# پاتوق هماتولوژی #

Z0HRE

New member
بله بهترین منبع ابوالعباسه..

خون هم پس اول هنری و بانک خون گل افشان بعدش اگ کسی هم دوستداشت مهارت هارو هم بخونه(ک من میخوام بخونم اگ خدابخواد)

زیست هم من مهدوی رو دارم اما مطالب رو خیلی سربسته گفته ولی خب شاید بخشای مولکولی رو از لودیش بخونم

بیوشیمی هم نجات شکوهی یا ضروریات پاسالار

زبان هم اول باید از لغات1100و تافل شروع کنیم

Z0HRE

New member
بچه ها با اون برنامه ی ده روزه ک قبلا گفتم موافقید؟

8تا9روز بخونیم روز دهم بیایم انجمن رفع اشکال؟

biology89

New member
خب خدارو شکر همه رو هنری و عباس متحدالنظر هستیم:smilies-azardl (113
این 2تا کتاب و لغات ضروری تافل هم فک میکنم همموم داشته باشیم.پس مشکل منبع نیس.فقط میمونه برنامش که ما فعلا منتظر پیش کسوت ها هستیم.
مهناجونم گفت برا تابستون ایمنی و هماتو و زبان بخونیم خوبه،منم نظرم همینه چون ما میخوایم یه سال بخونیم باید آهسته و پیوسته بریم جلو.حالا اگه شماها نظر دیگه ای داریئ بگید همه مشارکت کنن

biology89

New member

خب هر روز که قرار بیام انجمن ساعت مطالعه بگیم میتونیم هم هرروز رفع اشکال کنیم هم یه روز خاص رو برا رفع اشکال بذاریم

maxin

Well-known member
خب بذارید از دست امتحات راحت شیم.
فعلا برنامه هاتونو پیشنهاد بدید ببینیم .
آره خوبه تابستون اون سه تا رو بخونیم ...فقط مطلبی که هست تو تابستون میرسیم تمومشون کیم مخصوصا زیستیا.؟؟؟

biology89

New member
خب بذارید از دست امتحات راحت شیم.
فعلا برنامه هاتونو پیشنهاد بدید ببینیم .
آره خوبه تابستون اون سه تا رو بخونیم ...فقط مطلبی که هست تو تابستون میرسیم تمومشون کیم مخصوصا زیستیا.؟؟؟
تو هم زیستی هستی؟
بچه ها برنامه رو بگن فوقش ما بیشتر وقت میذاریم براش دیگه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

maxin

Well-known member
کاش بچهای ارشد برا زیست و بیوشیمی راهنمایی میکردن درسته یه واحده ولی خب بلاخره ما که نمیدونیم از کجاش سوال میاد یا نه ....باید کتابای حجیم بخونم خوووو.:sad:

mahabad

New member
بله بهترین منبع ابوالعباسه..

خون هم پس اول هنری و بانک خون گل افشان بعدش اگ کسی هم دوستداشت مهارت هارو هم بخونه(ک من میخوام بخونم اگ خدابخواد)

زیست هم من مهدوی رو دارم اما مطالب رو خیلی سربسته گفته ولی خب شاید بخشای مولکولی رو از لودیش بخونم

بیوشیمی هم نجات شکوهی یا ضروریات پاسالار

زبان هم اول باید از لغات1100و تافل شروع کنیم

با اين منبع ها کاملا موافقم

mahabad

New member

ضمن احترام به نظرتون منم نظرمو ميگم
من خودم ميخوام روز ها بخونمفقط به نظر من بد نيست شبها ضمن استراحت به رفع اشکال هم بپردازيم

maxin

Well-known member
یه چیزی بگم ,خب ما که هنوز اونقدری نخوندیم که بیام رفع اشکال .... وقتی یکم پیش رفتیم تو تاپیک مخصوص رفع اشکال سوالا و ایرادامون رو میذاریم هر وقت دوستان سر میزنن جواب میدن.

biology89

New member
یه چیزی بگم ,خب ما که هنوز اونقدری نخوندیم که بیام رفع اشکال .... وقتی یکم پیش رفتیم تو تاپیک مخصوص رفع اشکال سوالا و ایرادامون رو میذاریم هر وقت دوستان سر میزنن جواب میدن.
منظور اون سوالایی که موقع خوندن پیش میاد>شاید برا شما پیش نیاد.اصلا حالا پیش بریم ببینیم چی میشه،یواش یواش دستمون میاد

- - - Updated - - -

تا آخر,آخرین فصل میشه 672 صفحه..... که با واژه یاب کلا688 صفحه.

مرسی،لطف کردی

Z0HRE

New member
منم با ماکسین موافقم ک میگ اونقدی بلد نیستیم!

پس نمیشه هروز یا هرشب بیایم وقت بذاریم هیشکیم هیچی ندونه:33:

اما توی ده روز وقت میشه ک حتی توی نت بگردیم دنبال معنی ی کلمه!

بالا