# پاتوق هماتولوژی #

neda-si

New member
مرسی مهنا جان
شرایط بدی دارم این روزا، استرسی که نمیذاره تمرکز کنم.
ببخشید نمیخوام انرژی منفی بدم اونم تو این تاپیک که شروع کار بچه هاست

biology89

New member
من متولد نیمه دوم 68 هستم. خ از شما بزرگترم آیا؟؟؟؟؟
از تیر شروع کردم به خوندن به امید قبولی اما این آخریا نتونستم اون طور که باید برای هدفم تلاش کنم. با این اوصاف شاید بخوام یه سال دیگه با شما درس بخونم. به نظرم خیلی وضعم اسف باره :(
بابا یه جوری گفتی من فک کردم دهه 50 هستی،من و تو که سنی نداریم تازه اول جوونیمونه.من آذر 69،تازه امسال فارغ التحصیل میشم به امید خدا اگه همه رو پاس کنم:25r30wi:

رها45

New member
ندا جون منم متولد 68/1/15 هستم اصلا هم اسف بار نیست شرایط زندگی هر کی یه جوریه دیگه .عزیزم خودتو با هیچکس مقایسه نکن من تقریبا یه 2 سالیه درسم تموم شده ولی به خاطر یه سری مشکلات نتونستم بخونم کتابارو هم داشتم تصمیم گرفتم اگه خدا بخواد سال دیگه کنکور بدم .

رها45

New member
محیا جون اگه منظورت وجگانیه اره من هم وجگانی رو میخونم هم رویتو میدونی اخه من زیست خوندم میخوام پایم قوی شه

آخرین ویرایش:

Z0HRE

New member
برناممون همونطور ک گفتم از دهم تیر انشالا شروع میشه...

تیتر شروع و پایان هم میگیم ک هماهنگ پیش بریم..

ندا نگران نباش :14::25r30wi::motat::motat:

آخرین ویرایش:

biology89

New member
برناممون همونطور ک گفتم از دهم تیر انشالا شروع میشه...

تیتر شروع و پایان هم میگیم ک هماهنگ پیش بریم..

ندا نگران نباش من دیماه 67ام

شما سرور مایی زهره خانم:riz304:
عزیزم فقط اگه میشه زودتر اعلام کن.لطف میکنی

neda-si

New member
ممنون رها جان منم فارغ التحصيل بهمن ٩٠ هستم. دير تصميم گرفتم
مرسي زهره جان
اميدوارم هممون قبول بشيم

maxin

Well-known member
سلام دوستان چرا فکرتونو درگیر مسائل ناچیزمی کنید ...سنو این مطالب اصلا برای ارشداهمیتی نداره (البته جز شرایط شخصی).هر وقت این فکرات میاد سراغتون اولین فرصت دور بریزید و بیشتر رو درس تمرکز کنید.
............
وجگانی مکمل خوبی میشه چون یکم راحت گفته ولی خیلی اشتباه توش داره.که باید تصحیح کنید.

biology89

New member
سلام دوستان چرا فکرتونو درگیر مسائل ناچیزمی کنید ...سنو این مطالب اصلا برای ارشداهمیتی نداره (البته جز شرایط شخصی).هر وقت این فکرات میاد سراغتون اولین فرصت دور بریزید و بیشتر رو درس تمرکز کنید.
............
وجگانی مکمل خوبی میشه چون یکم راحت گفته ولی خیلی اشتباه توش داره.که باید تصحیح کنید.
بعضیا خودشون رو اینقد میگیرن آبمیوه نشن:smiliess (11):

میکال

New member
سلام ..

یه در خواست دارم :
کسی میتونه برام . کارنامه نفرات برتر کنکور هماتو سال 89 -90 رو پیدا کنه ؟

science girl

New member
ندا جون منم متولد 68/1/15 هستم اصلا هم اسف بار نیست شرایط زندگی هر کی یه جوریه دیگه .عزیزم خودتو با هیچکس مقایسه نکن من تقریبا یه 2 سالیه درسم تموم شده ولی به خاطر یه سری مشکلات نتونستم بخونم کتابارو هم داشتم تصمیم گرفتم اگه خدا بخواد سال دیگه کنکور بدم .
رها جونم منم فروردین ماهی هستم:(40):

آخرین ویرایش:

mahabad

New member
سلام مهناى عزيز
چن شب پيش داشتم تو انجمن ميگشتم يه بحثى بود نويسنده ش بيو شيمى 93بود راجب طرز خوندن و برنامه ريزى بود که شما لايکش کرده بودى حالا هر چن ميگردم چون اسم دقيق موضوعش يادم نيس پيداش نميکنم اگه ميشه راهنماييم کنيد لازمش دارم ممنون

mohana

Well-known member
سلام مهناى عزيز
چن شب پيش داشتم تو انجمن ميگشتم يه بحثى بود نويسنده ش بيو شيمى 93بود راجب طرز خوندن و برنامه ريزى بود که شما لايکش کرده بودى حالا هر چن ميگردم چون اسم دقيق موضوعش يادم نيس پيداش نميکنم اگه ميشه راهنماييم کنيد لازمش دارم ممنون

سلام...
خب آقا مکسین لینک رو گذاشتن براتون...اینجا هم میذارم بقیه استفاده کنن http://olumpezeshki.ir/thread9545.html

بالا