نظر شرکت کنندگان کلیه رشته ها درباره درس زبان در ارشد وزارت بهداشت 91

arshade90

New member
با تشکر از ادمین عزیز من یک سری جواب های این پاسخ نامه رو نقد می کنم و معتقدم درست نیست
سوال 14:
نوشته Insight پاسخ درسته در صورتی Insight معنیش بصیرته و این جا خودم بین گزینه های 1 و 4 شک دارم. به نظرم interaction درست میاد چون بیشتر این جا در مورد external factor صحبت کرده. در صورتی که یکی از معانی insight در دیکشنری
Psychiatry awareness by a mentally ill person that their mental experiences are not based in external reality[/B
سوال 19 :
گزینه درست نوشته شده بوده 3. در صورتی که گزینه 3در متن این اشاره بهش شده که اگر قرار واکسنی ساخته بشود از روی پروتین های خارجی متصل شونده به رسپتور ساخته می شود که دچار تغییر نمی شوند و b12 گفته به پروتین های Unstable حمله می کنه ( attacking a weak spot of the virus where the protein is unstable.) خب نزدیک ترین گزینه به unstable می شه highly mutating یعنی گزینه 2
سوال 31 :
گزینه درست نوشته شده که 1 در صورتی که که اصلا کار این استمیلوتر منحرف کردن نیست. صریحا نوشته PACEMAKER در نزدیکی FORNIX قرار می گیره. یعنی گزینه 4
موفق باشید

منم موافقم....

jo-boy

New member
بچه ها چند درصد به نظرتون میشه امید به قبولی داشت؟

samar.sh

New member
salam be hame on lini ha khaste nabashid ala raghme inke baqie dar sadam ba la 80 e ba etminan migam zabano gand zadam ya inke man sare azmoon hang kardam?:4d564ad6:

الی 12

New member
ای بابا مردیم از بس گفتیم وقت کمه

بازم مشکل کمی وقت سوالا وقت بیشتری میخواست .ای بابا مردیم از بس گفتیم وقت کمه

الی 12

New member
واللا مال ما همش محاسباتی بود جز 20 تا سوال فیزیولوژی.ولی وقتمون با بقیه یکی بود

hamedr

New member
سلام و خسته نباشید به همه داوطلبین ارشد من امروز صبح امتحان دادم(دوم) زبانش وحشتناک بود اگر چه خیلی وقت براش نگذاشته بودم اما همه افراد در حوزه امتحانی ما از سوالات زبان شکه شده بودن. بقیه درسامو عالی زدم فقط از زبان می ترسم.

hamedr

New member
من که کلی وقت داشتم و اختصاصش دادم به زبان ولی چیزی دستگیرم نشد.

الی 12

New member
ولی اگه برا بیشر داوطلبا سخت بوده یه مقدار استرس کم میشه
خوش به حال کسی میشه که خ.وب زده باشه

hamedr

New member
اونایی هم خوب زده باشن تعدادشون به نظرم اندک هستن چون هنوز کسی رو ندیدم بگه زبان خوب زدم من که ناامید شده بودم اگر چه بقیه درسام بالای 60 درصد زدم اما الان امیدوار شدم.

hamedr

New member
ولی اگه برا بیشر داوطلبا سخت بوده یه مقدار استرس کم میشه
خوش به حال کسی میشه که خ.وب زده باشه
من یکی از دوستام فیزیک پزشکی هست همه دوستاش گفتن زبان بد زدن اینو تعمیم بدین به همه حوزه ها پس نگران نباشید

بالا