نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ALI.MZH

New member
دوستان سوال 88 شيمي توكليد اشتباه زدن جون جواب كزينه 2 ميشه

ALI.MZH

New member
دوستان مكه شما بعد أزمون دفترجه سوالات رو نكرفتين؟ماكه اصل دفترجه سوالات رو أخرازمون بهمون دادن

CorScorpi

New member
دوستان سوال 88 شيمي توكليد اشتباه زدن جون جواب كزينه 2 ميشه

نه کاملا درسته کتاب شیمی مواد دکتر فاطمی رو چک کنید قبولی بستگی به این داره که بقیه شرکت کننده درصداشون چقد باشه ولی درصدای شما هم خوبه موفق باشید

ALI.MZH

New member
كتاب دكترفاطمي صفحه 321 سطراول.مرسي باارزوي قبولي براي شما دوست عزيز

sm6622006

New member
از دوستان اگه کسی دفترچه سوالات رو نداره ایمیل بزنه براش بفرستم.فقط یه شرط داره اونم اینکه تو تخمین رتبه شرکت کنین.آخه تا نتایج خیلی مونده رشته ما هم که پذیرش کمه میتونه خیلی مفید باشه.در ضمن دوستانی که ایمیل بزنن دفترچه رو سریعتر میفرستم چون این سایت رو زیاد چک نمیکنم.موفق باشیم!!!!
:auizz3ffy9vla57584x

sm6622006@yahoo.com

sm6622006

New member
دوستان مكه شما بعد أزمون دفترجه سوالات رو نكرفتين؟ماكه اصل دفترجه سوالات رو أخرازمون بهمون دادن
از دوستان اگه کسی دفترچه سوالات رو نداره ایمیل بزنه براش بفرستم.فقط یه شرط داره اونم اینکه تو تخمین رتبه شرکت کنین.

تخمین رتبه فراموش نشه

sm6622006@yahoo.com

ALI.MZH

New member
دوستان اكه امكانش هست درصدا ياامتيازتون رو بكيد.متشكرم

matrix222

New member
بچه ها یادتون نره سوال 88 شیمی مواد رو اعتراض بزنید ..، ali.mzh اگه میشه درصداتو بفرس ، نمره چطور حساب میشه؟؟

sm6622006

New member
بچه ها یادتون نره سوال 88 شیمی مواد رو اعتراض بزنید ..، ali.mzh اگه میشه درصداتو بفرس ، نمره چطور حساب میشه؟؟
matrix222 عزیز من زدم.
سه تا اشکال هم داره یائتون نره بزنین.
سه تا اشکال درآوردم که تو میکروب و اصول نگه داری و کلیات هست.سوال 13 میکروب - 52 نگهداری - 102 کلیات بهداشت
دلیل قانع کننده از کتابا رو هم درآوردم و ارسالش کردم.دوستان اگه مایل بودن ایمیل بزنن فایل اعتراض رو براشون بفرستم تا اگه مایل بودن اونا هم اقدام کنن.
sm6622006@yahoo.com

اینا خیلی تابلو هستن بزنین تا حقمون ضایع نشه

sm6622006

New member
سوال 13 میکروب - 52 نگهداری - 102 کلیات بهداشت اشتباهن.من از دو تا استاد هم پرسیدم.
یادتون نره
دلایلش رو هم دارم.

ALI.MZH

New member
سلام به دانشمندان أينده
دوست خوبم هرسه تا سوال توكليد صحيح بود.من جك كردم.(منكه خودمو واسه سال ديكه ميخوام اماده كنم)
ميكروب 61 درصد
اصول 73 درصد
شيمي 38 .
بهداشت 53
زبان هم نزدم

ALI.MZH

New member
مرسي matrix222
نه قبول نميشم جون شيمي واقعا ساده بود ولي بي دقتي كردمز
ان شاا...سال ديكه بيشتر تلاش ميكنم(تجربه خوبي بود)
فعلا اميدم به ارشد سراسري هستش كه مرحله اولش مجاز شدم

sm6622006

New member
مرسي matrix222
نه قبول نميشم جون شيمي واقعا ساده بود ولي بي دقتي كردمز
ان شاا...سال ديكه بيشتر تلاش ميكنم(تجربه خوبي بود)
فعلا اميدم به ارشد سراسري هستش كه مرحله اولش مجاز شدم

اولا که مطمئنا قبولی مگه اینکه خودت بخوای رشته های وزارت علوم رو ادامه بدی.فقط شاید تهران نگیره اونم شاید ولی بقیه حتما میاری.
اون سه تا سوال رو هم من دوباره چک کردم.جسارتا تابلوه که اشتباهه البته به ضرر من هست چون من یکی رو طبق کلید زدم.حالا ببینیم چطور میشه.
علی و ماتریکس! به لطف خدا قطعا قبولن.از الان به فکر شیرینی باشن! ای ول،تو اصول نگهداری کــــــــــــولــــــــــــــا ک! کردین.:thanks:
حالا به نظر شما من بین الملل میارم با این افتضاحات!:میکروب 41 -شیمی 45 - کلیات 42 - اصول نگهداری 15 :65d6a5d6s:
امسال برام حیاتیه:smiliess (12):

آخرین ویرایش:

matrix222

New member
sm بين الملل احتمال داري ؛ دوستان شما هم نميتونيد از سايت sanjeshp فرم ثبت نامو اطلاعاتتونو ببينيد؟؟

sm6622006

New member
سلام اینم درصدای من من واقعا بی دقتی کردم اعصابم از دست خودم خرده:sadsmiley:
میکروب 37
اصول 47
شیمی مواد 59
کلیات 67
زبان 12
راستی بچه ها برین تو تخمین رتبه شرکت کنین دیگه بعد چند روز فقط 14 نفر اومدن

انشااله قبولی چون اصول رو خوب زدی و شیمی هم عالیه.روی زنجان و قزوین و یزد حساب کن.:thumbsupsmileyanim:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا