# پاتوق هماتولوژی #

Z0HRE

New member
هنری برای منم ترجمه دکتر رخشانه من حساب کردم اگ توی هر ده روز 50ص بخونیم مهرماه تموم میشه:smilies-azardl (181

mohana

Well-known member
شوکا من فقط سوال پرسيدم ما قبل از خوندن بايد اناليز کنيم بعدش با توجه به تمام اطلاعات کتابارو جمع کنيم و بخونيم

سلام...در رابطه با پرسش و پاسخ گل افشان، اگه پیدا کردین ک خوب خوبه ولی در حال حاضر حتی انتشارات شیراز هم نداره، پس استرس نگیرین، جزء منابع ک نیس
هنری باید خوب خوب خونده بشه، برای جواب دادن ب سوالات باید کاملا مسلط باشیم، برای همین نباید خودمون رو با کتاب های مختلف سردرگم کنیم ...

mahabad

New member
سلام...در رابطه با پرسش و پاسخ گل افشان، اگه پیدا کردین ک خوب خوبه ولی در حال حاضر حتی انتشارات شیراز هم نداره، پس استرس نگیرین، جزء منابع ک نیس
هنری باید خوب خوب خونده بشه، برای جواب دادن ب سوالات باید کاملا مسلط باشیم، برای همین نباید خودمون رو با کتاب های مختلف سردرگم کنیم ...

سلام..... ممنون ولي يه سوال اون کتاب پرسش و پاسخ شامل همون مطالب کتاب مهارت و بانک خونشه که به شيوه ى پرسش و پاسخ دراورده يا مطالب جديدم توش هست؟ ممنون

mohana

Well-known member
سلام..... ممنون ولي يه سوال اون کتاب پرسش و پاسخ شامل همون مطالب کتاب مهارت و بانک خونشه که به شيوه ى پرسش و پاسخ دراورده يا مطالب جديدم توش هست؟ ممنون

من کتاب مهارت آزمایشگاهی رو کامل نخوندم ک بتونم جواب این سوالتون رو بدم... ولی اگه مطلب جدید هم باشه ک اهمیتی نداره وقتی طراح قراره از هنری و هافبراند سوال طرح کنه...

رها45

New member
دوستان عزیز یه سئوال داشتم منم زیست عمومی خوندم برا ارشد هم میخوام خون بخونم مقداری از کتابارو خوندم ولی میترسم قبول نشم به نظر خودم که سخت نیست فقط یه کم باید زیاد بخونی به نظر شما اگه خدا خواست و قبول شدیم تو دانشگاه میتونیم موفق باشیم با توجه به اینکه کارهای ازمایشگاهی بچه هاییی که علوم ازمایشگاهی خوندن از ما بهتره من که از کارای ازمایشگاهی چیزی سر در نمیارم برا همین این شده برام یه استرس میترسم همه زحمتام به هدر بره . به نظرت اکه همون رشته خودم رو ادامه بدم موفق تر نمیشم

Z0HRE

New member
رها جان تصمیم با خودته...البته اکثر ماها هم زیست خوندیم و استرس نداریم:sarma:

- - - Updated - - -

سلام بچه ها ميشه بگيد شماها متولد چه سالي ميشين؟

من پیشکسوتم:riz277::riz277::tonguesmiley:

آخرین ویرایش:

رها45

New member
زهره خانم پس ازمایشگاه و عملی رو چکار کنم ؟ به نظرت مشکلی پیش نمیاد ؟میترسم این قضیه اعتماد به نفسم رو پایین بیاره:wacsmiley:

mohana

Well-known member
زهره خانم پس ازمایشگاه و عملی رو چکار کنم ؟ به نظرت مشکلی پیش نمیاد ؟میترسم این قضیه اعتماد به نفسم رو پایین بیاره:wacsmiley:

رها جان الان بیمارستانی ک من هستم یکی از بچه های ارشد بیوشیمی بعضی روزها میاد ک کار عملی رو یاد بگیره... تو بیمارستان قبلی هم دیده بودم همچین مواردی... اصلا نگران نباش..همیشه یه راهی هست:28:

رها45

New member
مهنا جون مرسی نمیدونم یه فکرایی به ذهنم میاد وبهمم میریزه ناامیدم میکنه توکل به خدا .بازم تشکر عزیز.

neda-si

New member
م:sarma:

- - - Updated - - -

من پیشکسوتم:riz277::riz277::tonguesmiley:[/QUOTE]

لطفا ج بدين ديگه :( .من خ استرس دارم، حدود دو ماه از وقتم رو اين آخريا تقريباً از دست دادم، خ استرس دارم امسال قبول نشم، همه ش خودمو با بقيه مقايسه ميكنم و اين استرس نميذاره تمركز كنم.

شفق بانو

New member
سلام دوستان خوبم
خوبین؟
مواظب خودتون باشین /اصلا نگران نباشین /انشالله همگی سال دیگه قبولین
توکل برخدا

mahabad

New member
ممنون از انرژى مثبتت مطمئن باش سال ديگه به عنوان هماتولوژىست باهاتون حرف ميزنم وشيرينيشم تو دانشگاه تهران ميخوريم اگه تشريف بيارن بچه ها

mahabad

New member
م:sarma:

- - - updated - - -

من پیشکسوتم:riz277::riz277::tonguesmiley:

لطفا ج بدين ديگه :( .من خ استرس دارم، حدود دو ماه از وقتم رو اين آخريا تقريباً از دست دادم، خ استرس دارم امسال قبول نشم، همه ش خودمو با بقيه مقايسه ميكنم و اين استرس نميذاره تمركز كنم.[/quote]

دوست عزيز تفکرات زائد رو حذف کن شما هدفتون قبولي هستش چه امسال چه سال ديگه فرقى نداره مهم پا نهادن به هماتولوژى هستش
بعضى تصميم ها ارزش يک سال تلاش کردن رو دارن ,,,
موفقيت , موفقيت فقط به اين فک کن

mahabad

New member
دوستان عزیز یه سئوال داشتم منم زیست عمومی خوندم برا ارشد هم میخوام خون بخونم مقداری از کتابارو خوندم ولی میترسم قبول نشم به نظر خودم که سخت نیست فقط یه کم باید زیاد بخونی به نظر شما اگه خدا خواست و قبول شدیم تو دانشگاه میتونیم موفق باشیم با توجه به اینکه کارهای ازمایشگاهی بچه هاییی که علوم ازمایشگاهی خوندن از ما بهتره من که از کارای ازمایشگاهی چیزی سر در نمیارم برا همین این شده برام یه استرس میترسم همه زحمتام به هدر بره . به نظرت اکه همون رشته خودم رو ادامه بدم موفق تر نمیشم

سلام
بايد عرض کنم که من هم اواىل اين فکرارو ميکردم که تازه کتابارو گرفتم و خوندم ولى نگران نباش چون تو ارشد بهمون پيش نياز ميدن بعدشم استادا و بچه هاى که ازمايشگاه خوندن کمک ميکنن اگه علاقه داشته باشى من معتقدم تو کمترين زمان بيشترين پيشرفت رو ميکنيم پس بهتره تمام تمرکز رو بزارى رو قبولى

biology89

New member
هنری برای منم ترجمه دکتر رخشانه من حساب کردم اگ توی هر ده روز 50ص بخونیم مهرماه تموم میشه:smilies-azardl (181
اگه اینطور باشه که خیلی خوبه،میتونیم دقیقم بخونیم
زهره چون خب خودت بگو اول و آخر هر 50صفحه چه مباحثیه دیگه طبق همین بخونیم

بالا