# پاتوق هماتولوژی #

Z0HRE

New member
اگه اینطور باشه که خیلی خوبه،میتونیم دقیقم بخونیم
زهره چون خب خودت بگو اول و آخر هر 50صفحه چه مباحثیه دیگه طبق همین بخونیم

من نگاه کردم فصل اول از صفحه اول شروع نمیشه ب این معنی ک توی ده روه ی اول میبایست فصل اول هنری خونده بشه..

درضمن یادم نبود ک بگم هافبراندم باد بخونیم و باتوجه به اینک اونم30فصله باید توی هر ده روز3فصلشو بخونیم.

اینم بگم ک خوندن این دروس ب مرور فراااااااواااااااان نیاز داره چون فقط با مرور زیاد توی ذهن تثبیت میشه(چون همه میدونیم یکی از سخت ترین رشته هارو انتخاب کردیم)

Z0HRE

New member
ابوالعباس هم حدود800 الی900صفحه ست..اگ اونم ب همین ترتیب بخونیم تااواسط مهرماه خون و ایمنی رو یکبار درست حسابی خوندیم:smilies-azardl (181

Z0HRE

New member
در مورد برنامه ریزی روزانه هم بگم ک برنامتونو طوری بچینید ک تا روز پنجم مطالب تعیین شده رو خونده باشین(یک دور) و تا روز دهم حداقل باید سه دور بخونین بطوریک وقتی یک دور کتاب تموم شد بتونید بگید سه دور کتابو خوندیم!!!:motat:اوه اوه مغزم تیرکشید:j58r36j3gcr4suxymup

maxin

Well-known member
در مورد برنامه ریزی روزانه هم بگم ک برنامتونو طوری بچینید ک تا روز پنجم مطالب تعیین شده رو خونده باشین(یک دور) و تا روز دهم حداقل باید سه دور بخونین بطوریک وقتی یک دور کتاب تموم شد بتونید بگید سه دور کتابو خوندیم!!!:motat:اوه اوه مغزم تیرکشید:j58r36j3gcr4suxymup

:smiliess (11): اگه برسیم این کارو انجام بدیم خوبه...فکر خوبیه.
تصمیم دارم یه فصل مشابه رو هم زمان از کتابای هنری و هافبرند بخونم.

mahya70

New member
سلام دوستان

منم محیام ترم 6

دوس دارم با شما همراه شم

بعضی وقتها انگیزم خیلی قویه اما گاهی ی مشکلات کوچیک عاطفی برام پیش میاد که ذهنم کاملا منحرف میشه

ایشالا این مدتی که امتحانام هست فعلا زبان میخونم و سعی میکنم معدلمو بکشم بالا

همگی موفق باشیم :)

Z0HRE

New member
- - - Updated - - -

سلام دوستان

منم محیام ترم 6

دوس دارم با شما همراه شم

بعضی وقتها انگیزم خیلی قویه اما گاهی ی مشکلات کوچیک عاطفی برام پیش میاد که ذهنم کاملا منحرف میشه

ایشالا این مدتی که امتحانام هست فعلا زبان میخونم و سعی میکنم معدلمو بکشم بالا

همگی موفق باشیم :)

خوش اومدی عزیزم:riz304:

Z0HRE

New member
:smiliess (11): اگه برسیم این کارو انجام بدیم خوبه...فکر خوبیه.
تصمیم دارم یه فصل مشابه رو هم زمان از کتابای هنری و هافبرند بخونم.

ینی قراره نرسیم؟؟؟هرکی درس نخونده باهاش:eek:t0837h0nn8zfqu8ultبرخورد میشه:p7977cujr38iyymsu8:

biology89

New member
ینی قراره نرسیم؟؟؟هرکی درس نخونده باهاش:eek:t0837h0nn8zfqu8ultبرخورد میشه:p7977cujr38iyymsu8:
خیلی روش خوبیه زهره!خوشم اومد،پیشکسوتی بهت میاد:25r30wi:
فقط عزیزم این 50 صفحه هر 10روز رو که قراره بخونیم رو اولین مطلبی که شرو میشه تا آخرین تتیری که تموم میشه رو بگو چون من کتابم با شما فرق دارهنمیتونم از رو صفحه با شما پیش بیام البته 10روز اول رو که گفتی فصل ارزیابی پایه ای خون و مغز استخوان رو بخونیم دیگه،درسته؟
بعدشم اگه زحمتت نیست بگو برنامه از کی شرو میشه و کی تموم میشه،دقیق!
از برخوردت با درس نخونا هم خیلی خوشم اومد:riz304:

maxin

Well-known member
من:auizz3ffy9vla57584x
.........
ولی با توجه به مطلبای کتاب میشه خوند ینی آخه پر نکتس.باشه آخرین توان رو بکار میگیریم.

آخرین ویرایش:

neda-si

New member
واقعا خ ممنون ک همتون ج دادین. خوب حداقل یکیتون میگفتین متولد چ سالی هستین :sad:
میخواستم ببینم چند سال عقبم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

neda-si

New member
من متولد نیمه دوم 68 هستم. خ از شما بزرگترم آیا؟؟؟؟؟
از تیر شروع کردم به خوندن به امید قبولی اما این آخریا نتونستم اون طور که باید برای هدفم تلاش کنم. با این اوصاف شاید بخوام یه سال دیگه با شما درس بخونم. به نظرم خیلی وضعم اسف باره :(

mohana

Well-known member
من متولد نیمه دوم 68 هستم. خ از شما بزرگترم آیا؟؟؟؟؟
از تیر شروع کردم به خوندن به امید قبولی اما این آخریا نتونستم اون طور که باید برای هدفم تلاش کنم. با این اوصاف شاید بخوام یه سال دیگه با شما درس بخونم. به نظرم خیلی وضعم اسف باره :(

اصلنم اسف بار نیس..این چ حرفیه دختر خوب:28:
یطو گفتی میخوام ببینم چند سال عقبم فک کردم چند سالت هس حالا :)
ب این چیزا فکر نکن...فقط باید رو درست تمرکز کنی ندا جان

بالا