نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد هماتولوژی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
ببخشید دوستان که این مطلب رو اینجا می نویسم ولی خیلی اورژانسیه:قراره چهارشنبه 22 مرداد بچه های تمام رشته ها برای آخرین بار جلو وزارت بهداشت جمع شن برای احقاق حقمون .هر کی آینده اش براش مهمه و براش خیلی سخت نیست حتما تو تاپیک زیر اعلام آمادگی کنه.لطفا تو هر شبکه اجتماعی هم که عضوید اطلاع رسانی کنید.سرنوشت یک سال (و حتی بعضی ها چند سال) تلاشمون به این تجمع بستگی داره .هر چی تعداد بیشتر باشه بیشتر حرفمون رو می خرند. لطفا اگه میتونید کوتاهی نکنید دوستان.
-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

- - - Updated - - -

من اون موقع اصفهانم ...
کسی رو نمیشناسین که بتونه بره؟

amin70

New member
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اعلام اینکه ظرفیت‌های رشته‌های کارشناسی ارشد علوم پزشکی به میزان ظرفیت‌های سال گذشته بازخواهد گشت، گفت: بنا بر دستور وزیر بهداشت، ظرفیت‌های رشته‌های کارشناسی ارشد علوم پزشکی در کل به میزان سال گذشته بازخواهد گشت اما این مساله به این معنا نیست که ظرفیت هر رشته به میزان سال گذشته بازخواهد گشت بلکه این افزایش در مجموع ظرفیت‌ها خواهد بود.

پورکاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: ظرفیت رشته‌ها بنابر امکانات و شرایط مجدد از سوی گروه‌های آموزشی به دانشگاه‌ها اعلام و آنها نیز به وزارت بهداشت اعلام خواهند کرد و وزارتخانه نیز معمولا آنها را تایید و برخی را کم یا زیاد می‌کند. رشته‌هایی که با کمبود هیات علمی مواجه باشند، وزارت بهداشت مجبور است ظرفیت آنها را کاهش دهد.

وی با بیان اینکه ظرفیت سال گذشته حدود 5000 نفر بوده است، گفت: امسال ظرفیت‌ها به 4560 نفر رسیده بود که با دستور وزیر بهداشت این ظرفیت به میزان سال گذشته بازخواهد گشت.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در پاسخ به این سوال که میزان افزایش ظرفیت‌ها چگونه در رشته‌ها توزیع خواهد شد؟ گفت: دانشجویان توجه داشته باشند افزایش ظرفیت به میزان سال گذشته به معنای این نیست که ظرفیت هر رشته به میزان سال گذشته بازگردد، بلکه مطابق بررسی‌های انجام شده بنابر شرایط و امکانات و رشته‌هایی که کاهش ظرفیت زیادی صورت گرفته، این افزایش ظرفیت‌ها در آنها اعمال خواهد شد.

وی افزود: به طور مثال هشت رشته‌ای که با کاهش ظرفیت بسیاری روبه‌رو بودند، این افزایش ظرفیت‌ها در آنها بیشتر اعمال خواهد شد.

پورکاظمی در مورد زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد علوم پزشکی نیز اظهار کرد: نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد در 10 روز ابتدایی شهریورماه اعلام خواهد شد.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در مورد بررسی کارنامه‌های داوطلبان آزمون دستیاری دندانپزشکی نیز اظهار کرد: پس از دستور معاونت آموزشی مبنی بر بررسی آزمون دستیاری دندانپزشکی، به علت آنکه سال‌های گذشته ضریب‌بندی در آزمون اعلام نمی‌شده و در دفترچه امسال نیز اعلام نشده بود، دستور داده شد تا ضریب‌بندی دروس از سال آینده انجام شود،

برهمین اساس حدود 15 درصد از کارنامه‌ها تغییر پیدا کرد و به داوطلبان اطلاع‌رسانی و مجدد انتخاب رشته صورت گرفت.

انتهای پیام

srn1

New member
یکی به من گفت که رتبه اونم 7 شده بنظرتون میشه 2 تا 7 داشته باشیم

marry

New member
رتبه کل با رتبه در سهمیه فرق داره؟؟؟؟؟

والا دقیق نمیدونم ولی حدس میزنم اینطوری باشه که چون مثلا جلوتر از رتبه 9 دوتا 7 وجود داره اون شخص از نظر نمره رتبش 9 هست ولی چون دونفر با یه نمره بهتر قبل از اون هستن فرد در کل نفر دهمه.

marry

New member
و اگه افراد بیشتری با نمره بهتر قبل از اون باشن رتبه کلش بیشتر میشه مثلا اگه دو نفر رتبه سه بیارن دونفرم رتبه 7 اون رتبه نهیه رتبه کلش میشه 11 .البته این نظر شخصیه من بیده...

negin ka

New member
سلام بچه ها
اینجا اکثرا علو آزن !!!!!!!!!
بجه ها من تصمیم داشتم ایمنی بخونم و دارم میخونم
اما الان دودل شدم سر هماتو و ایمنی
راستش از هماتو میترسم
جون استادای خوبیم ندشتیم
میشه بگین رفرنساش چیه؟
بعد اینکه چ مزیتی نسبت ب ایمنی داره؟
ممنون میشم:)

sara71

New member
بله میشه.تو دفترچه هم نوشته بود که ممکنه از یک رتبه چندتا وجود داشته باشه.

سلام بنظر شما براي بيوشيمي و زيست بهتره چه كتابي رو بخونم؟من امسال كنكور دادم ولي تو اين دوتا خيلي ضعيفم اگه ميشه راهنمايي كنيد ممنون...

hhhmmm

New member
سلام...بانک خون گل افشان چاپ 90 رو دارم..چاپ جدید داره؟..به نظرتون فرقی میکنه؟ممنون میشم

Soroush Star

New member
یکم شهریور ماه زادروز دانشمند بزرگ و طبیب فرزانه ، شیخ الرئیس ابو علی سینا و روز پزشک بر جامعه پزشکی کشور (بالینی ، پایه و عمومی)مبارک باد

marry

New member
لینک نتایج ازمونو گذاشتن ولی هنوز غیر فعاله شاید 6 به بعد جوابا بیاد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا