در حین حرکت آتیشش زدیم.
همیـنطور که داشت ماشینش می سوخت ماهم می خندیدیم :tonguesmiley:

آره از این خوابا تا دلت بخواد منم میبینم، چپ و راست پام یا میخوره به در و دیوار :| بیشتر هم اول خواباست که اینطور میشم.

eeeeeeehsan

New member
یا گاهی احساس میکنی نمیتونی پاشی و یکی داره خفت میکنه و یکم اذیت میشی و انگار داری جون میدی البته من جون و روحم از بدنم خارج نشده براساس گفته ها میگم انگار داری جون میدیا;-);-);-):):):):):)بنظرتون اینا حالتی بین مرگ و زندگی نیست؟

فکر کنم این همون بختکه دیگه!!! سرچ کن دلیلش رو به ماهم بگو :tonguesmiley:

آسمون

New member
من پریشب کنار دوستم خابیده بودم بعد توخاب هم دیدم همونجاکنارشم داره واسم حرف میزنه!و جوابشوخیلی ریلکس وعادی بلند دادم!بنده خدا خودشم خاب بود کپ کرده بود!ازترس چن دیقه نگام میکرد میگف تو واقعا خواب بودی؟!

eeeeeeehsan

New member
من پریشب کنار دوستم خابیده بودم بعد توخاب هم دیدم همونجاکنارشم داره واسم حرف میزنه!و جوابشوخیلی ریلکس وعادی بلند دادم!بنده خدا خودشم خاب بود کپ کرده بود!ازترس چن دیقه نگام میکرد میگف تو واقعا خواب بودی؟!

من :|
همچنان من :|
و کماکان من :|
تا آخر کار خود من :|
بمیرمم من :|
همچنان در آخرت من :|
(مارلیک کجایی که سرت هوو آوورد!!) هنوز هم من :|

آسمون

New member
من :|
همچنان من :|
و کماکان من :|
تا آخر کار خود من :|
بمیرمم من :|
همچنان در آخرت من :|
(مارلیک کجایی که سرت هوو آوورد!!) هنوز هم من :|

چته چرا چشات چپ شده؟!
یکی یه لیوان آب بیاره برا احسان!!!
رفته بودم دیدار دوستان قدیم ازنظر شما جرمه؟
بیخودم آتیش بیارمعرکه نشو...آبجیم خودش درجریانه
پسر ایقد خاله زنک نوبره والا:|
تو ازین دوستا نداری؟آخییی...میخرم واست پسرم...:tonguesmiley:

آخرین ویرایش:

PMN

New member

دلیلش اینه که وقتی داری میخوابی ضربان قلب و تنفست که یهو میاد پایین مغزت فک میکنه داری میمیری یه تکون بهت میده که نمیری :motat:

PMN

New member
فکر کنم این همون بختکه دیگه!!! سرچ کن دلیلش رو به ماهم بگو :tonguesmiley:

دلیلش اینه که ذهنش از خواب بیدار شده اما بدنش خوابه هنوز واسه همین نمیتونه تکونش بده :motat:

واسه چیز دیگه ای دلیل خواستین در خدمتم :tonguesmiley:

eeeeeeehsan

New member
چته چرا چشات چپ شده؟!
یکی یه لیوان آب بیاره برا احسان!!!
رفته بودم دیدار دوستان قدیم ازنظر شما جرمه؟
بیخودم آتیش بیارمعرکه نشو...آبجیم خودش درجریانه
پسر ایقد خاله زنک نوبره والا:|
تو ازین دوستا نداری؟آخییی...میخرم واست پسرم...:tonguesmiley:

:thumbsupsmileyanim:
حـالا بعدن معلوم میشه.. :|

eeeeeeehsan

New member
دلیلش اینه که ذهنش از خواب بیدار شده اما بدنش خوابه هنوز واسه همین نمیتونه تکونش بده :motat:

واسه چیز دیگه ای دلیل خواستین در خدمتم :tonguesmiley:

به به سرکار چه عجب لب به سخن گشودین!! :65d6a5d6s:

حالا پس دلیل اینو بگو؛
چرا زمین به دور خورشید میچرخه ولی دور ماه نمیچرخه؟ :thumbsupsmileyanim:

hebe.nurse

New member
این واسه منم خیلی پیش میاد.اول که تازه میخابیم.بین حالت خواب و بیداری هستیم.این اتفاق واسه من افتاده.این حالت دلیلش چیه؟دلیل علمی نداره؟

- - - Updated - - -

این واسه منم خیلی پیش میاد.اول که تازه میخابیم.بین حالت خواب و بیداری هستیم.این اتفاق واسه من افتاده.این حالت دلیلش چیه؟دلیل علمی نداره؟یا گاهی احساس میکنی نمیتونی پاشی و یکی داره خفت میکنه و یکم اذیت میشی و انگار داری جون میدی البته من جون و روحم از بدنم خارج نشده براساس گفته ها میگم انگار داری جون میدیا;-);-);-):):):):):)بنظرتون اینا حالتی بین مرگ و زندگی نیست؟

منم اینجوری شدم مارلیک جون، من درموردش تحقیق کرده بودم. بیشتر استرس و وضعیت طاقباز خوابیدن این حالتو ایجاد میکنه. چیزی به عنوان بختک وجود نداره.
من خیلی وقتا حس کردم روحم از بدن خارج شده و همیشه خواب پرواز میبینم ی جسم سبک که اینورواونور میدوه. قشنگ احساسش میکنم.بین زمین و اسمونم. خیلی حس قشنگیه. عاشق این خوابامم چون فوق العاده آرامش دارم:))))))

بالا