نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد آمار زیستی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Minaa.Gh

New member
به نظر من روی کلید نهایی اصلاحیه ای صورت نمی گیره من که تا حالا ندیدم .
به نظرم به طور متوسط نمره ی تمامی داوطلبان میاد پایین تر از سال قبل
در دو صفحه قبل نظرم را گفتم که چگونه می توان در رابطه با نمره تان با توجه به کلید نهایی به تخمینی حدودی از رتبه تان و محل قبولی تان به پردازید .

:smilies:جناب biosta ! یعنی واقعا نمره ها نسبت به سال قبل میاد پایین ؟

babak.stat1

New member
حالا آره دیگه :4d564ad6: زبان هم 00 نیست ! مرسی .
انشاا... شما همون تهران قبولید ! خیلی دلم میخواست همی بشیم :bunnyearsmiley: حالا تا ببینیم چی پیش میاد :bunnyearsmiley:

متشکرم دوست من. این شالله هر چی خیر و صلاحمونه اتفاق بیفته.

Minaa.Gh

New member
من واقعا نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت !!!!
:5: یه مدت شاد بودم ! دوباره الان حالم گرفته شد یکم !!!!!!!!!!!
هیچ کاری نمیشه کرد ! هیچ کس نمددونه کجا قبوله جز دوستانی که نمرات بالایی دارن ! تا الان جناب babak.stat1 و اون دوستمون که رتبه ی بالای 180 آوردن ...:rose:
کاش منم خیالم راحت میشد یه ذره !:1dco2x0p1lilzhfpg1t

Minaa.Gh

New member
ببخشید ! نمره ی بالاد 180 دارن !
اصلا کلا قاطی ام ...:
1dco2x0p1lilzhfpg1t

hsbabr2013

New member
ببخشید ! نمره ی بالاد 180 دارن !
اصلا کلا قاطی ام ...:
1dco2x0p1lilzhfpg1t

دوست عزیز سلام. شما بدونید که حتما با نمره ای که اوردین هم تهران قبول میشین و هم بهشتی بستگی داره کدومو اول زده باشید. به خودتون هم استرس وارد نکنید چون مطمئنم بهترین دانشگاه قبول هستید. و به نظرم دیگه فکرشو نکنید شما تلاشتونو کردین و حتما نتیجه ای که میخواین میگیرین.از این فرصت سه ماه به نظرم خوب استفاده و خودتونو برای شروعی تازه در عرصه علم آموزی اماده کنید.دیگه به کنکوری که دادین اصلا فکر و ذهنتونو بابت این موضوع درگیر نکنید.

biostat

New member
دوستان عزيز با نمره هاي عالي تبريك من را نيز پذيرا باشيد:riz304:

Minaa.Gh

New member

دوست عزیز سلام. شما بدونید که حتما با نمره ای که اوردین هم تهران قبول میشین و هم بهشتی بستگی داره کدومو اول زده باشید. به خودتون هم استرس وارد نکنید چون مطمئنم بهترین دانشگاه قبول هستید. و به نظرم دیگه فکرشو نکنید شما تلاشتونو کردین و حتما نتیجه ای که میخواین میگیرین.از این فرصت سه ماه به نظرم خوب استفاده و خودتونو برای شروعی تازه در عرصه علم آموزی اماده کنید.دیگه به کنکوری که دادین اصلا فکر و ذهنتونو بابت این موضوع درگیر نکنید.

سلام hsbabr2013 عزیز :rose: واقعا" ممنونم بخاطر راهنمایی و دلگرمی که به من دادید . امیدوارم همیشه و در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید :28:
انشاا... همینطور بشه که شما گفتید چون به نوبه ی خودم و در حد و توانم تلاشمو کردم ... ولی بخاطر اشتباهات خیلی مسخره ای که داشتم واقعا" ناراحت و نگران بودم ! سر جلسه سردرد شدیدی داشتم و نتونستم اونطور که باید تواناییمو نشون بدم ...:dadad4:
دوباره مرسی بخاطر آرامشی که با حرفتون بهم دادید :rose: موفق باشید .

biosta

Well-known member
دوست عزیزم سلام
از شما 2سوال داشتم و ممنون میشم کمکم کنید
یکی اینکه بین آمار ریاضی و زیستی کدوم رو انتخاب کنم؟
من هردو رو میارم ولی واقعاً دودلم ، زمینه کاری واس کدوم بهتره؟؟
و دیگری اینکه برای استفاده از سهمیه استعداد درخشان باید سایت دانشگاه ها رو چک کنم؟ مث آمار ریاضی ، یا اینکه علوم پزشکی فرق داره و خود سازمان سنجش پزشکی جایابی میکنه؟
لطفاً به این ایمیل پاسخ دهید
سپاس
سلام .
چون لیسانس تان از وزارت علوم بوده و اگر در وزارت علوم استعداد درخشان باشید
این استعداد درخشان بودنتان برای قبولی در کنکور وزارت بهداشت در نظر گرفته نمی شود .
در رابطه با بازار کار و آینده به نظر من " آمار زیستی " خیلی سر تر و برتر از تمامی دیگر گرایش های آمار هست
آمار زیستی با اختلاف زیاد نسبت به دیگر گرایش های آمار برتری دارد .
بهرحال روی حرف من آینده تان را بنا نکنید چون این نظر من هست شاید شما با دروس محض بیشتر از کاربردی راحت باشید
برای این که به تفاوت های واقعی بین بازار کار و آینده شغلی گرایش های آمار را متوجه شوید
به گروه های آمار و کسانی که منبع در آمدشان از علم آمار هست و دانشجویان ارشد آمار در گرایش آمار زیستی و آمار محض حضورا صحبت کنید
این جا نمی توان ده ها خط تفاوتی که بین گرایش های امار هست را نوشت

آخرین ویرایش:

Minaa.Gh

New member
چون تعداد سوالها متناسب با ضریب درسها هستش دیگه ضریب درس در نظر گرفته نمیشه ؟!؟!؟!؟!؟!
من این مطلبو تازه فهمیدم !! :5:

Minaa.Gh

New member
جناب biosta ! مگه اگه الان که یه سوال از زبان حذف شده به درصد زبان منی که زبان 00 زدم اضافه میشه ؟؟
جناب babak.stat1 بر این باور هستن ! ولی من شک دارم اینطور بشه !!!:33:

biosta

Well-known member
:smilies:جناب biosta ! یعنی واقعا نمره ها نسبت به سال قبل میاد پایین ؟
سخت بودن سوالات - کمتر شدن سوالات حذفی نسبت به سال قبل
باعث میشه که نمره ی داوطلبان به طور متوسط چند نمره ای با توجه به سال قبل کاهش پیدا کنه
سال قبل پیش بینی ام در مورد نمره ی آخرین نفر قبولی درست در نیامد که باعث شده امسال با احتیاط در مورد قبولی و محل قبولی دوستان نظر دهم
مثلا"
سال قبل نفر نهم یعنی آخرین نفری که مشهد قبول شد نمره ی 128 را داشت
به نظر من امسال آخرین داوطلبی که مشهد قبول می شود میتونه کمی نمره ی کمتر از این را داشته باشه یعنی داوطلبی با نمره ی بالاتر از 120 میتونه به قبولی در مشهد امید وار باشه .
اما شاید نمره ی 125 هم مشهد قبول نباشه نمی توان در رابطه با قبولی این نمره در مشهد با قطعیت نظر داد .
اما داوطلبی با نمره ی بالاتر از 135 حتما" مشهد قبوله .

shayeste

New member
راحله و بیو و زهرا کلید نهایی اومد دیگه بیاین نمرتونو اعلام کنین :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
اگه نیاین خودتون میدونین گفته باشم :New (6):

Minaa.Gh

New member
سخت بودن سوالات - کمتر شدن سوالات حذفی نسبت به سال قبل
باعث میشه که نمره ی داوطلبان به طور متوسط چند نمره ای با توجه به سال قبل کاهش پیدا کنه
سال قبل پیش بینی ام در مورد نمره ی آخرین نفر قبولی درست در نیامد که باعث شده امسال با احتیاط در مورد قبولی و محل قبولی دوستان نظر دهم
مثلا"
سال قبل نفر نهم یعنی آخرین نفری که مشهد قبول شد نمره ی 128 را داشت
به نظر من امسال آخرین داوطلبی که مشهد قبول می شود میتونه کمی نمره ی کمتر از این را داشته باشه یعنی داوطلبی با نمره ی بالاتر از 120 میتونه به قبولی در مشهد امید وار باشه .
اما شاید نمره ی 125 هم مشهد قبول نباشه نمی توان در رابطه با قبولی این نمره در مشهد با قطعیت نظر داد .
اما داوطلبی با نمره ی بالاتر از 135 حتما" مشهد قبوله .

ممنون ... :rose:

biosta

Well-known member
چون تعداد سوالها متناسب با ضریب درسها هستش دیگه ضریب درس در نظر گرفته نمیشه ؟!؟!؟!؟!؟!
من این مطلبو تازه فهمیدم !! :5:
آره خیلی ها این مطلب رو نمی دانند
چه بسا نصفی از داوطلبانی که امسال قبول می شوند هم این را نمی دانند .

جناب biosta ! مگه اگه الان که یه سوال از زبان حذف شده به درصد زبان منی که زبان 00 زدم اضافه میشه ؟؟
جناب babak.stat1 بر این باور هستن ! ولی من شک دارم اینطور بشه !!!:33:

صد درصد مطمین هستم که نمره ی سوالات حذفی به همه ی داوطلبان داده می شود
کارنامه های خودم را که در سال 89 و سال 91 کنکور شرکت کرده بودم را بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم
نمره ام را بعد از کلید نهایی بدست آوردم که دقیقا" همان نمره ی بود که در کارنامه در مهر ماه اعلام شد .
ضمن این که با دیگر داوطلبانی که در سال 91 قبول شده بودند حضورا " صحبت می کردم نیز همین مطلب را با توجه به کارنامه و سوالاتی که جواب داده بودند می گفتند .
کسی نبوده که دلیلی برای رد این مطلب بیاره در حالی که در هیچ اطلاعیه ای این مطلب که سوالات حذفی چگونه تاثیر می گذارند بیان نشده
حتی بهتان با اطمینان می گویم که اغلب داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت که در تاپیک های رشته خودشان به گفتگو با دیگر داوطلبان می پردازند
نحوه ی محاسبه ی نمره خودشان را نمی دانند چون برای هر رشته ای کمی با دیگر رشته ها نحوه ی محاسبه نمره فرق می کند
و فقط درصد های سه -چهار نفر از داوطلبانی که سال قبل قبول شدند را دارند و با آن ها خودشان را مقایشه می کنند .

biosta

Well-known member
کل سوالات زده چه درست چه غلط سوالات حذفی رو هم درست حساب کنید برا خودتون.
مثلا اگه از 70 سوال به 60 سوال جواب دادید و از این 60 سوال 10 تا غلط باشه نمرتون اینطور حساب میشه
60*3=180 و 10*4=40 نمره شما میشه 180-40=140 امیدوارم تونسته باشم منظورموم برسونم.
دوست عزیز روش شما که در بالا گفتید درست هست اما روش من که محاسبه می کنم
مثلا اگه از 70 سوال اول دفترچه به 60 سوال جواب دادید و از این 60 سوال 10 تا غلط باشه
نمرتون اینطور حساب میشه
50*3=150 و نمره شما میشه 140 = 10-150

Minaa.Gh

New member
آره خیلی ها این مطلب رو نمی دانند
چه بسا نصفی از داوطلبانی که امسال قبول می شوند هم این را نمی دانند .

صد درصد مطمین هستم که نمره ی سوالات حذفی به همه ی داوطلبان داده می شود
کارنامه های خودم را که در سال 89 و سال 91 کنکور شرکت کرده بودم را بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم
نمره ام را بعد از کلید نهایی بدست آوردم که دقیقا" همان نمره ی بود که در کارنامه در مهر ماه اعلام شد .
ضمن این که با دیگر داوطلبانی که در سال 91 قبول شده بودند حضورا " صحبت می کردم نیز همین مطلب را با توجه به کارنامه و سوالاتی که جواب داده بودند می گفتند .
کسی نبوده که دلیلی برای رد این مطلب بیاره در حالی که در هیچ اطلاعیه ای این مطلب که سوالات حذفی چگونه تاثیر می گذارند بیان نشده
حتی بهتان با اطمینان می گویم که اغلب داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت که در تاپیک های رشته خودشان به گفتگو با دیگر داوطلبان می پردازند
نحوه ی محاسبه ی نمره خودشان را نمی دانند چون برای هر رشته ای کمی با دیگر رشته ها نحوه ی محاسبه نمره فرق می کند
و فقط درصد های سه -چهار نفر از داوطلبانی که سال قبل قبول شدند را دارند و با آن ها خودشان را مقایشه می کنند .

مرسی :) خب اگر که سوالی حذف بشه باید اون سوال حذف شده رو یه صحیح در نظر گرفت ؟شاید سوال حذف شده جزو سوالات نزده ی من باشه !! خب ولد اونطوری که دوستان به من یاد دادن نمره حساب کنم اصلا سوالات حذف شده ی کاربردی هیچ سودی برای من نداشت !
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم !

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا