نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

babak.stat1

New member
سلام
نظراتو خوندم دیدم بعضیا گفتن سوال 9 اشتباس!!!!
من حلش کردم گزینه3 جواب صحیح است که 15 می شود!
اشتباه شما از اینجاس که رفتیم مسافت جابه جایی رو حساب کردین که 5 می شود ولی کل مسافت پیموده شده رو حساب میکردین 15 میشود!!!!!
درخواست حذفشو ندین یه وقت!

دوست عزیز
لطفا حل کامل سوال 9 رو برامون بزارید تا ما هم ببینیم.
سوال 61 گزینه ب هم نادرست است چون مجموع اثر گروه در صورتی صفر است که ودل تثبیت شده و فرض صفر برقرار باشد که در سوال چیزی قید نشده.
حالا شما به جز این دو سوال مابقی رو چه کردید؟؟؟؟
و اینکه آش دهن سوزی نی از جانب شما که داری حرص حذف نشدن یه سوال و میزنی؟؟؟؟؟؟ واقعا که.:33:

masoudjani

New member

عجب پستی گذاشتی پسر اصلا" انتظار خوندن چنین پستی رو نداشتم
لطفا آشی که برای یک اماری جهت ادامه تحصیل میتونه دهن سوزه باشه رو نام ببرید خیلی دوست دارم بدونم , با دلیل . متشکرم

اول فرق بین آمارریاضی و آمارزیستی رو برام تشریح کن تا بهت ثابت کنم!(از لحاظ آینده و بازار کار)

masoudjani

New member
اما حل سوال 9
ازش انتگرال بگیر تا تابع مکان برحسب ثانیه بدست بیاد بعد به ازای هر پی دوم 5 عدد جاجا میشود و مجموع 3پی دوم است.روند حرکتش به این صورت است که از مکان صفر به ده رسیده و باز به 5 بر میگردد همان گزینه ای که همه بدست آوردند وبین گزینه ها نبود!باید 10رو با 5 جمع میکردین که کل مسافت پیموده شده بدست بیاد.حالا ریز محاسباتش با کسی که براش مهمه حسابش کنه!

babak.stat1

New member
من موافقم حذف بشه.اما بعيد ميدونم چون جواب تو گزينه ها هست.

سوال 61 چی شد بالاخره؟ بنظرتون باید حذف شه یا نه؟؟؟
دوستان بیاید یه همتی کنید و سوالاتو دوباره نگاه بندازید تا زمان اومدن کلید و اعتراضات چیزی نمونده ها؟؟؟؟؟

shekoofeh

New member
تا الان بايد سوالات 61- 38 -45 -59 و فكر كنم سوال 14 و 24 حذف بشه.
دوستان نظري ندارند؟

sanaz

New member
سوال 24 رو من 6. بدست آوردم
گفته a یا b حتما جواب مثبت از اینجا احتمال aاجتماعش با bبرابر 1 میشه.که احتمال مثبت بودن a ,b هم داریم از اینجا احتمال اشتراکشون میشه 1.
احتمال اینکه فقط شخص aجواب مثبت میشه احتمال a-b که برابره با احتمال aمنها احتمال اشتراکشون بدست میاد 6.
ببخشید بهتر از این نتونستم تایپ کنم.
نظر دوستان چیه؟؟؟

mn4030

New member
اول فرق بین آمارریاضی و آمارزیستی رو برام تشریح کن تا بهت ثابت کنم!(از لحاظ آینده و بازار کار)

آقا این یه چیز واضحه که آینده و بازار کار آمار ریاضی بهتره از آمار زیستیه.
من خودم تو آمار ریاضی رتبه دو رقمی آوردم ولی این کنکور هم دادم که فرصت تصمیم گیری داشته باشم.این کنور هم خوب زدم.
ولی احتمالا همون آمار ریاضی رو برم چون آمار زیستی کار نداره تو ایران!

jiyu

New member
من خودم تو آمار ریاضی رتبه دو رقمی آوردم ولی این کنکور هم دادم که فرصت تصمیم گیری داشته باشم.این کنور هم خوب زدم.

mn4030 اگه واقعا تصمیم شما یا کسای دیکه در شرایط شما اینه که آمار ریاضی رو ادامه بدید, خواهش میکنم که انتخاب رشته نکنید چون واقعا جای خیلیا رو که میخون اینو ادامه بدند گرفته میشه

sanaz

New member
طبق گفته جناب بیو رو تکمیل ظرفیت نمیشه حسابی باز کرد پس خواهش میکنم از دوستانی که نمیخوان آمار زیستی ادامه بدن جای خیلیا که دوست دارن این رشترو نگیرن.البته درسته حق انتخاب دارن ولی خوبه بقیرم در نظر گرفت...

babak.stat1

New member

بابا بیخیال اون عینکو درارید از چشتون.
نمی خوام نا امیدت کنم دوست عزیز اما چه کشکی چه دوغی کدوم بهتری برا اطمینان یه نگاه به تعداد شرکت کنندگاه آمار برا ا همچنین اعلام نیاز هیئت علمی ها بنداز حتی اسم آمارم به چشت نمی خوره. اما حداقلش آمار زیستی کمترین تعداد شرکت کننده دربین کلیه رشته های وزارت علوم و علوم پزشکی و داره.
و اما راجبه رتبت شما که 2 رقمی آوردی خوشبینانه ترین حالتش شهید بهشتی قبول شی الان یکی هسن با 2تا مقاله isi و معدل 18/68 فارغ التحصیلی 2سال پشت در است الانم پیگیره رفتن از ایرانه. حالا تو الان می خوای تازه بری ارشد بشنی کاربر محترم و تا تهش بخون.
و کلام آخر غرورم حدی داره ......................

آخرین ویرایش:

masoudjani

New member
انگار اون پستی گذاشتم به بعضیا خیلی برخورد!
خیالتون راحت فرق آنچنانی بین آمارریاضی و آمارزیستی وجود نداره(استخدام آمارریاضی بیشتره!)!حتی تو شهر ما استادای ما میرن آمارزیستیارو درس میدن!
فقط امار زیستی میتونی به ادامه تحصیل در خارج از کشور امیدی داشته باشی چیزی به که به خاطر ظرفیتای بالای امار ریاضی چنین امکانی رو به سختی خواهی داشت!‍

babak.stat1

New member
دوست عزیز اینو به عنوان یه توصیه میگم راهی که تو الان داری میری من چند سال پیش تو بهترین دانشگاه رفتم و رسیدم اینجا.
امیدورام بعد 2 سال بیکارموندن بعد از فارغ التحصیلیت نظرت همچنان همین باشه.
خیلی مایلم بدونم که شهرتون کجاست که استاد آمار زیستی نداره؟؟؟بگو تا ما بیایم اونجا هیئت علمی شیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

biostat

New member
من سال گذشته آماررياضي روزانه دانشگاه يزد قبول شدم اما نرفتم . آمارزيستي اينقدر برام ارزش داشت و داره كه از اماررياضي بگذرم و يك سال از هم دوره اي هام عقب بيفتم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا