نظر شرکت کنندگان کلیه رشته ها درباره درس زبان در ارشد وزارت بهداشت 91

armin16

New member
به نظرم سطح سوالات زبان بالا بود و کسی میتونست جواب بده که زبانش در حد عالی باشه. و می تونستند بهتر از این سوال بدن.

senoritamaria

New member
من زبانم عالیه. به نظرم زبان امسال در حد advanced بود تا upper intermediate !! به خوندن و این چیزام نیس. باید زبان انگلیسیت مثه فارسیت قوی می بود. :riz277:

sakar

New member
من صبح امروز(جمعه) امتحان دادم از نظر هوش بی پایان من سوالا سخت بودن که اگه اونا سخت نبودن پس جدا مغز من پوکیده
بهرحال بنده به خنگ بودن خودم کمی نزدیک شدم اخه زبانو خیلی خونده بودم
امتحان امروز لغاتش اسون بود ولی متنا از 5 تا تونستم یکیشو راحت جواب بدم بقیه رو با کلنجار رفتن جواب دادم همش واسشون داستان میساختم اما درست نمیشد
90 دقیقه ی پایانیو واسه زبان گذاشتم
اما از جوابام مطمن نیستم
ادمین جان اگه میشه لطف کنید کلید جمعه صبح رو هم بذارید
پلیززززززززززززززززززززززز

mamai86

New member
سلام بچه ها
امروز ارشد مامایی برگزار شد.من از سوالای داخلی و زبانش خیلی شاکی بودم. آخر هم وقت کم آوردم سر زبان

بچه های مامایی کسی از پاسخ های داخلی جراحی مطمئن هستش که برامون بذاره

Ryushad

New member
لطفا کلید عصر 1 تیر رو هم بذارید
ممنون از همگی بخصوص جناب مدیر

amirreza

New member
بچه هااااااااااا
منم از خودم نا امید شدم با درصدای زبانم

ولی اومدم اینجا نظرات شمارو خوندم یکم استرسم کم شد

کاش واسه همه زبان سخت بوده باااااشههههه

YekRaha

New member
من اصلا سطح زبانم خوب نبود و یک دقیقه کلاس زبان هم تو عمرم نرفتم ولی به نظرم زبان امسال سخت نبود

من اول کتاب لغات تافل رو خوندم و بعد ریز به ریز کتاب لزگی رو و به نظرم کافی بود

armin16

New member
سلام بچه ها. خسته نباشید. رشته های وزارت بهداشت تکمیل ظرفیت هم دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ghazaal123

New member
سلام بچه ها،من دیروز علوم تغذیه امتحان دادم،آزمایشی!!آخه رشته م این نیس،اصن نخوندم میخام سال دیگه جدی امتحان بدم،ولی زبانش برام آسون بووووووووووووووود!!!!بقیه شم اگه یکم خونده بودم معلوم بود آسونه!ایشالا سال دیگه ام درهمین حد باشه!!

noorolhoda

New member
سلام زبان یعنی عشق.تا عاشقش نباشی همه آزمونهای زبان سخته! اول عشق بعد هم پشتکار...شاید قبول بشم شاید نشم.اما از زبان راضی بودم ...:(40)::smilies-azardl (181
اینو گفتم که به خودتون تلقین نکنین زبانم ضعیفه! تا کی؟ !!!!

cheshmak

New member
من كه زبانو ديدم حسابي هنگ كردم به اطرافيانم كه نگاه كردم ديدم اوناهم بايه حالتي دفترچه رو گرفتن دستشون وبه سوالاي زبان خيره شدن:33:.............................................؟؟؟؟؟؟

aylar

New member
زبان امسال خیلی سخت بود ..به نظر من تو این ده سال بی سابقه بود..البته فقط متنش سخت بود.واژگانش خیلی آسون بود

somy

New member
درس زبان برا من خوب بود و فقط توی یکی از متنها مشکل داشتم ولی نسبت به پارسال سخت بود

aohm

New member
اتفاقا فايل سوالات و كليد كنكور پارسال رو هم كه رو سايت گذاشته بودن عجيب غريب اشتباه داشت.طوري كه من با همون چند سوال اولاش كه ديدم از ادامه خوندنش منصرف شدم.
جناب ادمين محترم
ضمن تشكر از زحماتتون،
فكرنميكنيد بهتر باشه وقتي از صحت چيزي اطمينان نداريد اينطوري مصمم رو سايت نذاريد ؟ اين اصلا خوب نيست كه باعث به اشتباه انداختن بچه ها بشه درسته؟

TUMS

Well-known member
سلام بچه ها با سخت گفتن یا آسون گفتن نمیشه فهمید درصداتون را بگین
من 55.5 البته با کلید خلیلی که فک کنم 1 الی 2 تاش را غلط زده!!!!!!!!!!!

em-toxicologist

New member
سلام
زبان لغات خیلی آسون بود من 10تا زدم همه رو هم درست زدم خیلی رو هم که شک داشتم نزدم ولی شکم درست بود کاش زده بودم
متن ها آسون بودن و لی سوالای گنگی بود نمیدونم شاید هم آسون بود ولی من یکی خیلی هل کرده بودم وقت کم آوردم کاش وقت بیشتر ی داشتم که با آرامش به سوالا جواب میدادم
خدا کمکمون کنه

آخرین ویرایش:
بالا