نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد مشاوره در مامایی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kghm

New member
manam masalan 5shanbe salgarde arusim bud ama enghad esterese jomaro dashtam ke faghat mikhastam zud jome she taze badaz javaba yadam omad ke didm tamum shode a

kghm

New member
baba maryam jan nazgisjan khodaro sholkr ke mojaz shodim dustam tefli har2 baham har sal az 90sherkat mikardim alan hata mojaz nashode delam kheili vasash misuze...p

kghm

New member
mer30 maryam jan kheili dust daram bebinamet ishala ke hamkelasi shim man faghat mashhad shahrud mizanam khodam sabzevaram rah dur nemitonam beram

r-midwife

New member
کسی از ظرفیتا خبر نداره؟
من همه جا رو میزنم
خودم تربت جامم و اینجا تبصره 3 ام

maryam1368

New member
mer30 maryam jan kheili dust daram bebinamet ishala ke hamkelasi shim man faghat mashhad shahrud mizanam khodam sabzevaram rah dur nemitonam beram

معصومه جون من مشهدو نمیزنم چون احتمال قبولیم کمه ولی شاهرود رو میزنم انتخاب اولمو اراک میزنم دعا کن اراک قبول شم

kghm

New member
مرسی عزیزم تولد پر از استرس.خدایا یعنی میشه من قبول شم؟کاش ظرفیتارو ببرند بالا 120نفر که نازگیس جون هم قبول شه

are ishala. age mesd parsal bashe ke alie ke bazia naran 1shahraye delkhaheshun nabashe ma hame baham berim vaaayche khube

kghm

New member
maryam jan mahdudiat entekhab ke nadarim hala mashhadam bezan akhe chizi ghabele pishbini ni ama arak hatman ghabuli ke taze behtare nazdik khanevade

kghm

New member
maryam jun man 1dust daram az dabirestan kheili samimiyim ama on shahrud ezdevaj karde bache dasht natunes sherkat kone aval khabare ghabulimo be on goftam hamash u ro mese on tajasom mikonam har2tun dustdashtaniyid ba u ke miharfam fekr mikonam chansale baham dustim

maryam1368

New member
maryam jun man 1dust daram az dabirestan kheili samimiyim ama on shahrud ezdevaj karde bache dasht natunes sherkat kone aval khabare ghabulimo be on goftam hamash u ro mese on tajasom mikonam har2tun dustdashtaniyid ba u ke miharfam fekr mikonam chansale baham dustim

مرسی عزیزم منم همینطور دوستم.

r-midwife

New member
تربت جام کحاست؟[/quote]
تبصره 3 کارمو میگم-تربت جام یکی از شهرستانای استان خراسان رضویه.که متاسفانه یا خوشبختانه من استخدامی اینجا قبول شدم و الان 3 سال اینجام.

r-midwife

New member
تولد مریم جون و سالگرد ازدواج دوست دیگمونم مبارک.انشاالله همیشه شاد باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا