نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shayeste

New member
تعداد شرکت کننده ها امسال بیشتر بوده اما امیدوارم حریف جدی نباشن. آقا من سه چهار تا سوال کاربردی اومدم خونه متوجه شدم بی دقتی کردم اشتباه زدم تازه خیلی از شک دارها رو نزدم:14:

zahra68

New member
سلام.حوزه کرمانشاه 120 نفر شرکت کرده بودن.غایب هم نداشت.دوستان بنظرشما اگه کسی زبان نزده باشه ودروس دیگه حدود50بزنه احتمال قبولیش هست؟
120 نفر :1dco2x0p1lilzhfpg1tکرمانشاه چه خبره؟؟// دوست عزیز مطمئنین همشون امارزیستی بودن؟///؟

صالحی60

New member
سلام به همه دوستان
وجناب بیوستای عزیز ک منو از قلم انداختن
:smiliess (3)
به قول دوستان آزمون دورازانتظاربود اونم برای من که فقط تست سالهای گذشته رو خونده بودم ولا غیییییییر
ریاضی وآمارریاضیش خوب بود اما مطالب آمارکاربردیش جدید بود منم بیشتر از 12تست نتوسنتم جواب بدم:14:
البته یه اشتباه بزرگ دیگه هم کردم سرجلسه خدمو مشغول زبان کردم وقتم تلف شد...آخه اشتباه تا چه حد؟!یکی بیاد منو بزنه ه ه ه ه !
چون بعد از جلسه دیدم میتونستم چند تا تست کاربردی دیگه هم بزنم...
خلاااااااصه
روزی بود براخودش
امیدوارم دوستان موفق بشن
راستی کسی بودتو سوالی به جواب نرسه؟

mahnia

New member
120 نفر :1dco2x0p1lilzhfpg1tکرمانشاه چه خبره؟؟// دوست عزیز مطمئنین همشون امارزیستی بودن؟///؟

آره عزیزم مطمئنم.خودم قبل امتحان رفتم شمردم.بدبختانه یا خوشبختانه کرمانشاه لیسانس آمار زیاد داره.

yekta_63

New member
تعداد شرکت کننده ها امسال بیشتر بوده اما امیدوارم حریف جدی نباشن. آقا من سه چهار تا سوال کاربردی اومدم خونه متوجه شدم بی دقتی کردم اشتباه زدم تازه خیلی از شک دارها رو نزدم:14:
شایسته جان منم دقیقا مثل شما. تازه فکرکن بین2گزینه شک دارها رو زدم که ماشاا...کم هم نبودن.خدارحم کنه...

babak.stat1

New member
دوستان ناراحتی و نگرانی برای چی داریدگزینه ها که مشخصه برا خودتون نه ایه ال نه بدترین حالتو در نظر بگیریدو بجز چندتا سوالی که کسی بلد نبو مابقی تقریبا مشخص شدست پس همی الان می دونیددر چه وضعی هستید.

babak.stat1

New member
راستی دوستانعزیز لطفا سوالات غلطی که پیدا کردید و بیاید مطرح کنید تا به کمک هماز غلط بودنش اطمینان پیدا کنیم.
به نظر من سوالاته 9 و 14 و 45 و 61 غلطه. حالا دوستان اگه دلیلی برا درست بودن این سوالات دارند بیان کنند.

shayeste

New member
اگر در نظر بگیریم شرکت کنندگان حدودا" 1900 نفر ( با توجه به شرکت کنندگان دوسال قبل و افزایش داوطلبان در این دوسال )
از این تعداد 1700 نفر سیاهی لشگر هستند
آقا امید مطمئنید 200 نفر فقط جدی هستن؟ اینجور که متوجه شدم بچه هایی که اینجا هستن تقریبا در یه حدود زدن.

yekta_63

New member
راستی دوستانعزیز لطفا سوالات غلطی که پیدا کردید و بیاید مطرح کنید تا به کمک هماز غلط بودنش اطمینان پیدا کنیم.
به نظر من سوالاته 9 و 14 و 45 و 61 غلطه. حالا دوستان اگه دلیلی برا درست بودن این سوالات دارند بیان کنند.
غیر از45 منم فکرمیکنم بقه غلطه. آهام45 رو به خاطر اینکه گفته ماکزیمم درستنمایی میگی باید میگفت حداقل مربعات. بچه ها فرم اعتراض آمد همگی این سوالارو به عنوان غلط با منبعش مطرح کنیم که حذف بشه

shekoofeh

New member
سوال 45 كه بايد حذف بشه سوال 61 هم بايد حذف بشه با توجه به نظر يكتا گزينه ج درسته گزينه ب هم در صورتي كه سطوح عامل تثبيت شده باشد برابر صفره فكر ميكنم تو اين سوال بايد ميگفت كدام گزينه درست ميباشد كه گزينه 4 جواب صحيح بود سوال 38 هم با اطلاعات داده شده حل نميشد. سوال 50 را گزينه 4 زدم ولي تو كتاب بهبوديان گفته اگر داده ها با هم برابر باشند مد نداريم.سوال 9 را هم جواب ندادم اما بعد فهميدم چون كل مسافت طي شده را ميخواد بايد از قدر مطلق سرعت انتگرال گرفت.سوال 56 هم مطمئنم گزينه ب درسته چون دقيقا تو كتاب لاري اومده. به نظر شما بايد به سوالاتي هم كه خارج از منابع اعلام شده اومده مثل سوال 53 بايد اعتراض كنيم؟ سوال 33 و 48 از چه روشي حل ميشه؟

sanaz

New member
بچه ها حوزه ما هم(کرمان) 28 نفر که فقط 4 5نفر آخر نشستیم بقیه زود پا شدن
میدونستم بی دقتم الان کاملا ثابت شد بهم خدااااااااااااا:smiliess (2):

jiyu

New member

کسی میدونه این سوالا که جوابشون تو گزینه ها نبود نمرشون چطور میشه؟ به همه میدن یا حذف میکنن سوال رو؟

rahele.t

New member
کسی میدونه این سوالا که جوابشون تو گزینه ها نبود نمرشون چطور میشه؟ به همه میدن یا حذف میکنن سوال رو؟
فکر میکنم نمرشو به همه میدن. چون بعضی از داوطلبای پارسال بعد حذف چندتا از سوالا نمرشون بیشتر شد.

yekta_63

New member
بله نمره سوالات حذفی به همه تعلق میگره. ودر ضمن منم با تمام گفته های شما درمورد سوالات، شکوفه جان موافقم. سوال33از تستای سالای پیش یه فرمولی هست که اگه آلفا وبتا و... رو داشتیم میریم.ببخشید فرمول رو نمیدونم چطوری بنویسم.48رو هم نزدم.

babak.stat1

New member
سوال 45 كه بايد حذف بشه سوال 61 هم بايد حذف بشه با توجه به نظر يكتا گزينه ج درسته گزينه ب هم در صورتي كه سطوح عامل تثبيت شده باشد برابر صفره فكر ميكنم تو اين سوال بايد ميگفت كدام گزينه درست ميباشد كه گزينه 4 جواب صحيح بود سوال 38 هم با اطلاعات داده شده حل نميشد. سوال 50 را گزينه 4 زدم ولي تو كتاب بهبوديان گفته اگر داده ها با هم برابر باشند مد نداريم.سوال 9 را هم جواب ندادم اما بعد فهميدم چون كل مسافت طي شده را ميخواد بايد از قدر مطلق سرعت انتگرال گرفت.سوال 56 هم مطمئنم گزينه ب درسته چون دقيقا تو كتاب لاري اومده. به نظر شما بايد به سوالاتي هم كه خارج از منابع اعلام شده اومده مثل سوال 53 بايد اعتراض كنيم؟ سوال 33 و 48 از چه روشي حل ميشه؟

سوال 33از این رابطه مشاهده فایل‌پیوست 1121 که از کتاب روش های آماری کاظم محمدو سوال 48 هم سوال تستی آخر فصل طبقه بندی دکتر عمیدی اومده (خود کتاب نمونه گیری 1 دکتر عمیدی نه کتاب پیام نورش)
دوست عزیز نظر شما راجبه سوالاته 39-47-53-60-64 چیه البته با دلیل و منبع باشه بهتره.

پیوست‌ها

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    2.2 کیلوبایت · بازدیدها: 55
آخرین ویرایش:

babak.stat1

New member
بله نمره سوالات حذفی به همه تعلق میگره. ودر ضمن منم با تمام گفته های شما درمورد سوالات، شکوفه جان موافقم. سوال33از تستای سالای پیش یه فرمولی هست که اگه آلفا وبتا و... رو داشتیم میریم.ببخشید فرمول رو نمیدونم چطوری بنویسم.48رو هم نزدم.

دوست عزیز صندق پیام خصوصیت پرشده است.

zahra68

New member
دوستان به نتیجه رسیدین کلا چنتا سوال غلطه /؟؟؟

سال قبل 5یا 6 تا غلط بود که نمرشو به همه داده بودن.

آخرین ویرایش:

hsbabr2012

New member
دوستان عزیز سلام.امیدوارم نتیجه زحماتتونو بگیرین.
من برای آزمون کاملا آماده بودم به همون اندازه ائیکه برای آزمون ارشد امارریاضی آماده بوم و خوشبختانه رتبم 19 شد.
اما به نظرم سوالای ریاضی و کاربردیش نسبت به دو سه سال اخیر سطحش بالاتر بود مخصوصا کاربردیش. ریاضیشو 7 تا بیشتر جواب ندادم و یک سوالش که سوال 5 بود و واقعا اسون بود با بی دقتیه تمام با اینکه از روش تستیه خوبیهم رفتم به
جای گزینه 1 گزینه 3 روزدم و درصدم از 70 به 56 ماهش پیداکرد.:smiliess (7):
در مورد کاربردیاش اصلا از نحوه اوردن سوالاش راضی نبودم فقط دو تا طرح داشت که واقعا بی سابقه بود تو 3،4 سال اخیر.!ناپارامتریهم فقط 4 اورده بودن!بابا روی این دو درس من خیلی وقت گذاشتم مثلا جز درسای اصلیه کنکورن این چه وضعشه...!:mad_majidonline:تا دلشون خواسته بود رگرسیون آورده بودن که نزدیک 50 60 درصدش واقعا مفهومی بود و نسبت به سالهای قبل اصلا قابل قیاس نبود.من 4 تا غلط ازکاربردیهام دراوردم که کلا 31 درست زدم.من واقعا برای هر 40 تاش اومده بودم که همشو بزنم.
دوستان به نظرم سوال 40 اشتباه بود و ضریب تعیین با فرمول مجموع مربعات رگرسیون تقسیم بر مجموع مربعات کل که 80 بود 5 بدست میومد.مجموع مربعات رگرسیون 400 میشد که از ضرب مربع ضریب بتا در 100 بدست آوردم.لطفا نظرتونو در مورد این سوال بگین؟

babak.stat1

New member
دوستان عزیز سلام.امیدوارم نتیجه زحماتتونو بگیرین.
من برای آزمون کاملا آماده بودم به همون اندازه ائیکه برای آزمون ارشد امارریاضی آماده بوم و خوشبختانه رتبم 19 شد.
اما به نظرم سوالای ریاضی و کاربردیش نسبت به دو سه سال اخیر سطحش بالاتر بود مخصوصا کاربردیش. ریاضیشو 7 تا بیشتر جواب ندادم و یک سوالش که سوال 5 بود و واقعا اسون بود با بی دقتیه تمام با اینکه از روش تستیه خوبیهم رفتم به
جای گزینه 1 گزینه 3 روزدم و درصدم از 70 به 56 ماهش پیداکرد.:smiliess (7):
در مورد کاربردیاش اصلا از نحوه اوردن سوالاش راضی نبودم فقط دو تا طرح داشت که واقعا بی سابقه بود تو 3،4 سال اخیر.!ناپارامتریهم فقط 4 اورده بودن!بابا روی این دو درس من خیلی وقت گذاشتم مثلا جز درسای اصلیه کنکورن این چه وضعشه...!:mad_majidonline:تا دلشون خواسته بود رگرسیون آورده بودن که نزدیک 50 60 درصدش واقعا مفهومی بود و نسبت به سالهای قبل اصلا قابل قیاس نبود.من 4 تا غلط ازکاربردیهام دراوردم که کلا 31 درست زدم.من واقعا برای هر 40 تاش اومده بودم که همشو بزنم.
دوستان به نظرم سوال 40 اشتباه بود و ضریب تعیین با فرمول مجموع مربعات رگرسیون تقسیم بر مجموع مربعات کل که 80 بود 5 بدست میومد.مجموع مربعات رگرسیون 400 میشد که از ضرب مربع ضریب بتا در 100 بدست آوردم.لطفا نظرتونو در مورد این سوال بگین؟

سلام دوست عزیز
آفرین رتبه بسیار خوبی آوردی. تبریک می گم بهت.
خب دوست عزیز با توضیحاتی که دادی کلا چند سوال درست و چند سوال غلط و چند تا رو نزدی؟؟؟؟
زبان و چه کردی؟؟؟؟؟
و اینکه قصد ادامه تحصیل در آمار ریاضی و داری یا آمار زیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا