نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد مشاوره در مامایی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

نازگیس

New member
این نمره نفر اول چرا همش بالا پایین میشه
احساس میکنم بچه ها دلشون بازی میخواد هاااااااااا
ههههههه:New (6):

kghm

New member
rasti badaz entekhab shahr javab nahayi key miad... che bade ta key bayad estress dashte bashim 1ho began rahatemun konan akhe emkan dare to on 1ya2 shahshri ke entekhab kardim ghabul nashim

mrc

New member
سلاام کارنامه اومد
ولی فقط خبرش
میگن هفته اول مرداد میدن
واقعا که خیلی مسخره هستند

kghm

New member
vaghean ke... mordim dige nemitonestan hamimno chand ruz pish bezaran ke ma inghad aziat nashim ... az shanbe koli bezur khodamo sargarm mikardam ke zud 3shanbe she aw sobh arumo gharar nadaram ...

نازگیس

New member
تخمین رتبتون رو در ده ضرب کنید میشه رتبه اصلی !
میگن بچه های اینجا یک دهم بچه های اصلی تو کنکور بودن !!!!!!1
:21:

نازگیس

New member
بچه ها کسی از نحوه انتخاب اولویت ها خبر داره ؟؟؟ مثلا من با نمره 190 اگه اولویت اولمو مشهد بزنم بعد شاهرود بعد زنجان و یکی دیگه با نمره 180 اولویت اولشو بزنه زنجان بعد شهرای دیگه امکان داره من هیچ جایی قبول نشم ولی اون شخص زنجان قبول شه !!!! یادمه یه چیزی مث انتخاب رشته دانشگاه ازاد
ایا چنین چیزی صحت داره ؟؟
تو یه ای نوشته بودند با توجه به نتایح نه میتونیم چنین چیزی رو انکار کنیم نه میتونیم تایید کنیم
کیا از این موضوع خبر دارن ؟

نازگیس

New member
:ad54ad: خوبی هاجر جون
جدی من تو یکی از این تاپیکا خوندم نوشتن اینکه کدوم شهرو اول بزنی تاثیر داره !!

hajar

New member
قربانت شما خوبی
منم تو تاپیک بچه های فبولی 92 دیدم تاثیر دارهولی فکر کنم حرف اولو نمره بزنه.

kghm

New member
nazgis jun harki nomre behtar dashte bashe bar asase ovlaviatash jayi ke emkan dare ghabul mishe bad miran sare nomre kamtare. mesali ke zadi nemishe ama masalan age u faghat tehran mashhad bezani va kasi ba nomreye 180 ahvaz ya zahedan bezane momkene ghabul she ama u nashi chon faghat daneshgahaye khob zadi ama age zahedan mikhasti ovlaviat ba u bud

kghm

New member
vase man jaleb bud dustam migoft to hamkelasiash afradi budan ke bandar abas ghabul nashodan parsal ama mashhad ghabul shodan man fekr mikardam mashhad nesbat be onja portarafdartare khoda kone harki jaye khobo nazdiki ke delesh mikhad ghabul she

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا