نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Minaa.Gh

New member
وای من معذرت میخوام !!! :13: اشتباه کردم !!! قاطی کردم ! دوستمون که بالای 180 آوردنو با یکی دیگه قاطی کردم :tonguesmiley: شرمنده !!!

babak.stat1

New member
نه ! برای همون دوستمون که 180 به بالا شدن !!!! مگه اینطوری نبود ؟ خودم خوندم الان ! بعدش جناب biosta حساب کرده بودن !!!
سوال پیش اومد برام !

نه برای دوست نفر اولمون نبود چیزی که شما گفتی اگه اشتباه نکنم برای کاربر اورانوس بوده که نمرش با احتساب کلید نهیی و حذفیات شده 140. شما نمرتو مجددا حساب نکردین؟؟؟

babak.stat1

New member
:wacsmiley:سوالات زده ؟ صحیح ها یا کلا" هرچی زدم ؟ بعد الان این حذف شده ها کجا میره ؟

کل سوالات زده چه درست چه غلط سوالات حذفی رو هم درست حساب کنید برا خودتون.
مثلا اگه از 70 سوال به 60 سوال جواب دادید و از این 60 سوال 10 تا غلط باشه نمرتون اینطور حساب میشه
60*3=180 و 10*4=40 نمره شما میشه 180-40=140 امیدوارم تونسته باشم منظورموم برسونم.

Minaa.Gh

New member
آقا مرسی مرسی :28: فهمیدم !!!! همونی شد که خودم حساب کرده بودم :sad: من نمره ام به 160 نمیرسه !تو همون نمره ی قبلی گیر میکنم تقریبا :14:
بهتون تبریک میگم به نفع شما شده تغییرات :riz304:

babak.stat1

New member
آقا مرسی مرسی :28: فهمیدم !!!! همونی شد که خودم حساب کرده بودم :sad: من نمره ام به 160 نمیرسه !تو همون نمره ی قبلی گیر میکنم تقریبا :14:
بهتون تبریک میگم به نفع شما شده تغییرات :riz304:

متشکر یعنی نمرتون همون 154 مونده؟؟؟
لطفا تخمین رتبه شرکت کنید تا تعداد شرکت کننده ها بره بالا.

Minaa.Gh

New member
نه برای دوست نفر اولمون نبود چیزی که شما گفتی اگه اشتباه نکنم برای کاربر اورانوس بوده که نمرش با احتساب کلید نهیی و حذفیات شده 140. شما نمرتو مجددا حساب نکردین؟؟؟

آره دقیقا" :ph34r-smiley:
راستش من از همون اولش سوال 7 و 33 و55 رو مطمین بودم تغییر میدن و جزو صحیح هام در نظر گرفته بودم !!! که 33 متاسفانه تغییر نکرد ! بخاطر همین تغییر چندانی نکردم !!!:dadad4:

Minaa.Gh

New member
متشکر یعنی نمرتون همون 154 مونده؟؟؟
لطفا تخمین رتبه شرکت کنید تا تعداد شرکت کننده ها بره بالا.

سوالاتی که حذف شدن هم جزو نزده هام بود !:thumbsdownsmileyani
آره :smiliess (7): چی بگم از کجا بگم !!!
شمام با این وضعیت رتبه تون تک رقمی میشه :rose: تبریک
من باید به 2 رقمی فکر کنم :dadad4:

babak.stat1

New member
سوالاتی که حذف شدن هم جزو نزده هام بود !:thumbsdownsmileyani
آره :smiliess (7): چی بگم از کجا بگم !!!
شمام با این وضعیت رتبه تون تک رقمی میشه :rose: تبریک
من باید به 2 رقمی فکر کنم :dadad4:

با توجه به گفته بیو جان نمرات بالای 150 در سنوات گذشته تک رقمی هستن البته امسال تا اینجاش که همه چیزش با سال های قبل فرق می کرد بهمین دلیل چیزی نمی شه گفت. راستی چرا تخمین رتبه شرکت نمی کنید؟؟؟

Minaa.Gh

New member
به همه ی دوستانی که رتبه های خوبی کسب میکنن و قبول میشن و شاد میشن تبریک میگم :rose:

Minaa.Gh

New member
با توجه به گفته بیو جان نمرات بالای 150 در سنوات گذشته تک رقمی هستن البته امسال تا اینجاش که همه چیزش با سال های قبل فرق می کرد بهمین دلیل چیزی نمی شه گفت. راستی چرا تخمین رتبه شرکت نمی کنید؟؟؟

من 3 نمیخوام :sad: 8 هم نمیخوام ! من سرجلسه اشتباهت مسخره ای داشتم و به همین خاطر رتبه ی زیر 20 میخوام :13: خدایا !!! کمکم کن :sadsmiley:
امسال یعنی سگح نمرات بالاتره ؟؟؟؟
تخمین رتبه دوس ندارم !:smiliess (2):

babak.stat1

New member
کتاب نمونه گیری پیام نور جلد 1 ص 29
اینو نمی گه
احتمال واحدی مشخص در نمونه به حجم n و در استخراجی برابر 1/N است

دوست من درست یا غلط فعلا نمراتمون با کلید نهایی محاسبه می شه.
باید با این اتفاق کنار بیایم. دوست عزیز شما نمرت چند شده؟؟

Minaa.Gh

New member
کتاب نمونه گیری پیام نور جلد 1 ص 29
اینو نمی گه
احتمال واحدی مشخص در نمونه به حجم n و در استخراجی برابر 1/N است

من که قبلا هم گفتم دوست عزیز :idea_majidonline: نمونه گیری مطالب دوگانه ای داره ! نتونسته خوب و کامل بیان کنه ! من کتاب نمونه گیری پیام نور رو نخوندم با اینکه داشتم !
منابع دیگه ای داشتم :smilies:

Minaa.Gh

New member
جناب babak.stst1 ! شما مطمینا" انتخاب اولتون قبولید :applause:
میشه درصدهاتون رو بگید ؟

atiarbab

New member
با سلام می دونید امارزیستی پند نفر شرکت کننده داره ؟ این درصد ها که توی تخمین رتبه امده اند در چه سطحی اند فک کنم در صد ها متوسطن

babak.stat1

New member
جناب babak.stst1 ! شما مطمینا" انتخاب اولتون قبولید :applause:
میشه درصدهاتون رو بگید ؟

تا ببینیم خدا چی می خواد متشکرم دوست من.
منم ریاضی 67% ------ آمار ریاضی 85% ----------- روش های آماری هم 78/77% و متاسفانه زبانم سفید که یه سوال حذف شد منم شدم 2/5%
ای خدا اگه زبانو فقط فقط 10 تا جواب می دادم.
شما درصد هاتون چند بود؟؟؟؟

babak.stat1

New member
با سلام می دونید امارزیستی پند نفر شرکت کننده داره ؟ این درصد ها که توی تخمین رتبه امده اند در چه سطحی اند فک کنم در صد ها متوسطن

طبق گفته دوستان حدودا باید 1700 یا 1800 نفری باشن که بازم برحسب گفته همون دوستان فقط 200 نفر رقابت دارند.
دوست عزیز خب اگه همه بیان تخمین رتبه شرکت کنن سطحش می ره بالا دیگه. شما نمرتو نگفتیا؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا