نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kolouche

New member
ب نظر من ایمنی امسال با همه آسونیش بعد از درصد گرفتن خیلیا رو متحیر کرد...

mehdi_imuno

New member
ظرفيت امسال دانشكده بهداشت علوم پزشكي تهران : ٦ نفر (طبق گفته مسئولش)

hani93

New member
نه اینجا هم خودش تخمین رتبه ی جداگونه داره که فکر میکنم رتبه هاش واقعی ترن البته بستگی به تعداد افرادی داره که شرکت میکنند هرچه بیشتر شرکت کنند رتیبه ها واقعی تر میشن،فکر میکنم بعد از کلید اولیه فعال میشه:smiliess (11):

کد رهگیری میخواد؟؟؟.... ای بابا.... ای بابا..... ی مقدار فکر میکنم زرنگ تشریف دارن.....

رتبه بستگی ب جامعه آماری داره ک 2 تخمین شرکت کردن؟؟؟.... یا با توجه ب رتبه بچه های سالای قبل تخمین میزنه؟؟؟؟.... اون تخمینی ک بچه ها پارسال اینجا شرکت میکردن همون خ لیلی بود یا واسه همین سایت بود؟؟

ارشد93

New member

بچه ها پایه اید سوالات مشکوک کنکور رو با جزئیات دربیاریم، تا بعد از اعلام کلید نسبت بهشون اعتراض کنیم؟ ایمنی، بیوشیمی و سلولی مولکولی چندتا مشکوک داشت

- - - Updated - - -

بچه ها پایه اید سوالات مشکوک کنکور رو با جزئیات دربیاریم، تا بعد از اعلام کلید نسبت بهشون اعتراض کنیم؟ ایمنی، بیوشیمی و سلولی مولکولی چندتا مشکوک داشت

ارشد93

New member
میشه نظرتون رو بگید؟ من ایمنی رو شروع می کنم

سوال 28 دکتر گزینه 2 و 1 رو صحیح اعلام کرده آخرشم گفته سوال جای اعتراض دارد
سوال 31 همینطور گزینه 1 و 4 درست هستند
سوال 38 دکتر گزینه ی 1 رو صحیح اعلام کرده، بنظرتون درسته؟

kolouche

New member
من رو 28 نظر خاصی ندارم.... اصا ندیدم نوشته فعال نــــــــشده.... فکر کردم فعال شده ست.... :sad:
38 هم نه درست نیس ب نظر من.... ما تو آز بانک خون و همچنین سرلوژی برا تسریع آزمایش سانتریفوژ میکنیم....

Kianoosh.m

New member
من رو 28 نظر خاصی ندارم.... اصا ندیدم نوشته فعال نــــــــشده.... فکر کردم فعال شده ست.... :sad:
38 هم نه درست نیس ب نظر من.... ما تو آز بانک خون و همچنین سرلوژی برا تسریع آزمایش سانتریفوژ میکنیم....

28 رو من هیچجای ابوالعباس ندیدم که اشاره شده باشه که آنرژی بشه... یعنی جوری که من خوندم تو فصل 6 ابوالعباس 2012 ، دندریتیک نابالغ هم قدرت عرضه داره Tcell هم ازش میگیره آنتی ژن رو فکرم نمیکنم بی پاسخی بده!
38 هم به نظر من که 3 میشد (اگه بشه من یکی خیلی خوشحال میشم) چون هرچقدم آنتی ژن زیاد شه قدرت آگلوتیناسیون مگه تغییر میکنه؟

کلا هم خراب کردم واقعا به روال پارسال نبود من میخاستم چون بیوشیمیم ضعیفه ایمنی رو بالای 80 بزنم ولی انقد غلطای الکی داشتم که (با کلید دکتر خل.یلی) شد 62 درصد :(

اینم درصدام واسه امیدوار کردن بقیه شماها:
ایمنی 62
بیوشیمی 37 :(
باکتری 20
سلولی 58
زبان 58

بچه ها با اینا بین الملل هم نمیشه قبول شد؟

- - - Updated - - -

28 رو من هیچجای ابوالعباس ندیدم که اشاره شده باشه که آنرژی بشه... یعنی جوری که من خوندم تو فصل 6 ابوالعباس 2012 ، دندریتیک نابالغ هم قدرت عرضه داره Tcell هم ازش میگیره آنتی ژن رو فکرم نمیکنم بی پاسخی بده!
38 هم به نظر من که 3 میشد (اگه بشه من یکی خیلی خوشحال میشم) چون هرچقدم آنتی ژن زیاد شه قدرت آگلوتیناسیون مگه تغییر میکنه؟

کلا هم خراب کردم واقعا به روال پارسال نبود من میخاستم چون بیوشیمیم ضعیفه ایمنی رو بالای 80 بزنم ولی انقد غلطای الکی داشتم که (با کلید دکتر خل.یلی) شد 62 درصد :(

ایمنی 62
باکتری 20
سلولی 58
زبان 58

ارشد93

New member

ایمنی 62
باکتری 20
سلولی 58
زبان 58

دوست عزیز منم 38 رو گزینه 3 زدم

kolouche

New member

ایمنی 62
باکتری 20
سلولی 58
زبان 58

ب نظر من ب بیشتر از بین الملل امید داشته باش.... امسال خیلیا خراب کردن....

ارشد93

New member
کد رهگیری را می گیره تا بعد اعلام نتایج اگه قبول شدی بذاره جزو قبولیای آموزشگاهشون

به این میگن کار شرافتمندانه و آمار واقعی ی ی

نه دوست عزیز
اینطوری نییست

سایت دکتر که چنین چیزی نمیخواد
اما سایت فعلی یعنی سایت علوم پزشکی کد رو میگیره تا هرکسی فقط یکبار بتونه درصدهاشوئ وارد کنه و ویرایش کنه، و فقط داوطلبان واقعی بتونن شرکت کنن

sa@@ra

New member
کلا کلیدای د.ک.ت.ر خ.ل.ی.ل.ی جای بحثش زیاده
با کلیدای ایمنی میشم 77% و با کلید ب.ل.ب.ل.ی میشم 85%
درسای ذیگه گروه خ هم همینطوره هرچیو با نظر چند تا استاد گذاشتن
دیگه فک کنم نیازی به این کارا نباشه کلیدا بهداشت میاد به زودی 24 هم که میگن کارنامه میاد و رتبه
دیگه چه نیازی به تخمین هست اون واسه زمانی بود که باید 3 ماه انتظار میکشیدی بدون این که بدونی رتبت چنده
تخمین گروه خ هم اصلا به درد نمیخوره درصدای سالای پیشو داره و اینکه گویا مال هرکی هر بار یه رتبه ای میده:))))))))
در این زمینه انصافا علوم پزشکی بهتره

Kianoosh.m

New member
رو بقیه درسا انقد قوی نبودم که بگم آسون بود یا سخت (به جز زبان که اونم حساب میکردم روش نشد) ولی ایمنی رو نسبت به سالای 90،91،92 نگاه کنی واقعا سخت تر بود. خیلی ناجور نبود که نشه تشخیص داد، ولی اونا خیلی راحت تر بود
یه دونه سوال از آنتی بادی ندادن نامردا.
اینم مثه اینکه هرسال هست که دوتا سوال از کنکور سال قبل میدن، امسالم بود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا