نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

lidas

New member
سلام جوابای منم تقریبا شبیه بقیه دوستانه انشاالله همگی اون جایی که دوست داریم قبول بشیم واقعا خسته نباشید
استان ماکه گردوخاکه دوستان استانایی که هواشون تمیزه از هواشون استفاده کنن

shekoofeh

New member
دوست عزيز babak.stat1
بله سوال 47 گزينه ب درسته من اشتباه تايپ كرده بودم.سوال 49 درحالت پارامتري فكر ميكنم بايد از اناليز واريانس طرح بلوكي استفاده بشه
سوال 59 :مگر SSE=SST-SSR و syy=(n-1)sy^2 و ssR = b^2 sxx, sxx=(n-1)sx^2 ,ssT=syy نيست ؟ راه حل شما در صورتي درست بود كه در صورت سوال بيان ميشد كه sy^2 همان مجموع مربعات است در غير اينصورت sy^2 واريانس yi ها است.دقيقا در سوال 40 هم براي بدست اوردن SSكل Sy^2را در(n-1) ضرب كرديم.
شما سوال 24 راحل كرديد به جواب رسيديد همچنين سوال 12 ؟ نظرتون راجع به سوال 50 چيه؟

babak.stat1

New member
دوست عزيز babak.stat1
بله سوال 47 گزينه ب درسته من اشتباه تايپ كرده بودم.سوال 49 درحالت پارامتري فكر ميكنم بايد از اناليز واريانس طرح بلوكي استفاده بشه
سوال 59 :مگر SSE=SST-SSR و syy=(n-1)sy^2 و ssR = b^2 sxx, sxx=(n-1)sx^2 ,ssT=syy نيست ؟ راه حل شما در صورتي درست بود كه در صورت سوال بيان ميشد كه sy^2 همان مجموع مربعات است در غير اينصورت sy^2 واريانس yi ها است.دقيقا در سوال 40 هم براي بدست اوردن SSكل Sy^2را در(n-1) ضرب كرديم.
شما سوال 24 راحل كرديد به جواب رسيديد همچنين سوال 12 ؟ نظرتون راجع به سوال 50 چيه؟

راجبه سوال 59 باید بگمکه روش شما رو هم انجام دادم مقدار b +و- 3/2 بدست میاد کا حل معادله نزدیکترین جواب همان گزینه الف.
24 رو نزدم
سوال 12 گزینه ج بصورت زیر بدست آوردم
12.PNG

آخرین ویرایش:

lidas

New member
سلام منم 57)4
58)2
59)جوابش داخل گزینه ها نبود
سوال 18 و 19 چه گزینه ای زدید؟

مرجانه

New member
سلام منم از زبانش اصلا راضی نبودم
دعا کنین فقطقبول شم وگرنه باید برم طرح

biostat

New member
سلام ؛جواب هاي من هم تقريبا مثل بقيه است . منتظرم كليد بياد!!!!!!!!!!!!:smilies:

shekoofeh

New member
سوال 59 با توجه به توضيحاتي كه دادم دو مقدار 8.84 و 0.84- به دست مياد احتمالا اين سوال هم بايد حذف بشه.

masoudjani

New member
سلام
نظراتو خوندم دیدم بعضیا گفتن سوال 9 اشتباس!!!!
من حلش کردم گزینه3 جواب صحیح است که 15 می شود!
اشتباه شما از اینجاس که رفتیم مسافت جابه جایی رو حساب کردین که 5 می شود ولی کل مسافت پیموده شده رو حساب میکردین 15 میشود!!!!!
درخواست حذفشو ندین یه وقت!

آخرین ویرایش:

masoudjani

New member
سوال 61 همون گزینه الف است زیرا یک برآورد نااریب است نه اریب!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

jiyu

New member
نمیدونم چرا اینطور شدم اصلا از ذهنم نمیره فقط ناراحت اون سوالام که بلد بودم و از استرس خراب کردم. خیلی افسرده شدم:(

sara11

New member
بچها مگه با ناراحتی میشه کاری کرد مطمئن باشید اگه دوباره امتحان برگذار میشد بازم همون سوالهایکه با سهلنکاری نتونستیم جواب صحیح بدیم باز هم همون سهلنکاری تکرار میکردید ...

چرا یادتون رفته ما باهم با توکل به خدا شروع کردیم مطمئن باشید با توکل بهش مطمئنا اگه قسمتمون باشه قبول میشیم...

jiyu

New member
ضریبش 3 هست اما تو حساب نمره هر سوال زبان 2.25 نمره به اون اضافه میکنه

jiyu

New member
میدونم با ناراحتی چیزی درست نمیشه اما دست خودم نیس از یادم نمیه . نتیجه زحمتات رو ندیدن 1 سال عقب افتادن و درس خوندن سخته واقعا

masoudjani

New member
حالا آمارزیستی ایقد هم آش دهن سوزی نیستاااااااااااا ارزش ناراحتی نداره!!!!!!!

biosta

Well-known member
شفاف سازی کنید شاید ترک تحصیل کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا آمارزیستی ایقد هم آش دهن سوزی نیستاااااااااااا ارزش ناراحتی نداره!!!!!!!

عجب پستی گذاشتی پسر اصلا" انتظار خوندن چنین پستی رو نداشتم
لطفا آشی که برای یک اماری جهت ادامه تحصیل میتونه دهن سوزه باشه رو نام ببرید خیلی دوست دارم بدونم , با دلیل . متشکرم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا