پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

Hamidvet

New member
احسان خودش معلوم نیست داره چیکار میکنه اینجا کم سر میزنه بعد به ما میگه!!!!!!نکنه پای ایوا وسطه؟بچه تو که سربازیم نرفتی؟!!!

احسان مشغول کار و درس و زندگیشه!
explanation.gif
:ahi5slcgm04mi8jqqkl

Hamidvet

New member
سلام آقا حمید.به به خوش اومدید.بچه ها بیاید ببینید چی شده.احسان ما یار پیدا کرده!!!!!!!آقا حمید گولشو نخور;-):):):)

سلام علیکم خواهر .... :sarma:

چرا اینجی اینجوریه؛ این میگه گول اونو نخور، اون میگی گول اینو نخوووور ... !!!
nocomment.gif

eeeeeeehsan

New member
احسان خودش معلوم نیست داره چیکار میکنه اینجا کم سر میزنه بعد به ما میگه!!!!!!نکنه پای ایوا وسطه؟بچه تو که سربازیم نرفتی؟!!!

من روزی 10 بار سر میزنم، وقتی میبینم شماها همه اینجوری :smiliess (9): هستین منم اینجوری :smiliess (6): میشم!!

احسان مشغول کار و درس و زندگیشه!
explanation.gif

راست میگی.. امروز دو صفحه ترجمه کردم، کلی هم کار کردم. هیچکی قدر منو نمیدونه داش حمید :sad:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

eeeeeeehsan

New member
سلام آقا حمید.به به خوش اومدید.بچه ها بیاید ببینید چی شده.احسان ما یار پیدا کرده!!!!!!!آقا حمید گولشو نخور;-):):):)

پس چی؟؟ فکر کردی من تنهام می تونید هرچی خواستید بهم زور بگید؟؟ :mad_majidonline:

حمیـد به حرفای این اعتماد نکن، همین بود 10 سپتامبر در گوش بن لادن خوند که 11 سپتامبر او 4تا هواپیما رو دزدید و کوبوند تو در و دیوار عامریکا..
از من گفتن بود.. نخور گولشو.. یکی این، یکی هم رفیقش آسمون. :tonguesmiley:

Hamidvet

New member
من روزی 10 بار سر میزنم، وقتی میبینم شماها همه اینجوری :smiliess (9): هستین منم اینجوری :smiliess (6): میشم!!

راست میگی.. امروز دو صفحه ترجمه کردم، کلی هم کار کردم. هیچکی قدر منو نمیدونه داش حمید :sad:

خسته نباشی داداااااااش حسااابی ...
balloons.gif

آره والا همینو بگوووو ... اون شکلکو خوب اومدی!!

Hamidvet

New member
cowboysmile.gif
نبینم کسی تو این تاپیک به دااااااش احسان زووووووور بگه ها ...
cowboysmile.gif

hebe.nurse

New member

سنگ صبور پیدا کردی احسان؟؟؟ ببین چه ناز هم میاره الهیییییییییییی 469919_129fs3032531[3].gif
اون کلی کارتو بگو شاید ما هم دلمون به رحم اومد......:))))

Hamidvet

New member
آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
cowboysmile.gif
نبینم کسی تو این تاپیک به دااااااش احسان زووووووور بگه ها ...
cowboysmile.gif

یا ابولفرض 173019_sm194[1].gif
گانگسترید شما؟؟؟
ببخشید ما نمیدونستیم:ph34r-smiley:
ما هیچ وقت به احسان از گل نازکتر نگفتیم. مگه نه احسان؟؟ زوووود بگو اعتراف کن295119_qrrr1s5w5a2lfyba[1].gif

Hamidvet

New member
یا ابولفرض مشاهده فایل‌پیوست 6743
گانگسترید شما؟؟؟
ببخشید ما نمیدونستیم:ph34r-smiley:
ما هیچ وقت به احسان از گل نازکتر نگفتیم. مگه نه احسان؟؟ زوووود بگو اعتراف کنمشاهده فایل‌پیوست 6744

نخیر من شوالیه ام ...
warriorsmiley.gif

چرا راحتش نمیذاریییییین؟؟؟! از دستتتووووووووون خسسسسسسستتتتتتتسسسسسسسسسسس میفهمییییییییییییییین؟؟؟ خستههههههههههههههههه ....
2mo5pow.gif

hebe.nurse

New member
نخیر من شوالیه ام ...
warriorsmiley.gif

چرا راحتش نمیذاریییییین؟؟؟! از دستتتووووووووون خسسسسسسستتتتتتتسسسسسسسسسسس میفهمییییییییییییییین؟؟؟ خستههههههههههههههههه ....
2mo5pow.gif

واقعا خسته اس؟؟؟؟؟؟ خدااااااایا این چی میگه:5: . ینی دیگه هرکی انقد اذیتمون کرده بود خسته میشد والا . ولی این موجود دوپا رو من هنوز بعید میدونم:whistle:

eeeeeeehsan

New member
خخخخخخخخ :25r30wi::25r30wi::25r30wi:

دیشب حسابی معلومه سر من دعوا بوده اینجاهااا :))

داش حمیـد تقدیم حضور گلت:

blue-rose.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

hebe.nurse

New member
ببین چه گل و گلدونی به هم ردوبدل میکنن اییییییییییییییششششش 144019_kickedoutsmile[1].gif
احسان میبینی بود و نبودت کلا سلب آرامشه:))))))
آغا یکی هم واسه ما نوشابه باز کنه 192619_lollipopsmiley[1].gif

eeeeeeehsan

New member
ببین چه گل و گلدونی به هم ردوبدل میکنن اییییییییییییییششششش مشاهده فایل‌پیوست 6749
احسان میبینی بود و نبودت کلا سلب آرامشه:))))))
آغا یکی هم واسه ما نوشابه باز کنه مشاهده فایل‌پیوست 6750

هه هه هه

بیا اینم نوشابه:
310419_oregonian_winesm.gif
فقط نمی دونم چرا خودم دارم میخورمش D:

هبی حروف بذار من حدس بزنم.

hebe.nurse

New member
اینم حروف
بدون راهنماییی هااا

ه ز و ل ک ش وچ و د ا
فقط بگم دوکلمه ایه.