نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد سم شناسی 93

zy zy

New member
بیوشیمی: 27
شیمی: 44
زیست: 61
سم: 86
دارو: 70
زبان: 68
نسبت به پارسال زیست و شیمی رو بالاتر زدم .... اما بیوشیمی رو خیلی کمتر از پارسال زدم سم و دارو هم حدود پارسال بود زبان هم کمی کمتر از پارسال
اصلآ امیدی ندارم :-(

خیلی خوبه انشالا که همونجایی که دوس داری قبول شی

zy zy

New member
بچه ها چرا زبان صفر ؟؟؟؟؟ انشالا که امسال همه قبول شن ولی اگه خدایی نکرده زبونم لال کسی خواست سال دیگه شرکت کنه حتما رو زبانتون کار کنین خیلی تاثیر داره

ahmad_sezavar87

New member
سلام اینم درصدای من
بیوشیمی48
شیمی60
زیست 71
سم 91تقریبا
دارو84
زبان14
فقط از زیست و شیمی ناراضی ام میتونستم هر دو رو 80 بزنم ولی سر جلسه مغزم قفل کرد در هر صورت امیدم به خداست
دوست دارم نظرتوk, fn,kl lvsd

zy zy

New member
سلام اینم درصدای من
بیوشیمی48
شیمی60
زیست 71
سم 91تقریبا
دارو84
زبان14
فقط از زیست و شیمی ناراضی ام میتونستم هر دو رو 80 بزنم ولی سر جلسه مغزم قفل کرد در هر صورت امیدم به خداست
شما که دیگه 100 درصد قبولی :applause:

ahmad_sezavar87

New member
سلام roshan انشا الله که قبول میشی
میخواستم اگه بشه درصداو نمره پارسالتو بنویسی تا شاید ما هم از سر در گمی در بیایم.و همچنین رتبت مرسی:smiliess (3)::smiliess (3)::smiliess

shermin

New member
سلام اینم درصدای من
بیوشیمی48
شیمی60
زیست 71
سم 91تقریبا
دارو84
زبان14

درصداتون خیلی خوبه

asayesh

New member
شیمی: 44
زیست: 61
سم: 86
دارو: 70
زبان: 68
نسبت به پارسال زیست و شیمی رو بالاتر زدم .... اما بیوشیمی رو خیلی کمتر از پارسال زدم سم و دارو هم حدود پارسال بود زبان هم کمی کمتر از پارسال
اصلآ امیدی ندارم :-([/quote]

عزیزم شما درصدات خیلی خوبه امیدت به خدا باشه راستی شما که پارسال امتحان دادید میشه بگی اخرین نمره قبولی چند بوده?

sam shenasi

New member
وااااای من درصدام افتضاحه نمیگم
مطمئنم که قبول نمیشم جز سم و دارو که حدود 60 زدم بقیه خیلی پایینه

ahmad_sezavar87

New member
سلام بیاید تو سایت تخمین رتبه انجام بدین.برای کد رهگیری هم یه کد از خودتون بزنید

karshenasgh

New member
برای تخمین رتبه ی سایت د.ک.ت.ر خ.ل.ی.ل.ی اینا رو بزنین، وارد میشه..
نام کاربری : 930191140
رمز عبور : 123

asayesh

New member
برای تخمین رتبه ی سایت د.ک.ت.ر خ.ل.ی.ل.ی اینا رو بزنین، وارد میشه..
نام کاربری : 930191140
رمز عبور : 123

من رفتم و همین رمز عبور رو زدم وارد شد وتخمین رتبه رو انجام داد ولی جامه اماریش به نظر خیلی کم بود بچه ها سما هم بیاین شاید جامع اماریش بهتر بشه ولی کاشکی خود سایت علوم پزشکی فعال میشد

ahmad_sezavar87

New member
سلام بچه ها به نظرتون سوال 40شيمي تو كليد غلط نيست؟جواب بايد يك هزارم بشه نه يك صدم

لبخند

New member
بچه هایی که درصداشونو اینجا گفتن خیلی عالی بود آفرین شماها که قبولید

لبخند

New member
من رفتم و همین رمز عبور رو زدم وارد شد وتخمین رتبه رو انجام داد ولی جامه اماریش به نظر خیلی کم بود بچه ها سما هم بیاین شاید جامع اماریش بهتر بشه ولی کاشکی خود سایت علوم پزشکی فعال میشد

مگه تخمین رتبه شما چند شد؟ واسه من نوشته 100:wacsmiley:

لبخند

New member
فک کنم تخمین رتبه دکتر درست نباشه درصدای پارسالمو بهش دادم نوشته بود تخمین رتبه ام 80 میشه ولی پارسال رتبه ام 58 شد.یه قسمتم که نوشته تخمین رتبه سال 92 که اصلا هرچی بزنی تغییر نمیکنه

shermin

New member
فک کنم تخمین رتبه دکتر درست نباشه درصدای پارسالمو بهش دادم نوشته بود تخمین رتبه ام 80 میشه ولی پارسال رتبه ام 58 شد.یه قسمتم که نوشته تخمین رتبه سال 92 که اصلا هرچی بزنی تغییر نمیکنه

یعنی اینقدر اختلاف؟؟؟ :5:
پس جای امیدواری باید باشه.فکر کنم امسال 50 نفری ظرفیت اعلام کنن.
شما پارسال درصداتون چطور بوده؟

بالا