نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

am-ml

New member
سلام عزیزم :rose:
آره چک کردم درمورد میکرب هر 30 سوال تو آدامز هست.ازبین 30 سوال اصول هم فقط یک سوال از سردخانه داده بودن:21:

:thanks::thanks:
خدا رو شکر ؛آدامز رو خوب خونده بودم ،یه دور دیگه بخونم عالی میشه.

Samaneh1366

New member
سلام به دوستانی که نشستید و زمان گذاشتید و خوندید و زحمت کشیدید
همتون خسته نباشید
امیدوارم که خوشحالی تک تک شما عزیزان رو ببینم
به امید پیروزی

سلام دوستان عزیز

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز
امیدوارم که همه کنکورو به خوبی داده باشین و نتایج خوبی هم بگیرین.
التماس دعا
موفق و موید باشین.

movafagh

New member
سلام.اکثر سوالای میکروب امسال از کتاب ادامز بود.به خصوص بیماری ها...
و اکثر سوالای اصول و شیمی هم از فاطمی بود.
و اکثر سوالای کلیات هم از رکنی بود.در ضمن اگه در کنارش کسی کتابای پارسه رو هم می خوند که دیگه خیلی خوبه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sm6622006

alitorel

New member
سلام بر دوستان
کسی سوالای ارشدا نداره؟
کلید اومده من سوالا را ندارم ببینم چیکار کردم:13:

sm6622006

New member
سلام.من امسال برای اولین با شرکت کردم.
درصد ها رو با توجه به کلید اولیه درآوردم.
میکروب 41
شیمی 45
کلیات 42
اصول نگه داری 15
زبان صفر

دوستان لطف کنن اگه نظری در مورد قبولی یا عدم قبولی داشتن ایمیل بدن.کلا با این وضع میشه امیوار بود؟بین الملل چی؟
در ضمن سه تا اشکال درآوردم که تو میکروب و اصول نگه داری و کلیات هست.سوال 13 میکروب - 52 نگهداری - 102 کلیات بهداشت
دلیل قانع کننده از کتابا رو هم درآوردم و ارسالش کردم.دوستان اگه مایل بودن ایمیل بزنن فایل اعتراض رو براشون بفرستم تا اگه مایل بودن اونا هم اقدام کنن.
موفق باشید

sm6622006

New member
من سه تا اشکال درآوردم که تو میکروب و اصول نگه داری و کلیات هست.سوال 13 میکروب - 52 نگهداری - 102 کلیات بهداشت
دلیل قانع کننده از کتابا رو هم درآوردم و ارسالش کردم.دوستان اگه مایل بودن ایمیل بزنن فایل اعتراض رو براشون بفرستم تا اگه مایل بودن اونا هم اقدام کنن.
موفق باشید

sm6622006

New member
:thanks::thanks:
خدا رو شکر ؛آدامز رو خوب خونده بودم ،یه دور دیگه بخونم عالی میشه.
من سه تا اشکال درآوردم که تو میکروب و اصول نگه داری و کلیات هست.سوال 13 میکروب - 52 نگهداری - 102 کلیات بهداشت
موفق باشید
sm6622006@yahoo.com

sara25

New member
سلام دوست عزیز:rose:
من 3تا سوالی رو ک گفته بودی چک کردم ولی اشکالشو متوجه نشدم:21:، امکانش هست فایلتو برام بفرستی؟

sm6622006

New member
سلام دوست عزیز:rose:
من 3تا سوالی رو ک گفته بودی چک کردم ولی اشکالشو متوجه نشدم:21:، امکانش هست فایلتو برام بفرستی؟

سلام دوست عزیز. چرا امکان نداره ، شما یه ایمیل برام بفرست آخه من آدرس ایمیلتو ندارم ، منم فایل رو برات میفرستم.راستی خوشحال میشم نظرت رو راجع به درصدام بدونم.البته واقعا بگوها! sm6622006@yahoo.com

sm6622006

New member
دوستان نظرات خودشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس، اشکالات و ...) بفرمایند؟

اسپم و تبلیغات ممنوع
با این درصدا میشه قبول شد؟
میکروب 41
شیمی 45
کلیات 42
اصول نگه داری 15
زبان صفر

sm6622006

New member
سلام.میشه درصدای پارسالتون رو برام بفرستید.مهمه برام.sm6622006@yahoo.com:(50):

مانیا

New member
سلام به همه دوستان
خسته نباشین
لطفا بگین سوالا با چه منابعی می خوند
من پارسال که شرکت کردم منابع اصلی رو برای هر درس اینا دیدم ،برای امسال تایید می کنید.
میکروب: آدامز
شیمی : شیمی فاطمی
اصول: کتاب فاطمی
کلیات:شیر:کتاب کریم.
سوسیس و کالباس : حسینی
بهداشت موادغذایی رکنی.

زبان: کتاب لزگی

[font=arial[font=tahoma]]سلام دوست خوبم
امیدوارم همین امسال همه قبول بشن و نیازی به سال بعد نباشه[/font][/font]درباره منابع اگر بتونید آدامز رو کامل بخونید واقعا موثره بقیه منابعی که ذکر کردید به نظر من کاملا خوبه و تقریبا 80 درصد سوالات از همین منابعه . برای زبان لزگی خیلی خیلی موثره

matrix222

New member
bebakhshid man goftam age emkanesh hast az daftarche soal ax bgirid vasam mail konid na eterazaro chun daftarcharo ndaram pyda ham nmikonam , mikham darsad bgiram , darsadaye shoma labe marze

ALI.MZH

New member
سلام دوستان خوبم(دانشمندان أينده).خيلي ساده بود.بي دقتي كردم.
من امسال بهداشت وايمني موادغدايي امتيازم 203 شدباتوجه به اينكه امتيازنفر33سال قبل 198 بود(بزيرش كلا36 نفر) احتمال قبولي من هست؟(امسال زيادوقت نزاشتم اكه نشدسال دكه بيشتر وقت ميزارم.متشكرازهمه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا