نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد مشاوره در مامایی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

*somaye*

New member
مونیکا خانم بله من مشاوره ام منم امسال خیلی تلاش کردم روز و شبم شده بود درس.سر کنکور هم خیلی خنگ بازی در آوردم زبان هم خیلی وقتمو گرفت وقت کم آوردم نرسیدم سوالارو مرور کنم وگرنه خیلی ازسوال که با شک زده بودم و غلط بود درست میکردم اولش خیلی استرس داشتم من بارداری ونوزادان رو برای 80_90 درصد اومده بودم سرجلسه.بعد از کنکور وقتی جوابارو چک کردم کلی نا امید شدم..جوابا که اومد دیدم واسه همه سخت بوده.حالا کلی باید استرس داشته باشم تا جوابا بیاد دعا کن قبول شم چون واقعا دیگه نمیتونم دوباره بخونم من همه درسارو بلدم تنها چیزی که باعث شد رتبم خوب نشه استرس زیاد و کمبود زمان بود.حالا نمیدونم ارشد این رشته بازار کارش چه جوریه؟ارزش اینو داره آدم مثلا بره زاهدان؟من الان شاغلم به صورت قراردادی جایگزین مرخصی.که ازم خیلیم راضیند اگه یه شهر دیگه بخوام برم کارمو باید بیخیال شم.ارشد بخونیم کار واسمون هست؟
سلام عزیزم .من همیشه میگم برای ماما جماعت همیشه کار هست .........اگه نیروی جایگزین هستی پس اصلاً شک نکن و به نظر من همه شهرارو بزن ..........بعد که درست تموم بشه میتونی مطب داشته باشی اونم با عنوان کارشناس ارشد مشاوره در مامایی:smilies-azardl (113
میتونی تو طرح پزشک خانواده ثبت نام کنی یا به صورت قرار داد تو کلینیکهای مشاوره و روانکاوی کار کنی .................اااااااااااووووووووووووووه چه کارها که نمیشه کرد !!!:rose:

kghm

New member
عزیزم بعد از طرحت مطب بزن.هم به درست میرسی هم درآمدت خوبه.ارشد هم که قبول شی منافاتی با مطب نداره.

man bahman tarham tamum shod shahrdm ma nesbatan kuchike zadovalad ziad dare. motekhases zanaz ziad dare matab mamayi nemicharkhe az ro cheshmohamcheshmi hame miran motekhases va ya nahayatan 2ta az mamahaye ghadimi ke 20sal sabeghe daran matab daramad nadare majburam be arphad bechapbam matabam bezani ata mariz biad sonm natuni to daftarche benvisi dige nemian 

*somaye*

New member
man bahman tarham tamum shod shahrdm ma nesbatan kuchike zadovalad ziad dare. motekhases zanaz ziad dare matab mamayi nemicharkhe az ro cheshmohamcheshmi hame miran motekhases va ya nahayatan 2ta az mamahaye ghadimi ke 20sal sabeghe daran matab daramad nadare majburam be arphad bechapbam matabam bezani ata mariz biad sonm natuni to daftarche benvisi dige nemian 

میتونی با یه پزشک عمومی همکاری کنی ..........میشه......سخته ولی ممکنه!

kghm

New member
سلام عزیزم .من همیشه میگم برای ماما جماعت همیشه کار هست .........اگه نیروی جایگزین هستی پس اصلاً شک نکن و به نظر من همه شهرارو بزن ..........بعد که درست تموم بشه میتونی مطب داشته باشی اونم با عنوان کارشناس ارشد مشاوره در مامایی:smilies-azardl (113
میتونی تو طرح پزشک خانواده ثبت نام کنی یا به صورت قرار داد تو کلینیکهای مشاوره و روانکاوی کار کنی .................اااااااااااووووووووووووووه چه کارها که نمیشه کرد !!!:rose:

chekari manam hamishe eteghad dashtam adam faal bashe bikar nemimune tarham tamum shod pezeshk khanevade raftam goftan esm neminvisan niro nemikhan hazer budam shahrhaye kuchike atraf beram nakhastan matabam nemicharkhe darmangaha ham nemikhastan ya bedune bime harvaght khastan be onvane tazrighat beri ba hoghughe kam ke man goftam age adam bere shano maghame mama mire zire soal manam omidvaram betooam ba arshad avali moshavere mamayi shahram basham matab bezanam alanam bikar namundam ba motakhes baham tarhe tahghighati chandtarh tasvib kardim va mashghulam

*somaye*

New member
chekari manam hamishe eteghad dashtam adam faal bashe bikar nemimune tarham tamum shod pezeshk khanevade raftam goftan esm neminvisan niro nemikhan hazer budam shahrhaye kuchike atraf beram nakhastan matabam nemicharkhe darmangaha ham nemikhastan ya bedune bime harvaght khastan be onvane tazrighat beri ba hoghughe kam ke man goftam age adam bere shano maghame mama mire zire soal manam omidvaram betooam ba arshad avali moshavere mamayi shahram basham matab bezanam alanam bikar namundam ba motakhes baham tarhe tahghighati chandtarh tasvib kardim va mashghulam

تبلیغات خیلی خوب جواب میده.........ان شالله اگه خواستید در کلینیک کار کنید از تبلیغات تو مراکز بهداشت و مطبهای خصوصی غافل نشید ....مشاوره یه رسته ای هستش که کمتر کار شده و مباحثش برای مردم جا نیافتاده .........به نظر من اگه کسی بتونه تو شهرستانش کلینیک مشاوره جنسی یا ورزشهای دوران بارداری و مشاوره های معمول در بارداری رو راه بندازه موفق میشه:thumbsupsmileyanim:

kghm

New member
تبلیغات خیلی خوب جواب میده.........ان شالله اگه خواستید در کلینیک کار کنید از تبلیغات تو مراکز بهداشت و مطبهای خصوصی غافل نشید ....مشاوره یه رسته ای هستش که کمتر کار شده و مباحثش برای مردم جا نیافتاده .........به نظر من اگه کسی بتونه تو شهرستانش کلینیک مشاوره جنسی یا ورزشهای دوران بارداری و مشاوره های معمول در بارداری رو راه بندازه موفق میشه:thumbsupsmileyanim:[/QUOTe
are vaghan man ashegh in karam vaaay hamishe to zehnam in karaye khobe age beshe chi misheeee

kghm

New member
rasti bacheha nazgis joon gharar bod javaba biad ghabol shodim hamamooon in shekli shim ... hala hame mojaz shodim be omide ghaboolie ghati hooooooooraaaaaaaaaaaaaa4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6:

آخرین ویرایش:

*somaye*

New member
man hamishe ba dustam ke shokhi mikonam khodamo moarefi mikonam sexologist hastam....

- - - Updated - - -

are ehtemalan jome biad akhe mikhan ezafe kari ...[/QUOT

سکسولوژیست!! ای ول !!
ولی خدا میدونه چقدر زنهای طفلکیه شهرمون به این رشته نیاز دارند
خیلیا مشکل دارن ولی فکر میکنن زندگی یک زن همینه و باید باش کنار بیان

kghm

New member
man hamishe ba dustam ke shokhi mikonam khodamo moarefi mikonam sexologist hastam....

- - - Updated - - -

are ehtemalan jome biad akhe mikhan ezafe kari ...[/QUOT

سکسولوژیست!! ای ول !!
ولی خدا میدونه چقدر زنهای طفلکیه شهرمون به این رشته نیاز دارند
خیلیا مشکل دارن ولی فکر میکنن زندگی یک زن همینه و باید باش کنار بیان
are kheili alan man enghad arrafian zang mizanan soal miporsan... kheili az chizaye be nazar adi ro nemidonan hata age vase ofonata bian pishe ma koli vaght mizarim ama faghat fekr mikonan motekhases shafa mide ya mojeze... hamoon ke koli daro masraf konan razian

r-midwife

New member
پشتیبان یکی از دوستام گفته بود امروز میاد:65d6a5d6s:
ولی نیومد:smiliess (9):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا