نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد سم شناسی 93

ahmad_sezavar87

New member
بچه ها به نظر من امكان قبوليمون امسال پايينه چون سوالا خيلي راحت بود.به نظرم تخمين رتبه خ ل ي ل ي هم با توجه به راحتي سوالات تنظيم شده

shermin

New member
بچه ها به نظر من امكان قبوليمون امسال پايينه چون سوالا خيلي راحت بود.به نظرم تخمين رتبه خ ل ي ل ي هم با توجه به راحتي سوالات تنظيم شده

ولی همه میگفتن بیوشیمی امسال سخت بوده و بقیه هم با سال پیش از لحاظ سختی و آسونی تفاوتی نداشتن

ahmad_sezavar87

New member
به نظر من بيوشيمي سخت تر بود
زبان راحت بود قبول كنيد راحت بود(چندتا سوالو تو واژگان به خاطر اينكه نخوندمشون نزدم)4تا
زيست راحت،شيمي فوقالعاده راحت بود دارو هم كه كاملا مشخص بود
پارسال آخرين نمره قبولي159 بوده
درصد رتبه 54 پارسال كه تو اين انخمن هم هست اين بوده
بيو15
شيمي25
زيست52
سم85
دارو62
زبان10
خودش نوشته بود اگه 5 تا بيو بيشتر ميزد سراسري قبول بود

shermin

New member
زیست پارسال خیلی ساده تر بود.شیمیش سخت تر بود.دارو و سم هم با امسال فرقی نداشت.
سال پیش شیمی سخت بود.امسال بیوشیمی.

ahmad_sezavar87

New member
من اگه امسال قبول نشم ديونه ميشم و تا آخر عمرم اشتباهات اين كنكورم از يادم نميره مگه اينكه قبول بشم.ان شا ا... همگي با هم:a2d3:

asayesh

New member
مگه تخمین رتبه شما چند شد؟ واسه من نوشته 100:wacsmiley:

واسه من زده 86 ولی فکر نکنم درست باشه خواهرم سم ودارو رو صد زده زبان وزیست نود شیمی 80بیوشیمی70 همه استاداش بهش گفتن تهران میسه ولی تخمینش شده 24:21:

لبخند

New member
واسه من زده 86 ولی فکر نکنم درست باشه خواهرم سم ودارو رو صد زده زبان وزیست نود شیمی 80بیوشیمی70 همه استاداش بهش گفتن تهران میسه ولی تخمینش شده 24:21:

[درصدایی که میگید رو واقعا نمیتونم باور کنم.اینایی که شما مینویسید اعداد نجومیه نه درصد:5::5: من تا اونجایی که یادمه نفر اول کنکور پارسال که خودم باهاش صحبت کردم درصداش در این حد نبود.نمیدونم امسال سطح سوالا زیادی آسون بوده یا شرکت کننده ها واقعا انقد زرنگ شدن
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

لبخند

New member
با این حساب برم از همین الان شروع کنم به خوندن یه قطره امیدمم تبخیییییر شد:smilies-azardl (181البته اگه بتونم تا سال بعد خودمو به پای درصدای شما برسونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:j58r36j3gcr4suxymup

asayesh

New member
با این حساب برم از همین الان شروع کنم !!!!!!!!!!!!:j58r36j3gcr4suxymup

عزیزم اشتباه متوجه شدی البته من بد نوشتم اینا درصدای من نیست قبلا درصدام رو اینجا گفته بودم خیلی پایین بودن این درصدای یکی از دوستامه که قبلا امتحان داده من اشتباهی سم ودارو رو نوشتم که اصلا زمان اون جز منابع نبوده ولی در کل اون سال رتبه اش 1 شد ولی براش زده بود حدود20 که خیلی با رتبه خودش فرق داره نه اصلا اینجوری فکر نکن کنکور امسال از نظر یختی واسونی خیلی با پارسال فرق نداره وشانس قبولیت کم نیست ببخشید اگر بد نوشتم وباعث شدم استرس بگیری :rose:
درصدای من
سم91.1
دارو68.8
زیست61.1
شیمی23.3
بیوشیمی21.1
زبان0

asayesh

New member
به نظر من بيوشيمي سخت تر بود
زبان راحت بود قبول كنيد راحت بود(چندتا سوالو تو واژگان به خاطر اينكه نخوندمشون نزدم)4تا
زيست راحت،شيمي فوقالعاده راحت بود دارو هم كه كاملا مشخص بود
پارسال آخرين نمره قبولي159 بوده
درصد رتبه 54 پارسال كه تو اين انخمن هم هست اين بوده
بيو15
شيمي25
زيست52
سم85
دارو62
زبان10
خودش نوشته بود اگه 5 تا بيو بيشتر ميزد سراسري قبول بود

مطمیتید ?احتمالا ازاد یا بین الملل منظورشون بوده چون اینطور که به من گفتن اخرین رتبه قبولی ملی پارسال 37 بوده البته نیدونم درست باشه یا نه :smiliess (9):شما از اینن رتبه ودرصد وشانس قبولیش مطمینید?!!!! اونم سراسری!!!!!

لبخند

New member
عزیزم اشتباه متوجه شدی البته من بد نوشتم اینا درصدای من نیست قبلا درصدام رو اینجا گفته بودم خیلی پایین بودن این درصدای یکی از دوستامه که قبلا امتحان داده من اشتباهی سم ودارو رو نوشتم که اصلا زمان اون جز منابع نبوده ولی در کل اون سال رتبه اش 1 شد ولی براش زده بود حدود20 که خیلی با رتبه خودش فرق داره نه اصلا اینجوری فکر نکن کنکور امسال از نظر یختی واسونی خیلی با پارسال فرق نداره وشانس قبولیت کم نیست ببخشید اگر بد نوشتم وباعث شدم استرس بگیری :rose:
درصدای من
سم91.1
دارو68.8
زیست61.1
شیمی23.3
بیوشیمی21.1
زبان0

ممنون که اصلاحش کردی .آخه پارسال یکی از بچه های یه رشته دیگه قبل از امتحانش میگفت تصادف کرده واصلا نتونسته بخونه و همش میگفت از ارشد خداحافظی میکنم و از این حرفا بعد از کنکور میگفت زبانشو 90درصد زده .کلا خیلیا بهش اعتراض کردن چون باعث استرس بقیه شده بود.از این بابت من اینجا نمیتونم اینجور درصدا رو بپذیرم.
همکلاسیم که پارسال رتبه اش 5 بود اصلا زبان نزده بود.درصدای بقیه درساش بالا بود که تونسته بود قبول بشه وتنها درسیش که صد بود سمشناسی بود بقیه بجز بیوشیمی زیر 70 زده بود.نفر اول کنکور پارسال سم رو 60 درصد و دارو رو 20 درصد زده بود ولی اونم درسای دیگه اش خوب بود ولی الان دقیقا یادم نیست که بگم ولی این دو تا درسشو دقیق یادمه

لبخند

New member
مطمیتید ?احتمالا ازاد یا بین الملل منظورشون بوده چون اینطور که به من گفتن اخرین رتبه قبولی ملی پارسال 37 بوده البته نیدونم درست باشه یا نه :smiliess (9):شما از اینن رتبه ودرصد وشانس قبولیش مطمینید?!!!! اونم سراسری!!!!!

بله درصداشون درسته الان ایشون دانشگاه آزاد شهر ضا درس میخونه .پریسال تو گروه بودش و از قضا با چندتا از بچه ها انجمن همکلاسی شدن.یکی از بچه ها انجمن که دانشگاه کرمان قبول شده میگفت یکی از همکلاسیاش رتبه 48 شده ولی سراسری قبول شده با اینکه اعلام ظرفیت تا 45 نفر اعلام کرده بود

لبخند

New member
امسال کلا درصدام خیلی از پارسالم بدتره کلا امیدی واسه قبولی ندارم ولی واسه نمونه واستون گذاشتم درصداتونو میتونید مقایسه کنید تا حدودی/امیدوارم موفق باشید...

shermin

New member
تخمین رتبه خ لی لی درست نیست.رتبه و زیاد میگه :mad_majidonline:

sam shenasi

New member
هیچ حسابی روی تخمین رتبه ها نیست تفاوتش با رتیه اصلی خیلی زیاده
بچه ها خوش به حالتون که امید دارین به قبولی من از حالا دارم فکر میکنم واسه سال بعد چه کار کنم

بالا