نکاتی برای دوستان داوطلب شرکت در کنکور ارشد(ماراتون کنکور)

مهمترین مشکل شما در راه کنکور؟

• مجموع رای دهندگان
    0

f.khabir

New member
سلام و ممنونم از شما

هدف ما از گذاشتن این تاپیک به هیچ عنوان این نیست خدای نکرده باعث اضطراب دوستان عزیز بشه فقط خواستم یکم گوش به زنگ باشند

در مورد مرخصی شما از طرح:

بعضی مواقع گذشت زمان باعث میشه ما نتونیم دیگه در مدت باقی مونده کاری از پیش ببریم یعنی کار از کار گذشته

ولی بعضی وقتا مثل الان شما فرصت دارین کم کاری احتمالی گذشته رو جبران کنید

نظر شخصی من اینه اگه براتون مقدور هست و مشکل انچنانی هم از نظر مالی و هم از نظر موقعیت شغلی براتون پیش نمیاره این مدت باقی مونده رو مرخصی بگیرین و شش دانگ حواستون به هدفتون باشه. چون بعد ارشد تا رسیدن به مرحله ی پروپوزال و پایان نامه کلی تایم آزاد دارین و میتونید ادامه بدین

موفق باشین:rose:
بله مطالبتون اتفاقابسیار کمک کننده ست.
استرس منم مطمئنا بخاطر کم کاری خودم و شرایط موجوده.درسته باید یه کار اساسی بکنم.
بازم ممنون بابت راهنماییتون.

نوتر

New member
اقانوتر
من امروز روش تایم گیری شمارو امتحان کردم بعدش مقدار ساعتی که جلورفته عقربه ها با مقدارزمانی ک پشت میزبودمو مقایسه کردم اینطوری شدم:14::14:

قبلا با زمان سنج گوشی امتحان کرده بودم ولی این بنظرم خیلی عالی بود چون وسطش قطع هم نمیشه

یه خوبیم داشت وقتایی ک میخاستم کااری کنم مجبور بودم باتریو دربیارم بعدش چون دراوردنش زحمت داره کلا پشیمون میشدم ازپشت میزبلند شم:21:

خیلی خوب بود

ممنون

خواهش میکنم شوکا خانم

اگه اون لایه ی فلزی باتری رو در بیارین در قسمت سرو ته ش دو تا قالب کوچیک فلزی هستند اون ها هم درمیان. در این صورت اندازه ی باتری کوچیکتر میشه و راحتر میشه باش کار کرد

خخخ

هر چند برای شما فک کنم در نیاد بهتره خخخ

ان شالله که با این روش بتونید به 10-11 ساعت برسید

آخرین ویرایش:

zahra.e

New member
بچه ها من استرس زیادی دارم شانس قبولی تو اناتومی بیشتره یا بیوشیمی. شماها خیلی خوندین اما من هیچی ....
اما آناتومی هم سختیای خودشو داره تعداد و حجم درساش بیشتره نسبت به بیو.
موندم به خدااااا

نوتر

New member
ضمن آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان کنکوری
خواستم یه خدا قوتی بگم

بالا