نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sooryas

New member
دوستان من زنگ بزنید این شماره:88809500 داخلی 330 حوزه و دانشگاه
بگید طبق خبر شماره 2231897 گفتن که ظرفیتها افزایش پیدا میکنه ،حالا نتهنا زیاد نشده بلکه کم هم شده ،یا خبر شما دروغه یا باید پیگیری شه چرا بعد از اعلام رتبه ها کم شده ،لطفا هرکس میتونه زنگ بزنه تا اونها هم پیگیری کنن
اطلاع رسانی کنید تا به یه جایی برسیم

amin70

New member
دوستان من زنگ بزنید این شماره:88809500 داخلی 330 حوزه و دانشگاه
بگید طبق خبر شماره 2231897 گفتن که ظرفیتها افزایش پیدا میکنه ،حالا نتهنا زیاد نشده بلکه کم هم شده ،یا خبر شما دروغه یا باید پیگیری شه چرا بعد از اعلام رتبه ها کم شده ،لطفا هرکس میتونه زنگ بزنه تا اونها هم پیگیری کنن
اطلاع رسانی کنید تا به یه جایی برسیم

چشم حتما ميزنگيم

MOSLEM93

New member
61972000 بچه ها اینم خبر گزاریه ایسنا
تماس بگیرید لطفا
داخلیه 427
باید تماسها زیاد بشه که پی گیری کنن

- - - Updated - - -

اره بچه ها شماره 20:30 هم در بیارین تماس بگیرین بیان ببینن چه دارن میکنند

amin70

New member
امین خان من به تو چکار دارم من دارم به دروغ نمایی این موس س ات در قالب نفرات برتر اعتراض میکنم

من نفره برتر نيستم ولي از موس س سه اي ك توش بودم فوق العاده راضي ام رتبه 1 و2 امسال هم ازهمون موس سه ان

solmaz01

New member
دوستان ببخشیدا ولی به نظرم کسی که باهوشه استعداد داره میتونه با خوندن دقیق منابع قبول بشه.من بازم میگم دقتم کم بود تو هماتو وگرنه به راحتی میشد بالا زد بیوشیمی و زیست خودم خوندم درصد بیو 71.5 و زیست 62 زبانم ضعیف بود لزگی خوندم تو آزمون دقتم کم بود شد 45 ایمنی هم که فقط تست زده بودم 72 خب به اینام نگا کنید هوشتون و کارایتون رو بسنجید بعد تصمیم بگیرید.

mahcima

New member
امروز يه عده رفتن به خاطره كاهش ظرفيت داد زدن اونوقت شماها اينجا دارين براي هم خالي بندي ميكنين
واقعا كه متاسفم

marry

New member
امروز يه عده رفتن به خاطره كاهش ظرفيت داد زدن اونوقت شماها اينجا دارين براي هم خالي بندي ميكنين
واقعا كه متاسفم

مواظب حرف زدنت باش. فکر کنم خودت خیلی دروغ میگی که راحت به مردم میگی خالی بند.قرار نیست چون بقیه داد زدن ما از موفقیت دوستامون نگیم

mahcima

New member
منم رتبم خوب شده از موفقيت ديگران ناراحت نيستم
از اينكه دوستام دارن چوب بي عدالتي ميخورن ناراحتم

marry

New member
منم از کاهش ظرفیت ناراحتم چون دیدم که دوستام زحمت کشیدن و متاسفانه نتیجه نگرفتن. بهشونم اطلاع رسانی کرده بودم که امروز قراره اعتراض کنن. و اینکه وقتی اینجا در مورد چیز دیگه صحبت میکنم دلیل بر بی خیالی و خالی بندی نیست...امیدوارم اعتراضا نتیجه بده

881439051

New member
سلام
اول که نگید فاز نا امیدی میدم چندتا سواله :
اصلا با این ظرفیت میدونید چقدر زحمت میخواد اوجه رقابته!!!
سال دیگه هم میگن کمتر میشه
بعدش با این همه زحمت اومدیم قبول شدیم هیچ تضمینی بعدش نیست
بنظرتون واقعا ارزش داره ؟؟
یا بریم مثلا کنکور بدیم رشته دندون پزشکی
لطفا بدون تعصب نظرتون رو بگید؟
سپاس

amin70

New member
دوستان ببخشیدا ولی به نظرم کسی که باهوشه استعداد داره میتونه با خوندن دقیق منابع قبول بشه.من بازم میگم دقتم کم بود تو هماتو وگرنه به راحتی میشد بالا زد بیوشیمی و زیست خودم خوندم درصد بیو 71.5 و زیست 62 زبانم ضعیف بود لزگی خوندم تو آزمون دقتم کم بود شد 45 ایمنی هم که فقط تست زده بودم 72 خب به اینام نگا کنید هوشتون و کارایتون رو بسنجید بعد تصمیم بگیرید.

ما خيلي عذر ميخايم كه مثه سركارعليه نيستيم
من خنگم
من برا بچه ها علو م آ زمايشگاهي كه ميخان رتبه بشم گفتم
شما كه خدارو صدهزار مرتبه شكر هوشه سرشاري داري

amin70

New member
سلام
چند نکته بود که باید یاداوری کنم
1...دوستان زیادی به فیس بوک مشاورم مراجعه کردن که جواب دادن به همه اونا سخته در حال حاضر 10 نفر به طور دائم قرار با ایشون تا روز کنکور کار کنن و بقیه دوستان در صورت داشتن مشکل خاصی به ایشون مراجعه کنن
2....نتیجه روش ایشون تا الان 2 تا رتبه 3 دو رتبه 7 رتبه 8 دکترا وغیره بوده که به افرادی مثل هم اطاقی یا دوستان نزدیک ارائه شده و تا این لحظه رتبه بالای 10 نداشته
3.من از طرف ایشون تا روز کنکور مطالب رو به مرور در چند گروه به صورت اتفاقی قرار میدم که دوستان کپی کنن و در صفحه های مورد نظر به اشتراک بزارن
4.شاید مطالب خیلی ساده باشن و خیلیا به سادگی از اون بگذرن ولی چون قراره 1 سال برای چیزی که میخواین تلاش کنین همین مطالب ساده گاهی معجزه ها میکنه

خب خیلی از دوستان درباب خلاصه برداری سوال کردن.یک ایرادی که به خیلی ها وارده مثل سال گذشته خود من.بعضی از دوستان با کپی برداری از قسمت های خاصی از کتاب فکر میکنن دارن خلاصه برداری میکنن خصوصا دیده شده نزدیک کنکور وهنگام مرور مطالب خلاصه برداری میکنن و بدترین کار این که برای مروهای نزدیک کنکور فقط خلاصه برداری ها شون رو مرور میکنن که کار بسیار خطرناکیه چون سر امتحان قبل از هرچیزی مطالب خلاصه شده اول به ذهن افراد میرسه و زحمت یک ساله در خلاصه برداری های غلط خلاصه میشه.اول اینکه باید یاد بگیریم که چطور خلاصه برداری کنیم و بدونین که خلاصه برداری با نکته برداری کاملا فرق داره.خلاصه برداری باید طوری باشه که داوطلب مطالب مختلف رو در قالب جدول یا چینش درختی در کنار یکدیگه قرار بده بطوریکه مطالب رو بهم لینک کنه نکته برداری رو با خلاصه برداری قاطی نکنین.طوری خلاصه برداری کنین از یک مبحث که اگه به شخص دیگه دادین بتونه به سادگی ارتباط مطالب رو درک کنه فکر کنین قراره با اونا به دوستانتون درس بدیدمطالب رو از طریق اشتراکات و تفاوت ها بهم ربط بدید به طوری که بتونین در کمتر از چند دقیقه یک مبحث درک کنین با خلاصه هاتون.خلاصه بردرای رو در دور اول مطالعه سالانه انجام بدین که دور اول مربوط به فهم مطالب و حفظ کردن نسبی مطالب میباشد دور دوم و سوم مربوط به نکته برداری از کتاب هاست وخلاصه برداری در دور دوم و سوم وجود ندارد در کامنت های بعدی به چگونگی نکته برداری خواندن کتاب ها مرور مطالب و نوع برنامه ریزی وانتخاب بهترین منبع برای هر درس اشاره میکنیم . این روش مطلق نیست و دوستانی که مشتاقن عمل کنن .درباب این بحث اگه سوالی بود یا به فیس بوک دوستم برید یا به بنده پیام خصوصی بدین .

توهم كه با اين مشاورت مارو خل كردي
بابا ولمون كن تورو خدا

amin70

New member
منم از کاهش ظرفیت ناراحتم چون دیدم که دوستام زحمت کشیدن و متاسفانه نتیجه نگرفتن. بهشونم اطلاع رسانی کرده بودم که امروز قراره اعتراض کنن. و اینکه وقتی اینجا در مورد چیز دیگه صحبت میکنم دلیل بر بی خیالی و خالی بندی نیست...امیدوارم اعتراضا نتیجه بده

تشكر از جوابه كوبندت به بعضي از افراد
مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسي

amin70

New member
اطلاع

ظرفیت اسمی کارشناسی ارشد علوم پزشکی تعدیل گردید.

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: ظرفیت کارشناسی ارشد علوم پزشکی کاهش نیافته است بلکه بسیاری از ظرفیت های اسمی که در دو سال اخیر بدون توجه به اعتبارات، منابع و آزمایشگاه و استاد ایجاد شده بود، تعدیل شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دکتر سیدامیرمحسن ضیایی در گفتگو با مهر افزود: تعدیل ظرفیت کارشناسی ارشد به درخواست دانشگاه ها انجام شده است چرا که بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد در دو سال اخیر در بخش ها مانده اند و نتوانسته اند که پایان نامه های شان را انجام دهند و همین امر موجب شد که دانشگاهها درخواست کنند که این ظرفیت ها تعدیل شود.

وی با تاکید بر این نکته که ظرفیت کارشناسی ارشد را متناسب کرده ایم، یادآور شد: در گذشته دانشگاه های علوم پزشکی بخش ها را طوری برنامه ریزی می کردند که پذیرش در کارشناسی ارشد به صورت یک سال در میان اتفاق بیافتد تا تراکم دانشجو اتفاق نیفتد و اساتید نیز وقت کافی برای آموزش داشته باشند ضمن اینکه خود افراد نیز پس از فارغ التحصیلی از توانایی و مهارت لازم برخوردار باشند.

دکترضیایی گفت: متاسفانه در سال های 91 و 92 ظرفیت کارشناسی ارشد بدون تناسب و در نظر گرفتن اعتبارات لازم به طور ناگهانی افزایش پیدا کرد به طوری که ما شاهد بودیم که استاندارد لازم در پذیرش ارشد وجود نداشت. برای رعایت حداقل استانداردها ظرفیت را متناسب کردیم.

وی افزود: در حال حاضر اعتبارات موجود دانشگاه ها تنها برای یک سوم دانشجویان کارشناسی ارشد کفاف می دهد و از همین رو بخشی از ظرفیت مازاد دانشگاه ها به صورت شهریه ای در نظر گرفته شده است که دانشگاه ها بتوانند بودجه آموزشی را تامین کنند.

معاون آموزشی وزارت بهداشت اظهار داشت: از سوی دیگر در مقطع کارشناسی ارشد بسیاری از رشته ها نیاز فوری کشور نیست که بخواهیم برای آنها هزینه آموزش رایگان داشته باشیم اما به دلیل علایق افراد به ادامه تحصیل در آن رشته ها، آنها را در فهرست رشته های خود داریم از همین رو افراد می توانند در این رشته ها با پرداخت شهریه ادامه تحصیل دهند.

وی تاکید کرد: ما در وزارت بهداشت کاهش ظرفیت را قبول نداریم چرا که معتقدیم ظرفیت پیش از این یک ظرفیت اسمی بوده و واقعی نبوده است و بدون نگاه واقعی به منابع صورت گرفته است.

دکترضیایی اضافه کرد: وقتی دانشگاه پول غذا و خوابگاه را ندارد و به شدت با مشکل مواجه است مجبور است که ظرفیت را تعدیل کند تا دانشجویان اضافه تحصیل نخورند و اساتید هم بتوانند پایان نامه ها را مدیریت کنند. بسیاری از دانشگاه ها توقف پذیرش داده اند چرا که در دو سال اخیر مجموع پذیرشی که داشته اند مشکلات زیادی برای آنها ایجاد کرده است.

وی یادآور شد: به دلیل افزایش ظرفیتی که در گذشته اتفاق افتاده است بسیاری اساتید مجبور شده اند خارج از ضوابط راهنمایی تعداد بیشتری از دانشجویان کارشناسی ارشد را برعهده گیرند که این موضوع خارج از استاندارد است و از سوی دیگر ممکن است دانشجویان به دلیل نبود استاد کافی برای راهنمایی پایان نامه اش اضافه تحصیل بخورد بنابراین تمام این موارد نیاز به بررسی درستی داشت و نمی توان صرفاً با فراهم کردن ورود همه این استانداردها را فدا کرد.

معاون وزیر بهداشت تاکید کرد: رشته های علوم پزشکی با رشته هایی مهندسی و علوم انسانی متفاوت هستند و افرادی که در کارشناسی ارشد تحصیل می کنند باید پس از فارغ التحصیلی مهارت کافی برای کار در آزمایشگاه، مرکز بالینی، مرکز علوم پایه و دانشگاه را داشته باشند و در صورتی که این دو سال بدون کیفیت لازم آموزشی باشد فرد بدون اینکه مهارتی کسب کند فارغ التحصیل می شود که نتیجه ای جز هدر رفت منابع، بودجه، هزینه فرد و آموزش ندارد و به سرخوردگی فرد نیز می انجامد.

solmaz01

New member
ما خيلي عذر ميخايم كه مثه سركارعليه نيستيم
من خنگم
من برا بچه ها علو م آ زمايشگاهي كه ميخان رتبه بشم گفتم
شما كه خدارو صدهزار مرتبه شكر هوشه سرشاري داري

من نمیدونم چرا شما هرچیو به خودت میگیری؟؟هیچ وقت طوری صحبت نکن که حرمت ها بشکنه اقا امین.شرمنده من نمیدونم کی اینجا ک.ل. اس رفته کی نرفته!!شاید شما وقت نداشتی بخونی.من قصدی نداشتم

amin70

New member
من نمیدونم چرا شما هرچیو به خودت میگیری؟؟هیچ وقت طوری صحبت نکن که حرمت ها بشکنه اقا امین.شرمنده من نمیدونم کی اینجا ک.ل. اس رفته کی نرفته!!شاید شما وقت نداشتی بخونی.من قصدی نداشتم

پس به كي بگيرم
آره واقعا وقت نداشتم
بيخيال حرفاي خوب بزنيم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا