نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahabad

New member
اقايون و خانم ها خواهشا حرمت هارو نگاه داريد کسى که مشاوره ميده کلى زحمت کشيده برامون تايپ کرده و با صراحت کامل همه ى زحماتو تجربه هاشو ميگه برامون

پس خواهشم اينه بى احترامى نکنيد اگه شما لازم نداريد ما لازم داريم
ممنون

hhhmmm

New member
سلام
اول که نگید فاز نا امیدی میدم چندتا سواله :
اصلا با این ظرفیت میدونید چقدر زحمت میخواد اوجه رقابته!!!
سال دیگه هم میگن کمتر میشه
بعدش با این همه زحمت اومدیم قبول شدیم هیچ تضمینی بعدش نیست
بنظرتون واقعا ارزش داره ؟؟
یا بریم مثلا کنکور بدیم رشته دندون پزشکی
لطفا بدون تعصب نظرتون رو بگید؟
سپاس

همیشه تو زندگی دنبال علاقتون باشید...هدف زندگیتون مشخص باشه...هدف میتونه رسیدن به رشته مورد علاقه باشه...میتونه زودتر کار کردن و درامد داشتن باشه...یا هرچیز دیگه ای....فقط هرکاری انتخاب میکنید عشق داشته باشید بهش ...شما کمی منفی نگری کردید..گفتین بعد قبولی تضمینی نیست...خوب دوست عزیز برای راه های دیگتون تضمینی دارین که موفق میشین....تو زندگی شکست وجود داره...یه نفر شکست میخوره و میره کنار اما یه نفر پاشو محکم تر میکوبه زمین و پیش میره...خودباوری هم خیلی خوبه...شاید تجاربی از شکست درزتدگی رخ بده یا اطرافیان تورو باور نداشته باشن اما مهم تر از اینها این خودت هستی که تواناییاتو باور کنی...هرروز به هدفت فکر کنی و باور کنی بهش میرسی....و فراموش نکن که چیزهای خوب زمان میبره....و هر راه آسونی برات موفقیت و خوشبختی نمیاره...گاهی پشت درموندنه که خدا رو میشناسی...شما پی علاقت باش چیزی که میتونی با عشق باهاش پیش بری....موفق باشی

hhhmmm

New member
خطاب به دوست عزیز8814..:
.... ﺭﻭﺯﯼ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺷﮑﺎﯾﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﮐﻪ
ﭼﺮﺍ ﻣﻦ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﻧﻤﯿﮑﻨﻢ ﺩﯾﮕﺮ ﺍﻣﯿﺪﯼ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻢ ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ
ﮐﻨﻢ؟ !
ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﺧﺪﺍ ﺟﻮﺍﺑﻢ ﺭﺍ ﺩﺍﺩ … ﻭ … ﮔﻔﺖ :
ﺁﯾﺎ ﺩﺭﺧﺖ ﺑﺎﻣﺒﻮ ﻭﺳﺮﺧﺲ ﺭﺍ ﺩﯾﺪﻩ ﺍﯼ؟؟؟
ﮔﻔﺘﻢ : ﺑﻠﻪ ﺩﯾﺪﻩ ﺍﻡ…
ﺧﺪﺍ ﮔﻔﺖ : ﻣﻮﻗﻌﯿﮑﻪ ﺩﺭﺧﺖ ﺑﺎﻣﺒﻮ ﻭ ﺳﺮﺧﺲ ﺭﺍ ﺁﻓﺮﯾﺪﻡ ، ﺑﻪ ﺧﻮﺑﯽ
ﺍﺯﺁﻧﻬﺎ ﻣﺮﺍﻗﺒﺖ ﻧﻤﻮﺩﻡ …

ﺧﯿﻠﯽ ﺯﻭﺩ ﺳﺮﺧﺲ ﺳﺮ ﺍﺯ ﺧﺎﻙ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩ ﻭ ﺗﻤﺎﻡ ﺯﻣﯿﻦ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺖ
ﺍﻣﺎ ﺑﺎﻣﺒﻮ ﺭﺷﺪ ﻧﮑﺮﺩ… ﻣﻦ ﺍﺯ ﺍﻭ ﻗﻄﻊ ﺍﻣﯿﺪ ﻧﮑﺮﺩﻡ
ﺩﺭ ﺩﻭﻣﯿﻦ ﺳﺎﻝ ﺳﺮﺧﺴﻬﺎﺑﯿﺸﺘﺮ ﺭﺷﺪ ﻛﺮﺩﻧﺪ ﺍﻣﺎ ﺍﺯ ﺑﺎﻣﺒﻮ ﺧﺒﺮﯼ
ﻧﺒﻮﺩ
ﺩﺭ ﺳﺎﻟﻬﺎﯼ ﺳﻮﻡ ﻭ ﭼﻬﺎﺭﻡ ﻧﯿﺰ ﺑﺎﻣﺒﻮﻫﺎ ﺭﺷﺪ ﻧﻜﺮﺩﻧﺪ .
ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ﭘﻨﺠﻢ ﺟﻮﺍﻧﻪ ﻛﻮﭼﻜﯽ ﺍﺯ ﺑﺎﻣﺒﻮ ﻧﻤﺎﯾﺎﻥ ﺷﺪ…
ﻭ ﺩﺭ ﻋﺮﺽ ﺷﺶ ﻣﺎﻩ ﺍﺭﺗﻔﺎﻋﺶ ﺍﺯ ﺳﺮﺧﺲ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺭﻓﺖ .
ﺁﺭﯼ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﺪﺕ ﺑﺎﻣﺒﻮ ﺩﺍﺷﺖ ﺭﯾﺸﻪ ﻫﺎﯾﺶ ﺭﺍ ﻗﻮﯼ ﻣﯿﮑﺮﺩ !!!
ﺁﯾﺎ ﻣﯿﺪﺍﻧﯽ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﻛﻪ ﺗﻮ ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﺑﺎ ﺳﺨﺘﯿﻬﺎ ﻭ
ﻣﺸﻜﻼﺕ ﺑﻮﺩﯼ
ﺩﺭ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺭﯾﺸﻪ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻣﺴﺘﺤﻜﻢ ﻣﯿﺴﺎﺧﺘﯽ ؟؟؟ !!!
ﺯﻣﺎﻥ ﺗﻮ ﻧﯿﺰ ﻓﺮﺍ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺭﺳﯿﺪ ﻭ ﺗﻮ ﻫﻢ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﮐﺮﺩ .
ﻧﺎﺍﻣﯿﺪ ﻧﺸﻮ

amin70

New member
اقايون و خانم ها خواهشا حرمت هارو نگاه داريد کسى که مشاوره ميده کلى زحمت کشيده برامون تايپ کرده و با صراحت کامل همه ى زحماتو تجربه هاشو ميگه برامون

پس خواهشم اينه بى احترامى نکنيد اگه شما لازم نداريد ما لازم داريم
ممنون
والا منم به چندتايي مشاوره ميدم ولي ديگ اينقدر نميگم پيام خصوصي بهشون ميدم واقعا من ديگ خسته شدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sara77

mahabad

New member
سلام.من نمیدونم چرا ما ایرانی ها اینجوری هستیم.من وقت میزارم و برای دوستان تجربیاتم رو به اشتراک میزارم بلکه به درد بعضیا بخوره .همین چیزا رو توی مو س س ات پول میگیرن و میگن تحت عنوان مشاوره نفرات برتر با این تفاوت که اون عزیزان بیشتر دوستان رو به سمت پول خرج کردن در م و س س ات تشویق می کنن در کنارش هم برنامه ریزی هماهنگ با مو س س ه برای داوطلبان ارائه میدن.....من ودوستم و مشاورم قصد داشتیم تجربیات خودمون رو که امتحان خودشو هم با موفقیت پس داده بصورت رایگان و داوطلبانه در اختیار دوستان قرار بدیم بلکه شاید بتونیم بعضی از مشکلات دوستان از قبیل انتخاب بهترین منابع.بهترین روش درس خوندن و برنامه ریزی کردن بهترین روش مرور و تست زدن و و جمع بندی و غیره....را حل کنیم خیلی از دوستان در این موارد مشکل دارن و باوجود تلاش زیاد به رتبه مورد نظر نمیرسن و علت اصلی موفق نشدن رو به شانس بد و شرایط بد و .........مرتبط میدونن دریغ از اینکه مشکل اصلی نوع خوندن و مرور کردن اونا ست.بعد از گذاشتن 2 پست دوستانی مثل amin و سایرین با مسخره کردن و گذاشتن پست های توهین آمیز ما رو از ادامه کار دلسرد کردند.مشاورم از طریق فیس بوک وتلفن روزانه بالای 4 ساعت با دوستان در ارتباط بودن که کمکی هر چند کوچیک به دوستان داشته باشن که بعد از توهین بعضی از دوستان که تعدادشون هم کم نبود ایشون هم از ادامه کار دست کشیدن دوستانی که با ایشون صحبت کردن میتونن بر کارایی روش ایشون مهر تایید بزنن که یکی از اونا خود من هستم.....حرف اخر ما ایرانی فقط دنبال پول خرج کردنیم خدمات رایگان زیاد با روحیه ما سازگار نیست افرادی که مسخره میکنن فقط به درد مشاوره های پولی م و س سه پول دوست میخورن ما هم مریم با قبولیمون عشق و حال میکنیم ....صلاح ملک خویش خسروان دارند .........اون عده کم از دوستان که مایلن بازم به این مشاوره ها گوش کنن فقط از طریق فیس بوک که قبلا آدرسش رو دادیم میتونن با ما در ارتباط باشن این اخرین پست srn در انجمن های علوم پزشکی بود خداحافظ همگی

سلام دوست خوبم مبابت تمام حرف هاى زشت و ناپسندکه دلخورتون کرده معذرت ميخوام من شرمنده ولى ماها که به فيس بوک دسترسى نداريم لطفا از حرف بچه ها ناراحت نشيد شايد کساى که توهين کردن اصلا شخص حقيقى نباشن و صرفا ازطريق ها باشه پس خواهشا بمونيد و لطفا به مشاوره تون ادامه بديد ما بهش نياز داريم

shahran

New member
سلام عید بر هم مبارک انشالله طاعات و عباداتتون مورد قبول درگاه حق واقع بشه

srn

New member
سلام عید همگی مبارک باد............................................ایشالا عیدی همه شما قبولیتون بشه

srn

New member
کسی خبر داره این پاسخ نامه ها کی میاد روی سایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahran

New member
بچه ها دیگه فعال نیستن مثل قبل تا قبل از نتایج خیلی نیومدن انجمن

kahookahoo

New member
بچه های قبول شده تورو خدا مارو تنها نذارین:rose:.... سر بزنین....راهنماییمون کنین:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

سلام میدونم کسانی که توی این تاپیک هستند همه از رتبه های خوبن و امسال قبولن. ولی اگه امکانش هست برای کمک به کسانی که لب مرز هستند کمک کنید خصوصا کسایی که تهرانن قراره چهارشنبه 22 مرداد ساعت 10 صبح اعتراضی جلوی وزارتخانه برای کاهش زیاد ظرفیت ها انجام بشه کسایی که امکان شرکت رو دارند خواهش می کنم به جمع معترضین بپیوندند یا اطلاع رسانی کنن فقط یادتون باشه پارسال با رتبه 45 خون شناسی دانشگاه ایران قبول شده ولی امسال رتبه 21 به بعد باید بره شهرستان. خواهشا برای گرفتن حق رشته ها ارشد پزشکی همکاری کنید و نماینده رشته خون شناسی باشید من خودم شهرستانم راهم خیلی دوره وگرنه خودم می رفتم. ممنون از اینکه این متن رو خوندید اینم لینک تاپیک اعتراض چهارشنبه http://olumpezeshki.ir/thread13932.html

marry

New member
سلام میدونم کسانی که توی این تاپیک هستند همه از رتبه های خوبن و امسال قبولن. ولی اگه امکانش هست برای کمک به کسانی که لب مرز هستند کمک کنید خصوصا کسایی که تهرانن قراره چهارشنبه 22 مرداد ساعت 10 صبح اعتراضی جلوی وزارتخانه برای کاهش زیاد ظرفیت ها انجام بشه کسایی که امکان شرکت رو دارند خواهش می کنم به جمع معترضین بپیوندند یا اطلاع رسانی کنن فقط یادتون باشه پارسال با رتبه 45 خون شناسی دانشگاه ایران قبول شده ولی امسال رتبه 21 به بعد باید بره شهرستان. خواهشا برای گرفتن حق رشته ها ارشد پزشکی همکاری کنید و نماینده رشته خون شناسی باشید من خودم شهرستانم راهم خیلی دوره وگرنه خودم می رفتم. ممنون از اینکه این متن رو خوندید اینم لینک تاپیک اعتراض چهارشنبه http://olumpezeshki.ir/thread13932.html

من اون موقع اصفهانم ...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا