نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد مشاوره در مامایی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

نازگیس

New member
بشنو ولی باور نکن
واسه دلگرمیه رتبه های تک رقمی گفتم که قبولیشون حتمیه :riz304:

kghm

New member
to takhmin rotbe inkie ba nomreye 245 tazd age begim dorost bashe mam 6 beshe 60 bazam shanse ghabulim kheili kame akhn hatmi ni 1jam onvartam sham 70 dige ghabul nistam akhe 69nafar mikhan

نازگیس

New member
245
ای بابا هردم از این باغ بری میرسد
تا میریم جلو نابغه ها کم کم پیداشون میشه
چشم هممون روشن والا
حالا نفر اول بیا میدان بگو کی هستی تا بشناسیمت بهت افتخار کنیم

نازگیس

New member
هی دلمون رو خوش کردیم گفتیم امسال سخت بوده
والا اینجوری ککه داره پیش میره سخت چی
امسال انگاری نسبت به پارسال اب خوردن بوده
هرچی نمره های امسال و پارسالو مقایسه میکنم تو تخمین رتبه انگار امسال همه سوالا خیلی اسون بوده وباید همه رو صد میزدیم
کاش ادمین این تخمین رتبه رو ببنده تا دیگه بیشتر از این ناامید نشیم تا این کارنامه های لعنتی رو بدن
:smiliess (2):

Ramze.shab

New member
سلام همه که نمره واقعی رو تو تخمین نمیزنن واسه تضعیف روحیه دیگران:4d564ad6:

Ramze.shab

New member
هرچی نمره های امسال و پارسالو مقایسه میکنم تو تخمین رتبه انگار امسال همه سوالا خیلی اسون بوده وباید همه رو صد میزدیم
کاش ادمین این تخمین رتبه رو ببنده تا دیگه بیشتر از این ناامید نشیم تا این کارنامه های لعنتی رو بدن

ناراحت نباش نازگیس

:tsimuzpzwoap1t9y3o7

Ramze.shab

New member

ناراحت نباش نازگیس

:tsimuzpzwoap1t9y3o7

نازگیس

New member
اخه رمزه شب جووووووووون :ad54ad:
تضعیف روحیه چیه ؟؟ ینی یارو کد رهگیروشو داده یا یه پولی هزینه کرده که مثلا من از کرم خدا ناامید بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هستن واقعا ؟؟
اگه هستن ایشالا به حق این شب قدر بزرگ خدا بهشون رحم کنه وببخشدشون

Ramze.shab

New member
اخه رمزه شب جووووووووون :ad54ad:
تضعیف روحیه چیه ؟؟ ینی یارو کد رهگیروشو داده یا یه پولی هزینه کرده که مثلا من از کرم خدا ناامید بشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هستن واقعا ؟؟
اگه هستن ایشالا به حق این شب قدر بزرگ خدا بهشون رحم کنه وببخشدشون

درصداتو بگو تا بهت بگم قبولی یا نه:ad54ad:

Ramze.shab

New member
تازه آدم غصه ارشد رو که نمیخوره از اول بری کنکور سراسری بده خیلی بهتره:smiliess (9):

dorado_s2006

New member
محمد حسین پورکاظمی رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: کارنامه شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 27 تیر(جمعه) روی سایت قرار می گیرد و داوطلبان می توانند از وضعیت خود اطلاع پیدا کنند تا وضعیت مجاز بودن یا نبودن انتخاب رشته محل آنها به چه صورت خواهد بود.

وی با بیان اینکه اطلاعات انتخاب رشته محل داوطلبان به صورت آنلاین می باشد، افزود: داوطلبان حداکثر تا تاریخ 3 مرداد ماه می توانند اقدام به انتخاب رشته محل کنند.

پورکاظمی با تاکید براینکه ظرفیت پذیرش کمتر از 5 هزار نفر خواهد بود، خاطر نشان کرد:اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان هفته اول شهریور ماه اعلام خواهد شد.

منبع خبر: کارنامه شرکت کنندگان "کارشناسی ارشد پزشکی" آخر هفته روی سایت می رود

kghm

New member
vaghean dora akhe mage khabare mohemo injuri midan ghalbam va:ad54ad::smiliess (3):stad behar hal mamnun lotf kardin ishala dign jome rahat shim ya onvari ya onvari

نازگیس

New member
رمزه شب جدی تو پیشگویی میکنی قبولیم یا نه وااااااااااااا
خودت امسال ازمون دادی ؟؟؟
منم اوایل میخواستم کنکور بدم
دوستم پارسال کنکور سراسری شرکت کرد قبول نشد امسالم دوباره شرکت کرده میگه امسال خوب بوده نسبت به پارسال و حتما قبوله
نمیدونم
شاید منم سراسری شرکت کردم اگه قبول نشدم

r-midwife

New member
محمد حسین پورکاظمی رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: کارنامه شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 27 تیر(جمعه) روی سایت قرار می گیرد و داوطلبان می توانند از وضعیت خود اطلاع پیدا کنند تا وضعیت مجاز بودن یا نبودن انتخاب رشته محل آنها به چه صورت خواهد بود.

وی با بیان اینکه اطلاعات انتخاب رشته محل داوطلبان به صورت آنلاین می باشد، افزود: داوطلبان حداکثر تا تاریخ 3 مرداد ماه می توانند اقدام به انتخاب رشته محل کنند.

پورکاظمی با تاکید براینکه ظرفیت پذیرش کمتر از 5 هزار نفر خواهد بود، خاطر نشان کرد:اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان هفته اول شهریور ماه اعلام خواهد شد

وای خدایا یعنی استرسمون فردا تموم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
انشاالله که همه قبول بشیم.
منبع خبر رو میگید؟

mw.ashel

New member
تقدیری سراسر خیر ، برکت ، خرسندی ، سلامت ، خوشبختی و سعادت دنیا و آخرت توشه شب قدرتان باد .

التماس دعا
:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا